Tulokset Arena Lyngby Open 2022 Trongården
Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.
Søndag indledende
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultater |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Arena Lyngby Open Trongården
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Trongårdsskolens svømmehal |
Arrangør |
Lyngby Svømmeklub |
|
|
|
|
|
|
Svømmeh |
25m |
Stævne dato: |
21. jan 2022 to 23. jan 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 34, 200m Medley Herrer Årg. 2007-2008 - Final |
|
|
Sponsor |
Arena |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Navn |
Født |
Klub |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Sander F. Høyrup Johnsen |
2007 |
Lyngby Svømmeklub |
|
|
2:18.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Marinus Leisvig |
2007 |
Vallensbæk IF Af 1939 |
|
|
2:29.02 |
+10.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Laurits Radmer Nygaard |
2008 |
Søllerød Svømmeklub |
|
|
2:29.39 |
+10.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Johan Paaske |
2007 |
Søllerød Svømmeklub |
|
|
2:33.45 |
+14.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Emil Harpøth |
2008 |
Svømmeklubben MK31 |
|
|
2:35.96 |
+17.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Bertram Wagner |
2008 |
Lyngby Svømmeklub |
|
|
2:36.37 |
+17.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Thor Rosselló-Tang |
2008 |
Svømmeklubben MK31 |
|
|
2:37.73 |
+18.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Eran Akar |
2008 |
Svømmeklubben MK31 |
|
|
2:38.10 |
+19.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Rasmus Alexander Nielsen |
2008 |
Svømmeklubben MK31 |
|
|
2:39.69 |
+20.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Benjamin Krohn Markussen |
2008 |
Farum Svømmeklub |
|
|
2:41.32 |
+22.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Adam Østergaard Holst |
2007 |
Søllerød Svømmeklub |
|
|
2:43.42 |
+24.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Sebastian Niemann Madsen |
2008 |
Lyngby Svømmeklub |
|
|
2:44.02 |
+25.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Luca de Masi |
2008 |
Helsingør Svømmeklub |
|
|
2:45.77 |
+26.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Jacob Hwaiz |
2007 |
Hvidovre Svømmeklub |
|
|
2:54.07 |
+35.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb officielt kl.: 23-01-2022 11:49:50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 34, 200m Medley Herrer 2009 og yngre - Final |
|
|
Sponsor |
Arena |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Navn |
Født |
Klub |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Carl August Scheel |
2009 |
Søllerød Svømmeklub |
|
|
2:41.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Mathias Hald |
2009 |
Lyngby Svømmeklub |
|
|
2:45.34 |
+4.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Matti Lundin Brockdorff |
2010 |
Lyngby Svømmeklub |
|
|
2:49.56 |
+8.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Bastian Johnsen |
2010 |
Lyngby Svømmeklub |
|
|
2:56.84 |
+15.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Daniel Sabic |
2009 |
Hvidovre Svømmeklub |
|
|
2:57.76 |
+16.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Anton Wichmann Christensen |
2009 |
Søllerød Svømmeklub |
|
|
3:01.23 |
+19.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Victor Ploug Mattson |
2010 |
Lyngby Svømmeklub |
|
|
3:04.64 |
+23.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
William Moe Sørensen |
2009 |
Søllerød Svømmeklub |
|
|
3:05.99 |
+24.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Herman Ludvig Scheel |
2011 |
Søllerød Svømmeklub |
|
|
3:07.51 |
+26.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Vilbert Fosbøl |
2011 |
Søllerød Svømmeklub |
|
|
3:13.84 |
+32.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Thias Roland Zimling |
2009 |
Svømmeklubben MK31 |
|
|
3:14.53 |
+33.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Magnus Helleberg |
2009 |
Hvidovre Svømmeklub |
|
|
3:17.09 |
+35.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Mathias Flygenring |
2009 |
Søllerød Svømmeklub |
|
|
3:18.56 |
+37.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Tobias Hanson |
2009 |
Søllerød Svømmeklub |
|
|
3:21.64 |
+40.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Hampus De Neergaard |
2009 |
Svømmeklubben MK31 |
|
|
3:21.78 |
+40.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Sixten Blicher Retpen |
2010 |
Svømmeklubben MK31 |
|
|
3:31.46 |
+50.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Enoch Frederik Homoki |
2010 |
Søllerød Svømmeklub |
|
|
3:34.35 |
+53.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
|
Victor Søegaard |
2011 |
Søllerød Svømmeklub |
|
|
3:59.12 |
+1:17.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb officielt kl.: 23-01-2022 11:49:50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23-01-2022 11:50.04 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Lyngby Svømmeklub |
|
|
|
|
|
|