2022-11-30   11:32:32
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Resultater for Vordingborg Open

Her vises alle stævnets resultater opdelt i stævneafsnit.

Session 1

Document
Resultater
Vordingborg Open
Placering: DGI Huset Vordingborg Arrangør Vordingborg Svømmeklub
Svømmeh 25m Stævne dato: 6. nov  2021 to 6. nov  2021
Løb 19, 50m Frisvømning Damer 2012 og yngre - Final
Plac Navn Født Klub R.T. FINA Tid Diff
1 Matilde Molter Petersen 2012 Næstved Svømmeklub +0.71 46.52
2 Viola Trenter 2012 Roskilde Svømning 51.34 +4.82
3 Mathilde Low 2012 Roskilde Svømning 56.14 +9.62
4 Smilla Magnolia Friis 2012 Roskilde Svømning 56.25 +9.73
5 Emilia Nora Beyarslan 2012 Roskilde Svømning 56.31 +9.79
Løb officielt kl.: 06-11-2021 14:07:35
Løb 19, 50m Frisvømning Damer Årg. 2010-2011 - Final
Plac Navn Født Klub R.T. FINA Tid Diff
1 Josephine Wesselhoff 2010 Vordingborg Svømme Klub +0.90 42.93
2 Joa Harpsøe Halberg 2011 Svømmeklubben Syd 49.70 +6.77
Løb officielt kl.: 06-11-2021 14:07:35
Løb 19, 50m Frisvømning Damer Årg. 2008-2009 - Final
Plac Navn Født Klub R.T. FINA Tid Diff
1 Eva De Maeyer 2009 Roskilde Svømning +0.68 34.53
2 Ella Palmund 2008 Roskilde Svømning +0.98 34.83 +0.30
3 Celina Buhl-Madsen 2008 Roskilde Svømning +0.88 35.67 +1.14
4 Caroline Hauch 2009 Roskilde Svømning +0.73 39.55 +5.02
5 Asta Sejr Hansen 2009 Svømmeklubben Syd +0.87 40.06 +5.53
6 Bella Boysen 2009 Vordingborg Svømme Klub +0.98 42.24 +7.71
- Emilie Petersen 2008 Svømmeklubben Syd +0.54 DSQ
SW 4.4 Tyvstart
Løb officielt kl.: 06-11-2021 14:07:35
Løb 19, 50m Frisvømning Damer Årg. 2006-2007 - Final
Plac Navn Født Klub R.T. FINA Tid Diff
1 Maja Zastrojevic 2006 Svømmeklubben MK31 +0.67 30.37
2 Kristine Dupont 2007 Herlev Svømning +0.69 30.38 +0.01
3 Malou Danefred Nielsen 2007 Vordingborg Svømme Klub +0.63 30.58 +0.21
4 Iben Karlsmark 2007 Herlev Svømning +0.75 30.69 +0.32
5 Mille-Mai Krog 2007 Vordingborg Svømme Klub +0.77 30.75 +0.38
6 Karoline Dahl Lewinsky 2006 Herlev Svømning +0.65 30.96 +0.59
7 Anna Dicte Bøgeskov 2007 Gladsaxe Svømmeklub +0.64 31.19 +0.82
8 Laura Friis Justesen 2006 Vordingborg Svømme Klub +0.66 31.67 +1.30
Løb officielt kl.: 06-11-2021 14:07:35
Løb 19, 50m Frisvømning Damer 2005 og ældre - Final
Plac Navn Født Klub R.T. FINA Tid Diff
1 Frederikke Elster 2004 Lyngby Svømmeklub +0.67 27.93
2 Matilde Schrøder 1996 Sigma Swim Allerød +0.77 28.07 +0.14
3 Kaja Waag Kallesøe 2005 Herlev Svømning +0.79 28.53 +0.60
4 Caroline P. Mathiesen 2001 Solrød Svømmeklub +0.84 29.48 +1.55
5 Josephine N. Østergaard 2005 Svømmeklubben Syd +0.79 30.16 +2.23
Løb officielt kl.: 06-11-2021 14:07:35
06-11-2021 14:07.38 Datahandling: WinGrodan 2.9 Licens til: Vordingborg Svømme Klub

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner