2022-09-27   14:25:10
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Resultater for Regionalt Stævne Sydsjælland

Her vises alle stævnets resultater opdelt i stævneafsnit.

Afsnit 1

Document
Resultater
Regionalt Stævne
Placering: Tåstrup Arrangør Region Sjælland
Svømmeh 25m Stævne dato: 30. okt  2021 to 31. okt  2021
Løb 12, 4x50m Medley Herrer Årg. 2009-2010 - Final
Plac Navn Alder Klub FINA Tid Diff
1 Powerpuff drengene 13 2:31.90
William To Frederiksen 2010 1029AF 37.72 37.72
Linus Reimer 2010 1025AF 43.76 1:21.48
Oskar Gørup Godthjælp
Povlsen
2009 0993BB 37.90 1:59.38
Mikkel Frank 2009 0989BB 32.52 2:31.90
2 STT Mægtige Mænd 13 2:33.85 +1.95
Gustav Jørgensen 2009 0959AA 37.99 37.99
Otto Weber Folmann 2009 0947BD 43.64 1:21.63
Jakob Hansen 2009 0987AE 37.51 1:59.14
Maximilian Oxenbøll 2010 1087AB 34.71 2:33.85
3 GSK's Flyvefisk 13 2:39.22 +7.32
Victor Schou 2010 1077AB 39.35 39.35
Jonathan V Ahm-Jantzen 2009 0949AA 41.52 1:20.87
Marco Leang 2009 0911BC 42.72 2:03.59
Oscar G. Lopez Nielsen 2010 1039AD 35.63 2:39.22
4 Hvidovre 13 2:41.46 +9.56
Ozan Efe Usta 2010 1075AA 43.96 43.96
Adam Engsig-Karup 2010 1039AA 52.10 1:36.06
Vitus Ketscher 2009 0961AA 33.27 2:09.33
Daniel Sabic 2009 0957BG 32.13 2:41.46
5 SvømSK drenge 13 2:43.48 +11.58
Asbjørn Kristiansen 2010 1023AD 45.30 45.30
Mikkel Prüsse-Olsen 2009 0931AF 45.00 1:30.30
Jonatan Thrysøe 2009 0901AE 35.91 2:06.21
Jeppe Bülow Møller 2010 1073AC 37.27 2:43.48
6 Hajføde 13 2:44.09 +12.19
Valdemar Hvid 2010 1041AE 43.67 43.67
Kalle Grydgaard 2009 0903AC 47.30 1:30.97
Peter Gude Tang Bregnsholm 2010 1035AE 37.15 2:08.12
Felix Erlendsson 2010 1037AE 35.97 2:44.09
7 Bøllerne1 13 2:44.19 +12.29
Mathias Ankjær Pedersen 2009 0963AB 40.97 40.97
Semih Güven Karaibrahim 2009 0935AD 49.22 1:30.19
Kasper Granlund Thomsen 2009 0927AE 40.96 2:11.15
Emil Klinge Vølund Tømmerholt 2010 1005AE 33.04 2:44.19
8 Vest drenge 1 13 2:45.08 +13.18
Magnus Kleis 2010 1025AC 44.96 44.96
Anton Jønsson 2009 0963BG 46.36 1:31.32
Bertram J. Trangbæk 2009 0953AD 37.45 2:08.77
Markus Tordrup 2010 1057AF 36.31 2:45.08
9 Teletubbies 13 2:46.34 +14.44
Hector Juul Steenbuch 2009 0969BB 39.67 39.67
William Winther Sørensen 2009 0997BB 48.06 1:27.73
Mads Hentzen 2010 1027AF 45.20 2:12.93
Willum Sullivan Sommer 2009 0901BC 33.41 2:46.34
10 Bøllerne 2 12 3:06.90 +35.00
Magnus Ørum Bodal 2010 1007AE 45.03 45.03
Alfred Sørensen Stage 2010 1001AE 50.90 1:35.93
Benjamin Völkner 2010 1043AI 52.54 2:28.47
Magnus Nordal Rask 2010 1041AI 38.43 3:06.90
- HSK Løver 13 DSQ Tyvsta
Immanuel Tuxen 2010 1043AA
Karl Schiermer Eriksen 2010 1083AA
Carl Hertel 2009 0977AA
Leif Evald Larsen 2010 1053AA
- Paw Patrol 12 DSQ Træk i 
Otto Avril 2010 1067AL
Laurids Agerskov 2010 1065AL
Malte Thomsen 2010 1069AK
Marcus Franks Hansen 2010 1085AK
Løb officielt kl.: 30-10-2021 13:54:19
30-10-2021 13:58.44 Datahandling: WinGrodan 2.9 Licens til: Nakskov Svømme Klub

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner