Resultater for Regionalt Stævne Sydsjælland
Her vises alle stævnets resultater opdelt i stævneafsnit.
Afsnit 2
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultater |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Tåstrup |
Arrangør |
Region Sjælland |
|
|
|
|
|
|
Svømmeh |
25m |
Stævne dato: |
30. okt 2021 to 31. okt 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 21, 100m Brystsvømning Damer Årg. 2010 - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Navn |
Født |
Klub |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Maria Gandrup Nygaard |
2010 |
Svøm Slagelse Korsør |
|
|
1:33.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Karla S Enevoldsen |
2010 |
Hvidovre Svømmeklub |
|
|
1:33.94 |
+0.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Victoria Dolling |
2010 |
Vallensbæk IF Af 1939 |
|
|
1:36.29 |
+3.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Annika Skovgren |
2010 |
Vallensbæk IF Af 1939 |
|
|
1:37.41 |
+4.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Ida Hansen |
2010 |
Hovedstadens Svømmeklub |
|
|
1:38.80 |
+5.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Ellen Juul-Andersen |
2010 |
Ringsted Svømme Klub |
|
|
1:40.96 |
+7.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Rosalina M. Postgaard |
2010 |
Vallensbæk IF Af 1939 |
|
|
1:45.79 |
+12.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Maja Lund Nielsen |
2010 |
Næstved Svømmeklub |
|
|
1:49.85 |
+16.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Christine Gam-Jørgensen |
2010 |
GTI - Greve |
|
|
1:50.82 |
+17.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Ella Kruse Enemærke |
2010 |
Glostrup Svømmeklub |
|
|
DSQ |
|
|
SW 4.4 Tyvstart |
|
|
|
|
|
|
Løb officielt kl.: 31-10-2021 13:12:13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 21, 100m Brystsvømning Damer Årg. 2011 - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Navn |
Født |
Klub |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Nikoline Nielsen |
2011 |
Svøm Slagelse Korsør |
|
|
1:37.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Vera Juel Øllgaard |
2011 |
Glostrup Svømmeklub |
|
|
1:57.83 |
+20.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb officielt kl.: 31-10-2021 13:12:13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
31-10-2021 13:18.39 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Nakskov Svømme Klub |
|
|
|
|
|
|