Results for Syyskisat
Below are all results from the competition shown by session.
Session 1
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tulokset |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Paikka: |
Salon Uimahalli |
Järjestäjä: |
Salon Uimarit Ry |
|
|
|
|
|
|
Allas: |
25m |
|
loka 2, 2021 to loka 2, 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 19, 50m Perhosuinti T11, Naiset 11 ja nuoremmat - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sija |
|
Nimi |
Synty |
Seura |
Reak. |
FINA |
Aika |
Ero |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Alisa Karttunen |
2010 |
Salon Uimarit |
-.-- |
|
39.16 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 40.57 |
(-1.41) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Venla Heikkinen |
2010 |
Cetus Espoo |
-.-- |
|
39.28 |
+0.12 |
|
|
|
|
|
Entry time: 40.91 |
(-1.63) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Aino Pirkkalainen |
2010 |
Cetus Espoo |
-.-- |
|
40.70 |
+1.54 |
|
|
|
|
|
Entry time: 39.19 |
(+1.51) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Keneli Marybel Maranik |
2010 |
Cetus Espoo |
-.-- |
|
42.01 |
+2.85 |
|
|
|
|
|
Entry time: 40.94 |
(+1.07) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Saaga Vesterbacka |
2010 |
Cetus Espoo |
-.-- |
|
43.22 |
+4.06 |
|
|
|
|
|
Entry time: 45.31 |
(-2.09) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Viktoria Tuominen |
2010 |
Helsingfors Simsällskap |
-.-- |
|
44.38 |
+5.22 |
|
|
|
|
|
Entry time: 38.68 |
(+5.70) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Seera Jartti |
2010 |
Cetus Espoo |
-.-- |
|
46.29 |
+7.13 |
|
|
|
|
|
Entry time: 47.97 |
(-1.68) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Olivia Areva |
2010 |
Salon Uimarit |
-.-- |
|
46.57 |
+7.41 |
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Dorotea Bjelicic |
2010 |
Cetus Espoo |
-.-- |
|
49.75 |
+10.59 |
|
|
|
|
|
Entry time: 54.97 |
(-5.22) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Saara Solkinen |
2010 |
Salon Uimarit |
-.-- |
|
51.13 |
+11.97 |
|
|
|
|
|
Entry time: 52.02 |
(-0.89) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Senni Helskyalho |
2010 |
Salon Uimarit |
-.-- |
|
58.32 |
+19.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Heta Lesonen |
2011 |
Salon Uimarit |
-.-- |
|
1:03.92 |
+24.76 |
|
|
|
|
|
Entry time: 59.59 |
(+4.33) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji virallinen: 2.10.2021 18.25.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 19, 50m Perhosuinti T11, Naiset 12 ja vanhemmat - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sija |
|
Nimi |
Synty |
Seura |
Reak. |
FINA |
Aika |
Ero |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Aliisa Soini |
2007 |
Salon Uimarit |
-.-- |
|
28.57 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 28.13 |
(+0.44) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Lotta Linnea Partanen |
2001 |
Nummelan Kisaajat |
+0.64 |
|
30.86 |
+2.29 |
|
|
|
|
|
Entry time: 30.62 |
(+0.24) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Marilla Parhiala |
2000 |
Gladius Kirkkonummi |
+0.32 |
|
31.22 |
+2.65 |
|
|
|
|
|
Entry time: 30.52 |
(+0.70) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Kerttu Taponen |
2005 |
Aurajoen Uinti Ry |
-.-- |
|
31.59 |
+3.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Fiia Pyykkö |
2001 |
Salon Uimarit |
-.-- |
|
32.08 |
+3.51 |
|
|
|
|
|
Entry time: 30.59 |
(+1.49) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Saima Peltonen |
2007 |
Salon Uimarit |
-.-- |
|
32.22 |
+3.65 |
|
|
|
|
|
Entry time: 31.57 |
(+0.65) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Veera Knuutila |
2008 |
Aurajoen Uinti Ry |
-.-- |
|
32.50 |
+3.93 |
|
|
|
|
|
Entry time: 32.45 |
(+0.05) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Cecilia Rönnlund |
2006 |
Åbo Simklubb |
-.-- |
|
32.68 |
+4.11 |
|
|
|
|
|
Entry time: 31.44 |
(+1.24) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Selma Syrjänen |
2009 |
Åbo Simklubb |
-.-- |
|
32.81 |
+4.24 |
|
|
|
|
|
Entry time: 33.11 |
(-0.30) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Ella-Maija Syväniemi |
2004 |
Gladius Kirkkonummi |
+0.52 |
|
32.82 |
+4.25 |
|
|
|
|
|
Entry time: 33.06 |
(-0.24) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Sofia Oksa |
2007 |
Nummelan Kisaajat |
-.-- |
|
33.10 |
+4.53 |
|
|
|
|
|
Entry time: 30.79 |
(+2.31) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Wilma Turpeinen |
2006 |
Åbo Simklubb |
-.-- |
|
33.41 |
+4.84 |
|
|
|
|
|
Entry time: 32.63 |
(+0.78) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Agnes Ruusumo |
2007 |
Åbo Simklubb |
-.-- |
|
34.34 |
+5.77 |
|
|
|
|
|
Entry time: 33.46 |
(+0.88) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Vilma Manninen |
2005 |
Salon Uimarit |
-.-- |
|
36.22 |
+7.65 |
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Lisette Schaper |
2009 |
Åbo Simklubb |
-.-- |
|
36.41 |
+7.84 |
|
|
|
|
|
Entry time: 37.19 |
(-0.78) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Ida sulonen |
2009 |
Åbo Simklubb |
-.-- |
|
38.31 |
+9.74 |
|
|
|
|
|
Entry time: 38.49 |
(-0.18) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Liia Kivi |
2007 |
Åbo Simklubb |
-.-- |
|
38.60 |
+10.03 |
|
|
|
|
|
Entry time: 38.87 |
(-0.27) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
|
Aino Kallio |
2003 |
Loimaan Uimaseura |
-.-- |
|
38.61 |
+10.04 |
|
|
|
|
|
Entry time: 40.08 |
(-1.47) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
|
Essi Pyykkö |
2006 |
Salon Uimarit |
-.-- |
|
38.70 |
+10.13 |
|
|
|
|
|
Entry time: 33.72 |
(+4.98) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
|
Venla Rauta |
2007 |
Åbo Simklubb |
-.-- |
|
39.90 |
+11.33 |
|
|
|
|
|
Entry time: 41.09 |
(-1.19) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
|
Enni Kallio |
2007 |
Raision Urheilijat |
-.-- |
|
41.36 |
+12.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
|
Vilma Keski-Korsu |
2009 |
Åbo Simklubb |
-.-- |
|
41.45 |
+12.88 |
|
|
|
|
|
Entry time: 39.92 |
(+1.53) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
|
Rosa Sjöblom |
2009 |
Salon Uimarit |
-.-- |
|
43.50 |
+14.93 |
|
|
|
|
|
Entry time: 44.72 |
(-1.22) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
|
Lilli Toivonen |
2009 |
Salon Uimarit |
+0.60 |
|
44.15 |
+15.58 |
|
|
|
|
|
Entry time: 46.94 |
(-2.79) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
|
Lila Eskola |
2009 |
Cetus Espoo |
-.-- |
|
44.29 |
+15.72 |
|
|
|
|
|
Entry time: 48.23 |
(-3.94) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
|
Alla Voronchikhina |
2008 |
Cetus Espoo |
-.-- |
|
46.70 |
+18.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
|
Kia Kallio |
2009 |
Cetus Espoo |
-.-- |
|
47.83 |
+19.26 |
|
|
|
|
|
Entry time: 47.21 |
(+0.62) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Inari Sonkkila |
2006 |
Uimaseura Kaarina |
-.-- |
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji virallinen: 2.10.2021 18.25.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
02-10-2021 18.25.45 |
Tulospalvelu: WinGrodan 2,8 |
Lisensoitu: Salon Uimarit |
|
|
|
|
|
|