2021-12-07   18:26:39
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Tulokset Ajankellouinnit 2021

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Session 1

Document
Tulokset
Ajankello uinnit 2021
Paikka: Urheilupuiston uimahalli Järjestäjä: Kouvolan Uimarit
Allas: 25m loka 10, 2021 to loka 10, 2021
Laji 12, 50vu P-11, 13, M 14 and older - Final
Sija Nimi Synty Seura Reak. FINA Aika Ero
1 Manu Ursin 2002 Kouvolan Uimarit +0.39 500 25.40
2 Eemeli Nylund 2003 Lahden Uimaseura +0.51 481 25.72 +0.32
3 Santeri Salonen 2005 Heinolan Isku +0.26 423 26.84 +1.44
4 Leo Lana 2006 Lappeenrannan Uimarit +0.32 414 27.03 +1.63
5 Elias Kauppila 2005 Lappeenrannan Uimarit +0.59 366 28.16 +2.76
6 Elias Luoma 2007 Lappeenrannan Uimarit +0.54 319 29.49 +4.09
7 Simo Virtanen 2004 Kouvolan Uimarit +0.36 307 29.87 +4.47
Laji virallinen: 10.10.2021 14:10:41
Laji 12, 50vu P-11, 13, M 12-13 years - Final
Sija Nimi Synty Seura Reak. FINA Aika Ero
1 Johannes Felin 2008 Lahden Uimaseura +0.54 300 30.09
2 Elias Manskinen 2008 Heinolan Isku -.-- 282 30.71 +0.62
3 Saku Virtanen 2008 Kouvolan Uimarit +0.49 232 32.77 +2.68
3 Joona Väätämöinen 2008 Lappeenrannan Uimarit +0.59 232 32.77 +2.68
5 Tuomas Marttila 2008 Lahden Uimaseura -.-- 220 33.39 +3.30
6 Onni Honkanen 2008 Lahden Uimaseura +0.45 213 33.73 +3.64
7 Roope Suuronen 2008 Lahden Uimaseura -.-- 201 34.37 +4.28
8 Samu Tirkkonen 2008 Lahden Uimaseura -.-- 197 34.60 +4.51
9 Juho Juurinen 2008 Lappeenrannan Uimarit -.-- 189 35.12 +5.03
10 Aarre Tuikkala 2008 Lahden Uimaseura -.-- 178 35.81 +5.72
11 Santeri Palvanen 2009 Lahden Uimaseura -.-- 169 36.40 +6.31
12 Timi Tervo 2009 Lahden Uimaseura -.-- 163 36.85 +6.76
13 Julius Länsivuori 2009 Lappeenrannan Uimarit -.-- 158 37.23 +7.14
14 Viljami Kälviäinen 2008 Lappeenrannan Uimarit +0.70 150 37.91 +7.82
- Casper Matikkala 2009 Lahden Uimaseura -.-- DSQ
SW 4.4 Liikkuminen ennen lähtömerkkiä
Laji virallinen: 10.10.2021 14:10:41
Laji 12, 50vu P-11, 13, M 11 and younger - Final
Sija Nimi Synty Seura Reak. FINA Aika Ero
1 Veeti Ukkola 2010 Lappeenrannan Uimarit -.-- 237 32.54
2 Eino Koskinen 2010 Lahden Uimaseura -.-- 191 35.00 +2.46
3 Sisu Mikke Laitinen 2011 Lahden Uimaseura +0.58 182 35.55 +3.01
4 Emil Ilo 2011 Lahden Uimaseura -.-- 175 36.03 +3.49
5 Kliment Sergeev 2010 Lahden Uimaseura -.-- 164 36.77 +4.23
6 Eemil Saari 2010 Lappeenrannan Uimarit -.-- 142 38.58 +6.04
7 Elias Markku 2010 Lappeenrannan Uimarit +0.49 137 39.06 +6.52
8 Heikki Eskelinen 2010 Lahden Uimaseura -.-- 127 40.02 +7.48
9 Eelis Lahtinen 2011 Kouvolan Uimarit +0.74 124 40.37 +7.83
10 Savva Alexeev 2010 Lappeenrannan Uimarit -.-- 120 40.81 +8.27
11 Aapo Teno 2010 Lahden Uimaseura -.-- 113 41.69 +9.15
12 Aaro Kelloniemi 2010 Lahden Uimaseura +0.50 111 41.90 +9.36
13 Eetu Rautio 2010 Lappeenrannan Uimarit -.-- 110 42.06 +9.52
14 Eeli-Pekka Eemeli Kitinoja 2011 Lappeenrannan Uimarit -.-- 109 42.09 +9.55
15 Niklas Salo 2012 Lahden Uimaseura -.-- 107 42.43 +9.89
16 Onni Elomaa 2011 Lahden Uimaseura +0.59 97 43.83 +11.29
17 Onni Lahtinen 2010 Kouvolan Uimarit -.-- 85 45.72 +13.18
18 Roni Hynninen 2010 Heinolan Isku -.-- 66 49.71 +17.17
19 Miika Kapulainen 2010 Lappeenrannan Uimarit +0.63 51 54.31 +21.77
Laji virallinen: 10.10.2021 14:10:41
10-10-2021 14:11:01 Tulospalvelu: WinGrodan 2,8 Lisensoitu: Lappeenrannan Uimarit

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner