2021-12-07   20:24:11
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Tulokset Ajankellouinnit 2021

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Session 1

Document
Tulokset
Ajankello uinnit 2021
Paikka: Urheilupuiston uimahalli Järjestäjä: Kouvolan Uimarit
Allas: 25m loka 10, 2021 to loka 10, 2021
Laji 17, 100sku T-10, 12, N 13 and older - Final
Sija Nimi Synty Seura Reak. FINA Aika Ero
1 Minttu Paalanen 2003 Lahden Uimaseura -.-- 620 1:06.26
50m: 30.64
100m: 1:06.26
(35.62)
2 Kiia Kärkkäinen 2003 Lahden Uimaseura -.-- 470 1:12.65 +6.39
50m: 32.26
100m: 1:12.65
(40.39)
3 Emilia Ruusu 2006 Haminan Uimaseura -.-- 414 1:15.78 +9.52
50m: 35.70
100m: 1:15.78
(40.08)
4 Krista Kurvinen 2007 Heinolan Isku +0.74 400 1:16.66 +10.40
50m: 36.23
100m: 1:16.66
(40.43)
5 Helmi Viherkoski 2005 Kouvolan Uimarit +0.32 370 1:18.70 +12.44
50m: 35.05
100m: 1:18.70
(43.65)
6 Miisa Eerola 2008 Haminan Uimaseura -.-- 337 1:21.18 +14.92
50m: 38.59
100m: 1:21.18
(42.59)
7 Polina Senkina 2007 Kouvolan Uimarit +0.66 301 1:24.24 +17.98
50m: 39.88
100m: 1:24.24
(44.36)
8 Saara Virtanen 2008 Kouvolan Uimarit +0.66 279 1:26.48 +20.22
50m: 40.06
100m: 1:26.48
(46.42)
9 emma ahokas 2008 Kouvolan Uimarit -.-- 277 1:26.65 +20.39
50m: 40.48
100m: 1:26.65
(46.17)
10 Fanny Windahl 2008 Kouvolan Uimarit -.-- 179 1:40.18 +33.92
50m: 48.55
100m: 1:40.18
(51.63)
- Nea Kuisma 2008 Heinolan Isku -.-- DSQ
SW 7.6 yhden käden käännös
Laji virallinen: 10.10.2021 15:04:39
Laji 17, 100sku T-10, 12, N 11-12 years - Final
Sija Nimi Synty Seura Reak. FINA Aika Ero
1 Nea Kailio 2010 Lappeenrannan Uimarit -.-- 229 1:32.36
50m: 43.53
100m: 1:32.36
(48.83)
2 Suvi Sipari 2009 Kouvolan Uimarit -.-- 213 1:34.59 +2.23
50m: 45.75
100m: 1:34.59
(48.84)
3 Nessa Salminen 2010 Lappeenrannan Uimarit -.-- 208 1:35.23 +2.87
50m: 46.57
100m: 1:35.23
(48.66)
4 Ella Villanen 2010 Lappeenrannan Uimarit -.-- 202 1:36.28 +3.92
50m: 48.15
100m: 1:36.28
(48.13)
5 Linda Pentikäinen 2009 Kouvolan Uimarit -.-- 200 1:36.55 +4.19
50m: 44.99
100m: 1:36.55
(51.56)
6 Matilda Oinonen 2010 Lappeenrannan Uimarit -.-- 194 1:37.47 +5.11
50m: 44.32
100m: 1:37.47
(53.15)
7 Aada Tahvanainen 2009 Lappeenrannan Uimarit +0.60 158 1:44.42 +12.06
50m: 49.83
100m: 1:44.42
(54.59)
8 Wilhelmiina Borg 2010 Lahden Uimaseura -.-- 152 1:45.68 +13.32
50m: 51.18
100m: 1:45.68
(54.50)
- Wilma Tarjala 2009 Kouvolan Uimarit +0.70 DSQ
SW 8.2 käsien palautus ei tapahtunut vedenpinnan yläpuolella
Laji virallinen: 10.10.2021 15:04:39
Laji 17, 100sku T-10, 12, N 10 and younger - Final
Sija Nimi Synty Seura Reak. FINA Aika Ero
1 Olivia Miloserdova 2011 Lappeenrannan Uimarit -.-- 199 1:36.64
50m: 44.87
100m: 1:36.64
(51.77)
2 Jenniina Juopperi 2011 Kouvolan Uimarit -.-- 183 1:39.42 +2.78
50m: 46.41
100m: 1:39.42
(53.01)
3 Alisa Vainio 2011 Lahden Uimaseura -.-- 122 1:53.76 +17.12
50m: 53.49
100m: 1:53.76
(1:00.27)
- Sofia Vlasova 2011 Kouvolan Uimarit -.-- DSQ
SW 8.2 käsien palautus ei tapahtunut vedenpinnan yläpuolella
Laji virallinen: 10.10.2021 15:04:39
10-10-2021 15:04:59 Tulospalvelu: WinGrodan 2,8 Lisensoitu: Lappeenrannan Uimarit

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner