2022-01-27   01:15:51
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Tulokset Espoo Swim Games

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Session 1

Document
Tulokset
Espoo Swim Games
Paikka: Järjestäjä: Cetus
Allas: 25m loka 16, 2021 to loka 16, 2021
Laji 1, 200m Sekauinti Naiset 13 years - Final
Sija Nimi Synty Seura Reak. FINA Aika Ero
1 Hilma Mannersalo 2008 Cetus Espoo +0.65 463 2:37.48
Entry time: 2:35.28 (+2.20)
50m: 33.82
100m: 1:13.75
(39.93)
150m: 2:02.57
(48.82)
200m: 2:37.48
(34.91)
2 Saga Linnosaari 2008 Cetus Espoo +0.67 450 2:39.00 +1.52
Entry time: 2:31.73 (+7.27)
50m: 32.44
100m: 1:12.83
(40.39)
150m: 2:02.24
(49.41)
200m: 2:39.00
(36.76)
3 Awa Laukkanen 2008 Lahden Uimaseura +0.75 436 2:40.64 +3.16
Entry time: 2:40.49 (+0.15)
50m: 33.18
100m: 1:15.14
(41.96)
150m: 2:02.98
(47.84)
200m: 2:40.64
(37.66)
4 Liisi Lehtiö 2008 Lahden Uimaseura +0.71 414 2:43.47 +5.99
Entry time: 2:42.95 (+0.52)
50m: 35.12
100m: 1:19.17
(44.05)
150m: 2:06.89
(47.72)
200m: 2:43.47
(36.58)
5 Anna Ryhänen 2008 Cetus Espoo +0.75 407 2:44.43 +6.95
Entry time: 2:48.73 (-4.30)
50m: 37.19
100m: 1:21.05
(43.86)
150m: 2:08.12
(47.07)
200m: 2:44.43
(36.31)
6 Iiris Kostiainen 2008 Helsingfors Simsällskap 329 2:56.50 +19.02
Entry time: 2:56.81 (-0.31)
50m: 38.05
100m: 1:25.65
(47.60)
150m: 2:18.15
(52.50)
200m: 2:56.50
(38.35)
7 Aurora Pimenoff 2008 Helsingfors Simsällskap +0.68 273 3:07.63 +30.15
50m: 41.65
100m: 1:30.37
(48.72)
150m: 2:24.92
(54.55)
200m: 3:07.63
(42.71)
8 Sophie Campbell 2008 Helsingfors Simsällskap +0.77 228 3:19.37 +41.89
Entry time: 3:19.69 (-0.32)
50m: 41.39
100m: 1:32.53
(51.14)
150m: 2:32.32
(59.79)
200m: 3:19.37
(47.05)
- Alisa Nyman 2008 Cetus Espoo +0.68 DSQ SW9.3 RU-VU
- Sarisha Agarwal 2008 Cetus Espoo DNS
Laji virallinen: 16/10/2021 9.53.44
Laji 1, 200m Sekauinti Naiset 14 years - Final
Sija Nimi Synty Seura Reak. FINA Aika Ero
1 Ida Savolainen 2007 Cetus Espoo 561 2:27.75
Entry time: 2:26.63 (+1.12)
50m: 31.60
100m: 1:09.50
(37.90)
150m: 1:53.23
(43.73)
200m: 2:27.75
(34.52)
2 Enna Äyrämöinen 2007 Cetus Espoo +0.64 512 2:32.24 +4.49
Entry time: 2:34.15 (-1.91)
50m: 32.11
100m: 1:10.50
(38.39)
150m: 1:57.10
(46.60)
200m: 2:32.24
(35.14)
3 Anni Frusti 2007 Nokian Pyry +0.63 497 2:33.75 +6.00
Entry time: 2:31.55 (+2.20)
50m: 32.94
100m: 1:13.84
(40.90)
150m: 1:59.93
(46.09)
200m: 2:33.75
(33.82)
4 Matilda Leppänen 2007 Cetus Espoo 495 2:34.04 +6.29
Entry time: 2:33.61 (+0.43)
50m: 32.00
100m: 1:13.73
(41.73)
150m: 1:58.47
(44.74)
200m: 2:34.04
(35.57)
5 Veera Oila 2007 Vanders +0.58 467 2:37.03 +9.28
Entry time: 2:43.38 (-6.35)
50m: 33.53
100m: 1:15.78
(42.25)
150m: 2:00.07
(44.29)
200m: 2:37.03
(36.96)
6 Ursula Ursin 2007 Helsingfors Simsällskap +0.78 460 2:37.82 +10.07
Entry time: 2:34.40 (+3.42)
50m: 34.34
100m: 1:14.86
(40.52)
150m: 2:01.76
(46.90)
200m: 2:37.82
(36.06)
7 Siiri Haverinen 2007 Lahden Uimaseura 458 2:37.98 +10.23
Entry time: 2:41.48 (-3.50)
50m: 33.64
100m: 1:17.20
(43.56)
150m: 2:00.61
(43.41)
200m: 2:37.98
(37.37)
8 Sofia Oksa 2007 Nummelan Kisaajat +0.75 447 2:39.26 +11.51
Entry time: 2:34.05 (+5.21)
50m: 33.28
100m: 1:14.46
(41.18)
150m: 2:02.59
(48.13)
200m: 2:39.26
(36.67)
9 Petra Nieminen 2007 Cetus Espoo +0.81 430 2:41.45 +13.70
Entry time: 2:34.72 (+6.73)
50m: 34.41
100m: 1:17.74
(43.33)
150m: 2:02.59
(44.85)
200m: 2:41.45
(38.86)
10 Eine Idman 2007 Cetus Espoo +0.80 384 2:47.53 +19.78
Entry time: 2:44.84 (+2.69)
50m: 39.41
100m: 1:20.67
(41.26)
150m: 2:08.27
(47.60)
200m: 2:47.53
(39.26)
10 Alma Westerholm 2007 Helsingfors Simsällskap +0.79 384 2:47.53 +19.78
Entry time: 2:48.83 (-1.30)
50m: 36.88
100m: 1:21.81
(44.93)
150m: 2:10.02
(48.21)
200m: 2:47.53
(37.51)
Laji virallinen: 16/10/2021 9.53.44
Laji 1, 200m Sekauinti Naiset 15 years - Final
Sija Nimi Synty Seura Reak. FINA Aika Ero
1 Wilma Sundt 2006 Helsingfors Simsällskap +0.79 633 2:21.87
Entry time: 2:21.71 (+0.16)
50m: 31.04
100m: 1:08.17
(37.13)
150m: 1:48.65
(40.48)
200m: 2:21.87
(33.22)
2 Emmi Nieminen 2006 Cetus Espoo +0.70 592 2:25.08 +3.21
Entry time: 2:24.58 (+0.50)
50m: 33.12
100m: 1:10.82
(37.70)
150m: 1:51.30
(40.48)
200m: 2:25.08
(33.78)
3 Tinka Tamminen 2006 Lahden Uimaseura +0.86 560 2:27.83 +5.96
Entry time: 2:27.88 (-0.05)
50m: 31.75
100m: 1:09.98
(38.23)
150m: 1:53.39
(43.41)
200m: 2:27.83
(34.44)
4 Helmi Käkelä 2006 Järvenpään Uintiklubi ry +0.66 528 2:30.74 +8.87
Entry time: 2:29.06 (+1.68)
50m: 32.03
100m: 1:11.97
(39.94)
150m: 1:54.58
(42.61)
200m: 2:30.74
(36.16)
5 Milla Kiviranta 2006 Vanders +0.62 503 2:33.20 +11.33
Entry time: 2:28.50 (+4.70)
50m: 32.86
100m: 1:13.94
(41.08)
150m: 1:58.51
(44.57)
200m: 2:33.20
(34.69)
6 Anniina Jokiniemi 2006 Hyvinkään Uimaseura +0.80 484 2:35.19 +13.32
Entry time: 2:36.82 (-1.63)
50m: 32.61
100m: 1:13.30
(40.69)
150m: 2:00.54
(47.24)
200m: 2:35.19
(34.65)
7 Iisa-Lotta Rantaniitty 2006 Cetus Espoo 482 2:35.32 +13.45
Entry time: 2:33.27 (+2.05)
50m: 34.09
100m: 1:14.12
(40.03)
150m: 1:57.44
(43.32)
200m: 2:35.32
(37.88)
8 Hilda Kupila 2006 Vanders +0.76 470 2:36.73 +14.86
Entry time: 2:33.20 (+3.53)
50m: 34.59
100m: 1:13.27
(38.68)
150m: 1:59.54
(46.27)
200m: 2:36.73
(37.19)
9 Iida Saarikoski 2006 Cetus Espoo +0.81 467 2:37.00 +15.13
Entry time: 2:47.74 (-10.74)
50m: 34.07
100m: 1:12.58
(38.51)
150m: 2:00.10
(47.52)
200m: 2:37.00
(36.90)
10 Juulia Turunen 2006 Lappeenrannan Kisa-Toverit +0.74 359 2:51.37 +29.50
50m: 34.77
100m: 1:20.12
(45.35)
150m: 2:11.08
(50.96)
200m: 2:51.37
(40.29)
11 Matilda Hirvonen 2006 Hyvinkään Uimaseura +0.67 309 3:00.13 +38.26
Entry time: 2:57.74 (+2.39)
50m: 39.88
100m: 1:29.01
(49.13)
150m: 2:19.14
(50.13)
200m: 3:00.13
(40.99)
Laji virallinen: 16/10/2021 9.53.44
Laji 1, 200m Sekauinti Naiset 16-99 years - Final
Sija Nimi Synty Seura Reak. FINA Aika Ero
1 Laura Lahtinen 2003 Helsingfors Simsällskap 743 2:14.51
Entry time: 2:12.66 (+1.85)
50m: 27.99
100m: 1:03.49
(35.50)
150m: 1:41.58
(38.09)
200m: 2:14.51
(32.93)
2 Jenna Pulkkinen 2004 Helsingfors Simsällskap +0.68 672 2:19.07 +4.56
Entry time: 2:17.42 (+1.65)
50m: 29.84
100m: 1:05.53
(35.69)
150m: 1:45.13
(39.60)
200m: 2:19.07
(33.94)
3 Ada Hakkarainen 2005 Helsingfors Simsällskap 661 2:19.86 +5.35
Entry time: 2:21.37 (-1.51)
50m: 31.23
100m: 1:09.41
(38.18)
150m: 1:48.80
(39.39)
200m: 2:19.86
(31.06)
4 Petra Ansaranta 2004 Oulun Uinti 1906 +0.78 647 2:20.83 +6.32
Entry time: 2:15.04 (+5.79)
50m: 29.46
100m: 1:04.76
(35.30)
150m: 1:46.99
(42.23)
200m: 2:20.83
(33.84)
5 Inka Vahtola 2005 Cetus Espoo +0.61 585 2:25.65 +11.14
Entry time: 2:21.00 (+4.65)
50m: 31.21
100m: 1:08.86
(37.65)
150m: 1:51.80
(42.94)
200m: 2:25.65
(33.85)
6 Emma Johansson 2003 Cetus Espoo +0.73 574 2:26.59 +12.08
Entry time: 2:26.23 (+0.36)
50m: 31.62
100m: 1:10.39
(38.77)
150m: 1:52.44
(42.05)
200m: 2:26.59
(34.15)
7 Aino Hankala 2005 Simmis Wanda ry +0.74 544 2:29.22 +14.71
Entry time: 2:27.61 (+1.61)
50m: 30.78
100m: 1:07.99
(37.21)
150m: 1:54.31
(46.32)
200m: 2:29.22
(34.91)
8 Sofi Andström 2005 ORCA Helsinki +0.68 509 2:32.54 +18.03
Entry time: 2:38.55 (-6.01)
50m: 33.97
100m: 1:13.96
(39.99)
150m: 1:55.20
(41.24)
200m: 2:32.54
(37.34)
9 Laura Kousa 2005 Cetus Espoo +0.78 505 2:32.93 +18.42
Entry time: 2:33.65 (-0.72)
50m: 32.45
100m: 1:09.82
(37.37)
150m: 1:57.47
(47.65)
200m: 2:32.93
(35.46)
10 Kaarina Rihte 2005 Cetus Espoo 492 2:34.26 +19.75
Entry time: 2:35.57 (-1.31)
50m: 33.10
100m: 1:14.61
(41.51)
150m: 1:58.15
(43.54)
200m: 2:34.26
(36.11)
11 Pilvi Pietikäinen 2002 Cetus Espoo +0.67 483 2:35.30 +20.79
Entry time: 2:37.42 (-2.12)
50m: 31.87
100m: 1:12.56
(40.69)
150m: 1:57.90
(45.34)
200m: 2:35.30
(37.40)
12 Sanni Räty 2005 Helsingfors Simsällskap +0.74 448 2:39.17 +24.66
Entry time: 2:39.44 (-0.27)
50m: 34.55
100m: 1:16.72
(42.17)
150m: 2:02.32
(45.60)
200m: 2:39.17
(36.85)
13 Siiri Pitkänen 2003 Lappeenrannan Kisa-Toverit +0.69 417 2:43.08 +28.57
Entry time: 2:40.68 (+2.40)
50m: 34.68
100m: 1:15.60
(40.92)
150m: 2:05.19
(49.59)
200m: 2:43.08
(37.89)
14 Ada Oila 2005 Vanders +0.79 374 2:49.00 +34.49
Entry time: 2:42.80 (+6.20)
50m: 37.60
100m: 1:20.06
(42.46)
150m: 2:10.66
(50.60)
200m: 2:49.00
(38.34)
15 Janna Flinkman 2005 Octopus Lohja +0.86 338 2:54.93 +40.42
Entry time: 3:00.78 (-5.85)
50m: 37.18
100m: 1:22.97
(45.79)
150m: 2:16.00
(53.03)
200m: 2:54.93
(38.93)
Laji virallinen: 16/10/2021 9.53.44
Laji 1, 200m Sekauinti Naiset 12 and younger - Final
Sija Nimi Synty Seura Reak. FINA Aika Ero
- Uliana Nikashina 2009 ORCA Helsinki +0.74 DSQ SW6.2
Laji virallinen: 16/10/2021 9.53.44
16-10-2021 09.54.32 Tulospalvelu: WinGrodan 2,8 Lisensoitu: Cetus Espoo

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner