2022-01-27   00:23:25
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Tulokset Espoo Swim Games

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Session 1

Document
Tulokset
Espoo Swim Games
Paikka: Järjestäjä: Cetus
Allas: 25m loka 16, 2021 to loka 16, 2021
Laji 2, 200m Sekauinti Miehet 14 years - Final
Sija Nimi Synty Seura Reak. FINA Aika Ero
1 Leevi Pixa 2007 Helsingfors Simsällskap 484 2:19.55
Entry time: 2:21.78 (-2.23)
50m: 30.75
100m: 1:05.20
(34.45)
150m: 1:46.85
(41.65)
200m: 2:19.55
(32.70)
2 Otso Heikkinen 2007 Helsingin Uimarit +0.69 469 2:21.06 +1.51
Entry time: 2:33.13 (-12.07)
50m: 29.52
100m: 1:06.69
(37.17)
150m: 1:47.46
(40.77)
200m: 2:21.06
(33.60)
3 Eetu Autio 2007 Helsingfors Simsällskap +0.60 449 2:23.12 +3.57
Entry time: 2:27.62 (-4.50)
50m: 31.37
100m: 1:07.77
(36.40)
150m: 1:51.16
(43.39)
200m: 2:23.12
(31.96)
4 Roope Liimatainen 2007 Cetus Espoo 449 2:23.14 +3.59
Entry time: 2:22.61 (+0.53)
50m: 32.81
100m: 1:08.75
(35.94)
150m: 1:50.80
(42.05)
200m: 2:23.14
(32.34)
5 Leo Mannonen 2007 Cetus Espoo 375 2:31.90 +12.35
Entry time: 2:28.73 (+3.17)
50m: 33.17
100m: 1:12.35
(39.18)
150m: 1:55.90
(43.55)
200m: 2:31.90
(36.00)
6 Tommy Palm 2007 Cetus Espoo +0.82 243 2:55.50 +35.95
Entry time: 2:51.15 (+4.35)
50m: 38.98
100m: 1:26.89
(47.91)
150m: 2:13.71
(46.82)
200m: 2:55.50
(41.79)
7 Niilo Kommeri 2007 Helsingin Uimarit 208 3:04.93 +45.38
50m: 39.23
100m: 1:28.46
(49.23)
150m: 2:20.21
(51.75)
200m: 3:04.93
(44.72)
8 Eemil Hujala 2007 Cetus Espoo +0.77 198 3:07.98 +48.43
Entry time: 2:54.92 (+13.06)
50m: 43.49
100m: 1:30.47
(46.98)
150m: 2:26.68
(56.21)
200m: 3:07.98
(41.30)
- Mark Pokidko 2007 Cetus Espoo +0.86 DSQ SW9.3
- Matias Pontalti 2007 Helsingin Uimarit DSQ SW4.4
- Artjom Andrejev 2007 Cetus Espoo DSQ SW4.4
- Renaldo Rosental 2007 Helsingin Uimarit DSQ SW4.4
Laji virallinen: 16/10/2021 10.15.05
Laji 2, 200m Sekauinti Miehet 15 years - Final
Sija Nimi Synty Seura Reak. FINA Aika Ero
1 Boris Minkovski 2006 Cetus Espoo +0.68 602 2:09.82
Entry time: 2:10.72 (-0.90)
50m: 26.96
100m: 1:01.12
(34.16)
150m: 1:39.57
(38.45)
200m: 2:09.82
(30.25)
2 Matias Viktor Kukkonen 2006 ORCA Helsinki +0.75 447 2:23.34 +13.52
Entry time: 2:25.43 (-2.09)
50m: 30.92
100m: 1:06.98
(36.06)
150m: 1:51.81
(44.83)
200m: 2:23.34
(31.53)
3 Aaro Imppola 2006 Hyvinkään Uimaseura +0.65 437 2:24.41 +14.59
Entry time: 2:26.45 (-2.04)
50m: 30.54
100m: 1:08.38
(37.84)
150m: 1:52.16
(43.78)
200m: 2:24.41
(32.25)
4 Joona Jakoaho 2006 Hyvinkään Uimaseura +0.68 369 2:32.79 +22.97
Entry time: 2:43.30 (-10.51)
50m: 32.22
100m: 1:13.72
(41.50)
150m: 1:57.09
(43.37)
200m: 2:32.79
(35.70)
5 Robert Cranston 2006 Nummelan Kisaajat +0.85 349 2:35.63 +25.81
Entry time: 2:39.64 (-4.01)
50m: 32.65
100m: 1:12.81
(40.16)
150m: 2:01.19
(48.38)
200m: 2:35.63
(34.44)
6 Aarne Nuutinen 2006 Cetus Espoo +0.71 346 2:36.08 +26.26
Entry time: 2:37.68 (-1.60)
50m: 35.04
100m: 1:17.23
(42.19)
150m: 2:00.50
(43.27)
200m: 2:36.08
(35.58)
7 Sampo Rahikainen 2006 Keravan Uimarit +0.84 289 2:45.80 +35.98
50m: 32.13
100m: 1:13.59
(41.46)
150m: 2:07.49
(53.90)
200m: 2:45.80
(38.31)
Laji virallinen: 16/10/2021 10.15.05
Laji 2, 200m Sekauinti Miehet 16 years - Final
Sija Nimi Synty Seura Reak. FINA Aika Ero
1 Urho Käkelä 2005 Järvenpään Uintiklubi ry +0.69 354 2:34.95
Entry time: 2:35.21 (-0.26)
50m: 33.80
100m: 1:15.99
(42.19)
150m: 1:59.73
(43.74)
200m: 2:34.95
(35.22)
- Veikka Leväsalo 2005 Helsingfors Simsällskap +0.74 DSQ Sw4.4
- Otso Koskela 2005 Helsingin Uimarit +0.87 DSQ SW6.2
Laji virallinen: 16/10/2021 10.15.05
Laji 2, 200m Sekauinti Miehet 17-99 years - Final
Sija Nimi Synty Seura Reak. FINA Aika Ero
1 Tuomas Kiviluoma 1993 Cetus Espoo +0.62 742 2:01.05
Entry time: 2:05.67 (-4.62)
50m: 25.58
100m: 56.67
(31.09)
150m: 1:32.14
(35.47)
200m: 2:01.05
(28.91)
2 Aleksi Koprinen 2003 Helsingfors Simsällskap 657 2:06.08 +5.03
Entry time: 2:02.62 (+3.46)
50m: 27.17
100m: 59.38
(32.21)
150m: 1:35.82
(36.44)
200m: 2:06.08
(30.26)
3 Jari Schwarte 1990 Cetus Espoo +0.65 594 2:10.39 +9.34
Entry time: 2:11.18 (-0.79)
50m: 28.29
100m: 1:01.43
(33.14)
150m: 1:39.72
(38.29)
200m: 2:10.39
(30.67)
4 Taavi Backman 2004 Lahden Uimaseura -0.56 592 2:10.53 +9.48
Entry time: 2:13.79 (-3.26)
50m: 28.49
100m: 1:02.39
(33.90)
150m: 1:39.57
(37.18)
200m: 2:10.53
(30.96)
5 Petr Pankratov 2002 Cetus Espoo +0.68 551 2:13.67 +12.62
Entry time: 2:16.01 (-2.34)
50m: 28.80
100m: 1:03.46
(34.66)
150m: 1:41.40
(37.94)
200m: 2:13.67
(32.27)
6 Kristian Johansson 1969 Cetus Espoo +0.81 474 2:20.55 +19.50
50m: 28.74
100m: 1:06.92
(38.18)
200m: 2:20.55
(2:20.55)
7 Arttu Valonen 2004 ORCA Helsinki +0.67 464 2:21.52 +20.47
Entry time: 2:20.76 (+0.76)
50m: 29.48
100m: 1:06.74
(37.26)
150m: 1:47.35
(40.61)
200m: 2:21.52
(34.17)
8 Janne Haapaniemi 1979 Keravan Uimarit +0.90 441 2:24.02 +22.97
Entry time: 2:26.96 (-2.94)
50m: 30.33
100m: 1:07.75
(37.42)
150m: 1:48.30
(40.55)
200m: 2:24.02
(35.72)
9 Nuutti Laitinen 2004 Cetus Espoo +0.75 413 2:27.18 +26.13
Entry time: 2:25.70 (+1.48)
50m: 30.11
100m: 1:07.87
(37.76)
150m: 1:53.09
(45.22)
200m: 2:27.18
(34.09)
10 Taneli Härkönen 1997 Lappeenrannan Kisa-Toverit 280 2:47.40 +46.35
Entry time: 2:42.34 (+5.06)
50m: 35.94
100m: 1:20.25
(44.31)
150m: 2:08.59
(48.34)
200m: 2:47.40
(38.81)
Laji virallinen: 16/10/2021 10.15.05
Laji 2, 200m Sekauinti Miehet 13 and younger - Final
Sija Nimi Synty Seura Reak. FINA Aika Ero
1 Nicolas Nyström 2008 Helsingfors Simsällskap +0.68 452 2:22.80
Entry time: 2:23.14 (-0.34)
50m: 30.87
100m: 1:08.32
(37.45)
150m: 1:49.94
(41.62)
200m: 2:22.80
(32.86)
2 Tommi Mosconi 2008 Cetus Espoo +0.68 409 2:27.61 +4.81
Entry time: 2:30.06 (-2.45)
50m: 31.47
100m: 1:09.27
(37.80)
150m: 1:52.17
(42.90)
200m: 2:27.61
(35.44)
3 Otso Johansson 2008 Cetus Espoo 360 2:34.03 +11.23
Entry time: 2:36.31 (-2.28)
50m: 34.22
100m: 1:16.72
(42.50)
150m: 1:59.97
(43.25)
200m: 2:34.03
(34.06)
4 Eero Hedemäki 2008 Simmis Grani 354 2:34.96 +12.16
Entry time: 2:44.25 (-9.29)
50m: 36.49
100m: 1:15.61
(39.12)
150m: 2:00.61
(45.00)
200m: 2:34.96
(34.35)
5 Leo Tuomainen 2008 Cetus Espoo +0.74 349 2:35.58 +12.78
Entry time: 2:39.47 (-3.89)
50m: 35.39
100m: 1:15.34
(39.95)
150m: 2:01.43
(46.09)
200m: 2:35.58
(34.15)
6 Alex Stickler 2008 Cetus Espoo 341 2:36.80 +14.00
Entry time: 2:44.87 (-8.07)
50m: 35.15
100m: 1:16.34
(41.19)
150m: 2:02.05
(45.71)
200m: 2:36.80
(34.75)
7 Matti Klümper 2008 Cetus Espoo +0.69 320 2:40.17 +17.37
Entry time: 2:42.51 (-2.34)
50m: 35.56
100m: 1:16.38
(40.82)
150m: 2:03.09
(46.71)
200m: 2:40.17
(37.08)
Laji virallinen: 16/10/2021 10.15.05
16-10-2021 18.10.55 Tulospalvelu: WinGrodan 2,8 Lisensoitu: Cetus Espoo

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner