2022-01-27   01:33:56
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Tulokset Espoo Swim Games

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Session 1

Document
Tulokset
Espoo Swim Games
Paikka: Järjestäjä: Cetus
Allas: 25m loka 16, 2021 to loka 16, 2021
Laji 3, 50m Perhosuinti Naiset 13 years - Final
Sija Nimi Synty Seura Reak. FINA Aika Ero
1 Emilia Wall 2008 Simmis Wanda ry +0.77 462 31.53
Entry time: 31.33 (+0.20)
2 Sira Katavisto 2008 ORCA Helsinki +0.75 363 34.17 +2.64
Entry time: 40.86 (-6.69)
3 Isla Puranen 2008 Lappeenrannan Kisa-Toverit 334 35.12 +3.59
Entry time: 34.56 (+0.56)
4 Aino Sarvilahti 2008 Lappeenrannan Kisa-Toverit +0.64 326 35.41 +3.88
Entry time: 35.14 (+0.27)
5 Armi Hakkarainen 2008 Vanders -0.56 289 36.86 +5.33
Entry time: 37.84 (-0.98)
6 Olga Kaiser 2008 ORCA Helsinki +0.75 272 37.62 +6.09
Entry time: 38.66 (-1.04)
7 Iiris Myllymäki 2008 Cetus Espoo 259 38.24 +6.71
Entry time: 39.15 (-0.91)
8 Mette Alanen 2008 Cetus Espoo +0.73 235 39.46 +7.93
Entry time: 38.52 (+0.94)
- Hilda McGarvie 2008 Helsingfors Simsällskap +0.85 DSQ
Laji virallinen: 16/10/2021 10.24.55
Laji 3, 50m Perhosuinti Naiset 14 years - Final
Sija Nimi Synty Seura Reak. FINA Aika Ero
1 IIda Tawast 2007 Simmis Grani 521 30.29
Entry time: 29.70 (+0.59)
2 Jenni Korkeamäki 2007 Cetus Espoo 514 30.43 +0.14
Entry time: 30.45 (-0.02)
3 Iina Ekholm 2007 Helsingfors Simsällskap +0.68 462 31.52 +1.23
Entry time: 35.34 (-3.82)
4 Ursula Ursin 2007 Helsingfors Simsällskap +0.77 422 32.49 +2.20
Entry time: 33.46 (-0.97)
5 Naomi Hillers 2007 Helsingfors Simsällskap +0.75 412 32.75 +2.46
Entry time: 35.18 (-2.43)
6 Ellen Lindell 2007 Cetus Espoo +0.69 403 32.98 +2.69
Entry time: 33.16 (-0.18)
7 Anna Lindholm 2007 Cetus Espoo +0.65 388 33.40 +3.11
Entry time: 33.75 (-0.35)
8 Silvia Koskela 2007 Järvenpään Uintiklubi ry +0.68 375 33.79 +3.50
Entry time: 36.71 (-2.92)
9 Saaga Tuominen 2007 Cetus Espoo +0.73 321 35.58 +5.29
Entry time: 36.71 (-1.13)
10 Vuokko Larjomaa 2007 Cetus Espoo +0.85 321 35.59 +5.30
Entry time: 36.58 (-0.99)
11 Emma Nissinen 2007 Cetus Espoo +0.85 281 37.18 +6.89
Entry time: 38.53 (-1.35)
12 Kiti Nurmi 2007 Octopus Lohja +0.72 184 42.85 +12.56
Entry time: 42.78 (+0.07)
Laji virallinen: 16/10/2021 10.24.55
Laji 3, 50m Perhosuinti Naiset 15 years - Final
Sija Nimi Synty Seura Reak. FINA Aika Ero
1 Annaliina Mänttäri 2006 Cetus Espoo +0.76 496 30.78
Entry time: 30.84 (-0.06)
Laji virallinen: 16/10/2021 10.24.55
Laji 3, 50m Perhosuinti Naiset 16-99 years - Final
Sija Nimi Synty Seura Reak. FINA Aika Ero
1 Fanny Teijonsalo 1996 Cetus Espoo 797 26.29
Entry time: 26.41 (-0.12)
2 Laura Mäki 1997 Raision Urheilijat +0.48 671 27.84 +1.55
Entry time: 27.04 (+0.80)
3 Essi Ahvenainen 2005 Vanders +0.66 667 27.89 +1.60
Entry time: 27.79 (+0.10)
4 Vilja Grundström 2003 Vanders +0.72 655 28.07 +1.78
Entry time: 27.87 (+0.20)
5 Reetta Kanervo 1999 Helsingfors Simsällskap +0.69 640 28.29 +2.00
Entry time: 27.36 (+0.93)
6 Sini Silvennoinen 2002 Åbo Simklubb +0.69 611 28.72 +2.43
Entry time: 27.45 (+1.27)
7 Tanja Ruohoniemi 1995 Cetus Espoo +0.73 602 28.87 +2.58
Entry time: 27.41 (+1.46)
8 Hanna Kareinen 2000 Helsingfors Simsällskap 600 28.90 +2.61
Entry time: 28.60 (+0.30)
9 Lotta Pälsi 2004 Helsingfors Simsällskap +0.66 576 29.29 +3.00
Entry time: 28.73 (+0.56)
10 Tuuli Pippuri 2005 Cetus Espoo 576 29.30 +3.01
Entry time: 29.42 (-0.12)
11 Gréta Beszteri 2004 Helsingfors Simsällskap +0.69 562 29.53 +3.24
Entry time: 29.42 (+0.11)
12 Annika Toiviainen 2002 Cetus Espoo +0.55 547 29.80 +3.51
Entry time: 28.73 (+1.07)
13 Pippi Nordström 2001 Helsingin Uimarit 520 30.30 +4.01
Entry time: 31.05 (-0.75)
14 Vilma Iisalo 2001 Raision Urheilijat +0.69 518 30.35 +4.06
Entry time: 29.37 (+0.98)
15 Anniina Ahonen 2005 Race Club Sveitsi +0.63 516 30.39 +4.10
Entry time: 29.42 (+0.97)
16 Venla Sofia Suihkonen 2002 Octopus Lohja +0.66 513 30.45 +4.16
Entry time: 29.83 (+0.62)
17 Peppi Vesalainen 2004 Helsingfors Simsällskap +0.70 509 30.52 +4.23
Entry time: 29.47 (+1.05)
18 Aino Koskelo 2005 Race Club Sveitsi +0.76 505 30.61 +4.32
Entry time: 30.53 (+0.08)
19 Lotta Lehtoila 2003 Helsingfors Simsällskap 502 30.66 +4.37
Entry time: 30.72 (-0.06)
20 Pilvi Pietikäinen 2002 Cetus Espoo +0.49 493 30.85 +4.56
Entry time: 31.00 (-0.15)
21 Karla Lehtosalo 2005 Helsingfors Simsällskap +0.70 490 30.92 +4.63
Entry time: 30.71 (+0.21)
22 Lumi Rossi 2005 Cetus Espoo +0.59 488 30.96 +4.67
Entry time: 29.79 (+1.17)
23 Emma Hakala 2004 Helsingin Uimarit +0.69 485 31.01 +4.72
Entry time: 30.69 (+0.32)
24 Nea Parkatti 2004 Helsingfors Simsällskap +0.69 475 31.23 +4.94
Entry time: 30.45 (+0.78)
25 Nelli Vihola 2005 Helsingin Uimarit +0.78 463 31.51 +5.22
Entry time: 31.60 (-0.09)
26 Iina Rissanen 2005 Vanders +0.71 442 32.00 +5.71
Entry time: 31.87 (+0.13)
27 Saana Perkkiö 2005 Hyvinkään Uimaseura 428 32.33 +6.04
Entry time: 32.63 (-0.30)
28 Dina Sadojevic Jelacik 2004 Cetus Espoo +0.70 427 32.36 +6.07
Entry time: 28.40 (+3.96)
29 Milla-Lotta Tapanainen 2003 Cetus Espoo +0.77 421 32.51 +6.22
Entry time: 30.75 (+1.76)
30 Milla Paavola 2005 Helsingin Uimarit 355 34.40 +8.11
Entry time: 35.77 (-1.37)
31 Elisa Rita 2005 Lappeenrannan Kisa-Toverit +0.21 277 37.36 +11.07
32 Katja Räsänen 2000 Lappeenrannan Kisa-Toverit +0.72 174 43.66 +17.37
Laji virallinen: 16/10/2021 10.24.55
Laji 3, 50m Perhosuinti Naiset 12 and younger - Final
Sija Nimi Synty Seura Reak. FINA Aika Ero
- Amalia Vallius 2009 Helsingin Uimarit +0.80 DSQ SW8.3
Laji virallinen: 16/10/2021 10.24.55
16-10-2021 10.25.00 Tulospalvelu: WinGrodan 2,8 Lisensoitu: Cetus Espoo

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner