2021-12-02   05:24:47
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Tulokset Espoo Swim Games

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Session 1

Document
Tulokset
Espoo Swim Games
Paikka: Järjestäjä: Cetus
Allas: 25m loka 16, 2021 to loka 16, 2021
Laji 4, 50m Perhosuinti Miehet 14 years - Final
Sija Nimi Synty Seura Reak. FINA Aika Ero
1 Carl-Victor Nykvist 2007 Simmis Grani +0.70 404 29.42
Entry time: 29.16 (+0.26)
2 Veikko Moilanen 2007 Helsingin Uimarit 345 31.01 +1.59
Entry time: 36.99 (-5.98)
3 Jaakko Karppinen 2007 ORCA Helsinki +0.68 335 31.30 +1.88
Entry time: 32.61 (-1.31)
4 Onni Rahkonen 2007 Simmis Grani +0.66 325 31.63 +2.21
Entry time: 33.62 (-1.99)
5 Altti Sormunen 2007 Cetus Espoo 251 34.48 +5.06
Entry time: 33.92 (+0.56)
6 Markus Ronkainen 2007 Swimming Jyväskylä +0.77 210 36.54 +7.12
Entry time: 34.97 (+1.57)
- Alexander Lostedt 2007 Octopus Lohja +0.85 DSQ SW8.4
- Aleksanteri Peltonen 2007 Helsingfors Simsällskap +0.64 DSQ SW8.2
Laji virallinen: 16/10/2021 10.33.14
Laji 4, 50m Perhosuinti Miehet 15 years - Final
Sija Nimi Synty Seura Reak. FINA Aika Ero
1 Aarne Laurila 2006 Cetus Espoo +0.64 445 28.48
Entry time: 28.36 (+0.12)
2 Nikolas Ruotsalo 2006 Octopus Lohja +0.78 423 28.96 +0.48
Entry time: 30.20 (-1.24)
3 Nikolai Teiramaa 2006 Helsingfors Simsällskap +0.62 369 30.31 +1.83
Entry time: 30.70 (-0.39)
4 Sampo Rahikainen 2006 Keravan Uimarit +0.81 329 31.48 +3.00
Entry time: 31.20 (+0.28)
5 Jasu Haapaniemi 2006 Keravan Uimarit 288 32.93 +4.45
Entry time: 32.27 (+0.66)
6 Manan Khalil 2006 Cetus Espoo +0.74 276 33.38 +4.90
Entry time: 37.41 (-4.03)
7 Anton Eino Mikael Ahonen 2006 Cetus Espoo +0.71 254 34.32 +5.84
Entry time: 34.58 (-0.26)
8 Benjamin Winqvist 2006 Cetus Espoo +0.72 248 34.61 +6.13
Entry time: 34.12 (+0.49)
Laji virallinen: 16/10/2021 10.33.14
Laji 4, 50m Perhosuinti Miehet 16 years - Final
Sija Nimi Synty Seura Reak. FINA Aika Ero
1 Topias Tynjä 2005 Lahden Uimaseura +0.66 543 26.65
Entry time: 27.01 (-0.36)
2 William Fagerstedt 2005 Helsingfors Simsällskap +0.71 535 26.78 +0.13
Entry time: 26.87 (-0.09)
3 Nico Peltonen 2005 Hyvinkään Uimaseura +0.65 479 27.79 +1.14
Entry time: 27.24 (+0.55)
4 Serhat Kalin 2005 ORCA Helsinki +0.77 395 29.62 +2.97
Entry time: 29.70 (-0.08)
5 Otto Tuominen 2005 Helsingfors Simsällskap +0.70 299 32.51 +5.86
Entry time: 38.80 (-6.29)
- Lucas Michael neuvonen 2005 ORCA Helsinki +0.70 DSQ SW8.4
Laji virallinen: 16/10/2021 10.33.14
Laji 4, 50m Perhosuinti Miehet 17-99 years - Final
Sija Nimi Synty Seura Reak. FINA Aika Ero
1 Jasu Ovaskainen 2002 Lahden Uimaseura 647 25.14
Entry time: 24.15 (+0.99)
2 Joonas Maaranen 2004 Hyvinkään Uimaseura +0.57 636 25.29 +0.15
Entry time: 24.53 (+0.76)
3 Roni Kallström 2001 Cetus Espoo +0.65 611 25.62 +0.48
Entry time: 25.31 (+0.31)
4 Matti Myllyaho 1995 Kampuksen Plaani +0.62 601 25.76 +0.62
4 Noah Schmid 2000 Helsingfors Simsällskap 601 25.76 +0.62
6 Lari Tumanoff 2003 Helsingfors Simsällskap 585 26.00 +0.86
Entry time: 25.40 (+0.60)
7 Eemil Kylmä 2001 Cetus Espoo +0.70 584 26.02 +0.88
Entry time: 25.30 (+0.72)
8 Joonas Cranston 2003 Nummelan Kisaajat +0.64 580 26.07 +0.93
Entry time: 25.54 (+0.53)
9 Niko Korhonen 1993 Swimming Club Vuokatti +0.77 544 26.64 +1.50
Entry time: 25.98 (+0.66)
10 Santeri Hulkko 2000 Lahden Uimaseura +0.77 539 26.72 +1.58
Entry time: 25.96 (+0.76)
11 Julius Airas 2003 Lahden Uimaseura 510 27.21 +2.07
Entry time: 27.16 (+0.05)
12 Juuso Pulkkinen 2004 Cetus Espoo +0.67 491 27.56 +2.42
Entry time: 28.54 (-0.98)
13 Bruce Clayhills 1997 Helsingfors Simsällskap 485 27.67 +2.53
Entry time: 26.79 (+0.88)
14 Jonne Isoranta 2003 Lahden Uimaseura +0.64 478 27.80 +2.66
Entry time: 27.14 (+0.66)
14 Aapo Koskinen 2004 Lahden Uimaseura 478 27.80 +2.66
Entry time: 28.64 (-0.84)
16 Tatu Kivimäki 2004 Lahden Uimaseura +0.78 465 28.07 +2.93
Entry time: 27.20 (+0.87)
17 Elis Fokin 2003 Helsingfors Simsällskap +0.70 456 28.25 +3.11
Entry time: 27.54 (+0.71)
18 Antero Ruban 2004 Lahden Uimaseura +0.69 431 28.78 +3.64
Entry time: 29.54 (-0.76)
19 Daniel Kabonen 2004 Simmis Wanda ry 409 29.30 +4.16
Entry time: 28.34 (+0.96)
20 Lauri Pyykkö 2004 ORCA Helsinki +0.73 401 29.48 +4.34
Entry time: 28.47 (+1.01)
21 Eetu Koskinen 2002 Lahden Uimaseura 385 29.89 +4.75
Entry time: 29.90 (-0.01)
22 Max Walther 2003 HTU Stadi +0.69 376 30.13 +4.99
Entry time: 30.36 (-0.23)
23 Henri Erlund 2003 HTU Stadi +0.74 337 31.25 +6.11
Entry time: 30.66 (+0.59)
24 Juho Ratava 1983 Lappeenrannan Kisa-Toverit +0.71 282 33.16 +8.02
Entry time: 32.38 (+0.78)
Laji virallinen: 16/10/2021 10.33.14
16-10-2021 10.33.17 Tulospalvelu: WinGrodan 2,8 Lisensoitu: Cetus Espoo

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner