2021-11-28   21:57:16
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Tulokset Espoo Swim Games

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Session 1

Document
Tulokset
Espoo Swim Games
Paikka: Järjestäjä: Cetus
Allas: 25m loka 16, 2021 to loka 16, 2021
Laji 7, 100m Rintauinti Naiset 13 years - Final
Sija Nimi Synty Seura Reak. FINA Aika Ero
1 Fiia Immonen 2008 Vanders +0.75 436 1:22.23
Entry time: 1:19.57 (+2.66)
50m: 38.27
100m: 1:22.23
(43.96)
2 Melissa Paukkunen 2008 Vanders 431 1:22.54 +0.31
Entry time: 1:24.46 (-1.92)
50m: 38.20
100m: 1:22.54
(44.34)
3 Hilma Mannersalo 2008 Cetus Espoo +0.66 408 1:24.03 +1.80
Entry time: 1:32.31 (-8.28)
50m: 39.49
100m: 1:24.03
(44.54)
4 Liisi Lehtiö 2008 Lahden Uimaseura +0.58 406 1:24.16 +1.93
Entry time: 1:34.41 (-10.25)
50m: 39.60
100m: 1:24.16
(44.56)
5 Emma Palmos 2008 Vanders +0.71 402 1:24.44 +2.21
Entry time: 1:25.33 (-0.89)
50m: 38.33
100m: 1:24.44
(46.11)
6 Saga Linnosaari 2008 Cetus Espoo +0.69 394 1:25.04 +2.81
Entry time: 1:29.22 (-4.18)
50m: 39.07
100m: 1:25.04
(45.97)
7 Sira Katavisto 2008 ORCA Helsinki +0.69 393 1:25.13 +2.90
Entry time: 1:23.16 (+1.97)
50m: 39.24
100m: 1:25.13
(45.89)
8 Felicia Sievinen 2008 Nummelan Kisaajat 391 1:25.21 +2.98
Entry time: 1:26.19 (-0.98)
50m: 40.02
100m: 1:25.21
(45.19)
9 Alisa Nyman 2008 Cetus Espoo +0.70 331 1:30.06 +7.83
Entry time: 1:34.76 (-4.70)
50m: 42.25
100m: 1:30.06
(47.81)
10 Aino Sarvilahti 2008 Lappeenrannan Kisa-Toverit +0.69 313 1:31.84 +9.61
Entry time: 1:32.31 (-0.47)
50m: 42.13
100m: 1:31.84
(49.71)
11 Paulina Pessi 2008 Lappeenrannan Kisa-Toverit +0.76 253 1:38.53 +16.30
Entry time: 1:37.93 (+0.60)
50m: 44.84
100m: 1:38.53
(53.69)
12 Pinja Kotakoski 2008 Cetus Espoo 236 1:40.77 +18.54
Entry time: 1:37.76 (+3.01)
50m: 46.50
100m: 1:40.77
(54.27)
Laji virallinen: 16/10/2021 11.28.22
Laji 7, 100m Rintauinti Naiset 14 years - Final
Sija Nimi Synty Seura Reak. FINA Aika Ero
1 Matilda Leppänen 2007 Cetus Espoo 543 1:16.42
Entry time: 1:14.61 (+1.81)
50m: 35.55
100m: 1:16.42
(40.87)
2 Siiri Haverinen 2007 Lahden Uimaseura +0.84 530 1:17.05 +0.63
Entry time: 1:16.22 (+0.83)
50m: 36.33
100m: 1:17.05
(40.72)
3 Veera Oila 2007 Vanders +0.74 451 1:21.29 +4.87
Entry time: 1:20.07 (+1.22)
50m: 38.23
100m: 1:21.29
(43.06)
4 Anita Mäkinen 2007 Nummelan Kisaajat +0.74 398 1:24.73 +8.31
Entry time: 1:23.27 (+1.46)
50m: 39.47
100m: 1:24.73
(45.26)
5 Sandra Sofia Savolainen 2007 Cetus Espoo +0.75 394 1:25.06 +8.64
Entry time: 1:24.45 (+0.61)
50m: 39.60
100m: 1:25.06
(45.46)
6 Anna Lindholm 2007 Cetus Espoo +0.85 352 1:28.29 +11.87
Entry time: 1:30.19 (-1.90)
50m: 41.47
100m: 1:28.29
(46.82)
7 Kiti Nurmi 2007 Octopus Lohja +0.58 238 1:40.58 +24.16
Entry time: 1:38.82 (+1.76)
50m: 47.56
100m: 1:40.58
(53.02)
- Elin Louise Taipale 2007 Octopus Lohja +0.83 DSQ SW10.8
Laji virallinen: 16/10/2021 11.28.22
Laji 7, 100m Rintauinti Naiset 15 years - Final
Sija Nimi Synty Seura Reak. FINA Aika Ero
1 Emmi Nieminen 2006 Cetus Espoo +0.69 705 1:10.06
Entry time: 1:10.99 (-0.93)
50m: 33.34
100m: 1:10.06
(36.72)
2 Janina Granberg 2006 Cetus Espoo +0.73 583 1:14.63 +4.57
Entry time: 1:11.90 (+2.73)
50m: 34.34
100m: 1:14.63
(40.29)
3 Enni Tammilehto 2006 Simmis Grani +0.56 565 1:15.41 +5.35
Entry time: 1:17.31 (-1.90)
50m: 35.60
100m: 1:15.41
(39.81)
4 Iisa-Lotta Rantaniitty 2006 Cetus Espoo +0.70 553 1:15.94 +5.88
Entry time: 1:13.29 (+2.65)
50m: 35.69
100m: 1:15.94
(40.25)
5 Helmi Käkelä 2006 Järvenpään Uintiklubi ry +0.64 538 1:16.64 +6.58
Entry time: 1:16.07 (+0.57)
50m: 36.22
100m: 1:16.64
(40.42)
6 Venla Almira 2006 Simmis Grani +0.77 528 1:17.14 +7.08
Entry time: 1:17.60 (-0.46)
50m: 36.69
100m: 1:17.14
(40.45)
7 Milla Kiviranta 2006 Vanders +0.77 511 1:17.99 +7.93
Entry time: 1:13.95 (+4.04)
50m: 35.80
100m: 1:17.99
(42.19)
8 Tinka Tamminen 2006 Lahden Uimaseura +0.80 498 1:18.67 +8.61
Entry time: 1:15.30 (+3.37)
50m: 35.93
100m: 1:18.67
(42.74)
9 Helmi Räsänen 2006 Cetus Espoo +0.75 431 1:22.50 +12.44
Entry time: 1:22.58 (-0.08)
50m: 38.97
100m: 1:22.50
(43.53)
10 Iiris Soilevaara 2006 Cetus Espoo +0.79 386 1:25.58 +15.52
Entry time: 1:22.57 (+3.01)
50m: 40.44
100m: 1:25.58
(45.14)
11 Amanda Nilsson 2006 Cetus Espoo +0.66 332 1:30.02 +19.96
Entry time: 1:29.91 (+0.11)
50m: 42.22
100m: 1:30.02
(47.80)
12 Susanna Ryynänen 2006 Helsingfors Simsällskap +0.87 324 1:30.73 +20.67
Entry time: 1:25.75 (+4.98)
50m: 42.42
100m: 1:30.73
(48.31)
13 Matilda Hirvonen 2006 Hyvinkään Uimaseura 301 1:32.95 +22.89
Entry time: 1:33.18 (-0.23)
50m: 44.13
100m: 1:32.95
(48.82)
Laji virallinen: 16/10/2021 11.28.22
Laji 7, 100m Rintauinti Naiset 16-99 years - Final
Sija Nimi Synty Seura Reak. FINA Aika Ero
1 Hanna Kareinen 2000 Helsingfors Simsällskap 781 1:07.70
Entry time: 1:07.53 (+0.17)
50m: 31.63
100m: 1:07.70
(36.07)
2 Jenna Pulkkinen 2004 Helsingfors Simsällskap +0.52 727 1:09.35 +1.65
Entry time: 1:09.75 (-0.40)
50m: 32.62
100m: 1:09.35
(36.73)
3 Gréta Beszteri 2004 Helsingfors Simsällskap +0.68 626 1:12.87 +5.17
Entry time: 1:13.01 (-0.14)
50m: 34.09
100m: 1:12.87
(38.78)
4 Sohvi Kallinen 2004 Lahden Uimaseura +0.68 625 1:12.91 +5.21
Entry time: 1:14.75 (-1.84)
50m: 34.23
100m: 1:12.91
(38.68)
5 Sofi Andström 2005 ORCA Helsinki 577 1:14.89 +7.19
Entry time: 1:16.03 (-1.14)
50m: 35.50
100m: 1:14.89
(39.39)
6 Anna Mattila 2004 Helsingin Uimarit +0.68 572 1:15.12 +7.42
Entry time: 1:17.68 (-2.56)
50m: 35.54
100m: 1:15.12
(39.58)
7 Milla Strandberg 2005 Vanders +0.76 569 1:15.23 +7.53
Entry time: 1:14.82 (+0.41)
50m: 35.28
100m: 1:15.23
(39.95)
8 Milla-Lotta Tapanainen 2003 Cetus Espoo 529 1:17.09 +9.39
Entry time: 1:12.97 (+4.12)
50m: 35.94
100m: 1:17.09
(41.15)
9 Helmi Tossavainen 2002 Cetus Espoo +0.37 528 1:17.12 +9.42
50m: 35.80
100m: 1:17.12
(41.32)
10 Kaarina Rihte 2005 Cetus Espoo 522 1:17.43 +9.73
Entry time: 1:17.09 (+0.34)
50m: 36.67
100m: 1:17.43
(40.76)
11 Emma Silvonen 2004 ORCA Helsinki 490 1:19.06 +11.36
Entry time: 1:20.75 (-1.69)
50m: 36.60
100m: 1:19.06
(42.46)
12 Jenni Kurki 2005 Simmis Wanda ry +0.76 485 1:19.37 +11.67
Entry time: 1:20.77 (-1.40)
50m: 37.23
100m: 1:19.37
(42.14)
13 Aava Aula 2004 Helsingin Uimarit +0.76 470 1:20.20 +12.50
Entry time: 1:19.35 (+0.85)
50m: 37.66
100m: 1:20.20
(42.54)
14 Sanni Räty 2005 Helsingfors Simsällskap +0.84 455 1:21.05 +13.35
Entry time: 1:19.18 (+1.87)
50m: 38.72
100m: 1:21.05
(42.33)
15 Emilia Myllykoski 2003 Simmis Wanda ry +0.71 417 1:23.45 +15.75
Entry time: 1:17.05 (+6.40)
50m: 39.10
100m: 1:23.45
(44.35)
16 Emma Hakala 2004 Helsingin Uimarit +0.64 400 1:24.62 +16.92
Entry time: 1:28.84 (-4.22)
50m: 37.34
100m: 1:24.62
(47.28)
17 Elizabete Naumcika 2005 Race Club Sveitsi 389 1:25.37 +17.67
Entry time: 1:24.86 (+0.51)
50m: 40.03
100m: 1:25.37
(45.34)
18 Pilvi Pietikäinen 2002 Cetus Espoo +0.73 366 1:27.15 +19.45
Entry time: 1:21.90 (+5.25)
50m: 40.70
100m: 1:27.15
(46.45)
19 Elisa Rita 2005 Lappeenrannan Kisa-Toverit 324 1:30.78 +23.08
Entry time: 1:29.91 (+0.87)
50m: 42.68
100m: 1:30.78
(48.10)
20 Milla Tahvanainen 2005 Cetus Espoo 261 1:37.53 +29.83
Entry time: 1:36.47 (+1.06)
50m: 47.08
100m: 1:37.53
(50.45)
Laji virallinen: 16/10/2021 11.28.22
16-10-2021 11.28.26 Tulospalvelu: WinGrodan 2,8 Lisensoitu: Cetus Espoo

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner