Resultater for UGP 3 2021, Stockholm (Eriksdalsbadet)
Her vises alle stævnets resultater opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
UGP 3, 2021 - Simklubben Neptun
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Eriksdalsbadet |
Arrangör: |
|
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 16 okt 2021 till den 17 okt 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 22, 200m Medley Damer 17 år - Final |
|
|
Sponsor: |
JSM/SM 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Lilly Eriksson |
2004 |
Simklubben Neptun |
+0.70 |
|
2:29.39 |
|
|
|
|
|
|
|
Entry time: 2:32.12 |
(-2.73) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Jenny Yelda Bibo |
2004 |
Södertälje Simsällskap |
+0.59 |
|
3:04.74 |
+35.35 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:59.62 |
(+5.12) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Li Elveskog |
2004 |
Simklubben Neptun |
+0.68 |
|
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Grenen officiell: 2021-10-17 15:31:53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 22, 200m Medley Damer 16 år - Final |
|
|
Sponsor: |
JSM/SM 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Felicia Klintemar |
2005 |
Södertörns Simsällskap |
+0.80 |
|
2:25.64 |
|
|
|
|
|
|
|
Entry time: 2:27.10 |
(-1.46) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Alma Thunberg |
2005 |
Spårvägen Simförening |
+0.75 |
|
2:27.64 |
+2.00 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:29.14 |
(-1.50) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Alicia Söderlind |
2005 |
Tyresö Simsällskap |
+0.62 |
|
2:29.55 |
+3.91 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:30.78 |
(-1.23) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Lisa Uddeholt |
2005 |
Spårvägen Simförening |
+0.67 |
|
2:37.42 |
+11.78 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:38.17 |
(-0.75) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Cecilia Krans |
2005 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
+0.70 |
|
2:44.48 |
+18.84 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:47.12 |
(-2.64) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Linn Melander |
2005 |
Spårvägen Simförening |
|
|
2:48.29 |
+22.65 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:28.41 |
(+19.88) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Liv Dahl |
2005 |
Spårvägen Simförening |
+0.89 |
|
3:01.08 |
+35.44 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:59.83 |
(+1.25) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Clara Högqvist |
2005 |
Simklubben Neptun |
|
|
3:02.85 |
+37.21 |
|
SM9 |
|
|
|
Entry time: 3:01.27 |
(+1.58) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Grenen officiell: 2021-10-17 15:31:53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 22, 200m Medley Damer 15 år - Final |
|
|
Sponsor: |
JSM/SM 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Linnea Farrar |
2006 |
Simklubben Neptun |
+0.67 |
|
2:27.88 |
|
|
|
|
|
|
|
Entry time: 2:31.60 |
(-3.72) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Alice Sjödén-Sikström |
2006 |
Stockholmspolisens IF SF |
+0.75 |
|
2:46.54 |
+18.66 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:54.51 |
(-7.97) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Agnes Öhman |
2006 |
Ösmo Simsällskap |
+0.59 |
|
2:48.14 |
+20.26 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:48.52 |
(-0.38) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Stella Egmar |
2006 |
Spårvägen Simförening |
+0.75 |
|
2:49.67 |
+21.79 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:45.23 |
(+4.44) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Lea Rodin |
2006 |
Simklubben Neptun |
+0.68 |
|
2:52.44 |
+24.56 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:49.08 |
(+3.36) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Chléa Henneville-Wedholm |
2006 |
Södertörns Simsällskap |
+0.66 |
|
2:59.22 |
+31.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Tilde Jonasson |
2006 |
Hellas Simklubb |
+0.83 |
|
3:14.80 |
+46.92 |
|
|
|
|
|
Entry time: 3:45.47 |
(-30.67) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Grenen officiell: 2021-10-17 15:31:53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 22, 200m Medley Damer 14 år - Final |
|
|
Sponsor: |
JSM/SM 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Anna Eneroth |
2007 |
Simklubben Neptun |
+0.69 |
|
2:32.76 |
|
|
|
|
|
|
|
Entry time: 2:31.87 |
(+0.89) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Nadja Travar |
2007 |
Södertörns Simsällskap |
+0.69 |
|
2:35.12 |
+2.36 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:37.05 |
(-1.93) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Cornelia Utgren |
2007 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
+0.71 |
|
2:42.84 |
+10.08 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:42.25 |
(+0.59) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Ellen Bystedt |
2007 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
|
|
2:44.56 |
+11.80 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:46.46 |
(-1.90) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Olivia Strömberg |
2007 |
Simklubben Neptun |
+0.75 |
|
2:48.00 |
+15.24 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:50.55 |
(-2.55) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Elise Karlsson |
2007 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
+0.71 |
|
2:49.21 |
+16.45 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:51.73 |
(-2.52) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Adriana Hamzehnejad |
2007 |
Södertörns Simsällskap |
+0.71 |
|
2:58.07 |
+25.31 |
|
|
|
|
|
Entry time: 3:04.46 |
(-6.39) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Agnes Thunberg |
2007 |
Spårvägen Simförening |
+0.79 |
|
2:59.11 |
+26.35 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:50.29 |
(+8.82) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Lotta Lande |
2007 |
Älvsjö AIK Simförening |
|
|
3:03.87 |
+31.11 |
|
|
|
|
|
Entry time: 3:03.55 |
(+0.32) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Ella Pahlén |
2007 |
Tyresö Simsällskap |
+0.79 |
|
3:10.96 |
+38.20 |
|
|
|
|
|
Entry time: 3:14.64 |
(-3.68) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Felicia Kihlberg |
2007 |
Hellas Simklubb |
+0.79 |
|
3:11.25 |
+38.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Tilda Petruson |
2007 |
Tyresö Simsällskap |
+0.80 |
|
3:33.43 |
+1:00.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Judit Skäringer |
2007 |
Tyresö Simsällskap |
+0.89 |
|
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Grenen officiell: 2021-10-17 15:31:53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 22, 200m Medley Damer 13 år - Final |
|
|
Sponsor: |
JSM/SM 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Alma Brorson |
2008 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
+0.75 |
|
2:34.69 |
|
|
|
|
|
|
|
Entry time: 2:37.16 |
(-2.47) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Moa Forsgren |
2008 |
Södertörns Simsällskap |
|
|
2:35.01 |
+0.32 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:37.85 |
(-2.84) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Hilma Stenbeck |
2008 |
Simklubben Neptun |
+0.70 |
|
2:39.22 |
+4.53 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:41.80 |
(-2.58) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Molly Brodd |
2008 |
Simklubben Neptun |
+0.68 |
|
2:41.11 |
+6.42 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:45.98 |
(-4.87) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Emma Johanson |
2008 |
Södertörns Simsällskap |
+0.68 |
|
2:42.70 |
+8.01 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:45.45 |
(-2.75) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Lina Thunvall |
2008 |
Ösmo Simsällskap |
+0.89 |
|
2:44.50 |
+9.81 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:46.86 |
(-2.36) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Thea Severinsson |
2008 |
Södertörns Simsällskap |
+0.81 |
|
2:45.33 |
+10.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Alva Lindberg |
2008 |
Ösmo Simsällskap |
|
|
2:45.88 |
+11.19 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:50.74 |
(-4.86) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Audrey Glavas |
2008 |
Ösmo Simsällskap |
+0.63 |
|
2:50.09 |
+15.40 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:47.99 |
(+2.10) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Bianca Utgren |
2008 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
+0.79 |
|
2:50.65 |
+15.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Agnes Gustafson |
2008 |
Spårvägen Simförening |
+0.75 |
|
2:52.90 |
+18.21 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:52.64 |
(+0.26) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Ebba Nilsson |
2008 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
+0.65 |
|
2:53.82 |
+19.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Elin Borgman |
2008 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
+0.59 |
|
2:56.07 |
+21.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Jasmine Musaji |
2008 |
Södertörns Simsällskap |
|
|
3:03.81 |
+29.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Signe Sanneving |
2008 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
+0.72 |
|
3:04.70 |
+30.01 |
|
|
|
|
|
Entry time: 3:08.05 |
(-3.35) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Julia Boman |
2008 |
Södertälje Simsällskap |
+0.75 |
|
3:06.82 |
+32.13 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:59.02 |
(+7.80) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Nancy Karlmark |
2008 |
Stockholmspolisens IF SF |
+0.43 |
|
3:09.66 |
+34.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
|
Signe Wååg |
2008 |
Spårvägen Simförening |
|
|
3:12.09 |
+37.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
|
Emelie Hedqvist |
2008 |
Saltsjöbadens Idrottsförening |
+0.71 |
|
3:12.25 |
+37.56 |
|
|
|
|
|
Entry time: 3:14.03 |
(-1.78) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
|
Elly Skalin |
2008 |
Simklubben Neptun |
+0.65 |
|
3:15.20 |
+40.51 |
|
|
|
|
|
Entry time: 3:20.09 |
(-4.89) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
|
Téa Brännström |
2008 |
Södertörns Simsällskap |
+0.75 |
|
3:16.25 |
+41.56 |
|
|
|
|
|
Entry time: 3:05.65 |
(+10.60) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
|
Elsa Ericsson |
2008 |
Simklubben Neptun |
|
|
3:20.29 |
+45.60 |
|
|
|
|
|
Entry time: 3:23.05 |
(-2.76) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Märta Bengtsson |
2008 |
Södertörns Simsällskap |
|
|
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Grenen officiell: 2021-10-17 15:31:53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-10-17 15:31:57 |
Resultathantering: WinGrodan 2.8 |
Licensierad till: Simklubben Neptun |
|
|
|
|
|
|