Tulokset Aquarapid Knattesim
Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Sundbybergs Simhall |
Arrangör: |
SS04 |
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 23 okt 2021 till den 23 okt 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 28, 100m Medley Herrar - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Noé Wikström |
2011 |
Simklubben Neptun |
|
|
1:34.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Alexander Brocke |
2011 |
Simklubben Neptun |
|
|
1:35.33 |
+0.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Elias Tsampazis |
2011 |
Södertörns Simsällskap |
|
|
1:37.81 |
+3.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Gabriel Lundgren |
2011 |
Spårvägen Simförening |
|
|
1:38.27 |
+3.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Alexander Clason |
2011 |
Täby Sim |
|
|
1:40.30 |
+5.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Melvin Staaf |
2011 |
Täby Sim |
|
|
1:43.30 |
+8.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Victor Bernström |
2011 |
Turebergs Simklubb |
|
|
1:43.67 |
+9.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Anton Eriksson |
2011 |
Väsby Simsällskap |
|
|
1:45.94 |
+11.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Arman Rana |
2012 |
Simklubben Neptun |
|
|
1:47.82 |
+13.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Victor Behring |
2011 |
Spårvägen Simförening |
|
|
1:50.33 |
+15.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Alexander Rylander |
2011 |
Täby Sim |
|
|
1:51.62 |
+17.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Ludvig Näsström |
2011 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
|
|
1:51.91 |
+17.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Harry Bergnehr |
2011 |
Simklubben Neptun |
|
|
1:56.79 |
+22.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Liam Sterby |
2011 |
Simklubben Neptun |
|
|
1:58.05 |
+23.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Josef Almayahi |
2013 |
Väsby Simsällskap |
|
|
1:58.86 |
+24.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Torsten Ruder |
2012 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
|
|
2:01.14 |
+26.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Casper Ramm-Ericson |
2012 |
Simklubben Neptun |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Tobias Wächter |
2011 |
Simklubben Neptun |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Maximilian Bilands |
2011 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Grenen officiell: 2021-10-23 17:33:42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-11-11 22:06:09 |
Resultathantering: WinGrodan 2.9 |
Licensierad till: Solna Sundbyberg SS 04 |
|
|
|
|
|
|