Results for Aquarapid Knattesim
Spodaj so vsi rezultati tekmovanja po deli tekmovanja.
Del tekmovanja
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Sundbybergs Simhall |
Arrangör: |
SS04 |
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 23 okt 2021 till den 23 okt 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 34, 4x50m Frisim Mixed - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Namn |
Ålder |
Förening |
|
|
FINA |
|
|
Tid |
Diff |
|
|
1 |
|
Simklubben Neptun lag Hajen |
10 |
|
|
|
|
|
|
2:29.28 |
|
|
|
|
|
|
|
Arman Rana |
2012 |
AA5512 |
|
42.24 |
|
|
|
|
42.24 |
|
|
|
|
|
|
|
Alma Brantemark |
2011 |
AD2211 |
|
33.37 |
|
|
|
|
1:15.61 |
|
|
|
|
|
|
|
Alexander Brocke |
2011 |
AE1311 |
|
37.57 |
|
|
|
|
1:53.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Ellinor Ekelund |
2011 |
AD4411 |
|
36.10 |
|
|
|
|
2:29.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Simklubben Neptun lag Delfin |
10 |
|
|
|
|
|
|
2:34.26 |
+4.98 |
|
|
|
|
Casper Ramm-Ericson |
2012 |
AA8512 |
|
37.46 |
|
|
|
|
37.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Freja Malmqvist |
2012 |
AC0212 |
|
36.08 |
|
|
|
|
1:13.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sixten Ekström |
2011 |
AG2111 |
|
44.67 |
|
|
|
|
1:58.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Märta Fahlén |
2011 |
AD4811 |
|
36.05 |
|
|
|
|
2:34.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Simklubben Neptun lag Silverfi |
10 |
|
|
|
|
|
|
2:38.46 |
+9.18 |
|
|
|
|
Liam Sterby |
2011 |
AF0711 |
|
43.19 |
|
|
|
|
43.19 |
|
|
|
|
|
|
|
Thelma Verdier |
2011 |
AB0211 |
|
35.93 |
|
|
|
|
1:19.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Noé Wikström |
2011 |
AC4111 |
|
33.92 |
|
|
|
|
1:53.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Alice Rosenborg |
2011 |
AJ9611 |
|
45.42 |
|
|
|
|
2:38.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Väsby Simsällskap |
10 |
|
|
|
|
|
|
2:40.79 |
+11.51 |
|
|
|
|
Julienne Falk |
2011 |
AC0611 |
|
38.53 |
|
|
|
|
38.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Anton Eriksson |
2011 |
AH7911 |
|
39.80 |
|
|
|
|
1:18.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Joris Vanlandewyck |
2012 |
AE1112 |
|
45.81 |
|
|
|
|
2:04.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Lina Almayahi |
2011 |
AB5411 |
|
36.65 |
|
|
|
|
2:40.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Täby Sim lag grön |
10 |
|
|
|
|
|
|
2:47.20 |
+17.92 |
|
|
|
|
Emily Hedlund |
2011 |
AG8011 |
|
38.89 |
|
|
|
|
38.89 |
|
|
|
|
|
|
|
Alexander Rylander |
2011 |
AE5711 |
|
43.35 |
|
|
|
|
1:22.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kerstin Lundström |
2011 |
AE9211 |
|
45.14 |
|
|
|
|
2:07.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Alexander Clason |
2011 |
AE6111 |
|
39.82 |
|
|
|
|
2:47.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Turebergs Simklubb lag 1 |
10 |
|
|
|
|
|
|
2:55.30 |
+26.02 |
|
|
|
|
Vera Brickner |
2012 |
AB4612 |
|
42.47 |
|
|
|
|
42.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Victor Bernström |
2011 |
AB9911 |
|
40.57 |
|
|
|
|
1:23.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sofie Arnö |
2011 |
AD9011 |
|
45.98 |
|
|
|
|
2:09.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Erik Wei |
2011 |
AH8311 |
|
46.28 |
|
|
|
|
2:55.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Täby Sim lag gul |
10 |
|
|
|
|
|
|
2:58.48 |
+29.20 |
|
|
|
|
Melvin Staaf |
2011 |
AE5911 |
|
41.37 |
|
|
|
|
41.37 |
|
|
|
|
|
|
|
Matilda Kjellman |
2011 |
AG8211 |
|
42.65 |
|
|
|
|
1:24.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Lilly Alsén |
2013 |
AB3013 |
|
51.40 |
|
|
|
|
2:15.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Victor Elander Uddhammar |
2012 |
AD7712 |
|
43.06 |
|
|
|
|
2:58.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Solna Sundbyberg SS 04 lag 2 |
10 |
|
|
|
|
|
|
3:00.78 |
+31.50 |
|
|
|
|
Petra Hammes |
2011 |
AD9611 |
|
43.74 |
|
|
|
|
43.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sixten Viknäs |
2011 |
|
|
44.37 |
|
|
|
|
1:28.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Ines Kadri |
2011 |
|
|
48.69 |
|
|
|
|
2:16.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Viking Falkenbert |
2011 |
|
|
43.98 |
|
|
|
|
3:00.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Väsby Simsällskap lag 3 |
10 |
|
|
|
|
|
|
3:01.69 |
+32.41 |
|
|
|
|
Nova Borensjö |
2012 |
AG0812 |
|
47.49 |
|
|
|
|
47.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Elin Bengtsson |
2011 |
AL5811 |
|
43.52 |
|
|
|
|
1:31.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Leon Ahl Wiiand |
2011 |
|
|
47.44 |
|
|
|
|
2:18.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Nathan Afoworki |
2012 |
|
|
43.24 |
|
|
|
|
3:01.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Järfälla Simsällskap lag 2 |
9 |
|
|
|
|
|
|
3:01.79 |
+32.51 |
|
|
|
|
Philip Demirian |
2012 |
AA6112 |
|
41.32 |
|
|
|
|
41.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Freja Ahlén |
2012 |
AC6212 |
|
45.93 |
|
|
|
|
1:27.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Arvid Karlqvist |
2012 |
AA6512 |
|
46.48 |
|
|
|
|
2:13.73 |
|
|
|
|
|
|
|
Ella Wrang |
2012 |
AC6812 |
|
48.06 |
|
|
|
|
3:01.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Solna Sundbyberg SS 04 |
10 |
|
|
|
|
|
|
3:04.31 |
+35.03 |
|
|
|
|
Karl Ansara |
2011 |
|
|
40.19 |
|
|
|
|
40.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Ebba Färnqvist |
2011 |
AD9411 |
|
44.30 |
|
|
|
|
1:24.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Eddie Johansson |
2011 |
|
|
44.46 |
|
|
|
|
2:08.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Yara Ein-Shouka |
2012 |
|
|
55.36 |
|
|
|
|
3:04.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Väsby Simsällskap lag 2 |
10 |
|
|
|
|
|
|
3:05.40 |
+36.12 |
|
|
|
|
Tuva Burström |
2011 |
AL6211 |
|
42.77 |
|
|
|
|
42.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Cassandra Edwards |
2013 |
AB8413 |
|
46.21 |
|
|
|
|
1:28.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Eneas Von Walden |
2012 |
|
|
49.57 |
|
|
|
|
2:18.55 |
|
|
|
|
|
|
|
Josef Almayahi |
2013 |
AB5113 |
|
46.85 |
|
|
|
|
3:05.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Stockholms Kappsimningsklub |
10 |
|
|
|
|
|
|
3:10.70 |
+41.42 |
|
|
|
|
Julian Flores |
2012 |
AD5512 |
|
51.46 |
|
|
|
|
51.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Johanna Svenheim |
2011 |
|
|
44.81 |
|
|
|
|
1:36.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Matilda Bernås |
2011 |
|
|
45.90 |
|
|
|
|
2:22.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Ludvig Näsström |
2011 |
AH9511 |
|
48.53 |
|
|
|
|
3:10.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Simklubben Neptun lag Hökar |
10 |
|
|
|
|
|
|
3:14.79 |
+45.51 |
|
|
|
|
Harry Bergnehr |
2011 |
AE4911 |
|
45.57 |
|
|
|
|
45.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tyra Leinder |
2012 |
AC8212 |
|
48.48 |
|
|
|
|
1:34.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tobias Wächter |
2011 |
AE5111 |
|
54.27 |
|
|
|
|
2:28.32 |
|
|
|
|
|
|
|
Saga Leinder |
2012 |
AC8012 |
|
46.47 |
|
|
|
|
3:14.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Simklubben Neptun lag Spigga |
10 |
|
|
|
|
|
|
3:20.31 |
+51.03 |
|
|
|
|
Maximilan Parnfors |
2011 |
AG6711 |
|
49.20 |
|
|
|
|
49.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Saara Järvelin |
2012 |
AE6212 |
|
45.08 |
|
|
|
|
1:34.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Max Junlén |
2011 |
AF6511 |
|
50.38 |
|
|
|
|
2:24.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Ingrid Heggland Bylund |
2012 |
AE5812 |
|
55.65 |
|
|
|
|
3:20.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Järfälla Simsällskap lag 1 |
10 |
|
|
|
|
|
|
3:20.64 |
+51.36 |
|
|
|
|
Malte Forsberg |
2012 |
AA5112 |
|
45.04 |
|
|
|
|
45.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Bruno Eriksson |
2011 |
AB4511 |
|
45.62 |
|
|
|
|
1:30.66 |
|
|
|
|
|
|
|
Mindra Haglund Åhlqvist |
2011 |
AB2411 |
|
50.02 |
|
|
|
|
2:20.68 |
|
|
|
|
|
|
|
Lourdes Shaya |
2011 |
AD6411 |
|
59.96 |
|
|
|
|
3:20.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Simklubben Neptun lag laxarn |
9 |
|
|
|
|
|
|
3:30.66 |
+1:01.3 |
|
|
|
|
Noah Verdier |
2013 |
AB0513 |
|
56.00 |
|
|
|
|
56.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Elle Wikström |
2014 |
AA2014 |
|
58.67 |
|
|
|
|
1:54.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Noah Ekstrand |
2012 |
AD3112 |
|
50.40 |
|
|
|
|
2:45.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Josephine Forvass |
2013 |
AB0613 |
|
45.59 |
|
|
|
|
3:30.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Södertörns Hitta Doris |
10 |
|
|
|
|
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
Minnah Lloyd |
2011 |
AI9411 |
|
40.84 |
|
|
|
|
40.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Selena Stojanovic |
2011 |
AI2811 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Truls Forsgren |
2012 |
AB1712 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Elias Tsampazis |
2011 |
AD2311 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Stockholms Kappsimningsklub |
10 |
|
|
|
|
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
Torsten Ruder |
2012 |
AD5712 |
|
44.40 |
|
|
|
|
44.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Maximilian Bilands |
2011 |
AH9111 |
|
44.00 |
|
|
|
|
1:28.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laura Mladenovski |
2011 |
AL7611 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Ida Hagspiel |
2011 |
AD6011 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Turebergs Simklubb lag 2 |
10 |
|
|
|
|
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
Michkat Abdi Bulhan |
2012 |
AB5612 |
|
44.70 |
|
|
|
|
44.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Erik Holkedahl |
2011 |
AD7111 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Julia Erustes Anderberg |
2011 |
AL6811 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Charles Kirchner |
2011 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Södertörns Hitta Nemo |
10 |
|
|
|
|
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
Sophie Gunnarsson |
2011 |
AB6211 |
|
43.26 |
|
|
|
|
43.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Moa Manley |
2012 |
AD9412 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Samuel Strid |
2011 |
AH2511 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Lex Fridh |
2011 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Stockholms Kappsimningsklub |
10 |
|
|
|
|
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
Artemij Fissoun |
2012 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Klara Hellberg |
2011 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Viktor Widestedt |
2013 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tom Thyberg |
2011 |
AH9711 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Grenen officiell: 2021-10-23 19:00:12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-11-11 22:06:23 |
Resultathantering: WinGrodan 2.9 |
Licensierad till: Solna Sundbyberg SS 04 |
|
|
|
|