2022-12-07   02:03:25
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Tulokset Aquarapid Knattesim

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

pass 1

Document
Resultat
Aquarapid Knattesim 2021
Plats: Sundbybergs Simhall Arrangör: SS04
Bassäng: 25m Tävlingsdatum: den 23 okt 2021 till den 23 okt 2021
Gren 5, 100m Frisim Damer - Final
Plac Namn Född Förening R.T. FINA Tid Diff
1 Melissa Stålhammar Kierkegaa 2009 Simklubben Neptun 1:06.51
50m: 31.75
100m: 1:06.51
(34.76)
2 Felicia Forss 2009 Simklubben Neptun 1:07.31 +0.80
50m: 32.20
100m: 1:07.31
(35.11)
3 Adele Ramm-Ericson 2009 Simklubben Neptun 1:07.46 +0.95
50m: 32.29
100m: 1:07.46
(35.17)
4 Lovisa Silverbratt 2009 Täby Sim 1:08.76 +2.25
50m: 32.08
100m: 1:08.76
(36.68)
5 Signe Roos 2009 Danderyd Simklubb 1:09.43 +2.92
50m: 33.02
100m: 1:09.43
(36.41)
6 Ellen Rosander 2009 Danderyd Simklubb 1:10.57 +4.06
50m: 33.61
100m: 1:10.57
(36.96)
7 Ellen Franzén 2009 Täby Sim 1:11.16 +4.65
50m: 33.44
100m: 1:11.16
(37.72)
8 Isabelle Wallqvist 2009 Simklubben Neptun 1:12.59 +6.08
50m: 34.59
100m: 1:12.59
(38.00)
9 Julia Singelman 2009 Västerås Simsällskap 1:12.62 +6.11
50m: 34.40
100m: 1:12.62
(38.22)
10 Ella Lundgren 2009 Väsby Simsällskap 1:13.08 +6.57
50m: 34.90
100m: 1:13.08
(38.18)
11 Klara Uddeholt 2009 Spårvägen Simförening 1:13.11 +6.60
50m: 33.85
100m: 1:13.11
(39.26)
12 Lily Dymling 2009 Täby Sim 1:13.97 +7.46
50m: 36.38
100m: 1:13.97
(37.59)
13 Julia Dijkstra 2009 Danderyd Simklubb 1:14.00 +7.49
50m: 34.62
100m: 1:14.00
(39.38)
14 Alicia Körberg 2009 Västerås Simsällskap 1:14.77 +8.26
50m: 36.11
100m: 1:14.77
(38.66)
15 Sofia Fahlen 2009 Simklubben Neptun 1:14.95 +8.44
50m: 34.51
100m: 1:14.95
(40.44)
16 Emelie Dahlborn 2009 Södertörns Simsällskap 1:15.09 +8.58
50m: 36.33
100m: 1:15.09
(38.76)
17 Ebba Månsson 2009 Ösmo Simsällskap 1:15.25 +8.74
50m: 35.76
100m: 1:15.25
(39.49)
18 Tilde Liljequist 2009 Väsby Simsällskap 1:15.66 +9.15
50m: 35.92
100m: 1:15.66
(39.74)
18 Isabelle Burström 2009 Danderyd Simklubb 1:15.66 +9.15
50m: 35.89
100m: 1:15.66
(39.77)
20 Emma von Sydow 2009 Danderyd Simklubb 1:15.83 +9.32
50m: 36.67
100m: 1:15.83
(39.16)
21 Alicia Melin 2009 Turebergs Simklubb 1:16.39 +9.88
50m: 36.84
100m: 1:16.39
(39.55)
22 Stella Rahm 2009 Skuru Idrottsklubb 1:16.82 +10.31
50m: 36.00
100m: 1:16.82
(40.82)
23 Signe Backlund 2009 Solna Sundbyberg SS 04 1:17.31 +10.80
50m: 35.97
100m: 1:17.31
(41.34)
24 Nadia Wigren 2009 Ösmo Simsällskap 1:18.63 +12.12
50m: 37.86
100m: 1:18.63
(40.77)
25 Elisia Witt Hjort 2009 Stockholms Kappsimningsklubb 1:20.15 +13.64
50m: 38.43
100m: 1:20.15
(41.72)
26 Ester Nilsson 2009 Solna Sundbyberg SS 04 1:20.96 +14.45
50m: 37.94
100m: 1:20.96
(43.02)
27 Doga Calik 2009 Simklubben Neptun 1:21.34 +14.83
50m: 39.45
100m: 1:21.34
(41.89)
28 Daria Silinski 2009 Solna Sundbyberg SS 04 1:21.48 +14.97
50m: 40.63
100m: 1:21.48
(40.85)
29 Lovisa Gyllbäck 2009 Solna Sundbyberg SS 04 1:21.62 +15.11
50m: 38.91
100m: 1:21.62
(42.71)
30 Agnes Elf 2009 Täby Sim 1:21.76 +15.25
50m: 38.80
100m: 1:21.76
(42.96)
31 Leira Sandvall 2009 Västerås Simsällskap 1:21.83 +15.32
50m: 37.59
100m: 1:21.83
(44.24)
32 Natalie Skytte af Sätra 2009 Turebergs Simklubb 1:22.82 +16.31
50m: 40.01
100m: 1:22.82
(42.81)
33 Yolanda Taxén 2009 Simklubben Neptun 1:23.34 +16.83
50m: 38.62
100m: 1:23.34
(44.72)
34 Lova Saari 2009 Solna Sundbyberg SS 04 1:23.71 +17.20
50m: 38.49
100m: 1:23.71
(45.22)
35 Moa De Geer 2009 Täby Sim 1:24.22 +17.71
50m: 40.33
100m: 1:24.22
(43.89)
36 Alva Lagerberg 2009 Väsby Simsällskap 1:25.20 +18.69
50m: 40.70
100m: 1:25.20
(44.50)
37 Lova Willför 2009 Västerås Simsällskap 1:25.38 +18.87
50m: 39.65
100m: 1:25.38
(45.73)
38 Nisa Bartin 2009 Södertörns Simsällskap 1:26.69 +20.18
50m: 39.88
100m: 1:26.69
(46.81)
39 Myra Fresk Sakar 2009 Västerås Simsällskap 1:26.90 +20.39
50m: 40.42
100m: 1:26.90
(46.48)
40 Hedda Revsäter 2009 Solna Sundbyberg SS 04 1:27.39 +20.88
50m: 40.98
100m: 1:27.39
(46.41)
41 Stina Håkansson Bravell 2009 Skuru Idrottsklubb 1:28.20 +21.69
50m: 40.33
100m: 1:28.20
(47.87)
42 Linn Berggren 2009 Ösmo Simsällskap 1:28.92 +22.41
50m: 39.93
100m: 1:28.92
(48.99)
43 Tora Brattgård 2009 Gustavsbergs Simsällskap 1:29.21 +22.70
50m: 42.87
100m: 1:29.21
(46.34)
44 Anna Klinkhardt Kinnman 2009 Täby Sim 1:30.12 +23.61
50m: 43.49
100m: 1:30.12
(46.63)
45 Marta Fridman 2009 Solna Sundbyberg SS 04 1:31.09 +24.58
50m: 41.91
100m: 1:31.09
(49.18)
46 Elin Schmidt 2009 Stockholms Kappsimningsklubb 1:31.13 +24.62
50m: 43.00
100m: 1:31.13
(48.13)
47 Hanna Gustafsson 2009 Stockholms Kappsimningsklubb 1:31.32 +24.81
50m: 43.78
100m: 1:31.32
(47.54)
48 Tilda Götesson-Scherman 2009 Solna Sundbyberg SS 04 1:31.95 +25.44
50m: 43.68
100m: 1:31.95
(48.27)
49 Ella Svanholm 2009 Stockholms Kappsimningsklubb 1:32.21 +25.70
50m: 43.55
100m: 1:32.21
(48.66)
50 Lisa Alzén 2009 Solna Sundbyberg SS 04 1:32.29 +25.78
50m: 43.57
100m: 1:32.29
(48.72)
51 Klara Segerström 2009 Västerås Simsällskap 1:32.32 +25.81
50m: 43.05
100m: 1:32.32
(49.27)
52 Ella Kolm 2009 Lidingö Simklubb 1:32.46 +25.95
50m: 42.07
100m: 1:32.46
(50.39)
53 Isabella Ivansson 2009 Täby Sim 1:32.66 +26.15
50m: 46.34
100m: 1:32.66
(46.32)
54 Amanda Overödder 2009 Simklubben Neptun 1:32.67 +26.16
50m: 41.67
100m: 1:32.67
(51.00)
55 Amira Ein-Shouka 2009 Solna Sundbyberg SS 04 1:33.72 +27.21
50m: 42.08
100m: 1:33.72
(51.64)
56 Hanna Sundström 2009 Solna Sundbyberg SS 04 1:34.83 +28.32
50m: 43.41
100m: 1:34.83
(51.42)
57 Isabelle Kashani 2009 Solna Sundbyberg SS 04 1:35.91 +29.40
50m: 44.18
100m: 1:35.91
(51.73)
58 Lovisa Tiselius 2009 Turebergs Simklubb 1:38.21 +31.70
50m: 44.90
100m: 1:38.21
(53.31)
59 Melina Tsampazis 2009 Södertörns Simsällskap 1:38.78 +32.27
50m: 45.50
100m: 1:38.78
(53.28)
60 Freja Loberg Ek 2009 Väsby Simsällskap 1:40.44 +33.93
50m: 45.90
100m: 1:40.44
(54.54)
61 Alisa Levashova 2009 Väsby Simsällskap 1:43.60 +37.09
50m: 45.27
100m: 1:43.60
(58.33)
62 Hedda Lindgren 2009 Skuru Idrottsklubb 1:44.03 +37.52
50m: 44.86
100m: 1:44.03
(59.17)
63 Isabella Akhras 2009 Täby Sim 1:45.53 +39.02
50m: 46.76
100m: 1:45.53
(58.77)
64 Ella Rosengren 2009 Turebergs Simklubb 1:53.24 +46.73
50m: 50.42
100m: 1:53.24
(1:02.82)
65 Stella Touma 2009 Stockholms Kappsimningsklubb 1:56.70 +50.19
50m: 53.92
100m: 1:56.70
(1:02.78)
- Linn Hänström 2009 Södertörns Simsällskap DNS
Grenen officiell:  2021-10-23 10:39:00
2021-11-11 22:05:18 Resultathantering: WinGrodan 2.9 Licensierad till: Solna Sundbyberg SS 04

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner