2022-12-09   11:32:34
Choose competition:

Choose language:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Results for Aquarapid Knattesim

Below are all results from the competition shown by session.

pass 1

Document
Resultat
Aquarapid Knattesim 2021
Plats: Sundbybergs Simhall Arrangör: SS04
Bassäng: 25m Tävlingsdatum: den 23 okt 2021 till den 23 okt 2021
Gren 8, 50m Bröstsim Herrar - Final
Plac Namn Född Förening R.T. FINA Tid Diff
1 Olle Ulfvebrand 2010 Västerås Simsällskap 42.04
2 Maximilliam Hamilton 2010 Täby Sim 42.47 +0.43
3 Henry Arvered 2010 Skuru Idrottsklubb 44.54 +2.50
4 Dennis Pavlovic Cano 2010 Södertörns Simsällskap 44.56 +2.52
5 Valter Kinander 2010 Solna Sundbyberg SS 04 44.89 +2.85
6 Anton Chubakov 2010 Simklubben Neptun 45.24 +3.20
7 Svante Lignell 2010 Västerås Simsällskap 45.89 +3.85
8 David Sommar 2010 Täby Sim 46.41 +4.37
9 Hugo Vallin 2010 Simklubben Neptun 46.65 +4.61
10 Tage Carlén 2010 Täby Sim 46.81 +4.77
11 Cian Lilliesköld 2010 Täby Sim 47.29 +5.25
12 Loke Hemmingsson 2010 Västerås Simsällskap 47.59 +5.55
13 Joshua myrnäs 2010 Danderyd Simklubb 47.62 +5.58
14 Albert Strigén 2010 Södertörns Simsällskap 47.96 +5.92
15 Joel Köhn 2010 Solna Sundbyberg SS 04 49.03 +6.99
16 Paul Rimskog 2010 Västerås Simsällskap 49.10 +7.06
17 Cesar Önnesjö 2010 Danderyd Simklubb 49.19 +7.15
18 Gustaf Lundgren 2010 Spårvägen Simförening 50.15 +8.11
19 Helmer Tanskanen 2010 Västerås Simsällskap 51.30 +9.26
20 Bamse Karjanmaa 2010 Täby Sim 51.55 +9.51
21 Alexander Wettle 2010 Täby Sim 53.99 +11.95
22 Hugo Cednell 2010 Södertörns Simsällskap 54.11 +12.07
23 Maximilian Mazya 2010 Turebergs Simklubb 56.64 +14.60
24 Didrik Lindgren 2010 Skuru Idrottsklubb 56.98 +14.94
25 Tom Linander 2010 Simklubben Neptun 57.00 +14.96
26 Edwin Mesic 2010 Västerås Simsällskap 57.03 +14.99
27 Sean Sawander 2010 Turebergs Simklubb 57.06 +15.02
28 Haobo Zhao 2010 Turebergs Simklubb 57.29 +15.25
29 Noel Ericsson 2010 Västerås Simsällskap 58.30 +16.26
30 Oliver Svedin 2010 Väsby Simsällskap 59.99 +17.95
31 Edvin Björklund 2010 Västerås Simsällskap 1:00.33 +18.29
32 Isak Myrberg 2010 Simklubben Neptun 1:00.61 +18.57
33 Vincent Martin 2010 Väsby Simsällskap 1:01.02 +18.98
34 Rune Helander 2010 Botkyrka-Rönninge Simsällskap 1:01.99 +19.95
35 Christian Georges 2010 Västerås Simsällskap 1:02.22 +20.18
36 Lucas Zaito 2010 Järfälla Simsällskap 1:03.91 +21.87
37 Gustaf Engström 2010 Västerås Simsällskap 1:05.86 +23.82
38 Adrian Ishan 2010 Järfälla Simsällskap 1:06.14 +24.10
39 Arian Abbas ghomi 2010 Väsby Simsällskap 1:08.19 +26.15
40 Hugo Ek 2010 Väsby Simsällskap 1:08.24 +26.20
- Anand Ochirbat 2010 Väsby Simsällskap DSQ
- Ludvig Fredholm 2010 Täby Sim DSQ
- Maksym Madon 2010 Södertörns Simsällskap DSQ
- Oskar Franzén 2010 Täby Sim DSQ
- Moltas Sundberg 2010 Järfälla Simsällskap DSQ
Grenen officiell:  2021-10-23 11:20:19
2021-11-11 22:05:24 Resultathantering: WinGrodan 2.9 Licensierad till: Solna Sundbyberg SS 04

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner