2022-09-25   22:35:00
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Tulokset IKM aluekilpailut 2021 ES 1

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Document
Tulokset
IKM 2021 Etelä-Suomi 1
Paikka: Järjestäjä: Cetus
Allas: 25m Päivämäärä: 29 10 2021 - 31 10 2001
Laji 1, T11,12,13,14,15 100m RU 11 years - Finaali
Sija Nimi Synty Seura Reak. FINA Aika Ero
1 Susanna Ilina 2010 Cetus Espoo +0.88 1:26.01
Entry time: 1:31.30 (-5.29)
50m: 40.40
100m: 1:26.01
(45.61)
2 Viktoria Tuominen 2010 Helsingfors Simsällskap 1:26.11 +0.10
Entry time: 1:32.20 (-6.09)
50m: 40.73
100m: 1:26.11
(45.38)
3 Lumi Oura 2010 Helsingfors Simsällskap +0.77 1:28.97 +2.96
Entry time: 1:36.92 (-7.95)
50m: 41.16
100m: 1:28.97
(47.81)
4 Emma Grönberg 2010 Cetus Espoo +0.79 1:32.37 +6.36
Entry time: 1:33.93 (-1.56)
50m: 43.99
100m: 1:32.37
(48.38)
5 Venla Heikkinen 2010 Cetus Espoo 1:35.48 +9.47
Entry time: 1:38.96 (-3.48)
50m: 43.55
100m: 1:35.48
(51.93)
6 Keneli Marybel Maranik 2010 Cetus Espoo +0.57 1:36.45 +10.44
Entry time: 1:39.22 (-2.77)
50m: 44.83
100m: 1:36.45
(51.62)
7 Ran Yu 2010 Cetus Espoo +0.72 1:37.91 +11.90
Entry time: 1:42.11 (-4.20)
50m: 47.04
100m: 1:37.91
(50.87)
8 Jade Vanhala 2010 Cetus Espoo +0.74 1:43.09 +17.08
Entry time: 1:41.81 (+1.28)
50m: 48.05
100m: 1:43.09
(55.04)
9 Helmi Illukka 2010 Cetus Espoo 1:43.12 +17.11
Entry time: 1:46.31 (-3.19)
50m: 48.73
100m: 1:43.12
(54.39)
10 Aino Pirkkalainen 2010 Cetus Espoo +0.76 1:43.22 +17.21
Entry time: 1:43.88 (-0.66)
50m: 48.12
100m: 1:43.22
(55.10)
11 Lilli Häyrynen 2010 Cetus Espoo +0.70 1:44.96 +18.95
Entry time: 1:44.93 (+0.03)
50m: 48.86
100m: 1:44.96
(56.10)
12 Dasha Popik 2010 Helsingin Uimarit +0.81 1:45.80 +19.79
Entry time: 1:43.60 (+2.20)
50m: 48.87
100m: 1:45.80
(56.93)
13 Johanna Juntunen 2010 Cetus Espoo +0.78 1:46.26 +20.25
Entry time: 1:50.19 (-3.93)
50m: 50.36
100m: 1:46.26
(55.90)
14 Emelia Jormanainen 2010 Cetus Espoo +0.89 1:46.89 +20.88
Entry time: 1:51.31 (-4.42)
50m: 50.30
100m: 1:46.89
(56.59)
15 MAISA PAANANEN 2010 Cetus Espoo 1:47.13 +21.12
50m: 51.57
100m: 1:47.13
(55.56)
16 Velena Gusseva 2010 Cetus Espoo 1:49.01 +23.00
Entry time: 1:49.17 (-0.16)
50m: 50.37
100m: 1:49.01
(58.64)
17 Isabel Oravainen 2010 Cetus Espoo +0.82 1:49.57 +23.56
50m: 51.25
100m: 1:49.57
(58.32)
18 Ellen Forss 2010 Simmis Grani 1:50.01 +24.00
Entry time: 1:50.51 (-0.50)
50m: 52.46
100m: 1:50.01
(57.55)
19 Amanda Agbroko 2010 Helsingfors Simsällskap +0.72 1:50.70 +24.69
Entry time: 1:48.33 (+2.37)
50m: 51.66
100m: 1:50.70
(59.04)
20 Ella Åström 2010 Cetus Espoo +0.68 1:51.66 +25.65
Entry time: 1:54.78 (-3.12)
50m: 52.59
100m: 1:51.66
(59.07)
21 Tianna Vuorio 2010 Helsingfors Simsällskap +0.85 1:55.50 +29.49
Entry time: 1:55.87 (-0.37)
50m: 55.99
100m: 1:55.50
(59.51)
22 Lilli Lehto 2010 Simmis Grani +0.80 1:55.61 +29.60
50m: 52.51
100m: 1:55.61
(1:03.10)
23 Ina Broumand 2010 ORCA Helsinki +0.76 1:59.55 +33.54
50m: 55.63
100m: 1:59.55
(1:03.92)
24 Seri Repo 2010 Helsingfors Simsällskap +0.69 2:00.95 +34.94
Entry time: 2:07.85 (-6.90)
50m: 55.76
100m: 2:00.95
(1:05.19)
Laji virallinen: 10/29/2021 6:42:23 PM
Laji 1, T11,12,13,14,15 100m RU 12 years - Finaali
Sija Nimi Synty Seura Reak. FINA Aika Ero
1 Kerttu Kiiski 2009 Cetus Espoo +0.65 1:20.39
Entry time: 1:26.40 (-6.01)
50m: 38.02
100m: 1:20.39
(42.37)
2 Adele Backlund 2009 Helsingfors Simsällskap +0.91 1:20.62 +0.23
Entry time: 1:23.21 (-2.59)
50m: 37.84
100m: 1:20.62
(42.78)
3 Uliana Nikashina 2009 ORCA Helsinki +0.71 1:22.00 +1.61
Entry time: 1:33.25 (-11.25)
50m: 39.33
100m: 1:22.00
(42.67)
4 Luna Lauhava-Kääriäinen 2009 Cetus Espoo 1:24.50 +4.11
Entry time: 1:24.67 (-0.17)
50m: 39.77
100m: 1:24.50
(44.73)
5 Kira Kekäle 2009 Cetus Espoo +0.79 1:25.25 +4.86
Entry time: 1:27.83 (-2.58)
50m: 40.26
100m: 1:25.25
(44.99)
6 Ylva Holmberg 2009 Cetus Espoo 1:26.46 +6.07
Entry time: 1:27.72 (-1.26)
50m: 40.69
100m: 1:26.46
(45.77)
7 Nea Hellsten 2009 Helsingfors Simsällskap +0.71 1:26.64 +6.25
Entry time: 1:27.56 (-0.92)
50m: 41.13
100m: 1:26.64
(45.51)
8 Anniina Taipalus 2009 Helsingfors Simsällskap +0.73 1:26.76 +6.37
Entry time: 1:30.31 (-3.55)
50m: 39.95
100m: 1:26.76
(46.81)
9 Vilma Päivärinta 2009 Cetus Espoo +0.73 1:27.35 +6.96
Entry time: 1:29.63 (-2.28)
50m: 40.77
100m: 1:27.35
(46.58)
10 Ava Herranen 2009 Gladius Kirkkonummi 1:28.13 +7.74
Entry time: 1:32.71 (-4.58)
50m: 40.99
100m: 1:28.13
(47.14)
11 Aino Hakkarainen 2009 Helsingfors Simsällskap +0.79 1:30.33 +9.94
Entry time: 1:39.77 (-9.44)
50m: 43.47
100m: 1:30.33
(46.86)
12 Elle Liikkanen 2009 Cetus Espoo 1:30.68 +10.29
Entry time: 1:38.78 (-8.10)
50m: 42.93
100m: 1:30.68
(47.75)
13 Vivian Oker-Blom 2009 Helsingfors Simsällskap +0.76 1:32.09 +11.70
Entry time: 1:33.73 (-1.64)
50m: 42.29
100m: 1:32.09
(49.80)
14 Veera Tawast 2009 Simmis Grani +0.80 1:34.03 +13.64
Entry time: 1:34.71 (-0.68)
50m: 45.14
100m: 1:34.03
(48.89)
15 Ellen Marjamaa 2009 Cetus Espoo +0.96 1:35.30 +14.91
Entry time: 1:37.22 (-1.92)
50m: 45.31
100m: 1:35.30
(49.99)
16 Elsa Idman 2009 Cetus Espoo +0.92 1:35.44 +15.05
Entry time: 1:39.26 (-3.82)
50m: 45.27
100m: 1:35.44
(50.17)
17 Sofia Sundell 2009 Helsingfors Simsällskap 1:35.50 +15.11
Entry time: 1:40.42 (-4.92)
50m: 43.90
100m: 1:35.50
(51.60)
18 Elsaliisa Mänttäri 2009 Cetus Espoo +0.74 1:35.58 +15.19
Entry time: 1:40.55 (-4.97)
50m: 45.08
100m: 1:35.58
(50.50)
19 Sofiia Titova 2009 ORCA Helsinki +0.67 1:36.01 +15.62
Entry time: 1:43.44 (-7.43)
50m: 45.31
100m: 1:36.01
(50.70)
20 Isabel Meriläinen 2009 Cetus Espoo +0.75 1:37.68 +17.29
Entry time: 1:42.29 (-4.61)
50m: 46.59
100m: 1:37.68
(51.09)
21 Aada Tuononen 2009 Cetus Espoo +0.65 1:37.80 +17.41
Entry time: 1:36.60 (+1.20)
50m: 46.70
100m: 1:37.80
(51.10)
22 Sofie Wikman 2009 Helsingfors Simsällskap +0.89 1:38.22 +17.83
Entry time: 1:47.69 (-9.47)
50m: 46.56
100m: 1:38.22
(51.66)
23 Nelma Vuorre 2009 Helsingfors Simsällskap +0.84 1:38.49 +18.10
Entry time: 1:39.40 (-0.91)
50m: 45.80
100m: 1:38.49
(52.69)
24 Haochen Zeng 2009 Helsingfors Simsällskap +0.77 1:38.52 +18.13
Entry time: 1:42.08 (-3.56)
50m: 46.00
100m: 1:38.52
(52.52)
25 Vanessa Nylund 2009 Simmis Grani +0.76 1:39.18 +18.79
Entry time: 1:43.20 (-4.02)
50m: 47.01
100m: 1:39.18
(52.17)
26 Venny Snellman 2009 Cetus Espoo +0.79 1:40.74 +20.35
Entry time: 1:44.78 (-4.04)
50m: 49.09
100m: 1:40.74
(51.65)
27 Emmi Sintonen 2009 Simmis Grani +0.84 1:41.36 +20.97
Entry time: 1:45.37 (-4.01)
50m: 49.23
100m: 1:41.36
(52.13)
28 Frida Viinikainen 2009 Cetus Espoo +0.85 1:41.86 +21.47
Entry time: 1:48.04 (-6.18)
50m: 48.19
100m: 1:41.86
(53.67)
29 Ella Liimatainen 2009 ORCA Helsinki +0.82 1:42.29 +21.90
Entry time: 1:47.04 (-4.75)
50m: 48.84
100m: 1:42.29
(53.45)
30 Sofia Lam 2009 Cetus Espoo 1:42.63 +22.24
Entry time: 1:46.01 (-3.38)
50m: 48.41
100m: 1:42.63
(54.22)
31 Sanni Talka 2009 Helsingfors Simsällskap 1:43.91 +23.52
Entry time: 1:42.84 (+1.07)
50m: 48.90
100m: 1:43.91
(55.01)
32 Leia Heinonen 2009 Helsingin Uimarit +0.83 1:45.52 +25.13
Entry time: 1:50.00 (-4.48)
50m: 49.73
100m: 1:45.52
(55.79)
33 Sanni Romppanen 2009 Cetus Espoo +0.84 1:48.24 +27.85
50m: 49.30
100m: 1:48.24
(58.94)
34 Stella Alexandra Vainio 2009 Helsingfors Simsällskap +0.79 1:48.58 +28.19
Entry time: 1:48.16 (+0.42)
50m: 50.95
100m: 1:48.58
(57.63)
35 Nadiia Kravchuk 2009 Helsingfors Simsällskap +0.74 1:49.05 +28.66
Entry time: 1:48.66 (+0.39)
50m: 49.42
100m: 1:49.05
(59.63)
36 Lila Eskola 2009 Cetus Espoo +0.59 1:49.09 +28.70
Entry time: 2:00.96 (-11.87)
50m: 51.12
100m: 1:49.09
(57.97)
37 Eve Nykänen 2009 Helsingfors Simsällskap +0.68 1:52.94 +32.55
Entry time: 1:57.43 (-4.49)
50m: 53.77
100m: 1:52.94
(59.17)
38 Kia Kallio 2009 Cetus Espoo +0.86 1:55.27 +34.88
Entry time: 2:01.90 (-6.63)
50m: 54.48
100m: 1:55.27
(1:00.79)
39 Elsi Kaapro 2009 Helsingfors Simsällskap +0.77 1:56.61 +36.22
50m: 53.78
100m: 1:56.61
(1:02.83)
40 Eine Färkkilä 2009 Cetus Espoo +0.99 1:58.57 +38.18
50m: 57.01
100m: 1:58.57
(1:01.56)
41 Elsa Olivia Koivula 2009 ORCA Helsinki +0.78 1:58.59 +38.20
Entry time: 2:01.36 (-2.77)
50m: 55.44
100m: 1:58.59
(1:03.15)
- Neela Juvonen 2009 Cetus Espoo +0.80 DSQ SW7.5
- Liisi Emilia Tuominen 2009 Helsingfors Simsällskap DSQ SW4.4
- Stella Lahtinen 2009 Helsingin Uimarit +0.65 DSQ SW4.4
- Matilda Wuorio 2009 Cetus Espoo DSQ SW7.6
- Maisa Marttunen 2009 Helsingfors Simsällskap +0.84 DSQ SW7.2
- Anna Pohjosenperä 2009 Cetus Espoo DNS
Laji virallinen: 10/29/2021 6:42:23 PM
Laji 1, T11,12,13,14,15 100m RU 13 years - Finaali
Sija Nimi Synty Seura Reak. FINA Aika Ero
1 Linnea Heikkilä 2008 Simmis Grani +0.84 1:14.09
Entry time: 1:14.27 (-0.18)
50m: 34.87
100m: 1:14.09
(39.22)
2 Anni Kahlos 2008 Gladius Kirkkonummi +0.72 1:19.73 +5.64
Entry time: 1:26.37 (-6.64)
50m: 37.15
100m: 1:19.73
(42.58)
3 Sira Katavisto 2008 ORCA Helsinki 1:21.23 +7.14
Entry time: 1:23.16 (-1.93)
50m: 37.39
100m: 1:21.23
(43.84)
4 Anna Ryhänen 2008 Cetus Espoo +0.83 1:22.84 +8.75
Entry time: 1:24.64 (-1.80)
50m: 39.12
100m: 1:22.84
(43.72)
5 Riinu Hotulainen 2008 Cetus Espoo 1:23.64 +9.55
Entry time: 1:27.71 (-4.07)
50m: 38.96
100m: 1:23.64
(44.68)
6 Ronja Pyrhönen 2008 Cetus Espoo +0.59 1:25.60 +11.51
Entry time: 1:27.89 (-2.29)
50m: 40.11
100m: 1:25.60
(45.49)
7 Sonja Aho 2008 Cetus Espoo +0.89 1:26.23 +12.14
Entry time: 1:28.12 (-1.89)
50m: 40.72
100m: 1:26.23
(45.51)
8 Alisa Nyman 2008 Cetus Espoo +0.72 1:27.28 +13.19
Entry time: 1:29.18 (-1.90)
50m: 40.10
100m: 1:27.28
(47.18)
9 Iiris Myllymäki 2008 Cetus Espoo +0.84 1:27.65 +13.56
Entry time: 1:29.36 (-1.71)
50m: 41.56
100m: 1:27.65
(46.09)
10 Minni Kovalainen 2008 Cetus Espoo +0.67 1:28.14 +14.05
Entry time: 1:30.65 (-2.51)
50m: 40.44
100m: 1:28.14
(47.70)
11 Shreshta Balajee 2008 Cetus Espoo +0.74 1:30.28 +16.19
Entry time: 1:32.45 (-2.17)
50m: 42.52
100m: 1:30.28
(47.76)
12 Iina Hakulinen 2008 Cetus Espoo +0.70 1:30.65 +16.56
Entry time: 1:35.60 (-4.95)
50m: 43.13
100m: 1:30.65
(47.52)
13 Sanni Hakulinen 2008 Cetus Espoo +0.71 1:31.29 +17.20
Entry time: 1:33.64 (-2.35)
50m: 42.28
100m: 1:31.29
(49.01)
14 Nelly Åström 2008 Cetus Espoo +0.74 1:33.60 +19.51
Entry time: 1:32.44 (+1.16)
50m: 44.64
100m: 1:33.60
(48.96)
15 Kristina Lindroos 2008 Cetus Espoo 1:33.86 +19.77
Entry time: 1:31.28 (+2.58)
50m: 44.93
100m: 1:33.86
(48.93)
16 Aurora Pimenoff 2008 Helsingfors Simsällskap +0.78 1:36.11 +22.02
Entry time: 1:37.55 (-1.44)
50m: 44.11
100m: 1:36.11
(52.00)
17 Veera Hiltunen 2008 ORCA Helsinki +0.76 1:36.27 +22.18
Entry time: 1:39.52 (-3.25)
50m: 46.13
100m: 1:36.27
(50.14)
18 Olga Kaiser 2008 ORCA Helsinki +0.73 1:37.39 +23.30
Entry time: 1:41.44 (-4.05)
50m: 45.32
100m: 1:37.39
(52.07)
19 Emilia Elizaveta Karulina 2008 Cetus Espoo +0.73 1:37.52 +23.43
Entry time: 1:34.44 (+3.08)
50m: 45.71
100m: 1:37.52
(51.81)
20 Ines Vanhala 2008 Simmis Grani +0.91 1:39.00 +24.91
Entry time: 1:40.70 (-1.70)
50m: 47.53
100m: 1:39.00
(51.47)
21 Raakel Rihte 2008 Cetus Espoo 1:39.08 +24.99
Entry time: 1:47.15 (-8.07)
50m: 45.74
100m: 1:39.08
(53.34)
22 Lumi Lintula 2008 Helsingin Uimarit +0.87 1:40.26 +26.17
Entry time: 1:38.98 (+1.28)
50m: 45.73
100m: 1:40.26
(54.53)
23 Pinja Kotakoski 2008 Cetus Espoo 1:40.78 +26.69
Entry time: 1:37.76 (+3.02)
50m: 46.18
100m: 1:40.78
(54.60)
24 Ilona Sauliala 2008 Helsingin Uimarit +0.85 1:40.99 +26.90
Entry time: 1:41.15 (-0.16)
50m: 47.26
100m: 1:40.99
(53.73)
25 Sophie Campbell 2008 Helsingfors Simsällskap +0.69 1:45.89 +31.80
Entry time: 1:48.89 (-3.00)
50m: 49.09
100m: 1:45.89
(56.80)
26 Siiri Paavonen 2008 Helsingin Uimarit +0.88 1:52.30 +38.21
Entry time: 1:48.11 (+4.19)
50m: 53.47
100m: 1:52.30
(58.83)
27 Noora Lausala 2008 Cetus Espoo 1:58.63 +44.54
Entry time: 1:59.39 (-0.76)
50m: 56.23
100m: 1:58.63
(1:02.40)
- Adela Sundberg 2008 Cetus Espoo +0.93 DSQ SW7.6
Laji virallinen: 10/29/2021 6:42:23 PM
Laji 1, T11,12,13,14,15 100m RU 14 years - Finaali
Sija Nimi Synty Seura Reak. FINA Aika Ero
1 Matilda Leppänen 2007 Cetus Espoo +0.84 1:14.71
Entry time: 1:14.61 (+0.10)
50m: 34.80
100m: 1:14.71
(39.91)
2 Milka Marjakaarto 2007 Cetus Espoo +0.74 1:14.78 +0.07
Entry time: 1:16.49 (-1.71)
50m: 35.74
100m: 1:14.78
(39.04)
3 Petra Nieminen 2007 Cetus Espoo +0.86 1:16.11 +1.40
Entry time: 1:16.27 (-0.16)
50m: 35.42
100m: 1:16.11
(40.69)
4 IIda Tawast 2007 Simmis Grani 1:17.34 +2.63
Entry time: 1:20.00 (-2.66)
50m: 36.94
100m: 1:17.34
(40.40)
5 Jenni Korkeamäki 2007 Cetus Espoo +0.70 1:17.64 +2.93
Entry time: 1:18.44 (-0.80)
50m: 35.64
100m: 1:17.64
(42.00)
6 Eine Idman 2007 Cetus Espoo +0.73 1:19.13 +4.42
Entry time: 1:23.67 (-4.54)
50m: 37.75
100m: 1:19.13
(41.38)
7 Teela Saarentaus 2007 Helsingin Uimarit +0.74 1:19.84 +5.13
Entry time: 1:22.24 (-2.40)
50m: 36.80
100m: 1:19.84
(43.04)
8 Alma Westerholm 2007 Helsingfors Simsällskap +0.77 1:22.82 +8.11
Entry time: 1:24.05 (-1.23)
50m: 39.45
100m: 1:22.82
(43.37)
9 Sandra Sofia Savolainen 2007 Cetus Espoo 1:24.86 +10.15
Entry time: 1:24.45 (+0.41)
50m: 39.89
100m: 1:24.86
(44.97)
10 Alicia Gültekin 2007 Cetus Espoo +0.78 1:28.57 +13.86
Entry time: 1:31.13 (-2.56)
50m: 41.08
100m: 1:28.57
(47.49)
11 Linn Nickels 2007 Gladius Kirkkonummi +0.77 1:28.89 +14.18
Entry time: 1:33.38 (-4.49)
50m: 40.70
100m: 1:28.89
(48.19)
12 Ida Paaskoski 2007 Cetus Espoo +0.72 1:29.07 +14.36
Entry time: 1:29.61 (-0.54)
50m: 41.82
100m: 1:29.07
(47.25)
13 Anjelica Sood 2007 Cetus Espoo +0.61 1:29.39 +14.68
Entry time: 1:30.39 (-1.00)
50m: 42.24
100m: 1:29.39
(47.15)
14 Saaga Tuominen 2007 Cetus Espoo +0.72 1:30.04 +15.33
Entry time: 1:35.28 (-5.24)
50m: 42.42
100m: 1:30.04
(47.62)
15 Emma Nissinen 2007 Cetus Espoo 1:30.99 +16.28
Entry time: 1:29.72 (+1.27)
50m: 42.67
100m: 1:30.99
(48.32)
16 Aada Salovaara 2007 Cetus Espoo +0.99 2:01.43 +46.72
Entry time: 2:07.48 (-6.05)
50m: 55.32
100m: 2:01.43
(1:06.11)
Laji virallinen: 10/29/2021 6:42:23 PM
Laji 1, T11,12,13,14,15 100m RU 15 years - Finaali
Sija Nimi Synty Seura Reak. FINA Aika Ero
1 Emmi Nieminen 2006 Cetus Espoo +0.74 1:10.05
Entry time: 1:10.06 (-0.01)
50m: 33.32
100m: 1:10.05
(36.73)
2 Janina Granberg 2006 Cetus Espoo +0.74 1:11.23 +1.18
Entry time: 1:11.90 (-0.67)
50m: 33.60
100m: 1:11.23
(37.63)
3 Wilma Sundt 2006 Helsingfors Simsällskap +0.75 1:12.75 +2.70
Entry time: 1:13.33 (-0.58)
50m: 34.53
100m: 1:12.75
(38.22)
4 Iisa-Lotta Rantaniitty 2006 Cetus Espoo +0.73 1:14.24 +4.19
Entry time: 1:13.29 (+0.95)
50m: 35.23
100m: 1:14.24
(39.01)
5 Ariel Julienne Jämsen 2006 Helsingfors Simsällskap +0.80 1:16.39 +6.34
Entry time: 1:16.10 (+0.29)
50m: 35.23
100m: 1:16.39
(41.16)
6 Venla Almira 2006 Simmis Grani +0.74 1:16.42 +6.37
Entry time: 1:17.14 (-0.72)
50m: 35.91
100m: 1:16.42
(40.51)
7 Annaliina Mänttäri 2006 Cetus Espoo +0.81 1:20.58 +10.53
Entry time: 1:23.74 (-3.16)
50m: 38.37
100m: 1:20.58
(42.21)
8 Helmi Räsänen 2006 Cetus Espoo +0.72 1:20.78 +10.73
Entry time: 1:22.50 (-1.72)
50m: 38.02
100m: 1:20.78
(42.76)
9 Iiris Soilevaara 2006 Cetus Espoo +0.83 1:24.97 +14.92
Entry time: 1:22.57 (+2.40)
50m: 39.99
100m: 1:24.97
(44.98)
Laji virallinen: 10/29/2021 6:42:23 PM
29-10-2021 18:42:28 Tulospalvelu: WinGrodan 2,9 Lisensoitu: Cetus Espoo
Document
Tulokset
IKM 2021 Etelä-Suomi 1
Paikka: Järjestäjä: Cetus
Allas: 25m Päivämäärä: 29 10 2021 - 31 10 2001
Laji 2, P12,13,14,15,16 100m RU 12 years - Finaali
Sija Nimi Synty Seura Reak. FINA Aika Ero
1 Severi Tammihovi 2009 Cetus Espoo +0.74 1:23.84
Entry time: 1:28.70 (-4.86)
50m: 38.92
100m: 1:23.84
(44.92)
2 Julius Mäntylä 2009 Cetus Espoo +0.71 1:24.70 +0.86
Entry time: 1:30.15 (-5.45)
50m: 40.52
100m: 1:24.70
(44.18)
3 Paul Pasonen 2009 Cetus Espoo +0.79 1:25.63 +1.79
Entry time: 1:34.93 (-9.30)
50m: 40.52
100m: 1:25.63
(45.11)
4 Aarni Rahkonen 2009 Simmis Grani +0.74 1:33.65 +9.81
Entry time: 1:33.20 (+0.45)
50m: 44.39
100m: 1:33.65
(49.26)
5 Onni Österberg 2009 Cetus Espoo +0.66 1:40.12 +16.28
Entry time: 1:43.83 (-3.71)
50m: 47.22
100m: 1:40.12
(52.90)
6 Niila Tukiala 2009 Helsingfors Simsällskap +0.75 1:41.34 +17.50
Entry time: 1:44.86 (-3.52)
50m: 47.70
100m: 1:41.34
(53.64)
7 Jimi Malkki 2009 Cetus Espoo +0.81 1:41.82 +17.98
Entry time: 1:43.09 (-1.27)
50m: 47.11
100m: 1:41.82
(54.71)
8 Artemiy Andreev 2009 Cetus Espoo +0.82 1:42.00 +18.16
Entry time: 1:46.35 (-4.35)
50m: 48.43
100m: 1:42.00
(53.57)
9 Moritz Kull 2009 Cetus Espoo +0.84 1:42.84 +19.00
Entry time: 1:50.73 (-7.89)
50m: 49.04
100m: 1:42.84
(53.80)
10 Ohto Ahvenisto 2009 Helsingfors Simsällskap 1:43.93 +20.09
50m: 49.12
100m: 1:43.93
(54.81)
11 Artur Hakala 2009 Simmis Grani +0.83 1:49.05 +25.21
50m: 50.60
100m: 1:49.05
(58.45)
12 Okko Aapola 2009 Helsingfors Simsällskap +0.77 1:52.07 +28.23
Entry time: 1:55.94 (-3.87)
50m: 52.15
100m: 1:52.07
(59.92)
- Toni Lehikoinen 2009 Helsingin Uimarit +0.81 DSQ SW10.8
- Joonas Walldén 2009 Cetus Espoo DSQ SW4.4
- Aksel Eriksson 2009 Helsingfors Simsällskap +0.88 DSQ SW7.6
- Olavi Niiranen 2009 Helsingfors Simsällskap +0.86 DSQ SW7.2
- Elmo Jutila 2009 Simmis Grani +0.82 DSQ SW7.4
Laji virallinen: 10/29/2021 7:07:05 PM
Laji 2, P12,13,14,15,16 100m RU 13 years - Finaali
Sija Nimi Synty Seura Reak. FINA Aika Ero
1 Nicolas Nyström 2008 Helsingfors Simsällskap +0.79 1:10.75
Entry time: 1:14.14 (-3.39)
50m: 33.19
100m: 1:10.75
(37.56)
2 Tommi Mosconi 2008 Cetus Espoo +0.81 1:17.19 +6.44
Entry time: 1:18.80 (-1.61)
50m: 35.69
100m: 1:17.19
(41.50)
3 Otso Johansson 2008 Cetus Espoo +0.49 1:17.72 +6.97
Entry time: 1:17.88 (-0.16)
50m: 36.58
100m: 1:17.72
(41.14)
4 Eero Tandefelt-Kauste 2008 Helsingfors Simsällskap +0.65 1:19.34 +8.59
Entry time: 1:24.51 (-5.17)
50m: 36.44
100m: 1:19.34
(42.90)
5 Alex Stickler 2008 Cetus Espoo +0.70 1:19.53 +8.78
Entry time: 1:21.09 (-1.56)
50m: 36.56
100m: 1:19.53
(42.97)
6 Matti Klümper 2008 Cetus Espoo +0.72 1:22.14 +11.39
Entry time: 1:23.15 (-1.01)
50m: 38.86
100m: 1:22.14
(43.28)
7 Leo Tuomainen 2008 Cetus Espoo +0.75 1:22.19 +11.44
Entry time: 1:24.76 (-2.57)
50m: 38.39
100m: 1:22.19
(43.80)
8 Eero Hedemäki 2008 Simmis Grani +0.71 1:23.30 +12.55
Entry time: 1:30.37 (-7.07)
50m: 39.98
100m: 1:23.30
(43.32)
9 Kivi Kontinen 2008 Cetus Espoo +0.73 1:23.32 +12.57
Entry time: 1:30.14 (-6.82)
50m: 39.27
100m: 1:23.32
(44.05)
10 Niilo Pyhältö 2008 Helsingfors Simsällskap +0.66 1:24.30 +13.55
Entry time: 1:28.05 (-3.75)
50m: 39.04
100m: 1:24.30
(45.26)
11 Ahti Parviainen 2008 Helsingfors Simsällskap +0.69 1:26.36 +15.61
Entry time: 1:30.25 (-3.89)
50m: 40.05
100m: 1:26.36
(46.31)
12 Veikka Savonen 2008 Cetus Espoo +0.77 1:26.75 +16.00
Entry time: 1:31.10 (-4.35)
50m: 40.00
100m: 1:26.75
(46.75)
13 Onni Tuohino 2008 Helsingfors Simsällskap 1:27.01 +16.26
Entry time: 1:30.66 (-3.65)
50m: 39.63
100m: 1:27.01
(47.38)
14 Adam Isaev 2008 Helsingfors Simsällskap +0.66 1:27.58 +16.83
Entry time: 1:26.93 (+0.65)
50m: 38.81
100m: 1:27.58
(48.77)
14 Tuli Hakkarainen 2008 Helsingfors Simsällskap +0.78 1:27.58 +16.83
Entry time: 1:28.72 (-1.14)
50m: 41.31
100m: 1:27.58
(46.27)
16 Leo Niemi 2008 Helsingin Uimarit +0.73 1:28.29 +17.54
Entry time: 1:30.82 (-2.53)
50m: 41.65
100m: 1:28.29
(46.64)
17 Atte Malinen 2008 Cetus Espoo +0.92 1:28.41 +17.66
Entry time: 1:33.38 (-4.97)
50m: 40.76
100m: 1:28.41
(47.65)
18 Eino Lantto 2008 Cetus Espoo +0.76 1:29.64 +18.89
Entry time: 1:32.16 (-2.52)
50m: 42.56
100m: 1:29.64
(47.08)
19 Joona Salminen 2008 Cetus Espoo 1:33.70 +22.95
Entry time: 1:42.11 (-8.41)
50m: 45.24
100m: 1:33.70
(48.46)
20 Taavi  Tedresaar 2008 Cetus Espoo +0.90 1:33.93 +23.18
Entry time: 1:38.41 (-4.48)
50m: 44.06
100m: 1:33.93
(49.87)
21 Arttu Kaskimies 2008 Gladius Kirkkonummi +0.79 1:34.97 +24.22
Entry time: 1:41.39 (-6.42)
50m: 45.54
100m: 1:34.97
(49.43)
22 Danil Sulkonen 2008 ORCA Helsinki +0.73 1:37.65 +26.90
Entry time: 1:39.78 (-2.13)
50m: 46.20
100m: 1:37.65
(51.45)
23 Thomas  Brutel 2008 Cetus Espoo +0.70 1:37.80 +27.05
Entry time: 1:41.27 (-3.47)
50m: 45.91
100m: 1:37.80
(51.89)
24 Albin Antas 2008 Simmis Grani +0.90 1:42.13 +31.38
Entry time: 1:45.30 (-3.17)
50m: 47.73
100m: 1:42.13
(54.40)
25 Ilkka Rantanen 2008 Cetus Espoo +0.75 1:44.74 +33.99
Entry time: 1:51.04 (-6.30)
50m: 47.53
100m: 1:44.74
(57.21)
26 Erik Lillandt 2008 Cetus Espoo +0.92 1:47.95 +37.20
50m: 51.02
100m: 1:47.95
(56.93)
27 Lucas Isomauno 2008 ORCA Helsinki +0.80 1:50.68 +39.93
50m: 50.42
100m: 1:50.68
(1:00.26)
- Kerkko Korhonen 2008 Helsingfors Simsällskap +0.74 DSQ SW4.4
- Alvar Rintamäki 2008 Cetus Espoo +0.75 DSQ SW7.6
Laji virallinen: 10/29/2021 7:07:05 PM
Laji 2, P12,13,14,15,16 100m RU 14 years - Finaali
Sija Nimi Synty Seura Reak. FINA Aika Ero
1 Carl-Victor Nykvist 2007 Simmis Grani +0.83 1:07.75
Entry time: 1:07.73 (+0.02)
50m: 31.37
100m: 1:07.75
(36.38)
2 Otso Heikkinen 2007 Helsingin Uimarit +0.66 1:09.65 +1.90
Entry time: 1:10.24 (-0.59)
50m: 32.66
100m: 1:09.65
(36.99)
3 Leo Mannonen 2007 Cetus Espoo +0.71 1:10.85 +3.10
Entry time: 1:13.40 (-2.55)
50m: 33.18
100m: 1:10.85
(37.67)
4 Lenni Syvänen 2007 Cetus Espoo +0.73 1:15.53 +7.78
Entry time: 1:16.21 (-0.68)
50m: 35.21
100m: 1:15.53
(40.32)
5 Veikko Hautaniemi 2007 Cetus Espoo +0.77 1:17.19 +9.44
Entry time: 1:25.73 (-8.54)
50m: 35.97
100m: 1:17.19
(41.22)
6 Mark Pokidko 2007 Cetus Espoo 1:17.95 +10.20
Entry time: 1:19.55 (-1.60)
50m: 36.11
100m: 1:17.95
(41.84)
7 Noel Ehrlund 2007 Gladius Kirkkonummi +0.35 1:21.34 +13.59
Entry time: 1:25.00 (-3.66)
50m: 36.79
100m: 1:21.34
(44.55)
8 Leo Nieminen 2007 ORCA Helsinki +0.76 1:23.45 +15.70
Entry time: 1:23.64 (-0.19)
50m: 39.35
100m: 1:23.45
(44.10)
9 Tommy Palm 2007 Cetus Espoo +0.80 1:23.62 +15.87
Entry time: 1:22.72 (+0.90)
50m: 40.50
100m: 1:23.62
(43.12)
10 Samu Uljas 2007 Cetus Espoo 1:23.72 +15.97
Entry time: 1:22.42 (+1.30)
50m: 40.12
100m: 1:23.72
(43.60)
11 Eerik Välipakka 2007 ORCA Helsinki +0.78 1:25.44 +17.69
Entry time: 1:27.51 (-2.07)
50m: 39.81
100m: 1:25.44
(45.63)
12 Teemu Lehtinen 2007 Cetus Espoo +0.99 1:27.20 +19.45
Entry time: 1:29.67 (-2.47)
50m: 41.39
100m: 1:27.20
(45.81)
13 Patrik Ventus 2007 Simmis Grani +0.80 1:27.80 +20.05
Entry time: 1:27.56 (+0.24)
50m: 41.03
100m: 1:27.80
(46.77)
14 Aleksanteri Hakala 2007 Simmis Grani +0.79 1:27.82 +20.07
Entry time: 1:38.99 (-11.17)
50m: 41.52
100m: 1:27.82
(46.30)
15 Niilo Kommeri 2007 Helsingin Uimarit +0.80 1:29.98 +22.23
Entry time: 1:32.18 (-2.20)
50m: 42.51
100m: 1:29.98
(47.47)
16 Artjom Andrejev 2007 Cetus Espoo +0.76 1:31.42 +23.67
Entry time: 1:30.85 (+0.57)
50m: 41.94
100m: 1:31.42
(49.48)
Laji virallinen: 10/29/2021 7:07:05 PM
Laji 2, P12,13,14,15,16 100m RU 15 years - Finaali
Sija Nimi Synty Seura Reak. FINA Aika Ero
1 Boris Minkovski 2006 Cetus Espoo +0.81 1:05.52
Entry time: 1:05.41 (+0.11)
50m: 30.83
100m: 1:05.52
(34.69)
2 Aleksandr Vysotskiy 2006 ORCA Helsinki +0.66 1:08.51 +2.99
Entry time: 1:11.02 (-2.51)
50m: 32.38
100m: 1:08.51
(36.13)
3 Uuri Aaron Ilmari Ranz 2006 Simmis Grani +0.72 1:11.15 +5.63
Entry time: 1:11.03 (+0.12)
50m: 33.62
100m: 1:11.15
(37.53)
4 Mikael Böckerman 2006 Gladius Kirkkonummi +0.68 1:12.02 +6.50
Entry time: 1:27.18 (-15.16)
50m: 33.59
100m: 1:12.02
(38.43)
5 Aarne Nuutinen 2006 Cetus Espoo +0.73 1:13.14 +7.62
Entry time: 1:13.27 (-0.13)
50m: 34.26
100m: 1:13.14
(38.88)
6 Mikael Rasinmäki 2006 Cetus Espoo +0.68 1:13.83 +8.31
Entry time: 1:15.71 (-1.88)
50m: 34.31
100m: 1:13.83
(39.52)
7 Christian Nummi 2006 Cetus Espoo 1:15.69 +10.17
Entry time: 1:14.88 (+0.81)
50m: 35.12
100m: 1:15.69
(40.57)
8 Olli Järvenpää 2006 Cetus Espoo +0.73 1:19.41 +13.89
Entry time: 1:19.51 (-0.10)
50m: 37.41
100m: 1:19.41
(42.00)
9 Johan Hujanen 2006 Simmis Grani +0.65 1:20.01 +14.49
Entry time: 1:19.44 (+0.57)
50m: 37.20
100m: 1:20.01
(42.81)
10 Aatto Korhonen 2006 Helsingin Uimarit +0.84 1:21.02 +15.50
Entry time: 1:20.02 (+1.00)
50m: 36.69
100m: 1:21.02
(44.33)
11 Henrik Rokityanskiy 2006 Cetus Espoo +0.76 1:29.93 +24.41
50m: 41.88
100m: 1:29.93
(48.05)
12 Manan Khalil 2006 Cetus Espoo +0.75 1:32.61 +27.09
50m: 42.88
100m: 1:32.61
(49.73)
Laji virallinen: 10/29/2021 7:07:05 PM
Laji 2, P12,13,14,15,16 100m RU 16 years - Finaali
Sija Nimi Synty Seura Reak. FINA Aika Ero
1 Veikka Leväsalo 2005 Helsingfors Simsällskap +0.83 1:07.78
Entry time: 1:09.85 (-2.07)
50m: 31.65
100m: 1:07.78
(36.13)
2 Serhat Kalin 2005 ORCA Helsinki +0.59 1:13.52 +5.74
Entry time: 1:12.47 (+1.05)
50m: 33.77
100m: 1:13.52
(39.75)
3 Max Emil Robert Helseth Dahl 2005 Simmis Grani +0.65 1:16.12 +8.34
Entry time: 1:16.45 (-0.33)
50m: 34.93
100m: 1:16.12
(41.19)
4 Anton Kettunen 2005 Gladius Kirkkonummi +0.68 1:16.71 +8.93
Entry time: 1:13.11 (+3.60)
50m: 35.57
100m: 1:16.71
(41.14)
5 Henri Piipponen 2005 Helsingin Uimarit 1:27.12 +19.34
Entry time: 1:28.55 (-1.43)
50m: 40.16
100m: 1:27.12
(46.96)
Laji virallinen: 10/29/2021 7:07:05 PM
29-10-2021 19:08:00 Tulospalvelu: WinGrodan 2,9 Lisensoitu: Cetus Espoo
Document
Tulokset
IKM 2021 Etelä-Suomi 1
Paikka: Järjestäjä: Cetus
Allas: 25m Päivämäärä: 29 10 2021 - 31 10 2001
Laji 3, T13,14,15 800m VU 13 years - Finaali
Sija Nimi Synty Seura Reak. FINA Aika Ero
1 Linnea Heikkilä 2008 Simmis Grani +0.88 9:19.17
Entry time: 9:33.03 (-13.86)
50m: 31.38
100m: 1:05.40
(34.02)
150m: 1:40.52
(35.12)
200m: 2:15.64
(35.12)
250m: 2:50.89
(35.25)
300m: 3:26.36
(35.47)
350m: 4:01.69
(35.33)
400m: 4:37.05
(35.36)
450m: 5:12.96
(35.91)
500m: 5:48.64
(35.68)
550m: 6:24.25
(35.61)
600m: 6:59.61
(35.36)
650m: 7:34.88
(35.27)
700m: 8:10.30
(35.42)
750m: 8:45.89
(35.59)
800m: 9:19.17
(33.28)
2 Saga Linnosaari 2008 Cetus Espoo +0.68 9:22.03 +2.86
Entry time: 9:48.74 (-26.71)
50m: 32.29
100m: 1:07.69
(35.40)
150m: 1:43.48
(35.79)
200m: 2:19.46
(35.98)
250m: 2:55.55
(36.09)
300m: 3:30.64
(35.09)
350m: 4:05.67
(35.03)
400m: 4:41.26
(35.59)
450m: 5:15.68
(34.42)
500m: 5:50.47
(34.79)
550m: 6:25.59
(35.12)
600m: 7:00.74
(35.15)
650m: 7:36.51
(35.77)
700m: 8:12.43
(35.92)
750m: 8:47.74
(35.31)
800m: 9:22.03
(34.29)
3 Lilja Hirsikko 2008 ORCA Helsinki +0.50 9:26.73 +7.56
Entry time: 9:34.41 (-7.68)
50m: 30.74
100m: 1:05.53
(34.79)
150m: 1:41.11
(35.58)
200m: 2:16.47
(35.36)
250m: 2:52.12
(35.65)
300m: 3:28.02
(35.90)
350m: 4:03.68
(35.66)
400m: 4:39.62
(35.94)
450m: 5:15.70
(36.08)
500m: 5:51.26
(35.56)
550m: 6:27.64
(36.38)
600m: 7:04.39
(36.75)
650m: 7:40.49
(36.10)
700m: 8:16.31
(35.82)
750m: 8:52.04
(35.73)
800m: 9:26.73
(34.69)
4 Hilma Mannersalo 2008 Cetus Espoo +0.72 9:33.90 +14.73
Entry time: 9:42.73 (-8.83)
50m: 31.76
100m: 1:06.47
(34.71)
150m: 1:41.89
(35.42)
200m: 2:17.68
(35.79)
250m: 2:53.82
(36.14)
300m: 3:30.18
(36.36)
350m: 4:06.73
(36.55)
400m: 4:43.42
(36.69)
450m: 5:19.80
(36.38)
500m: 5:56.39
(36.59)
550m: 6:32.86
(36.47)
600m: 7:09.86
(37.00)
650m: 7:46.55
(36.69)
700m: 8:23.37
(36.82)
750m: 8:59.53
(36.16)
800m: 9:33.90
(34.37)
5 Laura Lehtoila 2008 ORCA Helsinki 10:06.17 +47.00
Entry time: 10:03.39 (+2.78)
50m: 33.35
100m: 1:10.54
(37.19)
150m: 1:48.61
(38.07)
200m: 2:26.71
(38.10)
250m: 3:05.03
(38.32)
300m: 3:43.87
(38.84)
350m: 4:22.34
(38.47)
400m: 5:00.78
(38.44)
450m: 5:38.97
(38.19)
500m: 6:17.82
(38.85)
550m: 6:56.33
(38.51)
600m: 7:35.30
(38.97)
650m: 8:14.21
(38.91)
700m: 8:52.14
(37.93)
750m: 9:29.71
(37.57)
800m: 10:06.17
(36.46)
6 Lotta Martikainen 2008 Cetus Espoo +0.69 10:10.38 +51.21
Entry time: 10:05.17 (+5.21)
50m: 32.99
100m: 1:09.89
(36.90)
150m: 1:47.62
(37.73)
200m: 2:25.67
(38.05)
250m: 3:03.39
(37.72)
300m: 3:41.45
(38.06)
350m: 4:20.22
(38.77)
400m: 4:59.38
(39.16)
450m: 5:37.88
(38.50)
500m: 6:16.54
(38.66)
550m: 6:55.89
(39.35)
600m: 7:35.08
(39.19)
650m: 8:14.43
(39.35)
700m: 8:53.65
(39.22)
750m: 9:32.49
(38.84)
800m: 10:10.38
(37.89)
7 Emmi Pernaa 2008 Cetus Espoo +0.85 10:16.00 +56.83
Entry time: 10:14.63 (+1.37)
50m: 33.44
100m: 1:11.12
(37.68)
150m: 1:49.46
(38.34)
200m: 2:27.15
(37.69)
250m: 3:04.88
(37.73)
300m: 3:43.88
(39.00)
350m: 4:22.75
(38.87)
400m: 5:01.97
(39.22)
450m: 5:41.23
(39.26)
500m: 6:20.36
(39.13)
550m: 6:59.62
(39.26)
600m: 7:39.45
(39.83)
650m: 8:18.79
(39.34)
700m: 8:58.53
(39.74)
750m: 9:38.42
(39.89)
800m: 10:16.00
(37.58)
8 Luisa Sofia Zurban 2008 Cetus Espoo +0.74 10:24.75 +1:05.58
Entry time: 10:13.13 (+11.62)
50m: 33.33
100m: 1:10.34
(37.01)
150m: 1:48.68
(38.34)
200m: 2:27.24
(38.56)
250m: 3:07.06
(39.82)
300m: 3:46.51
(39.45)
350m: 4:26.76
(40.25)
400m: 5:07.07
(40.31)
450m: 5:47.33
(40.26)
500m: 6:27.91
(40.58)
550m: 7:08.45
(40.54)
600m: 7:47.71
(39.26)
650m: 8:28.68
(40.97)
700m: 9:08.66
(39.98)
750m: 9:47.48
(38.82)
800m: 10:24.75
(37.27)
9 Iiris Kostiainen 2008 Helsingfors Simsällskap 10:35.07 +1:15.90
Entry time: 11:06.14 (-31.07)
50m: 37.05
100m: 1:16.84
(39.79)
150m: 1:57.31
(40.47)
200m: 2:37.67
(40.36)
250m: 3:18.08
(40.41)
300m: 3:57.84
(39.76)
350m: 4:38.06
(40.22)
400m: 5:17.53
(39.47)
450m: 5:57.08
(39.55)
500m: 6:36.77
(39.69)
550m: 7:16.90
(40.13)
600m: 7:57.68
(40.78)
650m: 8:37.61
(39.93)
700m: 9:17.78
(40.17)
750m: 9:57.96
(40.18)
800m: 10:35.07
(37.11)
10 Iiris Myllymäki 2008 Cetus Espoo +0.89 10:42.45 +1:23.28
Entry time: 10:54.61 (-12.16)
50m: 36.10
100m: 1:16.08
(39.98)
150m: 1:57.00
(40.92)
200m: 2:38.36
(41.36)
250m: 3:19.24
(40.88)
300m: 3:59.77
(40.53)
350m: 4:40.35
(40.58)
400m: 5:21.18
(40.83)
450m: 6:01.69
(40.51)
500m: 6:42.39
(40.70)
550m: 7:23.17
(40.78)
600m: 8:03.45
(40.28)
650m: 8:43.96
(40.51)
700m: 9:24.33
(40.37)
750m: 10:04.24
(39.91)
800m: 10:42.45
(38.21)
11 Saara Holmberg 2008 Helsingfors Simsällskap +0.67 11:22.26 +2:03.09
Entry time: 11:28.66 (-6.40)
50m: 36.02
100m: 1:17.82
(41.80)
150m: 2:00.75
(42.93)
200m: 2:43.67
(42.92)
250m: 3:26.99
(43.32)
300m: 4:10.65
(43.66)
350m: 4:54.41
(43.76)
400m: 5:38.01
(43.60)
450m: 6:22.10
(44.09)
500m: 7:05.64
(43.54)
550m: 7:49.71
(44.07)
600m: 8:32.58
(42.87)
650m: 9:15.90
(43.32)
700m: 9:58.63
(42.73)
750m: 10:42.20
(43.57)
800m: 11:22.26
(40.06)
12 Sonja Aho 2008 Cetus Espoo +0.92 11:35.03 +2:15.86
Entry time: 12:40.49 (-1:05.46)
50m: 36.02
100m: 1:16.90
(40.88)
150m: 1:59.79
(42.89)
200m: 2:44.72
(44.93)
250m: 3:30.17
(45.45)
300m: 4:14.84
(44.67)
350m: 5:00.31
(45.47)
400m: 5:45.57
(45.26)
450m: 6:30.39
(44.82)
500m: 7:14.63
(44.24)
550m: 7:58.63
(44.00)
600m: 8:42.94
(44.31)
650m: 9:27.25
(44.31)
700m: 10:11.28
(44.03)
750m: 10:55.08
(43.80)
800m: 11:35.03
(39.95)
13 Shreshta Balajee 2008 Cetus Espoo +0.79 11:55.31 +2:36.14
50m: 37.87
100m: 1:20.63
(42.76)
150m: 2:05.76
(45.13)
200m: 2:51.01
(45.25)
250m: 3:36.70
(45.69)
300m: 4:23.12
(46.42)
350m: 5:09.28
(46.16)
400m: 5:55.28
(46.00)
450m: 6:41.18
(45.90)
500m: 7:26.90
(45.72)
550m: 8:12.49
(45.59)
600m: 8:58.48
(45.99)
650m: 9:43.89
(45.41)
700m: 10:29.87
(45.98)
750m: 11:14.87
(45.00)
800m: 11:55.31
(40.44)
Laji virallinen: 10/29/2021 7:59:25 PM
Laji 3, T13,14,15 800m VU 14 years - Finaali
Sija Nimi Synty Seura Reak. FINA Aika Ero
1 Milka Marjakaarto 2007