2022-09-28   03:16:12
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Tulokset IKM aluekilpailut 2021 ES 1

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Perjantai-ilta

Document
Tulokset
IKM 2021 Etelä-Suomi 1
Paikka: Järjestäjä: Cetus
Allas: 25m Päivämäärä: 29 10 2021 - 31 10 2001
Laji 1, T11,12,13,14,15 100m RU 11 years - Finaali
Sija Nimi Synty Seura Reak. FINA Aika Ero
1 Susanna Ilina 2010 Cetus Espoo +0.88 1:26.01
Entry time: 1:31.30 (-5.29)
50m: 40.40
100m: 1:26.01
(45.61)
2 Viktoria Tuominen 2010 Helsingfors Simsällskap 1:26.11 +0.10
Entry time: 1:32.20 (-6.09)
50m: 40.73
100m: 1:26.11
(45.38)
3 Lumi Oura 2010 Helsingfors Simsällskap +0.77 1:28.97 +2.96
Entry time: 1:36.92 (-7.95)
50m: 41.16
100m: 1:28.97
(47.81)
4 Emma Grönberg 2010 Cetus Espoo +0.79 1:32.37 +6.36
Entry time: 1:33.93 (-1.56)
50m: 43.99
100m: 1:32.37
(48.38)
5 Venla Heikkinen 2010 Cetus Espoo 1:35.48 +9.47
Entry time: 1:38.96 (-3.48)
50m: 43.55
100m: 1:35.48
(51.93)
6 Keneli Marybel Maranik 2010 Cetus Espoo +0.57 1:36.45 +10.44
Entry time: 1:39.22 (-2.77)
50m: 44.83
100m: 1:36.45
(51.62)
7 Ran Yu 2010 Cetus Espoo +0.72 1:37.91 +11.90
Entry time: 1:42.11 (-4.20)
50m: 47.04
100m: 1:37.91
(50.87)
8 Jade Vanhala 2010 Cetus Espoo +0.74 1:43.09 +17.08
Entry time: 1:41.81 (+1.28)
50m: 48.05
100m: 1:43.09
(55.04)
9 Helmi Illukka 2010 Cetus Espoo 1:43.12 +17.11
Entry time: 1:46.31 (-3.19)
50m: 48.73
100m: 1:43.12
(54.39)
10 Aino Pirkkalainen 2010 Cetus Espoo +0.76 1:43.22 +17.21
Entry time: 1:43.88 (-0.66)
50m: 48.12
100m: 1:43.22
(55.10)
11 Lilli Häyrynen 2010 Cetus Espoo +0.70 1:44.96 +18.95
Entry time: 1:44.93 (+0.03)
50m: 48.86
100m: 1:44.96
(56.10)
12 Dasha Popik 2010 Helsingin Uimarit +0.81 1:45.80 +19.79
Entry time: 1:43.60 (+2.20)
50m: 48.87
100m: 1:45.80
(56.93)
13 Johanna Juntunen 2010 Cetus Espoo +0.78 1:46.26 +20.25
Entry time: 1:50.19 (-3.93)
50m: 50.36
100m: 1:46.26
(55.90)
14 Emelia Jormanainen 2010 Cetus Espoo +0.89 1:46.89 +20.88
Entry time: 1:51.31 (-4.42)
50m: 50.30
100m: 1:46.89
(56.59)
15 MAISA PAANANEN 2010 Cetus Espoo 1:47.13 +21.12
50m: 51.57
100m: 1:47.13
(55.56)
16 Velena Gusseva 2010 Cetus Espoo 1:49.01 +23.00
Entry time: 1:49.17 (-0.16)
50m: 50.37
100m: 1:49.01
(58.64)
17 Isabel Oravainen 2010 Cetus Espoo +0.82 1:49.57 +23.56
50m: 51.25
100m: 1:49.57
(58.32)
18 Ellen Forss 2010 Simmis Grani 1:50.01 +24.00
Entry time: 1:50.51 (-0.50)
50m: 52.46
100m: 1:50.01
(57.55)
19 Amanda Agbroko 2010 Helsingfors Simsällskap +0.72 1:50.70 +24.69
Entry time: 1:48.33 (+2.37)
50m: 51.66
100m: 1:50.70
(59.04)
20 Ella Åström 2010 Cetus Espoo +0.68 1:51.66 +25.65
Entry time: 1:54.78 (-3.12)
50m: 52.59
100m: 1:51.66
(59.07)
21 Tianna Vuorio 2010 Helsingfors Simsällskap +0.85 1:55.50 +29.49
Entry time: 1:55.87 (-0.37)
50m: 55.99
100m: 1:55.50
(59.51)
22 Lilli Lehto 2010 Simmis Grani +0.80 1:55.61 +29.60
50m: 52.51
100m: 1:55.61
(1:03.10)
23 Ina Broumand 2010 ORCA Helsinki +0.76 1:59.55 +33.54
50m: 55.63
100m: 1:59.55
(1:03.92)
24 Seri Repo 2010 Helsingfors Simsällskap +0.69 2:00.95 +34.94
Entry time: 2:07.85 (-6.90)
50m: 55.76
100m: 2:00.95
(1:05.19)
Laji virallinen: 10/29/2021 6:42:23 PM
Laji 1, T11,12,13,14,15 100m RU 12 years - Finaali
Sija Nimi Synty Seura Reak. FINA Aika Ero
1 Kerttu Kiiski 2009 Cetus Espoo +0.65 1:20.39
Entry time: 1:26.40 (-6.01)
50m: 38.02
100m: 1:20.39
(42.37)
2 Adele Backlund 2009 Helsingfors Simsällskap +0.91 1:20.62 +0.23
Entry time: 1:23.21 (-2.59)
50m: 37.84
100m: 1:20.62
(42.78)
3 Uliana Nikashina 2009 ORCA Helsinki +0.71 1:22.00 +1.61
Entry time: 1:33.25 (-11.25)
50m: 39.33
100m: 1:22.00
(42.67)
4 Luna Lauhava-Kääriäinen 2009 Cetus Espoo 1:24.50 +4.11
Entry time: 1:24.67 (-0.17)
50m: 39.77
100m: 1:24.50
(44.73)
5 Kira Kekäle 2009 Cetus Espoo +0.79 1:25.25 +4.86
Entry time: 1:27.83 (-2.58)
50m: 40.26
100m: 1:25.25
(44.99)
6 Ylva Holmberg 2009 Cetus Espoo 1:26.46 +6.07
Entry time: 1:27.72 (-1.26)
50m: 40.69
100m: 1:26.46
(45.77)
7 Nea Hellsten 2009 Helsingfors Simsällskap +0.71 1:26.64 +6.25
Entry time: 1:27.56 (-0.92)
50m: 41.13
100m: 1:26.64
(45.51)
8 Anniina Taipalus 2009 Helsingfors Simsällskap +0.73 1:26.76 +6.37
Entry time: 1:30.31 (-3.55)
50m: 39.95
100m: 1:26.76
(46.81)
9 Vilma Päivärinta 2009 Cetus Espoo +0.73 1:27.35 +6.96
Entry time: 1:29.63 (-2.28)
50m: 40.77
100m: 1:27.35
(46.58)
10 Ava Herranen 2009 Gladius Kirkkonummi 1:28.13 +7.74
Entry time: 1:32.71 (-4.58)
50m: 40.99
100m: 1:28.13
(47.14)
11 Aino Hakkarainen 2009 Helsingfors Simsällskap +0.79 1:30.33 +9.94
Entry time: 1:39.77 (-9.44)
50m: 43.47
100m: 1:30.33
(46.86)
12 Elle Liikkanen 2009 Cetus Espoo 1:30.68 +10.29
Entry time: 1:38.78 (-8.10)
50m: 42.93
100m: 1:30.68
(47.75)
13 Vivian Oker-Blom 2009 Helsingfors Simsällskap +0.76 1:32.09 +11.70
Entry time: 1:33.73 (-1.64)
50m: 42.29
100m: 1:32.09
(49.80)
14 Veera Tawast 2009 Simmis Grani +0.80 1:34.03 +13.64
Entry time: 1:34.71 (-0.68)
50m: 45.14
100m: 1:34.03
(48.89)
15 Ellen Marjamaa 2009 Cetus Espoo +0.96 1:35.30 +14.91
Entry time: 1:37.22 (-1.92)
50m: 45.31
100m: 1:35.30
(49.99)
16 Elsa Idman 2009 Cetus Espoo +0.92 1:35.44 +15.05
Entry time: 1:39.26 (-3.82)
50m: 45.27
100m: 1:35.44
(50.17)
17 Sofia Sundell 2009 Helsingfors Simsällskap 1:35.50 +15.11
Entry time: 1:40.42 (-4.92)
50m: 43.90
100m: 1:35.50
(51.60)
18 Elsaliisa Mänttäri 2009 Cetus Espoo +0.74 1:35.58 +15.19
Entry time: 1:40.55 (-4.97)
50m: 45.08
100m: 1:35.58
(50.50)
19 Sofiia Titova 2009 ORCA Helsinki +0.67 1:36.01 +15.62
Entry time: 1:43.44 (-7.43)
50m: 45.31
100m: 1:36.01
(50.70)
20 Isabel Meriläinen 2009 Cetus Espoo +0.75 1:37.68 +17.29
Entry time: 1:42.29 (-4.61)
50m: 46.59
100m: 1:37.68
(51.09)
21 Aada Tuononen 2009 Cetus Espoo +0.65 1:37.80 +17.41
Entry time: 1:36.60 (+1.20)
50m: 46.70
100m: 1:37.80
(51.10)
22 Sofie Wikman 2009 Helsingfors Simsällskap +0.89 1:38.22 +17.83
Entry time: 1:47.69 (-9.47)
50m: 46.56
100m: 1:38.22
(51.66)
23 Nelma Vuorre 2009 Helsingfors Simsällskap +0.84 1:38.49 +18.10
Entry time: 1:39.40 (-0.91)
50m: 45.80
100m: 1:38.49
(52.69)
24 Haochen Zeng 2009 Helsingfors Simsällskap +0.77 1:38.52 +18.13
Entry time: 1:42.08 (-3.56)
50m: 46.00
100m: 1:38.52
(52.52)
25 Vanessa Nylund 2009 Simmis Grani +0.76 1:39.18 +18.79
Entry time: 1:43.20 (-4.02)
50m: 47.01
100m: 1:39.18
(52.17)
26 Venny Snellman 2009 Cetus Espoo +0.79 1:40.74 +20.35
Entry time: 1:44.78 (-4.04)
50m: 49.09
100m: 1:40.74
(51.65)
27 Emmi Sintonen 2009 Simmis Grani +0.84 1:41.36 +20.97
Entry time: 1:45.37 (-4.01)
50m: 49.23
100m: 1:41.36
(52.13)
28 Frida Viinikainen 2009 Cetus Espoo +0.85 1:41.86 +21.47
Entry time: 1:48.04 (-6.18)
50m: 48.19
100m: 1:41.86
(53.67)
29 Ella Liimatainen 2009 ORCA Helsinki +0.82 1:42.29 +21.90
Entry time: 1:47.04 (-4.75)
50m: 48.84
100m: 1:42.29
(53.45)
30 Sofia Lam 2009 Cetus Espoo 1:42.63 +22.24
Entry time: 1:46.01 (-3.38)
50m: 48.41
100m: 1:42.63
(54.22)
31 Sanni Talka 2009 Helsingfors Simsällskap 1:43.91 +23.52
Entry time: 1:42.84 (+1.07)
50m: 48.90
100m: 1:43.91
(55.01)
32 Leia Heinonen 2009 Helsingin Uimarit +0.83 1:45.52 +25.13
Entry time: 1:50.00 (-4.48)
50m: 49.73
100m: 1:45.52
(55.79)
33 Sanni Romppanen 2009 Cetus Espoo +0.84 1:48.24 +27.85
50m: 49.30
100m: 1:48.24
(58.94)
34 Stella Alexandra Vainio 2009 Helsingfors Simsällskap +0.79 1:48.58 +28.19
Entry time: 1:48.16 (+0.42)
50m: 50.95
100m: 1:48.58
(57.63)
35 Nadiia Kravchuk 2009 Helsingfors Simsällskap +0.74 1:49.05 +28.66
Entry time: 1:48.66 (+0.39)
50m: 49.42
100m: 1:49.05
(59.63)
36 Lila Eskola 2009 Cetus Espoo +0.59 1:49.09 +28.70
Entry time: 2:00.96 (-11.87)
50m: 51.12
100m: 1:49.09
(57.97)
37 Eve Nykänen 2009 Helsingfors Simsällskap +0.68 1:52.94 +32.55
Entry time: 1:57.43 (-4.49)
50m: 53.77
100m: 1:52.94
(59.17)
38 Kia Kallio 2009 Cetus Espoo +0.86 1:55.27 +34.88
Entry time: 2:01.90 (-6.63)
50m: 54.48
100m: 1:55.27
(1:00.79)
39 Elsi Kaapro 2009 Helsingfors Simsällskap +0.77 1:56.61 +36.22
50m: 53.78
100m: 1:56.61
(1:02.83)
40 Eine Färkkilä 2009 Cetus Espoo +0.99 1:58.57 +38.18
50m: 57.01
100m: 1:58.57
(1:01.56)
41 Elsa Olivia Koivula 2009 ORCA Helsinki +0.78 1:58.59 +38.20
Entry time: 2:01.36 (-2.77)
50m: 55.44
100m: 1:58.59
(1:03.15)
- Neela Juvonen 2009 Cetus Espoo +0.80 DSQ SW7.5
- Liisi Emilia Tuominen 2009 Helsingfors Simsällskap DSQ SW4.4
- Stella Lahtinen 2009 Helsingin Uimarit +0.65 DSQ SW4.4
- Matilda Wuorio 2009 Cetus Espoo DSQ SW7.6
- Maisa Marttunen 2009 Helsingfors Simsällskap +0.84 DSQ SW7.2
- Anna Pohjosenperä 2009 Cetus Espoo DNS
Laji virallinen: 10/29/2021 6:42:23 PM
Laji 1, T11,12,13,14,15 100m RU 13 years - Finaali
Sija Nimi Synty Seura Reak. FINA Aika Ero
1 Linnea Heikkilä 2008 Simmis Grani +0.84 1:14.09
Entry time: 1:14.27 (-0.18)
50m: 34.87
100m: 1:14.09
(39.22)
2 Anni Kahlos 2008 Gladius Kirkkonummi +0.72 1:19.73 +5.64
Entry time: 1:26.37 (-6.64)
50m: 37.15
100m: 1:19.73
(42.58)
3 Sira Katavisto 2008 ORCA Helsinki 1:21.23 +7.14
Entry time: 1:23.16 (-1.93)
50m: 37.39
100m: 1:21.23
(43.84)
4 Anna Ryhänen 2008 Cetus Espoo +0.83 1:22.84 +8.75
Entry time: 1:24.64 (-1.80)
50m: 39.12
100m: 1:22.84
(43.72)
5 Riinu Hotulainen 2008 Cetus Espoo 1:23.64 +9.55
Entry time: 1:27.71 (-4.07)
50m: 38.96
100m: 1:23.64
(44.68)
6 Ronja Pyrhönen 2008 Cetus Espoo +0.59 1:25.60 +11.51
Entry time: 1:27.89 (-2.29)
50m: 40.11
100m: 1:25.60
(45.49)
7 Sonja Aho 2008 Cetus Espoo +0.89 1:26.23 +12.14
Entry time: 1:28.12 (-1.89)
50m: 40.72
100m: 1:26.23
(45.51)
8 Alisa Nyman 2008 Cetus Espoo +0.72 1:27.28 +13.19
Entry time: 1:29.18 (-1.90)
50m: 40.10
100m: 1:27.28
(47.18)
9 Iiris Myllymäki 2008 Cetus Espoo +0.84 1:27.65 +13.56
Entry time: 1:29.36 (-1.71)
50m: 41.56
100m: 1:27.65
(46.09)
10 Minni Kovalainen 2008 Cetus Espoo +0.67 1:28.14 +14.05
Entry time: 1:30.65 (-2.51)
50m: 40.44
100m: 1:28.14
(47.70)
11 Shreshta Balajee 2008 Cetus Espoo +0.74 1:30.28 +16.19
Entry time: 1:32.45 (-2.17)
50m: 42.52
100m: 1:30.28
(47.76)
12 Iina Hakulinen 2008 Cetus Espoo +0.70 1:30.65 +16.56
Entry time: 1:35.60 (-4.95)
50m: 43.13
100m: 1:30.65
(47.52)
13 Sanni Hakulinen 2008 Cetus Espoo +0.71 1:31.29 +17.20
Entry time: 1:33.64 (-2.35)
50m: 42.28
100m: 1:31.29
(49.01)
14 Nelly Åström 2008 Cetus Espoo +0.74 1:33.60 +19.51
Entry time: 1:32.44 (+1.16)
50m: 44.64
100m: 1:33.60
(48.96)
15 Kristina Lindroos 2008 Cetus Espoo 1:33.86 +19.77
Entry time: 1:31.28 (+2.58)
50m: 44.93
100m: 1:33.86
(48.93)
16 Aurora Pimenoff 2008 Helsingfors Simsällskap +0.78 1:36.11 +22.02
Entry time: 1:37.55 (-1.44)
50m: 44.11
100m: 1:36.11
(52.00)
17 Veera Hiltunen 2008 ORCA Helsinki +0.76 1:36.27 +22.18
Entry time: 1:39.52 (-3.25)
50m: 46.13
100m: 1:36.27
(50.14)
18 Olga Kaiser 2008 ORCA Helsinki +0.73 1:37.39 +23.30
Entry time: 1:41.44 (-4.05)
50m: 45.32
100m: 1:37.39
(52.07)
19 Emilia Elizaveta Karulina 2008 Cetus Espoo +0.73 1:37.52 +23.43
Entry time: 1:34.44 (+3.08)
50m: 45.71
100m: 1:37.52
(51.81)
20 Ines Vanhala 2008 Simmis Grani +0.91 1:39.00 +24.91
Entry time: 1:40.70 (-1.70)
50m: 47.53
100m: 1:39.00
(51.47)
21 Raakel Rihte 2008 Cetus Espoo 1:39.08 +24.99
Entry time: 1:47.15 (-8.07)
50m: 45.74
100m: 1:39.08
(53.34)
22 Lumi Lintula 2008 Helsingin Uimarit +0.87 1:40.26 +26.17
Entry time: 1:38.98 (+1.28)
50m: 45.73
100m: 1:40.26
(54.53)
23 Pinja Kotakoski 2008 Cetus Espoo 1:40.78 +26.69
Entry time: 1:37.76 (+3.02)
50m: 46.18
100m: 1:40.78
(54.60)
24 Ilona Sauliala 2008 Helsingin Uimarit +0.85 1:40.99 +26.90
Entry time: 1:41.15 (-0.16)
50m: 47.26
100m: 1:40.99
(53.73)
25 Sophie Campbell 2008 Helsingfors Simsällskap +0.69 1:45.89 +31.80
Entry time: 1:48.89 (-3.00)
50m: 49.09
100m: 1:45.89
(56.80)
26 Siiri Paavonen 2008 Helsingin Uimarit +0.88 1:52.30 +38.21
Entry time: 1:48.11 (+4.19)
50m: 53.47
100m: 1:52.30
(58.83)
27 Noora Lausala 2008 Cetus Espoo 1:58.63 +44.54
Entry time: 1:59.39 (-0.76)
50m: 56.23
100m: 1:58.63
(1:02.40)
- Adela Sundberg 2008 Cetus Espoo +0.93 DSQ SW7.6
Laji virallinen: 10/29/2021 6:42:23 PM
Laji 1, T11,12,13,14,15 100m RU 14 years - Finaali
Sija Nimi Synty Seura Reak. FINA Aika Ero
1 Matilda Leppänen 2007 Cetus Espoo +0.84 1:14.71
Entry time: 1:14.61 (+0.10)
50m: 34.80
100m: 1:14.71
(39.91)
2 Milka Marjakaarto 2007 Cetus Espoo +0.74 1:14.78 +0.07
Entry time: 1:16.49 (-1.71)
50m: 35.74
100m: 1:14.78
(39.04)
3 Petra Nieminen 2007 Cetus Espoo +0.86 1:16.11 +1.40
Entry time: 1:16.27 (-0.16)
50m: 35.42
100m: 1:16.11
(40.69)
4 IIda Tawast 2007 Simmis Grani 1:17.34 +2.63
Entry time: 1:20.00 (-2.66)
50m: 36.94
100m: 1:17.34
(40.40)
5 Jenni Korkeamäki 2007 Cetus Espoo +0.70 1:17.64 +2.93
Entry time: 1:18.44 (-0.80)
50m: 35.64
100m: 1:17.64
(42.00)
6 Eine Idman 2007 Cetus Espoo +0.73 1:19.13 +4.42
Entry time: 1:23.67 (-4.54)
50m: 37.75
100m: 1:19.13
(41.38)
7 Teela Saarentaus 2007 Helsingin Uimarit +0.74 1:19.84 +5.13
Entry time: 1:22.24 (-2.40)
50m: 36.80
100m: 1:19.84
(43.04)
8 Alma Westerholm 2007 Helsingfors Simsällskap +0.77 1:22.82 +8.11
Entry time: 1:24.05 (-1.23)
50m: 39.45
100m: 1:22.82
(43.37)
9 Sandra Sofia Savolainen 2007 Cetus Espoo 1:24.86 +10.15
Entry time: 1:24.45 (+0.41)
50m: 39.89
100m: 1:24.86
(44.97)
10 Alicia Gültekin 2007 Cetus Espoo +0.78 1:28.57 +13.86
Entry time: 1:31.13 (-2.56)
50m: 41.08
100m: 1:28.57
(47.49)
11 Linn Nickels 2007 Gladius Kirkkonummi +0.77 1:28.89 +14.18
Entry time: 1:33.38 (-4.49)
50m: 40.70
100m: 1:28.89
(48.19)
12 Ida Paaskoski 2007 Cetus Espoo +0.72 1:29.07 +14.36
Entry time: 1:29.61 (-0.54)
50m: 41.82
100m: 1:29.07
(47.25)
13 Anjelica Sood 2007 Cetus Espoo +0.61 1:29.39 +14.68
Entry time: 1:30.39 (-1.00)
50m: 42.24
100m: 1:29.39
(47.15)
14 Saaga Tuominen 2007 Cetus Espoo +0.72 1:30.04 +15.33
Entry time: 1:35.28 (-5.24)
50m: 42.42
100m: 1:30.04
(47.62)
15 Emma Nissinen 2007 Cetus Espoo 1:30.99 +16.28
Entry time: 1:29.72 (+1.27)
50m: 42.67
100m: 1:30.99
(48.32)
16 Aada Salovaara 2007 Cetus Espoo +0.99 2:01.43 +46.72
Entry time: 2:07.48 (-6.05)
50m: 55.32
100m: 2:01.43
(1:06.11)
Laji virallinen: 10/29/2021 6:42:23 PM
Laji 1, T11,12,13,14,15 100m RU 15 years - Finaali
Sija Nimi Synty Seura Reak. FINA Aika Ero
1 Emmi Nieminen 2006 Cetus Espoo +0.74 1:10.05
Entry time: 1:10.06 (-0.01)
50m: 33.32
100m: 1:10.05
(36.73)
2 Janina Granberg 2006 Cetus Espoo +0.74 1:11.23 +1.18
Entry time: 1:11.90 (-0.67)
50m: 33.60
100m: 1:11.23
(37.63)
3 Wilma Sundt 2006 Helsingfors Simsällskap +0.75 1:12.75 +2.70
Entry time: 1:13.33 (-0.58)
50m: 34.53
100m: 1:12.75
(38.22)
4 Iisa-Lotta Rantaniitty 2006 Cetus Espoo +0.73 1:14.24 +4.19
Entry time: 1:13.29 (+0.95)
50m: 35.23
100m: 1:14.24
(39.01)
5 Ariel Julienne Jämsen 2006 Helsingfors Simsällskap +0.80 1:16.39 +6.34
Entry time: 1:16.10 (+0.29)
50m: 35.23
100m: 1:16.39
(41.16)
6 Venla Almira 2006 Simmis Grani +0.74 1:16.42 +6.37
Entry time: 1:17.14 (-0.72)
50m: 35.91
100m: 1:16.42
(40.51)
7 Annaliina Mänttäri 2006 Cetus Espoo +0.81 1:20.58 +10.53
Entry time: 1:23.74 (-3.16)
50m: 38.37
100m: 1:20.58
(42.21)
8 Helmi Räsänen 2006 Cetus Espoo +0.72 1:20.78 +10.73
Entry time: 1:22.50 (-1.72)
50m: 38.02
100m: 1:20.78
(42.76)
9 Iiris Soilevaara 2006 Cetus Espoo +0.83 1:24.97 +14.92
Entry time: 1:22.57 (+2.40)
50m: 39.99
100m: 1:24.97
(44.98)
Laji virallinen: 10/29/2021 6:42:23 PM
29-10-2021 18:42:28 Tulospalvelu: WinGrodan 2,9 Lisensoitu: Cetus Espoo

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner