2022-12-06   02:03:59
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Resultater for IKM aluekilpailut 2021 Pohjois-Suomi

Her vises alle stævnets resultater opdelt i stævneafsnit.

Perjantai-ilta

Document
Tulokset
IKM 2021 Pohjois-Suomi
Paikka: Järjestäjä: OU, OuLo, HaHe, KemPy
Allas: 25m Päivämäärä: 29 10 2021 - 31 10 2021
Laji 4, P14,15,16 800m VU 14 years - Finaali
Sija Nimi Synty Seura Reak. FINA Aika Ero
1 Tuukka Orre 2007 Kajaanin Uimaseura 9:00.86
Entry time: 9:17.95 (-17.09)
50m: 29.11
100m: 1:01.55
(32.44)
150m: 1:34.64
(33.09)
200m: 2:07.94
(33.30)
250m: 2:41.55
(33.61)
300m: 3:15.59
(34.04)
350m: 3:49.89
(34.30)
400m: 4:24.37
(34.48)
450m: 4:59.02
(34.65)
500m: 5:33.59
(34.57)
550m: 6:08.55
(34.96)
600m: 6:43.52
(34.97)
650m: 7:18.45
(34.93)
700m: 7:53.22
(34.77)
750m: 8:28.23
(35.01)
800m: 9:00.86
(32.63)
2 Aapo Alaniska 2007 Oulun Uinti 1906 9:56.03 +55.17
Entry time: 9:52.18 (+3.85)
50m: 32.06
100m: 1:07.71
(35.65)
150m: 1:45.11
(37.40)
200m: 2:23.25
(38.14)
250m: 3:01.40
(38.15)
300m: 3:39.43
(38.03)
350m: 4:18.54
(39.11)
400m: 4:56.57
(38.03)
450m: 5:34.57
(38.00)
500m: 6:12.86
(38.29)
550m: 6:50.55
(37.69)
600m: 7:28.58
(38.03)
650m: 8:06.53
(37.95)
700m: 8:44.52
(37.99)
750m: 9:22.10
(37.58)
800m: 9:56.03
(33.93)
3 Olli Henriksson 2007 Oulun Lohet 10:05.14 +1:04.28
Entry time: 9:57.14 (+8.00)
50m: 32.22
100m: 1:09.78
(37.56)
150m: 1:48.02
(38.24)
200m: 2:25.66
(37.64)
250m: 3:03.73
(38.07)
300m: 3:42.62
(38.89)
350m: 4:21.13
(38.51)
400m: 4:59.44
(38.31)
450m: 5:37.45
(38.01)
500m: 6:16.32
(38.87)
550m: 6:54.67
(38.35)
600m: 7:33.60
(38.93)
650m: 8:11.90
(38.30)
700m: 8:50.89
(38.99)
750m: 9:29.06
(38.17)
800m: 10:05.14
(36.08)
Laji virallinen: 29.10.2021 20.11.53
Laji 4, P14,15,16 800m VU 15 years - Finaali
Sija Nimi Synty Seura Reak. FINA Aika Ero
1 Erik Peuhkuri 2006 Oulun Uinti 1906 8:56.97
Entry time: 8:53.64 (+3.33)
50m: 29.30
100m: 1:01.94
(32.64)
150m: 1:35.23
(33.29)
200m: 2:08.88
(33.65)
250m: 2:42.60
(33.72)
300m: 3:16.81
(34.21)
350m: 3:50.82
(34.01)
400m: 4:25.22
(34.40)
450m: 4:59.60
(34.38)
500m: 5:33.66
(34.06)
550m: 6:07.97
(34.31)
600m: 6:42.48
(34.51)
650m: 7:16.97
(34.49)
700m: 7:51.38
(34.41)
750m: 8:24.94
(33.56)
800m: 8:56.97
(32.03)
2 Onni Tarkiainen 2006 Oulun Uinti 1906 9:23.40 +26.43
Entry time: 9:33.09 (-9.69)
50m: 30.96
100m: 1:04.51
(33.55)
150m: 1:39.46
(34.95)
200m: 2:14.89
(35.43)
250m: 2:50.45
(35.56)
300m: 3:26.01
(35.56)
350m: 4:01.66
(35.65)
400m: 4:37.56
(35.90)
450m: 5:13.28
(35.72)
500m: 5:49.72
(36.44)
550m: 6:25.96
(36.24)
600m: 7:02.34
(36.38)
650m: 7:38.20
(35.86)
700m: 8:13.97
(35.77)
750m: 8:49.54
(35.57)
800m: 9:23.40
(33.86)
3 Miko Saukkonen 2006 Kemin Uimaseura 9:38.63 +41.66
Entry time: 9:48.37 (-9.74)
50m: 30.63
100m: 1:04.65
(34.02)
150m: 1:39.93
(35.28)
200m: 2:15.82
(35.89)
250m: 2:52.13
(36.31)
300m: 3:28.18
(36.05)
350m: 4:04.65
(36.47)
400m: 4:41.39
(36.74)
450m: 5:18.85
(37.46)
500m: 5:56.09
(37.24)
550m: 6:33.78
(37.69)
600m: 7:10.90
(37.12)
650m: 7:48.73
(37.83)
700m: 8:25.84
(37.11)
750m: 9:03.46
(37.62)
800m: 9:38.63
(35.17)
4 Markus Tervaskanto 2006 Oulun Uinti 1906 9:49.08 +52.11
Entry time: 10:13.45 (-24.37)
50m: 31.80
100m: 1:06.67
(34.87)
150m: 1:42.48
(35.81)
200m: 2:18.58
(36.10)
250m: 2:55.26
(36.68)
300m: 3:32.51
(37.25)
350m: 4:09.56
(37.05)
400m: 4:47.37
(37.81)
450m: 5:25.02
(37.65)
500m: 6:03.08
(38.06)
550m: 6:41.20
(38.12)
600m: 7:19.41
(38.21)
650m: 7:57.47
(38.06)
700m: 8:35.25
(37.78)
750m: 9:13.23
(37.98)
800m: 9:49.08
(35.85)
5 Valtteri Kotijärvi 2006 Haukiputaan Heitto uintijaosto 10:36.48 +1:39.51
Entry time: 11:17.47 (-40.99)
50m: 35.04
100m: 1:14.17
(39.13)
150m: 1:54.79
(40.62)
200m: 2:35.90
(41.11)
250m: 3:16.41
(40.51)
300m: 3:57.05
(40.64)
350m: 4:37.75
(40.70)
400m: 5:18.24
(40.49)
450m: 5:58.67
(40.43)
500m: 6:39.41
(40.74)
550m: 7:19.22
(39.81)
600m: 7:59.60
(40.38)
650m: 8:39.99
(40.39)
700m: 9:19.84
(39.85)
750m: 9:58.80
(38.96)
800m: 10:36.48
(37.68)
6 Samuli Koskela 2006 Oulun Uinti 1906 11:07.81 +2:10.84
Entry time: 11:19.17 (-11.36)
50m: 32.45
100m: 1:09.67
(37.22)
150m: 1:48.73
(39.06)
200m: 2:30.01
(41.28)
250m: 3:13.86
(43.85)
300m: 3:56.27
(42.41)
350m: 4:39.34
(43.07)
400m: 5:22.52
(43.18)
450m: 6:06.07
(43.55)
500m: 6:50.46
(44.39)
550m: 7:35.40
(44.94)
600m: 8:20.26
(44.86)
650m: 9:04.61
(44.35)
700m: 9:47.49
(42.88)
750m: 10:29.67
(42.18)
800m: 11:07.81
(38.14)
7 Aaro Kyntömaa 2006 Oulun Uinti 1906 11:08.14 +2:11.17
Entry time: 11:44.67 (-36.53)
50m: 36.40
100m: 1:17.30
(40.90)
150m: 1:59.32
(42.02)
200m: 2:41.78
(42.46)
250m: 3:24.24
(42.46)
300m: 4:06.29
(42.05)
350m: 4:49.57
(43.28)
400m: 5:32.06
(42.49)
450m: 6:14.90
(42.84)
500m: 6:56.91
(42.01)
550m: 7:39.43
(42.52)
600m: 8:21.79
(42.36)
650m: 9:04.76
(42.97)
700m: 9:46.93
(42.17)
750m: 10:29.07
(42.14)
800m: 11:08.14
(39.07)
Laji virallinen: 29.10.2021 20.11.53
29-10-2021 20.11.57 Tulospalvelu: WinGrodan 2,9 Lisensoitu: Oulun Uinti 1906

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner