2022-11-28   06:57:54
Izberi tekmovanje:

Izberi jezik:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Results for IKM aluekilpailut 2021 Häme-/Kaakkois-Suomi

Spodaj so vsi rezultati tekmovanja po deli tekmovanja.

Perjantai-ilta

Document
Tulokset
IKM 2021 Häme
Paikka: Järjestäjä: HäUS
Allas: 25m Päivämäärä: 29 10 2021 - 31 10 2001
Laji 5, 4X100m T15 SKU - Finaali
Sija Nimi Ikä Seura FINA Aika Ero
1 Lahden Uimaseura 15 4:37.15
Ebba Simberg 2007 07A087 33.15 1:08.95 1:08.95
Siiri Haverinen 2007 07A176 36.22 1:17.80 2:26.75
Tinka Tamminen 2006 06A126 31.14 1:08.11 3:34.86
Awa Laukkanen 2008 08A536 29.37 1:02.29 4:37.15
2 Uimaseura Kangasalan Kuohu 15 4:38.68 +1.53
Hanni Koski 2007 07A221 32.51 1:08.74 1:08.74
Silva Salonniemi 2006 06A266 35.81 1:19.02 2:27.76
Hertta Nieminen 2007 07A271 31.41 1:08.86 3:36.62
Liisa Peetsu 2007 07A355 29.28 1:02.06 4:38.68
3 Uinti Tampere j´Joukkue 2 15 4:41.91 +4.76
Nella Kortteinen 2007 07A031 33.37 1:10.39 1:10.39
Aino Ruottinen 2007 07A145 36.25 1:18.09 2:28.48
piia lahtinen 2006 06A300 32.19 1:11.23 3:39.71
Milana Virtanen 2006 06A309 29.26 1:02.20 4:41.91
4 Uinti Tampere j´Joukkue 3 15 4:52.17 +15.02
Anna Hynönen 2006 06A735 34.37 1:12.71 1:12.71
Ameli Pitrè 2008 08A379 39.49 1:23.03 2:35.74
Elli Kenttälä 2006 06A520 31.62 1:12.89 3:48.63
Ella Gylden 2007 07A829 29.84 1:03.54 4:52.17
5 TaTU Tampere 1 13 4:54.09 +16.94
Ada Tuurna 2008 08A314 36.85 1:17.46 1:17.46
Janna Saloniemi 2009 09A037 37.52 1:19.25 2:36.71
Maija Mikkonen 2008 08A490 33.61 1:15.33 3:52.04
Helmi Hinkka 2009 09A020 28.81 1:02.05 4:54.09
6 TaTU Tampere 2 14 5:05.67 +28.52
Elsa Joseph 2007 07A046 36.71 1:17.59 1:17.59
Oona Valtonen 2008 08A125 38.10 1:22.88 2:40.47
Adele Luukkonen 2009 09A028 34.60 1:17.24 3:57.71
Martta Mäkinen 2008 08A340 31.64 1:07.96 5:05.67
7 Lahden Uimaseura 2 13 5:07.88 +30.73
Anni Eskelinen 2009 09A291 36.44 1:15.28 1:15.28
Aida Laukkanen 2009 09A505 41.33 1:27.50 2:42.78
Liisi Lehtiö 2008 08A101 34.68 1:17.29 4:00.07
Aino Koivuluoma 2009 09A809 31.39 1:07.81 5:07.88
8 Hämeenlinnan Uimaseura 1 15 5:21.45 +44.30
Helmi Heinonen 2006 06A897 42.40 1:27.67 1:27.67
Ilona Salonen 2006 06B067 41.44 1:32.12 2:59.79
Tytti Rantanen 2006 06A853 32.75 1:11.83 4:11.62
Neea Väkinen 2006 06B073 32.81 1:09.83 5:21.45
9 Lahden Uimaseura 3 15 5:32.79 +55.64
Tiinu Tamminen 2006 06A122 36.28 1:14.74 1:14.74
Isabel Rumask 2006 06A823 42.50 1:35.46 2:50.20
Peppi Mutikainen 2009 09A442 39.76 1:28.86 4:19.06
Mea Makkula 2006 06A859 34.81 1:13.73 5:32.79
10 Hämeenlinnan Uimaseura 2 12 5:38.19 +1:01.0
Venla Eronkoski 2009 09A848 40.52 1:25.63 1:25.63
Ida Tuomola 2009 09A562 41.88 1:32.59 2:58.22
Unna Timonen 2009 09A853 38.57 1:24.60 4:22.82
Sofia Viitanen 2009 09A515 36.75 1:15.37 5:38.19
11 Hämeenlinnan Uimaseura 3 14 6:06.08 +1:28.9
Emilia Paavola 2009 09A900 45.41 1:33.85 1:33.85
Seela Sora 2009 09B001 48.31 1:43.01 3:16.86
Fanni Autio 2007 07A984 39.42 1:31.69 4:48.55
Aida Niilekselä 2009 09A822 36.26 1:17.53 6:06.08
- Uinti Tampere 1 15 DSQ 175m
SW 7.6 Yhden käden /kädet päällekkäin / eriaikainen kosketus  seinään käännöksessä / maaliin tullessa
Isla Leinonen 2006 06A206 32.27 1:06.02 1:06.02
Saaga Keränen 2006 06B047
Aino Välimaa 2006 06A220
Ines Pälviranta 2007 07A106
Laji virallinen: 29.10.2021 20.27.21
30-10-2021 08.49.43 Tulospalvelu: WinGrodan 2,9 Lisensoitu: Hämeenlinnan Uimaseura

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner