Below are all results from the competition shown by session.
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Results |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Bazen Tivoli |
Organizer: |
ŠD Delfin |
|
|
|
|
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Nov 6, 2021 to Nov 6, 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 1, 100m Freestyle Men - Final |
|
|
Abs mošk |
47.82 |
|
|
|
Peter Mankoč |
1978 |
(SLO) |
Dunaj/Vienna (AUT) |
11/28/2009 |
|
|
|
|
Mladinci |
49.67 |
|
|
|
Jernej Godec |
1986 |
(SLO) |
Maribor (SLO) |
2/6/2003 |
|
|
|
|
Kadeti |
50.01 |
|
|
|
Jernej Godec |
1986 |
(SLO) |
Zagreb (CRO) |
12/27/2002 |
|
|
|
|
Dečki |
52.73 |
|
|
|
Rok Sagmeister |
1992 |
(SLO) |
Ljubljana (SLO) |
12/21/2006 |
|
|
|
|
ML.dečki |
57.00 |
|
|
|
Bor Vran-Benkovič |
2007 |
(SLO) |
Ljubljana (SLO) |
12/7/2019 |
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Jaka Pušnik |
2003 |
Plavalni klub Olimpija |
|
693 |
50.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Matic Turk |
2004 |
Plavalni klub Biser Piran - Nuoto |
|
651 |
51.83 |
+1.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Žiga Cunk |
1999 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
604 |
53.16 |
+2.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Nejc Bezjak |
2005 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
575 |
54.04 |
+3.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Patrick Eremija |
2005 |
Plivački klub Kantrida |
|
538 |
55.25 |
+4.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Sebastjan Jug |
2005 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
536 |
55.31 |
+4.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Jaka Gal Bezjak |
2007 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
533 |
55.42 |
+4.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Marcel Metulj |
2007 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
533 |
55.42 |
+4.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Jan Kozole |
2005 |
Plavalni klub Celulozar Krško |
|
523 |
55.77 |
+4.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Jure Dolinar |
1999 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
509 |
56.27 |
+5.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Cene Ulaga Sterle |
2004 |
Plavalni klub Olimpija |
|
508 |
56.29 |
+5.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Bor Mikuž |
2006 |
Plavalni klub Olimpija |
|
500 |
56.59 |
+5.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Dejan Zogovič |
2004 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
500 |
56.62 |
+5.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Nal Ilar |
2005 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
495 |
56.78 |
+6.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Lovro Ćirović |
2008 |
Plavalni klub Ribnica |
|
479 |
57.43 |
+6.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Nik Kočevar |
2004 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
466 |
57.95 |
+7.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Yisi Liu |
2006 |
Plavalni klub Olimpija |
|
466 |
57.95 |
+7.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
|
Maj Pavešič |
2006 |
Plavalni klub Olimpija |
|
466 |
57.96 |
+7.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
|
Matevž Štih |
2005 |
Plavalni klub Olimpija |
|
459 |
58.23 |
+7.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
|
Črt Babič |
2006 |
Plavalni klub Olimpija |
|
459 |
58.25 |
+7.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
|
Luka Princip |
2003 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
447 |
58.74 |
+7.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
|
Nej Pšeničnik |
2006 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
444 |
58.88 |
+8.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
|
Martin Mustar |
2006 |
Plavalni klub Olimpija |
|
433 |
59.40 |
+8.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
|
Lun Ilar |
2007 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
426 |
59.69 |
+8.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
|
Odon Kerec |
2006 |
Plavalni klub Ilirija |
|
419 |
1:00.04 |
+9.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
|
Jurij Valentinčič |
2006 |
Plavalni klub Ilirija |
|
414 |
1:00.26 |
+9.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
|
Jure Završnik |
2006 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
414 |
1:00.27 |
+9.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
|
Lan Volavšek |
2005 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
411 |
1:00.40 |
+9.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
|
Balazs Šarvari |
2004 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
405 |
1:00.73 |
+9.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
|
Matic Pečar |
2003 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
403 |
1:00.83 |
+10.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
|
Ismar Čatić |
2006 |
Plavalni klub Ilirija |
|
402 |
1:00.87 |
+10.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
|
Matjaž Blažeka |
2007 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
401 |
1:00.94 |
+10.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
|
Nik Vrtarič |
2004 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
392 |
1:01.38 |
+10.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
|
Jakob Puc |
2006 |
Plavalni klub Ilirija |
|
377 |
1:02.18 |
+11.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
|
Jure Jurkovič |
2007 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
371 |
1:02.54 |
+11.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
|
Gari Klenovšek |
2006 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
351 |
1:03.70 |
+12.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
|
Nejc Čufer |
2006 |
Športno društvo Aqua |
|
347 |
1:03.91 |
+13.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
|
Aljaž Vavtar |
2008 |
Plavalni klub Ribnica |
|
347 |
1:03.93 |
+13.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
|
Urban Zimic |
2007 |
Plavalni klub Ilirija |
|
329 |
1:05.04 |
+14.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
|
Luka Ferenčak |
2007 |
Plavalni klub Celulozar Krško |
|
325 |
1:05.34 |
+14.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
|
Peter Vuga |
2006 |
Športno društvo Delfin |
|
321 |
1:05.61 |
+14.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
|
Maks Podlesnik |
2007 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
318 |
1:05.82 |
+15.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
|
Nik Markač |
2009 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
314 |
1:06.09 |
+15.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
|
Žan Luka Vušnik |
2009 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
309 |
1:06.43 |
+15.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
|
Oskar Priteržnik |
2008 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
301 |
1:07.05 |
+16.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
46 |
|
Luka Dašič Zvonar |
2005 |
Športno društvo Aqua |
|
294 |
1:07.57 |
+16.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
47 |
|
Marko Sever |
2007 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
284 |
1:08.35 |
+17.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
48 |
|
Ožbej Smrečnik |
2008 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
278 |
1:08.81 |
+18.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
49 |
|
Matevž Vrhovnik |
2007 |
Plavalni klub Kamnik |
|
273 |
1:09.21 |
+18.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
50 |
|
Jaka Petek |
2008 |
Plavalni klub Ribnica |
|
272 |
1:09.29 |
+18.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
51 |
|
Žan Petek |
2006 |
Športno društvo Aqua |
|
255 |
1:10.80 |
+20.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
52 |
|
Liam Negodič |
2008 |
Plavalni klub Kamnik |
|
239 |
1:12.37 |
+21.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
53 |
|
Nace Žen |
2008 |
Plavalni klub Kamnik |
|
225 |
1:13.85 |
+23.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
54 |
|
Adam Jovanović |
2006 |
Plavalno društvo Maribor |
|
204 |
1:16.29 |
+25.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
55 |
|
Urban Pogač |
2006 |
Športno društvo Aqua |
|
199 |
1:16.97 |
+26.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
56 |
|
Aljaž Nučič |
2007 |
Plavalni klub Ilirija |
|
190 |
1:18.14 |
+27.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
57 |
|
Alessandro Ambrožič |
2010 |
Plavalni klub Ribnica |
|
187 |
1:18.47 |
+27.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
58 |
|
Tian Kovač |
2007 |
Plavalno društvo Maribor |
-.-- |
182 |
1:19.28 |
+28.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
59 |
|
Staš Polič |
2009 |
Športno društvo Delfin |
|
149 |
1:24.71 |
+33.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
60 |
|
Žiga Keržič Rakar |
2011 |
Plavalni klub Kamnik |
|
147 |
1:25.03 |
+34.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
61 |
|
Tymur Beshlyk |
2011 |
Plavalni klub Kamnik |
-.-- |
145 |
1:25.46 |
+34.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
62 |
|
Kevin Milinčič |
2008 |
Plavalni klub Ilirija |
|
130 |
1:28.50 |
+37.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
63 |
|
Tian Majdič |
2011 |
Plavalni klub Kamnik |
-.-- |
67 |
1:50.16 |
+59.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
64 |
|
Pavlin Zule |
2012 |
Plavalni klub Kamnik |
-.-- |
33 |
2:19.12 |
+1:28.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
65 |
|
Maj Primožič |
2011 |
Plavalni klub Kamnik |
-.-- |
16 |
2:56.49 |
+2:05.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Robert Djukić |
2004 |
Plavalni klub Olimpija |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Vid Renko |
2007 |
Športno društvo Aqua |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Jure Adlešič |
2006 |
Športno društvo Aqua |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Peter Lackovič |
2010 |
Plavalni klub Kamnik |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Lovro Lukan |
2011 |
Plavalni klub Kamnik |
-.-- |
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Žiga Kugler |
2011 |
Plavalni klub Kamnik |
-.-- |
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 11/6/2021 9:17:06 AM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-11-06 09:26:12 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licensed to: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Results |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Bazen Tivoli |
Organizer: |
ŠD Delfin |
|
|
|
|
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Nov 6, 2021 to Nov 6, 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 2, 100m Freestyle Women - Final |
|
|
Abs žensk |
53.76 |
|
|
|
Janja Šegel |
2001 |
(SLO) |
Neapelj/Napoli (ITA) |
9/2/2021 |
|
|
|
|
Mladinke |
54.07 |
|
|
|
Nastja Govejšek |
1997 |
(SLO) |
Herning (DEN) |
12/12/2013 |
|
|
|
|
Kadetinje |
54.94 |
|
|
|
Nastja Govejšek |
1997 |
(SLO) |
Chartres (FRA) |
11/22/2012 |
|
|
|
|
Deklie |
56.62 |
|
|
|
Janja Šegel |
2001 |
(SLO) |
Kranj (SLO) |
11/23/2014 |
|
|
|
|
Ml.deklic |
1:00.72 |
|
|
|
Urša Bežan Petrič |
1994 |
(SLO) |
Maribor (SLO) |
12/10/2005 |
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Meri Mataja |
2004 |
Plivački klub Kantrida |
|
639 |
58.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Klara Kosanović |
2004 |
Plivački klub Kantrida |
|
622 |
58.85 |
+0.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Sara Mihalič |
2004 |
Plavalni klub Olimpija |
|
617 |
59.01 |
+0.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Anja Jelesijevič |
2003 |
Plavalni klub Olimpija |
|
603 |
59.46 |
+1.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Zara Zorko |
2007 |
Plavalni klub Olimpija |
|
592 |
59.83 |
+1.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Moeti Korenjak Gobbo |
2007 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
585 |
1:00.08 |
+1.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Tinkara Novak |
2006 |
Plavalni klub Olimpija |
|
557 |
1:01.04 |
+2.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Nika Habič |
2004 |
Plavalni klub Ilirija |
|
549 |
1:01.34 |
+3.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Neli Škaper |
2007 |
Plavalni klub Ribnica |
|
532 |
1:01.99 |
+3.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Ema Čerin |
2006 |
Plavalni klub Olimpija |
|
528 |
1:02.15 |
+3.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Pika Radelj |
2007 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
527 |
1:02.21 |
+3.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Gaja Lucija Valant |
2004 |
Plavalni klub Olimpija |
|
495 |
1:03.50 |
+5.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Lina Primc |
2007 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
494 |
1:03.55 |
+5.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Nika Mihelčič |
2007 |
Plavalni klub Torpedo Ljubljana |
|
492 |
1:03.64 |
+5.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Rebeka Nikolič Krištof |
2006 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
486 |
1:03.87 |
+5.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Ula Mele |
2007 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
486 |
1:03.90 |
+5.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Lara Mihevc |
2005 |
Športno društvo Delfin |
|
482 |
1:04.08 |
+5.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
|
Maša Vasiljević |
2007 |
Plavalni klub Celulozar Krško |
|
476 |
1:04.33 |
+6.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
|
Zala Mojsilović Meznarič |
2008 |
Športno društvo Plavalna akade |
|
471 |
1:04.58 |
+6.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
|
Izabela Pakiž Rumpf |
2006 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
468 |
1:04.71 |
+6.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
|
Ajda Tavzes Cirman |
2006 |
Plavalni klub Olimpija |
|
467 |
1:04.75 |
+6.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
|
Manca Petrič |
2005 |
Plavalni klub Olimpija |
|
467 |
1:04.76 |
+6.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
|
Pia Ovijač |
2005 |
Plavalni klub Olimpija |
|
444 |
1:05.85 |
+7.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
|
Manja Marinič |
2004 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
444 |
1:05.86 |
+7.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
|
Lina Maltarić |
2008 |
Športno društvo Plavalna akade |
|
430 |
1:06.54 |
+8.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
|
Nina Vrhovnik |
2009 |
Plavalni klub Kamnik |
|
417 |
1:07.24 |
+8.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
|
Evelyn Najvirt |
2007 |
Plavalno društvo Maribor |
|
415 |
1:07.33 |
+9.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
|
Tara Ðorđevič |
2009 |
Plavalni klub Torpedo Ljubljana |
|
405 |
1:07.91 |
+9.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
|
Rea Tia Artič |
2006 |
Plavalni klub Olimpija |
|
398 |
1:08.28 |
+9.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
|
Anja Bezlaj |
2008 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
397 |
1:08.34 |
+10.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
|
Tara Ivanović |
2008 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
386 |
1:09.01 |
+10.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
|
Špela Sedič |
2006 |
Športno društvo Plavalna akade |
|
369 |
1:10.01 |
+11.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
|
Emma Krevs |
2008 |
Športno društvo Plavalna akade |
|
366 |
1:10.23 |
+11.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
|
Eli Kumer |
2008 |
Športno društvo Plavalna akade |
|
364 |
1:10.33 |
+12.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
|
Klara Petrič |
2009 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
362 |
1:10.49 |
+12.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
|
Eliana Hlastan |
2009 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
357 |
1:10.77 |
+12.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
|
Laura Podgoršek |
2009 |
Plavalni klub Kamnik |
|
355 |
1:10.96 |
+12.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
|
Ajda Medved |
2007 |
Plavalni klub Torpedo Ljubljana |
|
354 |
1:10.97 |
+12.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
|
Lia Krivec Pukšič |
2008 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
343 |
1:11.76 |
+13.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
|
Neža Juvančič |
2007 |
Plavalni klub Ilirija |
|
332 |
1:12.50 |
+14.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
|
Ana Herodež |
2008 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
300 |
1:14.99 |
+16.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
|
Taja Klemen |
2011 |
Plavalni klub Kamnik |
|
279 |
1:16.82 |
+18.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
|
Naja Novak |
2008 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
264 |
1:18.33 |
+20.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
|
Mia Jovanović |
2009 |
Športno društvo Plavalna akade |
|
255 |
1:19.16 |
+20.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
|
Lija Helbl |
2010 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
230 |
1:22.01 |
+23.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
46 |
|
Mia Maltarić |
2008 |
Plavalno društvo Maribor |
|
228 |
1:22.24 |
+23.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
47 |
|
Neža Hren |
2012 |
Plavalni klub Kamnik |
|
202 |
1:25.56 |
+27.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
48 |
|
Maruša Kugler |
2008 |
Plavalni klub Kamnik |
|
191 |
1:27.24 |
+28.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
49 |
|
Ema Matijaš |
2008 |
Plavalni klub Kamnik |
|
118 |
1:42.23 |
+43.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
50 |
|
Kaja Hočevar |
2010 |
Plavalni klub Kamnik |
|
114 |
1:43.54 |
+45.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
51 |
|
Anna Losieva |
2013 |
Plavalni klub Kamnik |
|
108 |
1:45.47 |
+47.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
52 |
|
Tina Klemen |
2013 |
Plavalni klub Kamnik |
|
95 |
1:50.06 |
+51.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Maja Rihtaršič |
2009 |
Plavalni klub Ilirija |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Brina Snoj |
2006 |
Plavalni klub Ilirija |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Manja Ilc |
2009 |
Plavalni klub Ribnica |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Lena Bornšek |
2004 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Laura Knez |
2006 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Hana Starc |
2006 |
Plavalni klub Ribnica |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Ana Hajdinjak |
2006 |
Plavalni klub Olimpija |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Ema Zorec |
2007 |
Športno društvo Plavalna akade |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Uma Žnidaršič |
2006 |
Plavalni klub Olimpija |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Justina Pika Lapuh |
2010 |
Plavalni klub Kamnik |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Anastazija Radić |
2000 |
Športno društvo Delfin |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 11/6/2021 9:31:36 AM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-11-06 09:33:53 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licensed to: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Results |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Bazen Tivoli |
Organizer: |
ŠD Delfin |
|
|
|
|
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Nov 6, 2021 to Nov 6, 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 3, 100m Butterfly Men - Final |
|
|
Abs mošk |
49.62 |
|
|
|
Peter Mankoč |
1978 |
(SLO) |
Carigrad/Istanbul (TUR) |
12/10/2009 |
|
|
|
|
Mladinci |
53.74 |
|
|
|
Robert Lovšin |
1999 |
(SLO) |
Banja Luka (BIH) |
12/23/2017 |
|
|
|
|
Kadeti |
55.99 |
|
|
|
Vid Lovšin |
2003 |
(SLO) |
Ljubljana (SLO) |
12/21/2019 |
|
|
|
|
Dečki |
56.94 |
|
|
|
Bor Vran-Benkovič |
2007 |
Plavalni klub Branik Marib |
Ljubljana (SLO) |
11/6/2021 |
|
|
|
|
ML.dečki |
1:03.01 |
|
|
|
Bor Vran-Benkovič |
2007 |
(SLO) |
Celje (SLO) |
11/9/2019 |
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Piero Codia |
1989 |
Circolo Canottieri Aniene |
|
759 |
52.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Vid Lovšin |
2003 |
Plavalni klub Ribnica |
|
607 |
56.43 |
+4.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Bor Vran-Benkovič |
2007 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
590 |
56.94 |
+4.56 |
|
Dečki |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Žiga Cunk |
1999 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
514 |
59.62 |
+7.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Žan Špenko |
1996 |
Plavalni klub Ilirija |
|
498 |
1:00.24 |
+7.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Patrick Eremija |
2005 |
Plivački klub Kantrida |
|
498 |
1:00.25 |
+7.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Nejc Kukec |
2001 |
Plavalni klub Ilirija |
|
497 |
1:00.28 |
+7.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Gašper Pevec |
2005 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
488 |
1:00.65 |
+8.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Matej Rađenović |
2004 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
481 |
1:00.97 |
+8.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Filip Podobnik |
2008 |
Plavalni klub Olimpija |
|
481 |
1:00.98 |
+8.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Lan Dovč |
2003 |
Plavalni klub Olimpija |
|
479 |
1:01.06 |
+8.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Jaka Ðorđevič |
2006 |
Plavalni klub Torpedo Ljubljana |
|
464 |
1:01.71 |
+9.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Sven Štembal |
2007 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
458 |
1:01.95 |
+9.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Nik Vrtarič |
2004 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
419 |
1:03.81 |
+11.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Timotej Belšak |
2005 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
417 |
1:03.92 |
+11.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Taj Zupančič |
2007 |
Plavalni klub Rudar Trbovlje |
|
403 |
1:04.67 |
+12.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Matevž Kostanjevec |
2007 |
Športno društvo Plavalna akade |
|
400 |
1:04.81 |
+12.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
|
Jure Završnik |
2006 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
396 |
1:05.04 |
+12.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
|
Matevž Štih |
2005 |
Plavalni klub Olimpija |
|
388 |
1:05.49 |
+13.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
|
Sebastjan Jug |
2005 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
386 |
1:05.59 |
+13.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
|
Cene Ulaga Sterle |
2004 |
Plavalni klub Olimpija |
|
376 |
1:06.19 |
+13.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
|
Martin Mustar |
2006 |
Plavalni klub Olimpija |
|
363 |
1:06.94 |
+14.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
|
Jakob Puc |
2006 |
Plavalni klub Ilirija |
|
322 |
1:09.68 |
+17.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
|
Balazs Šarvari |
2004 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
317 |
1:10.03 |
+17.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
|
Matic Babnik |
2007 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
317 |
1:10.06 |
+17.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
|
Mitja Gregorič |
2005 |
Plavalni klub Ilirija |
|
229 |
1:18.04 |
+25.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
|
Matevž Vrhovnik |
2007 |
Plavalni klub Kamnik |
|
190 |
1:22.97 |
+30.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
|
Matija Krašan |
2009 |
Plavalni klub Torpedo Ljubljana |
|
134 |
1:33.22 |
+40.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
|
Tymur Beshlyk |
2011 |
Plavalni klub Kamnik |
|
112 |
1:38.99 |
+46.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Filip Majcen Govc |
2000 |
Športno društvo Delfin |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
SW 8.5 |
|
|
|
|
- |
|
Benjamin Nahtigal |
2003 |
Plavalni klub Olimpija |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 11/6/2021 9:38:48 AM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-11-06 10:46:38 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licensed to: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Results |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Bazen Tivoli |
Organizer: |
ŠD Delfin |
|
|
|
|
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Nov 6, 2021 to Nov 6, 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 4, 100m Butterfly Women - Final |
|
|
Abs žensk |
58.00 |
|
|
|
Nastja Govejšek |
1997 |
(SLO) |
Netanya (ISR) |
12/5/2015 |
|
|
|
|
Mladinke |
58.84 |
|
|
|
Nastja Govejšek |
1997 |
(SLO) |
Doha (QAT) |
12/6/2014 |
|
|
|
|
Kadetinje |
1:01.50 |
|
|
|
Anja Klinar |
1988 |
(SLO) |
Maribor (SLO) |
2/6/2003 |
|
|
|
|
Deklie |
1:03.42 |
|
|
|
Anja Klinar |
1988 |
(SLO) |
Zagreb (CRO) |
11/10/2001 |
|
|
|
|
Ml.deklic |
1:10.42 |
|
|
|
Nastja Govejšek |
1997 |
(SLO) |
Maribor (SLO) |
12/14/2008 |
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Tia Primc |
2004 |
Plavalni klub Ilirija |
|
667 |
1:02.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Ema Čerin |
2006 |
Plavalni klub Olimpija |
|
617 |
1:04.14 |
+1.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Marta Arko |
2007 |
Plavalni klub Ribnica |
|
610 |
1:04.39 |
+1.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Sara Mihalič |
2004 |
Plavalni klub Olimpija |
|
596 |
1:04.87 |
+2.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Kaja Predalič |
2007 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
523 |
1:07.75 |
+5.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Neli Škaper |
2007 |
Plavalni klub Ribnica |
|
491 |
1:09.20 |
+6.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Gaja Lucija Valant |
2004 |
Plavalni klub Olimpija |
|
425 |
1:12.62 |
+10.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Vanja Predalič |
2006 |
Športno društvo Delfin |
|
422 |
1:12.79 |
+10.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Zala Mojsilović Meznarič |
2008 |
Športno društvo Plavalna akade |
|
422 |
1:12.80 |
+10.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Rebeka Nikolič Krištof |
2006 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
397 |
1:14.26 |
+11.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Špela Sedič |
2006 |
Športno društvo Plavalna akade |
|
396 |
1:14.32 |
+11.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Ajda Tavzes Cirman |
2006 |
Plavalni klub Olimpija |
|
394 |
1:14.44 |
+11.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Nina Vrhovnik |
2009 |
Plavalni klub Kamnik |
|
352 |
1:17.34 |
+14.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Lorena Močiler |
2008 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
350 |
1:17.46 |
+14.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Eliana Hlastan |
2009 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
298 |
1:21.67 |
+19.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Laura Podgoršek |
2009 |
Plavalni klub Kamnik |
|
269 |
1:24.52 |
+22.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Ana Črepinko |
2008 |
Plavalni klub Terme Ptuj |
|
253 |
1:26.28 |
+23.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
|
Eva Hvalec |
2009 |
Športno društvo Plavalna akade |
|
250 |
1:26.61 |
+24.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
|
Ana Avbelj |
2009 |
Plavalni klub Kamnik |
|
248 |
1:26.89 |
+24.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Ana Hajdinjak |
2006 |
Plavalni klub Olimpija |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Špela Tomažič |
2003 |
Plavalni klub Olimpija |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Lena Bornšek |
2004 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Laura Knez |
2006 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 11/6/2021 9:44:04 AM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-11-06 09:44:07 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licensed to: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Results |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Bazen Tivoli |
Organizer: |
ŠD Delfin |
|
|
|
|
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Nov 6, 2021 to Nov 6, 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 5, 100m Backstroke Men - Final |
|
|
Abs mošk |
52.26 |
|
|
|
Robert Žbogar |
1989 |
(SLO) |
Netanya (ISR) |
12/3/2015 |
|
|
|
|
Mladinci |
54.72 |
|
|
|
Sašo Boškan |
2002 |
(SLO) |
Ljubljana (SLO) |
1/25/2020 |
|
|
|
|
Kadeti |
56.34 |
|
|
|
Jernej Godec |
1986 |
(SLO) |
Ljubljana (SLO) |
12/20/2002 |
|
|
|
|
Dečki |
58.27 |
|
|
|
Nace Vovk |
2002 |
(SLO) |
Zrenjanin (SRB) |
11/5/2016 |
|
|
|
|
ML.dečki |
1:03.94 |
|
|
|
Tai Novak |
2006 |
(SLO) |
Ljubljana (SLO) |
12/22/2018 |
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Jaka Pušnik |
2003 |
Plavalni klub Olimpija |
|
635 |
56.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Anže Koroš |
2003 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
526 |
59.84 |
+3.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Filip Podobnik |
2008 |
Plavalni klub Olimpija |
|
456 |
1:02.77 |
+6.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Jure Dolinar |
1999 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
449 |
1:03.07 |
+6.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Jaka Borec |
2004 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
440 |
1:03.51 |
+7.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Jaka Gal Bezjak |
2007 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
434 |
1:03.79 |
+7.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Matevž Štih |
2005 |
Plavalni klub Olimpija |
|
395 |
1:05.82 |
+9.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Luka Predalič |
2004 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
385 |
1:06.43 |
+10.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Jan Luka Majhenič |
2005 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
373 |
1:07.09 |
+10.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Matevž Kostanjevec |
2007 |
Športno društvo Plavalna akade |
|
363 |
1:07.75 |
+11.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Lan Dovč |
2003 |
Plavalni klub Olimpija |
|
351 |
1:08.49 |
+12.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Tomaž Šiško |
2004 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
351 |
1:08.49 |
+12.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Cene Ulaga Sterle |
2004 |
Plavalni klub Olimpija |
|
340 |
1:09.18 |
+12.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Ismar Čatić |
2006 |
Plavalni klub Ilirija |
|
337 |
1:09.45 |
+13.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Matjaž Blažeka |
2007 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
325 |
1:10.29 |
+14.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Mitja Gregorič |
2005 |
Plavalni klub Ilirija |
|
311 |
1:11.26 |
+15.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Jakob Gregorič |
2006 |
Plavalni klub Ilirija |
|
306 |
1:11.65 |
+15.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
|
Črt Babič |
2006 |
Plavalni klub Olimpija |
|
299 |
1:12.22 |
+16.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
|
Nik Markač |
2009 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
273 |
1:14.42 |
+18.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
|
Jure Jurkovič |
2007 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
267 |
1:15.00 |
+18.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
|
Lan Vidović |
2007 |
Plavalni klub Ilirija |
|
262 |
1:15.46 |
+19.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
|
Nace Žen |
2008 |
Plavalni klub Kamnik |
|
196 |
1:23.15 |
+26.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
|
Kevin Milinčič |
2008 |
Plavalni klub Ilirija |
|
116 |
1:38.92 |
+42.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
|
Žiga Keržič Rakar |
2011 |
Plavalni klub Kamnik |
|
86 |
1:49.13 |
+52.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Matija Rupreht |
2008 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
SW 6.4 |
|
|
|
|
- |
|
Robert Djukić |
2004 |
Plavalni klub Olimpija |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Lovro Lukan |
2011 |
Plavalni klub Kamnik |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 11/6/2021 9:53:12 AM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-11-06 09:53:14 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licensed to: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Results |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Bazen Tivoli |
Organizer: |
ŠD Delfin |
|
|
|
|
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Nov 6, 2021 to Nov 6, 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 6, 100m Backstroke Women - Final |
|
|
Abs žensk |
58.16 |
|
|
|
Anja Čarman |
1985 |
(SLO) |
Reka/Rijeka (CRO) |
12/12/2008 |
|
|
|
|
Mladinke |
1:01.08 |
|
|
|
Lucija Kous |
1995 |
(SLO) |
Chartres (FRA) |
11/22/2012 |
|
|
|
|
Kadetinje |
1:01.37 |
|
|
|
Janja Jamšek |
2001 |
(SLO) |
Maribor (SLO) |
1/30/2016 |
|
|
|
|
Deklie |
1:02.76 |
|
|
|
Janja Jamšek |
2001 |
(SLO) |
Zrenjanin (SRB) |
10/31/2014 |
|
|
|
|
Ml.deklic |
1:09.50 |
|
|
|
Anja Jelesijevič |
2003 |
(SLO) |
Maribor (SLO) |
11/29/2014 |
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Anja Jelesijevič |
2003 |
Plavalni klub Olimpija |
|
599 |
1:05.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Mija Rihter Medoš |
2005 |
Plavalni klub Biser Piran - Nuoto |
|
590 |
1:05.43 |
+0.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Maja Levstek |
2005 |
Plavalni klub Ribnica |
|
540 |
1:07.37 |
+2.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Ema Čerin |
2006 |
Plavalni klub Olimpija |
|
497 |
1:09.26 |
+4.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Zara Zorko |
2007 |
Plavalni klub Olimpija |
|
469 |
1:10.61 |
+5.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Rea Tia Artič |
2006 |
Plavalni klub Olimpija |
|
455 |
1:11.36 |
+6.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Pika Radelj |
2007 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
451 |
1:11.55 |
+6.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Lana Avramovič |
2006 |
Plavalni klub Ilirija |
|
449 |
1:11.63 |
+6.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Nika Habič |
2004 |
Plavalni klub Ilirija |
|
447 |
1:11.75 |
+6.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Tinkara Novak |
2006 |
Plavalni klub Olimpija |
|
440 |
1:12.14 |
+7.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Gaja Lucija Valant |
2004 |
Plavalni klub Olimpija |
|
424 |
1:13.02 |
+7.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Julija Švagelj Repolusk |
2006 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
401 |
1:14.38 |
+9.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Emma Krevs |
2008 |
Športno društvo Plavalna akade |
|
399 |
1:14.50 |
+9.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Ajda Tavzes Cirman |
2006 |
Plavalni klub Olimpija |
|
392 |
1:14.94 |
+9.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Manja Marinič |
2004 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
389 |
1:15.15 |
+10.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Katarina Šlebnik Gnamuš |
2007 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
361 |
1:17.02 |
+11.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Sara Lampret |
2005 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
358 |
1:17.27 |
+12.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
|
Eli Kumer |
2008 |
Športno društvo Plavalna akade |
|
345 |
1:18.22 |
+13.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
|
Pia Ovijač |
2005 |
Plavalni klub Olimpija |
|
333 |
1:19.16 |
+14.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
|
Lia Krivec Pukšič |
2008 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
327 |
1:19.65 |
+14.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
|
Naja Pori |
2008 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
318 |
1:20.36 |
+15.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
|
Ula Krištofelc |
2008 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
314 |
1:20.70 |
+15.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
|
Taja Klemen |
2011 |
Plavalni klub Kamnik |
|
301 |
1:21.82 |
+16.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
|
Evelyn Najvirt |
2007 |
Plavalno društvo Maribor |
|
290 |
1:22.90 |
+17.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
|
Naja Novak |
2008 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
227 |
1:29.90 |
+24.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
|
Mia Jovanović |
2009 |
Športno društvo Plavalna akade |
|
194 |
1:34.71 |
+29.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Laura Vrhovac |
2006 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
SW 6.4 |
|
|
|
|
- |
|
Anja Bezlaj |
2008 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
SW 6.4 |
|
|
|
|
- |
|
Anna Losieva |
2013 |
Plavalni klub Kamnik |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
SW 4.4 |
|
|
|
|
- |
|
Ana Hajdinjak |
2006 |
Plavalni klub Olimpija |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Justina Pika Lapuh |
2010 |
Plavalni klub Kamnik |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Uma Žnidaršič |
2006 |
Plavalni klub Olimpija |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 11/6/2021 10:02:06 AM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-11-06 10:03:23 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licensed to: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Results |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Bazen Tivoli |
Organizer: |
ŠD Delfin |
|
|
|
|
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Nov 6, 2021 to Nov 6, 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 7, 100m Breaststroke Men - Final |
|
|
Abs mošk |
57.06 |
|
|
|
Damir Dugonjić |
1988 |
(SLO) |
Doha (QAT) |
12/4/2014 |
|
|
|
|
Mladinci |
1:00.03 |
|
|
|
Damir Dugonjić |
1988 |
(SLO) |
Helsinki (FIN) |
12/7/2006 |
|
|
|
|
Kadeti |
1:02.39 |
|
|
|
Damir Dugonjić |
1988 |
(SLO) |
Zagreb (CRO) |
11/20/2004 |
|
|
|
|
Dečki |
1:04.77 |
|
|
|
Dejan Šteharnik |
2000 |
(SLO) |
Kranj (SLO) |
11/23/2014 |
|
|
|
|
ML.dečki |
1:10.76 |
|
|
|
Bor Vran-Benkovič |
2007 |
(SLO) |
Maribor (SLO) |
11/30/2019 |
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Gašper Pevec |
2005 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
582 |
1:06.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Tim Bizjak |
2004 |
Plavalni klub Celulozar Krško |
|
577 |
1:06.47 |
+0.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Erik Hrovat |
2001 |
Športno društvo Delfin |
|
555 |
1:07.31 |
+1.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Klemen Topolnik |
2004 |
Plavalni klub Ribnica |
|
552 |
1:07.43 |
+1.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Anže Koroš |
2003 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
516 |
1:08.96 |
+2.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Lan Dovč |
2003 |
Plavalni klub Olimpija |
|
500 |
1:09.71 |
+3.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Timotej Štern |
2003 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
470 |
1:11.14 |
+4.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Maj Pavešič |
2006 |
Plavalni klub Olimpija |
|
466 |
1:11.33 |
+5.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Odon Kerec |
2006 |
Plavalni klub Ilirija |
|
459 |
1:11.73 |
+5.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Bor Mikuž |
2006 |
Plavalni klub Olimpija |
|
449 |
1:12.25 |
+6.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Mitja Turk |
2006 |
Plavalni klub Ribnica |
|
433 |
1:13.11 |
+6.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Svit Pavešič |
2006 |
Plavalni klub Olimpija |
|
411 |
1:14.40 |
+8.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Marcel Metulj |
2007 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
409 |
1:14.50 |
+8.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Yisi Liu |
2006 |
Plavalni klub Olimpija |
|
398 |
1:15.20 |
+8.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Nikola Tin Kocič |
2007 |
Športno društvo Delfin |
|
380 |
1:16.36 |
+10.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Jan Kozole |
2005 |
Plavalni klub Celulozar Krško |
|
330 |
1:20.04 |
+13.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Anej Krušič |
2006 |
Plavalni klub Celulozar Krško |
|
319 |
1:20.97 |
+14.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
|
Nik Kočevar |
2004 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
314 |
1:21.37 |
+15.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
|
Bor Rotovnik |
2009 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
289 |
1:23.65 |
+17.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
|
Liam Negodič |
2008 |
Plavalni klub Kamnik |
|
287 |
1:23.82 |
+17.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
|
Luka Dašič Zvonar |
2005 |
Športno društvo Aqua |
|
274 |
1:25.10 |
+18.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
|
Jakob Gregorič |
2006 |
Plavalni klub Ilirija |
|
272 |
1:25.40 |
+19.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
|
Alexander Paternoster |
2009 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
258 |
1:26.90 |
+20.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
|
Alex Jaka Klampfer |
2007 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
235 |
1:29.57 |
+23.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
|
Urban Pogač |
2006 |
Športno društvo Aqua |
|
219 |
1:31.74 |
+25.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
|
Kevin Milinčič |
2008 |
Plavalni klub Ilirija |
|
114 |
1:53.80 |
+47.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
|
Tian Majdič |
2011 |
Plavalni klub Kamnik |
|
74 |
2:11.70 |
+1:05.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
|
Pavlin Zule |
2012 |
Plavalni klub Kamnik |
|
73 |
2:11.93 |
+1:05.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
|
Maj Primožič |
2011 |
Plavalni klub Kamnik |
|
51 |
2:28.74 |
+1:22.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Luka Predalič |
2004 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
SW 7.6 |
|
|
|
|
- |
|
Timon Erce Šivic |
2004 |
Športno društvo Aqua |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Žiga Kugler |
2011 |
Plavalni klub Kamnik |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Peter Lackovič |
2010 |
Plavalni klub Kamnik |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Benjamin Nahtigal |
2003 |
Plavalni klub Olimpija |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Robert Djukić |
2004 |
Plavalni klub Olimpija |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 11/6/2021 10:14:12 AM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-11-06 10:24:33 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licensed to: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Results |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Bazen Tivoli |
Organizer: |
ŠD Delfin |
|
|
|
|
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Nov 6, 2021 to Nov 6, 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 8, 100m Breaststroke Women - Final |
|
|
Abs žensk |
1:05.69 |
|
|
|
Tjaša Vozel |
1994 |
(SLO) |
Glasgow (GBR) |
12/6/2019 |
|
|
|
|
Mladinke |
1:07.03 |
|
|
|
Tina Čelik |
2001 |
(SLO) |
Kopenhagen/Copenhagen ( |
12/15/2017 |
|
|
|
|
Kadetinje |
1:07.77 |
|
|
|
Tara Vovk |
2000 |
(SLO) |
Zagreb (CRO) |
11/7/2015 |
|
|
|
|
Deklie |
1:10.82 |
|
|
|
Sara Mihalič |
2004 |
(SLO) |
Ljubljana (SLO) |
12/16/2017 |
|
|
|
|
Ml.deklic |
1:16.81 |
|
|
|
Anja Jelesijevič |
2003 |
(SLO) |
Ljubljana (SLO) |
12/6/2014 |
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Meri Mataja |
2004 |
Plivački klub Kantrida |
|
717 |
1:09.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Sara Mihalič |
2004 |
Plavalni klub Olimpija |
|
621 |
1:13.09 |
+3.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Tinkara Novak |
2006 |
Plavalni klub Olimpija |
|
598 |
1:14.01 |
+4.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Izabela Pakiž Rumpf |
2006 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
508 |
1:18.15 |
+8.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Laura Angleitner Sagadin |
2005 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
494 |
1:18.86 |
+9.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Lina Maltarić |
2008 |
Športno društvo Plavalna akade |
|
433 |
1:22.38 |
+12.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Zara Zorko |
2007 |
Plavalni klub Olimpija |
|
412 |
1:23.75 |
+14.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Anja Vrščaj |
2005 |
Plavalni klub Celulozar Krško |
|
377 |
1:26.32 |
+16.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Zala Porobija |
2008 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
350 |
1:28.48 |
+18.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Kaja Gregorčič |
2006 |
Plavalni klub Ilirija |
|
345 |
1:28.83 |
+19.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Ana Avbelj |
2009 |
Plavalni klub Kamnik |
|
327 |
1:30.50 |
+20.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Pia Ovijač |
2005 |
Plavalni klub Olimpija |
|
322 |
1:30.98 |
+21.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Ana Črepinko |
2008 |
Plavalni klub Terme Ptuj |
|
296 |
1:33.52 |
+23.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Zara Knez |
2010 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
296 |
1:33.56 |
+23.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Lia Krivec Pukšič |
2008 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
263 |
1:37.23 |
+27.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Nina Evelin Vrtarič |
2008 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
256 |
1:38.18 |
+28.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Neža Hren |
2012 |
Plavalni klub Kamnik |
|
215 |
1:43.95 |
+34.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
|
Lija Helbl |
2010 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
195 |
1:47.41 |
+37.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
|
Mia Maltarić |
2008 |
Plavalno društvo Maribor |
|
191 |
1:48.24 |
+38.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
|
Maruša Kugler |
2008 |
Plavalni klub Kamnik |
|
167 |
1:53.19 |
+43.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
|
Ema Matijaš |
2008 |
Plavalni klub Kamnik |
|
|
1:54.94 |
+45.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
|
Kaja Hočevar |
2010 |
Plavalni klub Kamnik |
|
146 |
1:58.20 |
+48.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
|
Tina Klemen |
2013 |
Plavalni klub Kamnik |
|
99 |
2:14.41 |
+1:04.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Špela Tomažič |
2003 |
Plavalni klub Olimpija |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 11/6/2021 10:24:45 AM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-11-06 10:24:47 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licensed to: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Results |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Bazen Tivoli |
Organizer: |
ŠD Delfin |
|
|
|
|
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Nov 6, 2021 to Nov 6, 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 9, 100m Individual Medley Men - Final |
|
|
Abs mošk |
50.76 |
|
|
|
Peter Mankoč |
1978 |
(SLO) |
Carigrad/Istanbul (TUR) |
12/12/2009 |
|
|
|
|
Mladinci |
55.48 |
|
|
|
Žiga Cerkovnik |
1994 |
(SLO) |
Chartres (FRA) |
11/24/2012 |
|
|
|
|
Kadeti |
57.54 |
|
|
|
Lovro Knez |
2002 |
(SLO) |
Kranj (SLO) |
11/18/2018 |
|
|
|
|
Dečki |
58.57 |
|
|
|
Bor Vran-Benkovič |
2007 |
Plavalni klub Branik Marib |
Ljubljana (SLO) |
11/6/2021 |
|
|
|
|
ML.dečki |
1:03.36 |
|
|
|
Bor Vran-Benkovič |
2007 |
(SLO) |
Maribor (SLO) |
11/30/2019 |
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Piero Codia |
1989 |
Circolo Canottieri Aniene |
|
675 |
56.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Tim Bizjak |
2004 |
Plavalni klub Celulozar Krško |
|
610 |
58.08 |
+1.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Bor Vran-Benkovič |
2007 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
595 |
58.57 |
+2.40 |
|
Dečki |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Matic Turk |
2004 |
Plavalni klub Biser Piran - Nuoto |
|
577 |
59.16 |
+2.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Žan Špenko |
1996 |
Plavalni klub Ilirija |
|
521 |
1:01.22 |
+5.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Anže Koroš |
2003 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
507 |
1:01.80 |
+5.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Patrick Eremija |
2005 |
Plivački klub Kantrida |
|
497 |
1:02.18 |
+6.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Erik Hrovat |
2001 |
Športno društvo Delfin |
|
490 |
1:02.48 |
+6.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Nejc Bezjak |
2005 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
477 |
1:03.06 |
+6.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Klemen Topolnik |
2004 |
Plavalni klub Ribnica |
|
475 |
1:03.15 |
+6.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Nejc Kukec |
2001 |
Plavalni klub Ilirija |
|
460 |
1:03.82 |
+7.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Jaka Ðorđevič |
2006 |
Plavalni klub Torpedo Ljubljana |
|
460 |
1:03.82 |
+7.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Matej Rađenović |
2004 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
|
1:04.49 |
+8.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Lan Dovč |
2003 |
Plavalni klub Olimpija |
|
436 |
1:04.97 |
+8.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Taj Majcen |
2007 |
Športno društvo Delfin |
|
434 |
1:05.07 |
+8.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Matevž Štih |
2005 |
Plavalni klub Olimpija |
|
430 |
1:05.27 |
+9.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Taj Zupančič |
2007 |
Plavalni klub Rudar Trbovlje |
|
409 |
1:06.36 |
+10.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
|
Matija Osetič |
2006 |
Plavalni klub Celulozar Krško |
|
400 |
1:06.83 |
+10.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
|
Mitja Turk |
2006 |
Plavalni klub Ribnica |
|
399 |
1:06.89 |
+10.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
|
Lovro Ćirović |
2008 |
Plavalni klub Ribnica |
|
399 |
1:06.89 |
+10.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
|
Tomaž Šiško |
2004 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
386 |
1:07.68 |
+11.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
|
Svit Pavešič |
2006 |
Plavalni klub Olimpija |
|
385 |
1:07.71 |
+11.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
|
Matevž Kostanjevec |
2007 |
Športno društvo Plavalna akade |
|
379 |
1:08.08 |
+11.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
|
Jan Luka Majhenič |
2005 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
379 |
1:08.09 |
+11.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
|
Marcel Metulj |
2007 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
375 |
1:08.31 |
+12.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
|
Matic Babnik |
2007 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
371 |
1:08.57 |
+12.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
|
Cene Ulaga Sterle |
2004 |
Plavalni klub Olimpija |
|
370 |
1:08.61 |
+12.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
|
Nej Pšeničnik |
2006 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
369 |
1:08.68 |
+12.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
|
Timotej Belšak |
2005 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
368 |
1:08.73 |
+12.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
|
Nik Kočevar |
2004 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
364 |
1:08.97 |
+12.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
|
Črt Babič |
2006 |
Plavalni klub Olimpija |
|
363 |
1:09.02 |
+12.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
|
Yisi Liu |
2006 |
Plavalni klub Olimpija |
|
358 |
1:09.38 |
+13.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
|
Nik Vrtarič |
2004 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
344 |
1:10.31 |
+14.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
|
Luka Princip |
2003 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
339 |
1:10.64 |
+14.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
|
Florijan Resnik |
2006 |
Plavalni klub Celulozar Krško |
|
336 |
1:10.82 |
+14.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
|
Lan Volavšek |
2005 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
333 |
1:11.04 |
+14.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
|
Jurij Valentinčič |
2006 |
Plavalni klub Ilirija |
|
331 |
1:11.20 |
+15.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
|
Matjaž Blažeka |
2007 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
325 |
1:11.64 |
+15.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
|
Ismar Čatić |
2006 |
Plavalni klub Ilirija |
|
322 |
1:11.85 |
+15.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
|
Aljaž Vavtar |
2008 |
Plavalni klub Ribnica |
|
307 |
1:13.05 |
+16.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
|
Mitja Gregorič |
2005 |
Plavalni klub Ilirija |
|
295 |
1:14.02 |
+17.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
|
Gari Klenovšek |
2006 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
293 |
1:14.16 |
+17.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
|
Matic Pečar |
2003 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
292 |
1:14.27 |
+18.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
|
Anej Krušič |
2006 |
Plavalni klub Celulozar Krško |
|
280 |
1:15.28 |
+19.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
|
Urban Zimic |
2007 |
Plavalni klub Ilirija |
|
272 |
1:16.02 |
+19.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
46 |
|
Bor Rotovnik |
2009 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
267 |
1:16.49 |
+20.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
47 |
|
Maks Podlesnik |
2007 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
266 |
1:16.62 |
+20.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
48 |
|
Oskar Priteržnik |
2008 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
263 |
1:16.90 |
+20.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
49 |
|
Liam Negodič |
2008 |
Plavalni klub Kamnik |
|
248 |
1:18.42 |
+22.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
50 |
|
Nik Markač |
2009 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
246 |
1:18.56 |
+22.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
51 |
|
Matevž Vrhovnik |
2007 |
Plavalni klub Kamnik |
|
237 |
1:19.53 |
+23.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
52 |
|
Peter Vuga |
2006 |
Športno društvo Delfin |
|
235 |
1:19.77 |
+23.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
53 |
|
Jaka Petek |
2008 |
Plavalni klub Ribnica |
|
232 |
1:20.09 |
+23.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
54 |
|
Lan Vidović |
2007 |
Plavalni klub Ilirija |
|
230 |
1:20.35 |
+24.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
55 |
|
Alex Jaka Klampfer |
2007 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
208 |
1:23.13 |
+26.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
56 |
|
Ožbej Smrečnik |
2008 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
201 |
1:24.06 |
+27.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
57 |
|
Matija Krašan |
2009 |
Plavalni klub Torpedo Ljubljana |
|
190 |
1:25.63 |
+29.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
58 |
|
Nace Žen |
2008 |
Plavalni klub Kamnik |
|
184 |
1:26.49 |
+30.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
59 |
|
Adam Jovanović |
2006 |
Plavalno društvo Maribor |
|
168 |
1:29.17 |
+33.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
60 |
|
Tymur Beshlyk |
2011 |
Plavalni klub Kamnik |
|
141 |
1:34.62 |
+38.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
61 |
|
Staš Polič |
2009 |
Športno društvo Delfin |
|
138 |
1:35.26 |
+39.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
62 |
|
Aljaž Nučič |
2007 |
Plavalni klub Ilirija |
|
132 |
1:36.56 |
+40.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
63 |
|
Žiga Keržič Rakar |
2011 |
Plavalni klub Kamnik |
|
100 |
1:46.07 |
+49.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Alexander Paternoster |
2009 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
SW 9.4 |
|
|
|
|
- |
|
Alessandro Ambrožič |
2010 |
Plavalni klub Ribnica |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
SW 9.4 |
|
|
|
|
- |
|
Tian Kovač |
2007 |
Plavalno društvo Maribor |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
SW 9.4 |
|
|
|
|
- |
|
Lovro Lukan |
2011 |
Plavalni klub Kamnik |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Robert Djukić |
2004 |
Plavalni klub Olimpija |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Benjamin Nahtigal |
2003 |
Plavalni klub Olimpija |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Peter Lackovič |
2010 |
Plavalni klub Kamnik |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 11/6/2021 10:43:05 AM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-11-06 10:43:14 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licensed to: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Results |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Bazen Tivoli |
Organizer: |
ŠD Delfin |
|
|
|
|
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Nov 6, 2021 to Nov 6, 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 10, 100m Individual Medley Women - Final |
|
|
Abs žensk |
1:00.51 |
|
|
|
Neža Klančar |
2000 |
(SLO) |
Glasgow (GBR) |
12/5/2019 |
|
|
|
|
Mladinke |
1:02.08 |
|
|
|
Tjaša Pintar |
1997 |
(SLO) |
Herning (DEN) |
12/13/2013 |
|
|
|
|
Kadetinje |
1:03.18 |
|
|
|
Anja Klinar |
1988 |
(SLO) |
Maribor (SLO) |
2/6/2003 |
|
|
|
|
Deklie |
1:05.33 |
|
|
|
Janja Jamšek |
2001 |
(SLO) |
Zrenjanin (SRB) |
11/1/2014 |
|
|
|
|
Ml.deklic |
1:09.71 |
|
|
|
Anja Jelesijevič |
2003 |
(SLO) |
Maribor (SLO) |
11/29/2014 |
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Nika Fain |
2003 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
731 |
1:02.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Meri Mataja |
2004 |
Plivački klub Kantrida |
|
633 |
1:05.79 |
+3.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Tia Primc |
2004 |
Plavalni klub Ilirija |
|
620 |
1:06.25 |
+3.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Sara Mihalič |
2004 |
Plavalni klub Olimpija |
|
592 |
1:07.29 |
+4.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Mija Rihter Medoš |
2005 |
Plavalni klub Biser Piran - Nuoto |
|
571 |
1:08.10 |
+5.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Klara Kosanović |
2004 |
Plivački klub Kantrida |
|
564 |
1:08.39 |
+5.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Tinkara Novak |
2006 |
Plavalni klub Olimpija |
|
553 |
1:08.81 |
+6.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Zara Zorko |
2007 |
Plavalni klub Olimpija |
|
503 |
1:11.03 |
+8.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Ema Čerin |
2006 |
Plavalni klub Olimpija |
|
483 |
1:12.01 |
+9.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Sonča Frelih Uhelj |
2005 |
Plavalni klub Biser Piran - Nuoto |
|
475 |
1:12.38 |
+9.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Maja Levstek |
2005 |
Plavalni klub Ribnica |
|
471 |
1:12.61 |
+9.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Nika Mihelčič |
2007 |
Plavalni klub Torpedo Ljubljana |
|
470 |
1:12.65 |
+9.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Ula Mele |
2007 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
452 |
1:13.62 |
+10.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Kaja Predalič |
2007 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
450 |
1:13.70 |
+10.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Lina Maltarić |
2008 |
Športno društvo Plavalna akade |
|
450 |
1:13.70 |
+10.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Laura Vrhovac |
2006 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
442 |
1:14.15 |
+11.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Hana Starc |
2006 |
Plavalni klub Ribnica |
|
433 |
1:14.67 |
+11.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
|
Julija Švagelj Repolusk |
2006 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
419 |
1:15.46 |
+12.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
|
Ajda Tavzes Cirman |
2006 |
Plavalni klub Olimpija |
|
409 |
1:16.10 |
+13.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
|
Lina Primc |
2007 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
396 |
1:16.95 |
+14.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
|
Nina Vrhovnik |
2009 |
Plavalni klub Kamnik |
|
392 |
1:17.21 |
+14.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
|
Kaja Kovač |
2008 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
388 |
1:17.42 |
+14.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
|
Rea Tia Artič |
2006 |
Plavalni klub Olimpija |
|
382 |
1:17.88 |
+15.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
|
Špela Sedič |
2006 |
Športno društvo Plavalna akade |
|
377 |
1:18.18 |
+15.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
|
Tara Ivanović |
2008 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
368 |
1:18.85 |
+16.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
|
Naja Pori |
2008 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
367 |
1:18.90 |
+16.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
|
Pia Ovijač |
2005 |
Plavalni klub Olimpija |
|
365 |
1:19.02 |
+16.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
|
Katarina Šlebnik Gnamuš |
2007 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
359 |
1:19.44 |
+16.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
|
Sara Lampret |
2005 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
356 |
1:19.73 |
+17.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
|
Zala Porobija |
2008 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
345 |
1:20.51 |
+17.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
|
Eliana Hlastan |
2009 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
339 |
1:20.97 |
+18.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
|
Ajda Medved |
2007 |
Plavalni klub Torpedo Ljubljana |
|
338 |
1:21.12 |
+18.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
|
Eli Kumer |
2008 |
Športno društvo Plavalna akade |
|
330 |
1:21.74 |
+19.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
|
Kaja Gregorčič |
2006 |
Plavalni klub Ilirija |
|
327 |
1:21.95 |
+19.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
|
Ana Avbelj |
2009 |
Plavalni klub Kamnik |
|
313 |
1:23.21 |
+20.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
|
Neža Juvančič |
2007 |
Plavalni klub Ilirija |
|
309 |
1:23.52 |
+20.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
|
Laura Podgoršek |
2009 |
Plavalni klub Kamnik |
|
308 |
1:23.63 |
+20.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
|
Klara Petrič |
2009 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
295 |
1:24.81 |
+22.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
|
Eva Hvalec |
2009 |
Športno društvo Plavalna akade |
|
290 |
1:25.34 |
+22.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
|
Taja Klemen |
2011 |
Plavalni klub Kamnik |
|
272 |
1:27.12 |
+24.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
|
Ana Herodež |
2008 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
262 |
1:28.22 |
+25.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
|
Nina Evelin Vrtarič |
2008 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
229 |
1:32.33 |
+29.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
|
Mia Jovanović |
2009 |
Športno društvo Plavalna akade |
|
212 |
1:34.67 |
+31.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
|
Neža Hren |
2012 |
Plavalni klub Kamnik |
|
202 |
1:36.27 |
+33.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
|
Anna Losieva |
2013 |
Plavalni klub Kamnik |
|
100 |
2:01.37 |
+58.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Maja Rihtaršič |
2009 |
Plavalni klub Ilirija |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Ema Zorec |
2007 |
Športno društvo Plavalna akade |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Uma Žnidaršič |
2006 |
Plavalni klub Olimpija |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Ana Hajdinjak |
2006 |
Plavalni klub Olimpija |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Zara Ćirović |
2008 |
Plavalni klub Ribnica |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Špela Tomažič |
2003 |
Plavalni klub Olimpija |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Justina Pika Lapuh |
2010 |
Plavalni klub Kamnik |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Laura Knez |
2006 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 11/6/2021 10:56:55 AM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-11-06 10:57:00 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licensed to: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Results |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Bazen Tivoli |
Organizer: |
ŠD Delfin |
|
|
|
|
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Nov 6, 2021 to Nov 6, 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 11, 400m Freestyle Men - Final |
|
|
Abs mošk |
3:41.98 |
|
|
|
Martin Bau |
1994 |
(SLO) |
Glasgow (GBR) |
12/4/2019 |
|
|
|
|
Mladinci |
3:49.71 |
|
|
|
Erik Hren |
1996 |
(SLO) |
Kranj (SLO) |
7/29/2014 |
|
|
|
|
Kadeti |
3:56.55 |
|
|
|
Jaka Pušnik |
2003 |
(SLO) |
Kranj (SLO) |
11/24/2019 |
|
|
|
|
Dečki |
4:05.36 |
|
|
|
Gregor Jurak |
1972 |
(SLO) |
Split (CRO) |
12/27/1986 |
|
|
|
|
ML.dečki |
4:29.97 |
|
|
|
Darin Sonnenschein |
1994 |
(SLO) |
Trbovlje (SLO) |
12/21/2006 |
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Jaka Pušnik |
2003 |
Plavalni klub Olimpija |
|
650 |
4:04.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Bor Vran-Benkovič |
2007 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
623 |
4:08.47 |
+3.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Jure Dolinar |
1999 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
584 |
4:13.85 |
+8.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Patrick Eremija |
2005 |
Plivački klub Kantrida |
|
584 |
4:13.85 |
+8.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Jaka Gal Bezjak |
2007 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
572 |
4:15.62 |
+10.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Dejan Zogovič |
2004 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
560 |
4:17.45 |
+12.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Gašper Pevec |
2005 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
558 |
4:17.67 |
+12.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Filip Podobnik |
2008 |
Plavalni klub Olimpija |
|
553 |
4:18.52 |
+13.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Jaka Borec |
2004 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
537 |
4:21.07 |
+16.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Sebastjan Jug |
2005 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
504 |
4:26.64 |
+21.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Bor Mikuž |
2006 |
Plavalni klub Olimpija |
|
484 |
4:30.28 |
+25.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Maj Pavešič |
2006 |
Plavalni klub Olimpija |
|
475 |
4:31.89 |
+26.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Matija Osetič |
2006 |
Plavalni klub Celulozar Krško |
|
462 |
4:34.45 |
+29.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Martin Mustar |
2006 |
Plavalni klub Olimpija |
|
461 |
4:34.63 |
+29.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Lun Ilar |
2007 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
460 |
4:34.95 |
+30.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Odon Kerec |
2006 |
Plavalni klub Ilirija |
|
451 |
4:36.73 |
+31.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Florijan Resnik |
2006 |
Plavalni klub Celulozar Krško |
|
418 |
4:43.65 |
+38.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
|
Luka Ferenčak |
2007 |
Plavalni klub Celulozar Krško |
|
395 |
4:49.17 |
+44.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
|
Svit Pavešič |
2006 |
Plavalni klub Olimpija |
|
391 |
4:50.26 |
+45.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
|
Marko Sever |
2007 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
277 |
5:25.46 |
+1:20.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 11/6/2021 11:13:48 AM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-11-06 11:20:08 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licensed to: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Results |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Bazen Tivoli |
Organizer: |
ŠD Delfin |
|
|
|
|
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Nov 6, 2021 to Nov 6, 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 12, 400m Freestyle Women - Final |
|
|
Abs žensk |
4:01.79 |
|
|
|
Katja Fain |
2001 |
(SLO) |
Ljubljana (SLO) |
1/24/2019 |
|
|
|
|
Mladinke |
4:02.11 |
|
|
|
Katja Fain |
2001 |
(SLO) |
Ljubljana (SLO) |
1/25/2018 |
|
|
|
|
Kadetinje |
4:09.63 |
|
|
|
Tjaša Oder |
1994 |
(SLO) |
Beograd (SRB) |
11/6/2009 |
|
|
|
|
Deklie |
4:16.46 |
|
|
|
Urša Bežan Petrič |
1994 |
(SLO) |
Kranj (SLO) |
11/29/2007 |
|
|
|
|
Ml.deklic |
4:39.56 |
|
|
|
Urša Bežan Petrič |
1994 |
(SLO) |
Celje (SLO) |
11/18/2005 |
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Marta Arko |
2007 |
Plavalni klub Ribnica |
|
646 |
4:30.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Klara Kosanović |
2004 |
Plivački klub Kantrida |
|
624 |
4:33.60 |
+3.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Laura Angleitner Sagadin |
2005 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
614 |
4:35.18 |
+4.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Moeti Korenjak Gobbo |
2007 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
601 |
4:37.16 |
+6.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Lana Avramovič |
2006 |
Plavalni klub Ilirija |
|
589 |
4:38.95 |
+8.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Maša Vasiljević |
2007 |
Plavalni klub Celulozar Krško |
|
559 |
4:43.92 |
+13.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Lara Mihevc |
2005 |
Športno društvo Delfin |
|
547 |
4:45.86 |
+15.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Vanja Predalič |
2006 |
Športno društvo Delfin |
|
531 |
4:48.74 |
+18.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Lorena Močiler |
2008 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
518 |
4:51.14 |
+20.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Manca Petrič |
2005 |
Plavalni klub Olimpija |
|
512 |
4:52.31 |
+21.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Izabela Pakiž Rumpf |
2006 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
488 |
4:57.01 |
+26.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Tara Ðorđevič |
2009 |
Plavalni klub Torpedo Ljubljana |
|
469 |
5:00.91 |
+30.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Anja Vrščaj |
2005 |
Plavalni klub Celulozar Krško |
|
429 |
5:10.10 |
+39.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Ula Krištofelc |
2008 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
399 |
5:17.58 |
+47.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Kaja Kovač |
2008 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
391 |
5:19.76 |
+49.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Evelyn Najvirt |
2007 |
Plavalno društvo Maribor |
|
343 |
5:33.86 |
+1:03.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Ema Zorec |
2007 |
Športno društvo Plavalna akade |
|
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Manja Ilc |
2009 |
Plavalni klub Ribnica |
|
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Lena Bornšek |
2004 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 11/6/2021 11:30:49 AM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-11-06 11:30:50 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licensed to: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Unofficial Summary |
|
|
After 9 of 9 heats |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Bazen Tivoli |
Organizer: |
ŠD Delfin |
|
|
|
|
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Nov 6, 2021 to Nov 6, 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 13, 50m Freestyle Men - Final |
|
|
Abs mošk |
21.18 |
|
|
Jernej Godec |
1986 |
(SLO) |
Carigrad/Istanbul (TUR) |
12/10/2009 |
|
|
|
|
Mladinci |
22.30 |
|
|
Domen Demšar |
2000 |
(SLO) |
Zagreb (CRO) |
11/11/2018 |
|
|
|
|
Kadeti |
23.22 |
|
|
Jernej Godec |
1986 |
(SLO) |
Ljubljana (SLO) |
12/20/2002 |
|
|
|
|
Dečki |
24.75 |
|
|
Chad Andoljšek |
1997 |
(SLO) |
Kranj (SLO) |
12/23/2011 |
|
|
|
|
ML.dečki |
26.10 |
|
|
Bor Vran-Benkovič |
2007 |
(SLO) |
Ljubljana (SLO) |
12/7/2019 |
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Piero Codia |
1989 |
Circolo Canottieri Aniene |
|
727 |
22.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Jaka Pušnik |
2003 |
Plavalni klub Olimpija |
|
620 |
23.63 |
+1.21 |
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Žiga Cunk |
1999 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
589 |
24.05 |
+1.63 |
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Jure Gornik |
2002 |
Športno društvo Delfin |
|
579 |
24.18 |
+1.76 |
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Matic Turk |
2004 |
Plavalni klub Biser Piran - Nuoto |
|
578 |
24.20 |
+1.78 |
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Bor Vran-Benkovič |
2007 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
569 |
24.32 |
+1.90 |
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Marcel Metulj |
2007 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
525 |
24.99 |
+2.57 |
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Nejc Bezjak |
2005 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
522 |
25.03 |
+2.61 |
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Patrick Eremija |
2005 |
Plivački klub Kantrida |
|
522 |
25.03 |
+2.61 |
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Klemen Topolnik |
2004 |
Plavalni klub Ribnica |
|
514 |
25.16 |
+2.74 |
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Nejc Jelen |
2001 |
Športno društvo Delfin |
|
498 |
25.42 |
+3.00 |
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Jaka Gal Bezjak |
2007 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
479 |
25.75 |
+3.33 |
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Taj Majcen |
2007 |
Športno društvo Delfin |
|
477 |
25.80 |
+3.38 |
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Filip Majcen Govc |
2000 |
Športno društvo Delfin |
|
473 |
25.86 |
+3.44 |
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Dejan Zogovič |
2004 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
471 |
25.90 |
+3.48 |
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Domen Dreu |
2002 |
Športno društvo Delfin |
|
469 |
25.93 |
+3.51 |
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Nal Ilar |
2005 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
457 |
26.16 |
+3.74 |
|
|
|
|
|
|
18 |
|
Lovro Ćirović |
2008 |
Plavalni klub Ribnica |
|
456 |
26.19 |
+3.77 |
|
|
|
|
|
|
19 |
|
Tilen Zagajšek |
2002 |
Športno društvo Delfin |
|
455 |
26.20 |
+3.78 |
|
|
|
|
|
|
20 |
|
Nej Pšeničnik |
2006 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
434 |
26.62 |
+4.20 |
|
|
|
|
|
|
21 |
|
Jaka Borec |
2004 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
425 |
26.81 |
+4.39 |
|
|
|
|
|
|
21 |
|
Patrik Majcen |
2003 |
Športno društvo Delfin |
|
425 |
26.81 |
+4.39 |
|
|
|
|
|
|
23 |
|
Taj Zupančič |
2007 |
Plavalni klub Rudar Trbovlje |
|
424 |
26.82 |
+4.40 |
|
|
|
|
|
|
23 |
|
Timotej Belšak |
2005 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
424 |
26.82 |
+4.40 |
|
|
|
|
|
|
25 |
|
Balazs Šarvari |
2004 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
414 |
27.03 |
+4.61 |
|
|
|
|
|
|
26 |
|
Luka Princip |
2003 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
411 |
27.10 |
+4.68 |
|
|
|
|
|
|
27 |
|
Matic Pečar |
2003 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
410 |
27.12 |
+4.70 |
|
|
|
|
|
|
28 |
|
Jan Luka Majhenič |
2005 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
392 |
27.54 |
+5.12 |
|
|
|
|
|
|
29 |
|
Lan Volavšek |
2005 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
372 |
28.01 |
+5.59 |
|
|
|
|
|
|
30 |
|
Nikola Tin Kocič |
2007 |
Športno društvo Delfin |
|
363 |
28.25 |
+5.83 |
|
|
|
|
|
|
31 |
|
Matic Babnik |
2007 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
355 |
28.47 |
+6.05 |
|
|
|
|
|
|
32 |
|
Timotej Štern |
2003 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
354 |
28.49 |
+6.07 |
|
|
|
|
|
|
33 |
|
Jakob Puc |
2006 |
Plavalni klub Ilirija |
|
348 |
28.66 |
+6.24 |
|
|
|
|
|
|
34 |
|
Jure Jurkovič |
2007 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
344 |
28.77 |
+6.35 |
|
|
|
|
|
|
35 |
|
Nik Vrtarič |
2004 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
338 |
28.93 |
+6.51 |
|
|
|
|
|
|
36 |
|
Mitja Gregorič |
2005 |
Plavalni klub Ilirija |
|
323 |
29.37 |
+6.95 |
|
|
|
|
|
|
37 |
|
Gari Klenovšek |
2006 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
323 |
29.38 |
+6.96 |
|
|
|
|
|
|
37 |
|
Aljaž Vavtar |
2008 |
Plavalni klub Ribnica |
|
323 |
29.38 |
+6.96 |
|
|
|
|
|
|
39 |
|
Peter Vuga |
2006 |
Športno društvo Delfin |
|
322 |
29.40 |
+6.98 |
|
|
|
|
|
|
40 |
|
Marko Sever |
2007 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
318 |
29.51 |
+7.09 |
|
|
|
|
|
|
41 |
|
Luka Ferenčak |
2007 |
Plavalni klub Celulozar Krško |
|
318 |
29.52 |
+7.10 |
|
|
|
|
|
|
42 |
|
Nik Markač |
2009 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
308 |
29.83 |
+7.41 |
|
|
|
|
|
|
42 |
|
Lenart Dolinar |
2004 |
Športno društvo Aqua |
|
308 |
29.83 |
+7.41 |
|
|
|
|
|
|
44 |
|
Žan Luka Vušnik |
2009 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
304 |
29.97 |
+7.55 |
|
|
|
|
|
|
45 |
|
Maks Podlesnik |
2007 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
295 |
30.26 |
+7.84 |
|
|
|
|
|
|
46 |
|
Anej Krušič |
2006 |
Plavalni klub Celulozar Krško |
|
281 |
30.76 |
+8.34 |
|
|
|
|
|
|
47 |
|
Oskar Priteržnik |
2008 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
258 |
31.66 |
+9.24 |
|
|
|
|
|
|
48 |
|
Ožbej Smrečnik |
2008 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
257 |
31.68 |
+9.26 |
|
|
|
|
|
|
49 |
|
Mark Lucij Slapšak |
2007 |
Športno društvo Aqua |
|
251 |
31.95 |
+9.53 |
|
|
|
|
|
|
50 |
|
Jaka Petek |
2008 |
Plavalni klub Ribnica |
|
246 |
32.14 |
+9.72 |
|
|
|
|
|
|
51 |
|
Matija Rupreht |
2008 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
237 |
32.56 |
+10.14 |
|
|
|
|
|
|
52 |
|
Matija Krašan |
2009 |
Plavalni klub Torpedo Ljubljana |
|
228 |
32.97 |
+10.55 |
|
|
|
|
|
|
53 |
|
Adam Jovanović |
2006 |
Plavalno društvo Maribor |
|
225 |
33.11 |
+10.69 |
|
|
|
|
|
|
54 |
|
Tian Kovač |
2007 |
Plavalno društvo Maribor |
|
224 |
33.15 |
+10.73 |
|
|
|
|
|
|
55 |
|
Aljaž Nučič |
2007 |
Plavalni klub Ilirija |
|
204 |
34.20 |
+11.78 |
|
|
|
|
|
|
56 |
|
Stefan Luka Šunjka |
2008 |
Plavalno društvo Maribor |
|
183 |
35.47 |
+13.05 |
|
|
|
|
|
|
57 |
|
Alessandro Ambrožič |
2010 |
Plavalni klub Ribnica |
|
181 |
35.60 |
+13.18 |
|
|
|
|
|
|
58 |
|
Staš Polič |
2009 |
Športno društvo Delfin |
|
164 |
36.76 |
+14.34 |
|
|
|
|
|
|
59 |
|
Lucijan Tay Hudin |
2009 |
Plavalno društvo Maribor |
|
124 |
40.39 |
+17.97 |
|
|
|
|
|
|
60 |
|
Matic Zimic |
2009 |
Plavalni klub Ilirija |
|
120 |
40.81 |
+18.39 |
|
|
|
|
|
|
61 |
|
Žak Godec |
2011 |
Plavalno društvo Maribor |
|
106 |
42.56 |
+20.14 |
|
|
|
|
|
|
62 |
|
Marko Stojčić |
2010 |
Plavalno društvo Maribor |
|
100 |
43.31 |
+20.89 |
|
|
|
|
|
|
63 |
|
Tim Oblak |
2009 |
Športno društvo Delfin |
|
99 |
43.44 |
+21.02 |
|
|
|
|
|
|
64 |
|
Aleksander Rendić |
2008 |
Plavalni klub Ilirija |
|
91 |
44.80 |
+22.38 |
|
|
|
|
|
|
65 |
|
Danijel Stojčić |
2012 |
Plavalno društvo Maribor |
|
90 |
44.84 |
+22.42 |
|
|
|
|
|
|
66 |
|
Alin Adrović |
2012 |
Plavalno društvo Maribor |
|
72 |
48.32 |
+25.90 |
|
|
|
|
|
|
67 |
|
Anej Smole |
2010 |
Plavalno društvo Maribor |
|
62 |
50.75 |
+28.33 |
|
|
|
|
|
|
68 |
|
Pal Černe Penzeš |
2009 |
Športno društvo Delfin |
|
38 |
59.96 |
+37.54 |
|
|
|
|
|
|
- |
|
Jure Dolinar |
1999 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
SW 4.4 |
|
|
|
|
- |
|
Matic Melanšek |
2006 |
Športno društvo Delfin |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Leon Martinjaš |
2002 |
Športno društvo Delfin |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Vid Lovšin |
2003 |
Plavalni klub Ribnica |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-11-06 13:42:40 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licensed to: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Results |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Bazen Tivoli |
Organizer: |
ŠD Delfin |
|
|
|
|
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Nov 6, 2021 to Nov 6, 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 14, 50m Freestyle Women - Final |
|
|
Abs žensk |
24.62 |
|
|
Neža Klančar |
2000 |
(SLO) |
Glasgow (GBR) |
12/6/2019 |
|
|
|
|
Mladinke |
25.10 |
|
|
Nastja Govejšek |
1997 |
(SLO) |
Herning (DEN) |
12/15/2013 |
|
|
|
|
Kadetinje |
25.23 |
|
|
Nastja Govejšek |
1997 |
(SLO) |
Chartres (FRA) |
11/25/2012 |
|
|
|
|
Deklie |
26.58 |
|
|
Janja Šegel |
2001 |
(SLO) |
Zrenjanin (SRB) |
11/2/2014 |
|
|
|
|
Ml.deklic |
27.77 |
|
|
Ula Rožič |
2007 |
(SLO) |
Ljubljana (SLO) |
12/8/2018 |
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Meri Mataja |
2004 |
Plivački klub Kantrida |
|
610 |
27.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Mija Rihter Medoš |
2005 |
Plavalni klub Biser Piran - Nuoto |
|
577 |
27.54 |
+0.51 |
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Klara Kosanović |
2004 |
Plivački klub Kantrida |
|
565 |
27.73 |
+0.70 |
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Antea Maris Matkovič |
2002 |
Športno društvo Delfin |
|
550 |
27.98 |
+0.95 |
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Neli Škaper |
2007 |
Plavalni klub Ribnica |
|
550 |
27.98 |
+0.95 |
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Moeti Korenjak Gobbo |
2007 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
545 |
28.06 |
+1.03 |
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Laura Angleitner Sagadin |
2005 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
533 |
28.28 |
+1.25 |
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Pika Radelj |
2007 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
512 |
28.65 |
+1.62 |
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Maja Levstek |
2005 |
Plavalni klub Ribnica |
|
482 |
29.24 |
+2.21 |
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Zala Mojsilović Meznarič |
2008 |
Športno društvo Plavalna akade |
|
477 |
29.34 |
+2.31 |
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Nika Mihelčič |
2007 |
Plavalni klub Torpedo Ljubljana |
|
465 |
29.59 |
+2.56 |
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Sara Zalaznik |
2002 |
Športno društvo Delfin |
|
456 |
29.77 |
+2.74 |
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Sonča Frelih Uhelj |
2005 |
Plavalni klub Biser Piran - Nuoto |
|
456 |
29.78 |
+2.75 |
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Hana Starc |
2006 |
Plavalni klub Ribnica |
|
452 |
29.86 |
+2.83 |
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Vanja Predalič |
2006 |
Športno društvo Delfin |
|
449 |
29.94 |
+2.91 |
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Lina Primc |
2007 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
447 |
29.97 |
+2.94 |
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Lara Mihevc |
2005 |
Športno društvo Delfin |
|
444 |
30.04 |
+3.01 |
|
|
|
|
|
|
18 |
|
Manja Marinič |
2004 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
439 |
30.16 |
+3.13 |
|
|
|
|
|
|
19 |
|
Evelyn Najvirt |
2007 |
Plavalno društvo Maribor |
|
428 |
30.41 |
+3.38 |
|
|
|
|
|
|
19 |
|
Julija Švagelj Repolusk |
2006 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
428 |
30.41 |
+3.38 |
|
|
|
|
|
|
21 |
|
Elinn Muraus |
2005 |
Plavalno društvo Maribor |
|
415 |
30.74 |
+3.71 |
|
|
|
|
|
|
22 |
|
Anja Vrščaj |
2005 |
Plavalni klub Celulozar Krško |
|
409 |
30.87 |
+3.84 |
|
|
|
|
|
|
23 |
|
Eliana Hlastan |
2009 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
402 |
31.06 |
+4.03 |
|
|
|
|
|
|
24 |
|
Tara Ivanović |
2008 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
401 |
31.07 |
+4.04 |
|
|
|
|
|
|
25 |
|
Eli Kumer |
2008 |
Športno društvo Plavalna akade |
|
401 |
31.08 |
+4.05 |
|
|
|
|
|
|
25 |
|
Maša Kovač |
2005 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
401 |
31.08 |
+4.05 |
|
|
|
|
|
|
27 |
|
Naja Pori |
2008 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
395 |
31.23 |
+4.20 |
|
|
|
|
|
|
28 |
|
Anastazija Radić |
2000 |
Športno društvo Delfin |
|
390 |
31.38 |
+4.35 |
|
|
|
|
|
|
29 |
|
Špela Sedič |
2006 |
Športno društvo Plavalna akade |
|
389 |
31.40 |
+4.37 |
|
|
|
|
|
|
30 |
|
Kaja Gregorčič |
2006 |
Plavalni klub Ilirija |
|
385 |
31.51 |
+4.48 |
|
|
|
|
|
|
31 |
|
Ajda Medved |
2007 |
Plavalni klub Torpedo Ljubljana |
|
365 |
32.08 |
+5.05 |
|
|
|
|
|
|
32 |
|
Neža Juvančič |
2007 |
Plavalni klub Ilirija |
|
356 |
32.33 |
+5.30 |
|
|
|
|
|
|
33 |
|
Anastasiia Shevchenko |
2005 |
Plavalni klub Ilirija |
|
356 |
32.35 |
+5.32 |
|
|
|
|
|
|
34 |
|
Emma Krevs |
2008 |
Športno društvo Plavalna akade |
|
351 |
32.50 |
+5.47 |
|
|
|
|
|
|
35 |
|
Klara Petrič |
2009 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
343 |
32.75 |
+5.72 |
|
|
|
|
|
|
36 |
|
Lia Krivec Pukšič |
2008 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
335 |
32.99 |
+5.96 |
|
|
|
|
|
|
37 |
|
Ula Krištofelc |
2008 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
332 |
33.09 |
+6.06 |
|
|
|
|
|
|
38 |
|
Eva Hvalec |
2009 |
Športno društvo Plavalna akade |
|
326 |
33.29 |
+6.26 |
|
|
|
|
|
|
39 |
|
Ana Herodež |
2008 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
305 |
34.03 |
+7.00 |
|
|
|
|
|
|
40 |
|
Naja Novak |
2008 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
295 |
34.42 |
+7.39 |
|
|
|
|
|
|
41 |
|
Zara Knez |
2010 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
265 |
35.67 |
+8.64 |
|
|
|
|
|
|
42 |
|
Nina Evelin Vrtarič |
2008 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
264 |
35.73 |
+8.70 |
|
|
|
|
|
|
43 |
|
Lija Helbl |
2010 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
262 |
35.81 |
+8.78 |
|
|
|
|
|
|
44 |
|
Mia Jovanović |
2009 |
Športno društvo Plavalna akade |
|
254 |
36.17 |
+9.14 |
|
|
|
|
|
|
45 |
|
Mia Maltarić |
2008 |
Plavalno društvo Maribor |
|
224 |
37.74 |
+10.71 |
|
|
|
|
|
|
46 |
|
Tjaša Čuk Barič |
2006 |
Športno društvo Delfin |
|
207 |
38.73 |
+11.70 |
|
|
|
|
|
|
47 |
|
Ela Jovanović |
2011 |
Plavalno društvo Maribor |
|
193 |
39.61 |
+12.58 |
|
|
|
|
|
|
48 |
|
Ela Ferčec |
2008 |
Plavalno društvo Maribor |
|
151 |
42.97 |
+15.94 |
|
|
|
|
|
|
49 |
|
Brina Auer |
2006 |
Plavalni klub Ilirija |
|
149 |
43.22 |
+16.19 |
|
|
|
|
|
|
50 |
|
Mila Mankoč Šolar |
2008 |
Plavalni klub Ilirija |
|
125 |
45.75 |
+18.72 |
|
|
|
|
|
|
51 |
|
Teodora Zemunski |
2014 |
Plavalno društvo Maribor |
|
35 |
1:09.64 |
+42.61 |
|
|
|
|
|
|
- |
|
Ema Zorec |
2007 |
Športno društvo Plavalna akade |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Manja Ilc |
2009 |
Plavalni klub Ribnica |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Maja Rihtaršič |
2009 |
Plavalni klub Ilirija |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Živa Melanšek |
2008 |
Športno društvo Delfin |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Zara Ćirović |
2008 |
Plavalni klub Ribnica |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 11/6/2021 1:47:38 PM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-11-06 13:47:43 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licensed to: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Results |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Bazen Tivoli |
Organizer: |
ŠD Delfin |
|
|
|
|
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Nov 6, 2021 to Nov 6, 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 15, 50m Backstroke Men - Final |
|
|
Abs mošk |
23.53 |
|
|
Jernej Godec |
1986 |
(SLO) |
Carigrad/Istanbul (TUR) |
12/11/2009 |
|
|
|
|
Mladinci |
25.39 |
|
|
Sašo Boškan |
2002 |
(SLO) |
Ljubljana (SLO) |
1/25/2020 |
|
|
|
|
Kadeti |
26.08 |
|
|
Jernej Godec |
1986 |
(SLO) |
Zagreb (CRO) |
12/27/2002 |
|
|
|
|
Dečki |
27.06 |
|
|
Nace Vovk |
2002 |
(SLO) |
Zrenjanin (SRB) |
11/4/2016 |
|
|
|
|
ML.dečki |
29.48 |
|
|
Tai Novak |
2006 |
(SLO) |
Ljubljana (SLO) |
12/8/2018 |
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Jaka Pušnik |
2003 |
Plavalni klub Olimpija |
|
595 |
26.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Anže Koroš |
2003 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
489 |
28.19 |
+1.78 |
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Matevž Kostanjevec |
2007 |
Športno društvo Plavalna akade |
|
411 |
29.87 |
+3.46 |
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Jan Luka Majhenič |
2005 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
359 |
31.26 |
+4.85 |
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Luka Predalič |
2004 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
354 |
31.40 |
+4.99 |
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Tomaž Šiško |
2004 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
351 |
31.47 |
+5.06 |
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Mitja Turk |
2006 |
Plavalni klub Ribnica |
|
347 |
31.60 |
+5.19 |
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Luka Princip |
2003 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
307 |
32.92 |
+6.51 |
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Nik Markač |
2009 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
284 |
33.80 |
+7.39 |
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Matic Pečar |
2003 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
279 |
33.97 |
+7.56 |
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Jure Jurkovič |
2007 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
274 |
34.21 |
+7.80 |
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Jakob Gregorič |
2006 |
Plavalni klub Ilirija |
|
269 |
34.39 |
+7.98 |
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Urban Zimic |
2007 |
Plavalni klub Ilirija |
|
262 |
34.71 |
+8.30 |
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Žan Luka Vušnik |
2009 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
242 |
35.61 |
+9.20 |
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Matija Rupreht |
2008 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
238 |
35.83 |
+9.42 |
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Luka Ferenčak |
2007 |
Plavalni klub Celulozar Krško |
|
236 |
35.92 |
+9.51 |
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Ožbej Smrečnik |
2008 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
232 |
36.16 |
+9.75 |
|
|
|
|
|
|
18 |
|
Alex Jaka Klampfer |
2007 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
193 |
38.39 |
+11.98 |
|
|
|
|
|
|
19 |
|
Alessandro Ambrožič |
2010 |
Plavalni klub Ribnica |
|
165 |
40.49 |
+14.08 |
|
|
|
|
|
|
20 |
|
Adam Jovanović |
2006 |
Plavalno društvo Maribor |
|
145 |
42.24 |
+15.83 |
|
|
|
|
|
|
21 |
|
Staš Polič |
2009 |
Športno društvo Delfin |
|
127 |
44.12 |
+17.71 |
|
|
|
|
|
|
22 |
|
Aljaž Nučič |
2007 |
Plavalni klub Ilirija |
|
119 |
45.15 |
+18.74 |
|
|
|
|
|
|
23 |
|
Lucijan Tay Hudin |
2009 |
Plavalno društvo Maribor |
|
84 |
50.59 |
+24.18 |
|
|
|
|
|
|
24 |
|
Marko Stojčić |
2010 |
Plavalno društvo Maribor |
|
79 |
51.62 |
+25.21 |
|
|
|
|
|
|
25 |
|
Danijel Stojčić |
2012 |
Plavalno društvo Maribor |
|
77 |
52.11 |
+25.70 |
|
|
|
|
|
|
26 |
|
Alin Adrović |
2012 |
Plavalno društvo Maribor |
|
60 |
56.56 |
+30.15 |
|
|
|
|
|
|
27 |
|
Anej Smole |
2010 |
Plavalno društvo Maribor |
|
41 |
1:04.41 |
+38.00 |
|
|
|
|
|
|
- |
|
Tian Kovač |
2007 |
Plavalno društvo Maribor |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
SW 6.4 |
|
|
|
|
- |
|
Žak Godec |
2011 |
Plavalno društvo Maribor |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
SW 6.4 |
|
|
|
|
|
|
Event official at: 11/6/2021 1:55:22 PM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-11-06 13:55:24 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licensed to: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Results |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Bazen Tivoli |
Organizer: |
ŠD Delfin |
|
|
|
|
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Nov 6, 2021 to Nov 6, 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 16, 50m Backstroke Women - Final |
|
|
Abs žensk |
27.52 |
|
|
Anja Čarman |
1985 |
(SLO) |
Carigrad/Istanbul (TUR) |
12/12/2009 |
|
|
|
|
Mladinke |
28.49 |
|
|
Aida Jusić |
2002 |
(SLO) |
Ljubljana (SLO) |
1/24/2019 |
|
|
|
|
Kadetinje |
28.79 |
|
|
Ava Schollmayer |
1999 |
(SLO) |
Kranj (SLO) |
11/23/2014 |
|
|
|
|
Deklie |
29.77 |
|
|
Janja Jamšek |
2001 |
(SLO) |
Zrenjanin (SRB) |
11/1/2014 |
|
|
|
|
Ml.deklic |
31.78 |
|
|
Zara Ćirović |
2008 |
(SLO) |
Zadar (CRO) |
11/17/2019 |
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Laura Vrhovac |
2006 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
526 |
31.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Maja Levstek |
2005 |
Plavalni klub Ribnica |
|
518 |
31.86 |
+0.15 |
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Rebeka Nikolič Krištof |
2006 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
500 |
32.24 |
+0.53 |
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Emma Krevs |
2008 |
Športno društvo Plavalna akade |
|
448 |
33.45 |
+1.74 |
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Pika Radelj |
2007 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
441 |
33.62 |
+1.91 |
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Lara Mihevc |
2005 |
Športno društvo Delfin |
|
425 |
34.03 |
+2.32 |
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Ula Mele |
2007 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
420 |
34.17 |
+2.46 |
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Julija Švagelj Repolusk |
2006 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
415 |
34.31 |
+2.60 |
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Elinn Muraus |
2005 |
Plavalno društvo Maribor |
|
401 |
34.71 |
+3.00 |
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Sara Lampret |
2005 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
390 |
35.02 |
+3.31 |
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Katarina Šlebnik Gnamuš |
2007 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
359 |
36.01 |
+4.30 |
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Eli Kumer |
2008 |
Športno društvo Plavalna akade |
|
326 |
37.19 |
+5.48 |
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Ajda Medved |
2007 |
Plavalni klub Torpedo Ljubljana |
|
322 |
37.34 |
+5.63 |
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Evelyn Najvirt |
2007 |
Plavalno društvo Maribor |
|
318 |
37.49 |
+5.78 |
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Neli Dovžan |
2007 |
Plavalni klub Ilirija |
|
314 |
37.63 |
+5.92 |
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Kaja Gregorčič |
2006 |
Plavalni klub Ilirija |
|
287 |
38.78 |
+7.07 |
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Eva Hvalec |
2009 |
Športno društvo Plavalna akade |
|
286 |
38.85 |
+7.14 |
|
|
|
|
|
|
18 |
|
Naja Novak |
2008 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
236 |
41.40 |
+9.69 |
|
|
|
|
|
|
19 |
|
Lija Helbl |
2010 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
230 |
41.78 |
+10.07 |
|
|
|
|
|
|
20 |
|
Mia Jovanović |
2009 |
Športno društvo Plavalna akade |
|
181 |
45.23 |
+13.52 |
|
|
|
|
|
|
21 |
|
Mia Maltarić |
2008 |
Plavalno društvo Maribor |
|
150 |
48.14 |
+16.43 |
|
|
|
|
|
|
22 |
|
Ela Jovanović |
2011 |
Plavalno društvo Maribor |
|
130 |
50.51 |
+18.80 |
|
|
|
|
|
|
- |
|
Ela Ferčec |
2008 |
Plavalno društvo Maribor |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
SW 6.5 |
|
|
|
|
- |
|
Teodora Zemunski |
2014 |
Plavalno društvo Maribor |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
SW 6.5 |
|
|
|
|
- |
|
Zara Ćirović |
2008 |
Plavalni klub Ribnica |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Tjaša Čuk Barič |
2006 |
Športno društvo Delfin |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Maja Rihtaršič |
2009 |
Plavalni klub Ilirija |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 11/6/2021 2:01:45 PM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-11-06 14:01:49 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licensed to: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Unofficial Summary |
|
|
After 2 of 2 heats |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Bazen Tivoli |
Organizer: |
ŠD Delfin |
|
|
|
|
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Nov 6, 2021 to Nov 6, 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 17, 200m Individual Medley Men - Final |
|
|
Abs mošk |
1:56.13 |
|
|
|
Peter Mankoč |
1978 |
(SLO) |
Moskva/Moscow (RUS) |
4/3/2002 |
|
|
|
|
Mladinci |
2:01.77 |
|
|
|
Peter Mankoč |
1978 |
(SLO) |
Rostock (GER) |
12/12/1996 |
|
|
|
|
Kadeti |
2:05.16 |
|
|
|
Aleks Koštomaj |
1992 |
(SLO) |
Kranj (SLO) |
11/29/2008 |
|
|
|
|
Dečki |
2:09.65 |
|
|
|
Gašper Štih |
2001 |
(SLO) |
Kranj (SLO) |
12/18/2015 |
|
|
|
|
ML.dečki |
2:20.95 |
|
|
|
Bor Vran-Benkovič |
2007 |
(SLO) |
Velenje (SLO) |
11/16/2019 |
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Tim Bizjak |
2004 |
Plavalni klub Celulozar Krško |
|
657 |
2:06.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Bor Vran-Benkovič |
2007 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
652 |
2:06.38 |
+0.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Jaka Ðorđevič |
2006 |
Plavalni klub Torpedo Ljubljana |
|
514 |
2:16.82 |
+10.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Matej Rađenović |
2004 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
461 |
2:21.91 |
+15.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Jaka Borec |
2004 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
459 |
2:22.08 |
+15.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Matija Osetič |
2006 |
Plavalni klub Celulozar Krško |
|
450 |
2:22.97 |
+16.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Matic Babnik |
2007 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
416 |
2:26.85 |
+20.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Jakob Puc |
2006 |
Plavalni klub Ilirija |
|
369 |
2:32.77 |
+26.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Florijan Resnik |
2006 |
Plavalni klub Celulozar Krško |
|
361 |
2:33.83 |
+27.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Bor Rotovnik |
2009 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
313 |
2:41.46 |
+35.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-11-06 14:07:55 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licensed to: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Results |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Bazen Tivoli |
Organizer: |
ŠD Delfin |
|
|
|
|
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Nov 6, 2021 to Nov 6, 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 18, 200m Individual Medley Women - Final |
|
|
Abs žensk |
2:09.32 |
|
|
|
Alenka Kejžar |
1979 |
(SLO) |
Dublin (IRL) |
12/11/2003 |
|
|
|
|
Mladinke |
2:12.76 |
|
|
|
Anja Klinar |
1988 |
(SLO) |
Dublin (IRL) |
12/11/2003 |
|
|
|
|
Kadetinje |
2:12.76 |
|
|
|
Anja Klinar |
1988 |
(SLO) |
Dublin (IRL) |
12/11/2003 |
|
|
|
|
Deklie |
2:16.70 |
|
|
|
Anja Klinar |
1988 |
(SLO) |
Zagreb (CRO) |
11/10/2001 |
|
|
|
|
Ml.deklic |
2:32.11 |
|
|
|
Anja Jelesijevič |
2003 |
(SLO) |
Ljubljana (SLO) |
12/6/2014 |
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Laura Angleitner Sagadin |
2005 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
569 |
2:27.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Klara Kosanović |
2004 |
Plivački klub Kantrida |
|
548 |
2:28.83 |
+1.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Maša Vasiljević |
2007 |
Plavalni klub Celulozar Krško |
|
462 |
2:37.52 |
+10.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Kaja Predalič |
2007 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
462 |
2:37.53 |
+10.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Zala Mojsilović Meznarič |
2008 |
Športno društvo Plavalna akade |
|
430 |
2:41.35 |
+14.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Neli Dovžan |
2007 |
Plavalni klub Ilirija |
|
331 |
2:56.04 |
+29.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 11/6/2021 2:11:22 PM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-11-06 14:11:27 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licensed to: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Results |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Bazen Tivoli |
Organizer: |
ŠD Delfin |
|
|
|
|
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Nov 6, 2021 to Nov 6, 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 19, 50m Breaststroke Men - Final |
|
|
Abs mošk |
25.85 |
|
|
Peter John Stevens |
1995 |
(SLO) |
Windsor (CAN) |
12/11/2016 |
|
|
|
|
Mladinci |
26.64 |
|
|
Peter John Stevens |
1995 |
(SLO) |
Herning (DEN) |
12/14/2013 |
|
|
|
|
Kadeti |
28.54 |
|
|
Matic Kosirnik |
2000 |
(SLO) |
Brugge (BEL) |
11/12/2016 |
|
|
|
|
Dečki |
29.84 |
|
|
Peter John Stevens |
1995 |
(SLO) |
Kranj (SLO) |
12/23/2009 |
|
|
|
|
ML.dečki |
31.97 |
|
|
Bor Vran-Benkovič |
2007 |
(SLO) |
Celje (SLO) |
11/9/2019 |
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Erik Hrovat |
2001 |
Športno društvo Delfin |
|
598 |
29.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Klemen Topolnik |
2004 |
Plavalni klub Ribnica |
|
558 |
30.67 |
+0.71 |
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Luka Predalič |
2004 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
538 |
31.04 |
+1.08 |
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Anže Koroš |
2003 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
534 |
31.12 |
+1.16 |
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Žiga Cunk |
1999 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
505 |
31.69 |
+1.73 |
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Timotej Štern |
2003 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
499 |
31.82 |
+1.86 |
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Nejc Jelen |
2001 |
Športno društvo Delfin |
|
477 |
32.30 |
+2.34 |
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Marcel Metulj |
2007 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
469 |
32.48 |
+2.52 |
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Jan Luka Majhenič |
2005 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
445 |
33.05 |
+3.09 |
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Nikola Tin Kocič |
2007 |
Športno društvo Delfin |
|
414 |
33.86 |
+3.90 |
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Anej Krušič |
2006 |
Plavalni klub Celulozar Krško |
|
354 |
35.68 |
+5.72 |
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Lan Vidović |
2007 |
Plavalni klub Ilirija |
|
269 |
39.10 |
+9.14 |
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Bor Rotovnik |
2009 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
267 |
39.17 |
+9.21 |
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Alex Jaka Klampfer |
2007 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
245 |
40.31 |
+10.35 |
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Oskar Priteržnik |
2008 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
240 |
40.63 |
+10.67 |
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Alexander Paternoster |
2009 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
228 |
41.28 |
+11.32 |
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Žan Luka Vušnik |
2009 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
220 |
41.77 |
+11.81 |
|
|
|
|
|
|
18 |
|
Adam Jovanović |
2006 |
Plavalno društvo Maribor |
|
179 |
44.74 |
+14.78 |
|
|
|
|
|
|
19 |
|
Matic Zimic |
2009 |
Plavalni klub Ilirija |
|
144 |
48.08 |
+18.12 |
|
|
|
|
|
|
20 |
|
Stefan Luka Šunjka |
2008 |
Plavalno društvo Maribor |
|
130 |
49.75 |
+19.79 |
|
|
|
|
|
|
21 |
|
Aleksander Rendić |
2008 |
Plavalni klub Ilirija |
|
123 |
50.66 |
+20.70 |
|
|
|
|
|
|
22 |
|
Tim Oblak |
2009 |
Športno društvo Delfin |
|
80 |
58.40 |
+28.44 |
|
|
|
|
|
|
23 |
|
Marko Stojčić |
2010 |
Plavalno društvo Maribor |
|
65 |
1:02.55 |
+32.59 |
|
|
|
|
|
|
24 |
|
Žak Godec |
2011 |
Plavalno društvo Maribor |
|
63 |
1:03.20 |
+33.24 |
|
|
|
|
|
|
25 |
|
Anej Smole |
2010 |
Plavalno društvo Maribor |
|
38 |
1:14.78 |
+44.82 |
|
|
|
|
|
|
26 |
|
Danijel Stojčić |
2012 |
Plavalno društvo Maribor |
|
38 |
1:15.01 |
+45.05 |
|
|
|
|
|
|
- |
|
Pal Černe Penzeš |
2009 |
Športno društvo Delfin |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
SW 7.6 |
|
|
|
|
- |
|
Tian Kovač |
2007 |
Plavalno društvo Maribor |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
SW 7.6 |
|
|
|
|
- |
|
Lucijan Tay Hudin |
2009 |
Plavalno društvo Maribor |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
SW 7.2 |
|
|
|
|
- |
|
Alin Adrović |
2012 |
Plavalno društvo Maribor |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
SW 7.6 |
|
|
|
|
|
|
Event official at: 11/6/2021 2:18:38 PM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-11-06 14:18:40 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licensed to: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Results |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Bazen Tivoli |
Organizer: |
ŠD Delfin |
|
|
|
|
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Nov 6, 2021 to Nov 6, 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 20, 50m Breaststroke Women - Final |
|
|
Abs žensk |
30.81 |
|
|
Tjaša Vozel |
1994 |
(SLO) |
Ljubljana (SLO) |
1/23/2015 |
|
|
|
|
Mladinke |
31.10 |
|
|
Tara Vovk |
2000 |
(SLO) |
Zagreb (CRO) |
11/13/2016 |
|
|
|
|
Kadetinje |
31.26 |
|
|
Tara Vovk |
2000 |
(SLO) |
Gradec/Graz (AUT) |
11/15/2015 |
|
|
|
|
Deklice |
33.32 |
|
|
Kaja Breznik |
1996 |
(SLO) |
Dunaj/Vienna (AUT) |
11/29/2009 |
|
|
|
|
Ml.deklic |
35.27 |
|
|
Tesa Naja Jamšek |
1995 |
(SLO) |
Kranj (SLO) |
11/25/2006 |
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Meri Mataja |
2004 |
Plivački klub Kantrida |
|
729 |
31.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Lina Maltarić |
2008 |
Športno društvo Plavalna akade |
|
463 |
36.90 |
+5.18 |
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Sonča Frelih Uhelj |
2005 |
Plavalni klub Biser Piran - Nuoto |
|
438 |
37.59 |
+5.87 |
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Nika Mihelčič |
2007 |
Plavalni klub Torpedo Ljubljana |
|
408 |
38.48 |
+6.76 |
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Kaja Kovač |
2008 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
404 |
38.61 |
+6.89 |
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Anja Vrščaj |
2005 |
Plavalni klub Celulozar Krško |
|
382 |
39.34 |
+7.62 |
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Sara Lampret |
2005 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
370 |
39.78 |
+8.06 |
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Tara Ivanović |
2008 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
350 |
40.52 |
+8.80 |
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Elinn Muraus |
2005 |
Plavalno društvo Maribor |
|
349 |
40.54 |
+8.82 |
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Zala Porobija |
2008 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
336 |
41.06 |
+9.34 |
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Naja Pori |
2008 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
335 |
41.10 |
+9.38 |
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Katarina Šlebnik Gnamuš |
2007 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
321 |
41.68 |
+9.96 |
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Anastasiia Shevchenko |
2005 |
Plavalni klub Ilirija |
|
285 |
43.35 |
+11.63 |
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Zara Knez |
2010 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
276 |
43.82 |
+12.10 |
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Nina Evelin Vrtarič |
2008 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
255 |
45.03 |
+13.31 |
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Lija Helbl |
2010 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
207 |
48.22 |
+16.50 |
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Mia Maltarić |
2008 |
Plavalno društvo Maribor |
|
172 |
51.30 |
+19.58 |
|
|
|
|
|
|
18 |
|
Ela Ferčec |
2008 |
Plavalno društvo Maribor |
|
164 |
52.08 |
+20.36 |
|
|
|
|
|
|
19 |
|
Ela Jovanović |
2011 |
Plavalno društvo Maribor |
|
163 |
52.20 |
+20.48 |
|
|
|
|
|
|
20 |
|
Tjaša Čuk Barič |
2006 |
Športno društvo Delfin |
|
155 |
53.06 |
+21.34 |
|
|
|
|
|
|
21 |
|
Brina Auer |
2006 |
Plavalni klub Ilirija |
|
133 |
55.89 |
+24.17 |
|
|
|
|
|
|
22 |
|
Teodora Zemunski |
2014 |
Plavalno društvo Maribor |
|
46 |
1:19.18 |
+47.46 |
|
|
|
|
|
|
- |
|
Mila Mankoč Šolar |
2008 |
Plavalni klub Ilirija |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
SW 7.6 |
|
|
|
|
- |
|
Ema Zorec |
2007 |
Športno društvo Plavalna akade |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Manja Ilc |
2009 |
Plavalni klub Ribnica |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 11/6/2021 2:24:28 PM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-11-06 14:25:02 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licensed to: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Unofficial Summary |
|
|
After 6 of 6 heats |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Bazen Tivoli |
Organizer: |
ŠD Delfin |
|
|
|
|
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Nov 6, 2021 to Nov 6, 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 21, 50m Butterfly Men - Final |
|
|
Abs mošk |
22.47 |
|
|
Jernej Godec |
1986 |
(SLO) |
Carigrad/Istanbul (TUR) |
12/13/2009 |
|
|
|
|
Mladinci |
23.65 |
|
|
Domen Demšar |
2000 |
(SLO) |
Zagreb (CRO) |
11/10/2018 |
|
|
|
|
Kadeti |
24.23 |
|
|
Nick Bodiroža |
2000 |
(SLO) |
Brugge (BEL) |
11/12/2016 |
|
|
|
|
Dečki |
26.27 |
|
|
Jernej Godec |
1986 |
(SLO) |
Zagreb (CRO) |
12/28/2000 |
|
|
|
|
ML.dečki |
28.05 |
|
|
Bor Vran-Benkovič |
2007 |
(SLO) |
Maribor (SLO) |
12/18/2019 |
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Piero Codia |
1989 |
Circolo Canottieri Aniene |
|
749 |
23.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Vid Lovšin |
2003 |
Plavalni klub Ribnica |
|
605 |
25.71 |
+1.77 |
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Matic Turk |
2004 |
Plavalni klub Biser Piran - Nuoto |
|
582 |
26.05 |
+2.11 |
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Jure Gornik |
2002 |
Športno društvo Delfin |
|
544 |
26.64 |
+2.70 |
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Matej Rađenović |
2004 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
504 |
27.33 |
+3.39 |
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Sven Štembal |
2007 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
497 |
27.44 |
+3.50 |
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Erik Hrovat |
2001 |
Športno društvo Delfin |
|
485 |
27.68 |
+3.74 |
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Tilen Zagajšek |
2002 |
Športno društvo Delfin |
|
482 |
27.73 |
+3.79 |
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Domen Dreu |
2002 |
Športno društvo Delfin |
|
463 |
28.11 |
+4.17 |
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Matevž Kostanjevec |
2007 |
Športno društvo Plavalna akade |
|
457 |
28.22 |
+4.28 |
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Tomaž Šiško |
2004 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
444 |
28.50 |
+4.56 |
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Taj Majcen |
2007 |
Športno društvo Delfin |
|
444 |
28.50 |
+4.56 |
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Nal Ilar |
2005 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
443 |
28.52 |
+4.58 |
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Jaka Ðorđevič |
2006 |
Plavalni klub Torpedo Ljubljana |
|
434 |
28.71 |
+4.77 |
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Taj Zupančič |
2007 |
Plavalni klub Rudar Trbovlje |
|
434 |
28.71 |
+4.77 |
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Marcel Metulj |
2007 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
429 |
28.82 |
+4.88 |
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Jan Kozole |
2005 |
Plavalni klub Celulozar Krško |
|
424 |
28.95 |
+5.01 |
|
|
|
|
|
|
18 |
|
Lovro Ćirović |
2008 |
Plavalni klub Ribnica |
|
420 |
29.04 |
+5.10 |
|
|
|
|
|
|
19 |
|
Matija Osetič |
2006 |
Plavalni klub Celulozar Krško |
|
414 |
29.18 |
+5.24 |
|
|
|
|
|
|
19 |
|
Balazs Šarvari |
2004 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
414 |
29.18 |
+5.24 |
|
|
|
|
|
|
21 |
|
Nik Vrtarič |
2004 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
408 |
29.32 |
+5.38 |
|
|
|
|
|
|
22 |
|
Timotej Belšak |
2005 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
389 |
29.77 |
+5.83 |
|
|
|
|
|
|
23 |
|
Mitja Turk |
2006 |
Plavalni klub Ribnica |
|
381 |
29.99 |
+6.05 |
|
|
|
|
|
|
24 |
|
Luka Princip |
2003 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
379 |
30.04 |
+6.10 |
|
|
|
|
|
|
25 |
|
Lan Volavšek |
2005 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
365 |
30.43 |
+6.49 |
|
|
|
|
|
|
26 |
|
Nikola Tin Kocič |
2007 |
Športno društvo Delfin |
|
353 |
30.75 |
+6.81 |
|
|
|
|
|
|
27 |
|
Matic Pečar |
2003 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
351 |
30.81 |
+6.87 |
|
|
|
|
|
|
28 |
|
Jakob Gregorič |
2006 |
Plavalni klub Ilirija |
|
319 |
31.80 |
+7.86 |
|
|
|
|
|
|
29 |
|
Aljaž Vavtar |
2008 |
Plavalni klub Ribnica |
|
285 |
33.04 |
+9.10 |
|
|
|
|
|
|
30 |
|
Žan Luka Vušnik |
2009 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
283 |
33.12 |
+9.18 |
|
|
|
|
|
|
31 |
|
Urban Zimic |
2007 |
Plavalni klub Ilirija |
|
280 |
33.21 |
+9.27 |
|
|
|
|
|
|
32 |
|
Florijan Resnik |
2006 |
Plavalni klub Celulozar Krško |
|
277 |
33.36 |
+9.42 |
|
|
|
|
|
|
33 |
|
Maks Podlesnik |
2007 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
266 |
33.81 |
+9.87 |
|
|
|
|
|
|
34 |
|
Jaka Petek |
2008 |
Plavalni klub Ribnica |
|
241 |
34.91 |
+10.97 |
|
|
|
|
|
|
35 |
|
Lan Vidović |
2007 |
Plavalni klub Ilirija |
|
234 |
35.27 |
+11.33 |
|
|
|
|
|
|
36 |
|
Matija Rupreht |
2008 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
232 |
35.37 |
+11.43 |
|
|
|
|
|
|
37 |
|
Alexander Paternoster |
2009 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
196 |
37.42 |
+13.48 |
|
|
|
|
|
|
38 |
|
Matija Krašan |
2009 |
Plavalni klub Torpedo Ljubljana |
|
164 |
39.69 |
+15.75 |
|
|
|
|
|
|
39 |
|
Adam Jovanović |
2006 |
Plavalno društvo Maribor |
|
146 |
41.29 |
+17.35 |
|
|
|
|
|
|
- |
|
Mark Lucij Slapšak |
2007 |
Športno društvo Aqua |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
SW 10.4 |
|
|
|
|
- |
|
Tian Kovač |
2007 |
Plavalno društvo Maribor |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
SW 8.3 |
|
|
|
|
- |
|
Stefan Luka Šunjka |
2008 |
Plavalno društvo Maribor |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
SW 8.2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-11-06 14:32:59 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licensed to: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Results |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Bazen Tivoli |
Organizer: |
ŠD Delfin |
|
|
|
|
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Nov 6, 2021 to Nov 6, 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 22, 50m Butterfly Women - Final |
|
|
Abs žensk |
26.11 |
|
|
Nastja Govejšek |
1997 |
(SLO) |
Netanya (ISR) |
12/3/2015 |
|
|
|
|
Mladinke |
26.72 |
|
|
Nastja Govejšek |
1997 |
(SLO) |
Kranj (SLO) |
11/23/2014 |
|
|
|
|
Kadetinje |
27.37 |
|
|
Nastja Govejšek |
1997 |
(SLO) |
Chartres (FRA) |
11/23/2012 |
|
|
|
|
Deklice |
28.34 |
|
|
Nastja Govejšek |
1997 |
(SLO) |
Zagreb (CRO) |
12/22/2010 |
|
|
|
|
Ml.deklic |
30.86 |
|
|
Ula Rožič |
2007 |
(SLO) |
Ljubljana (SLO) |
12/8/2018 |
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Neli Škaper |
2007 |
Plavalni klub Ribnica |
|
547 |
29.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Antea Maris Matkovič |
2002 |
Športno društvo Delfin |
|
542 |
29.90 |
+0.09 |
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Klara Kosanović |
2004 |
Plivački klub Kantrida |
|
511 |
30.49 |
+0.68 |
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Laura Vrhovac |
2006 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
467 |
31.42 |
+1.61 |
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Rebeka Nikolič Krištof |
2006 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
457 |
31.64 |
+1.83 |
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Zala Mojsilović Meznarič |
2008 |
Športno društvo Plavalna akade |
|
438 |
32.09 |
+2.28 |
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Elinn Muraus |
2005 |
Plavalno društvo Maribor |
|
432 |
32.25 |
+2.44 |
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Maša Vasiljević |
2007 |
Plavalni klub Celulozar Krško |
|
426 |
32.38 |
+2.57 |
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Vanja Predalič |
2006 |
Športno društvo Delfin |
|
424 |
32.45 |
+2.64 |
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Špela Sedič |
2006 |
Športno društvo Plavalna akade |
|
397 |
33.15 |
+3.34 |
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Julija Švagelj Repolusk |
2006 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
389 |
33.39 |
+3.58 |
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Evelyn Najvirt |
2007 |
Plavalno društvo Maribor |
|
386 |
33.46 |
+3.65 |
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Manja Marinič |
2004 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
383 |
33.57 |
+3.76 |
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Lina Maltarić |
2008 |
Športno društvo Plavalna akade |
|
381 |
33.62 |
+3.81 |
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Anja Bezlaj |
2008 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
342 |
34.86 |
+5.05 |
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Zala Porobija |
2008 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
309 |
36.05 |
+6.24 |
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Neža Juvančič |
2007 |
Plavalni klub Ilirija |
|
284 |
37.07 |
+7.26 |
|
|
|
|
|
|
18 |
|
Eva Hvalec |
2009 |
Športno društvo Plavalna akade |
|
258 |
38.26 |
+8.45 |
|
|
|
|
|
|
19 |
|
Ula Krištofelc |
2008 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
251 |
38.63 |
+8.82 |
|
|
|
|
|
|
20 |
|
Neli Dovžan |
2007 |
Plavalni klub Ilirija |
|
226 |
40.00 |
+10.19 |
|
|
|
|
|
|
21 |
|
Alja Trček |
2004 |
Športno društvo Aqua |
|
209 |
41.04 |
+11.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 11/6/2021 2:36:31 PM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-11-06 14:36:33 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licensed to: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Results |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Bazen Tivoli |
Organizer: |
ŠD Delfin |
|
|
|
|
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Nov 6, 2021 to Nov 6, 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 23, 200m Freestyle Men - Final |
|
|
Abs mošk |
1:45.78 |
|
|
|
Peter Mankoč |
1978 |
(SLO) |
Maribor (SLO) |
2/2/2008 |
|
|
|
|
Mladinci |
1:48.15 |
|
|
|
Jaka Pušnik |
2003 |
(SLO) |
Kranj (SLO) |
10/17/2021 |
|
|
|
|
Kadeti |
1:50.46 |
|
|
|
Jaka Pušnik |
2003 |
(SLO) |
Ljubljana (SLO) |
12/21/2019 |
|
|
|
|
Dečki |
1:56.55 |
|
|
|
Gašper Štih |
2001 |
(SLO) |
Kranj (SLO) |
11/21/2015 |
|
|
|
|
ML.dečki |
2:04.61 |
|
|
|
Bor Vran-Benkovič |
2007 |
(SLO) |
Ljubljana (SLO) |
12/21/2019 |
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Jaka Pušnik |
2003 |
Plavalni klub Olimpija |
|
719 |
1:50.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Bor Vran-Benkovič |
2007 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
596 |
1:58.04 |
+7.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Nejc Bezjak |
2005 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
579 |
1:59.18 |
+8.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Jaka Gal Bezjak |
2007 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
575 |
1:59.48 |
+8.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Patrick Eremija |
2005 |
Plivački klub Kantrida |
|
557 |
2:00.75 |
+9.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Jure Dolinar |
1999 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
546 |
2:01.54 |
+10.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Dejan Zogovič |
2004 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
529 |
2:02.81 |
+11.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Jaka Borec |
2004 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
501 |
2:05.06 |
+14.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Nej Pšeničnik |
2006 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
480 |
2:06.89 |
+15.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Lun Ilar |
2007 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
458 |
2:08.90 |
+17.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Timotej Belšak |
2005 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
444 |
2:10.20 |
+19.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Gari Klenovšek |
2006 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
342 |
2:21.96 |
+31.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Peter Vuga |
2006 |
Športno društvo Delfin |
|
306 |
2:27.33 |
+36.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Marko Sever |
2007 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
284 |
2:31.09 |
+40.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 11/6/2021 2:42:10 PM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-11-06 14:42:15 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licensed to: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Results |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Bazen Tivoli |
Organizer: |
ŠD Delfin |
|
|
|
|
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Nov 6, 2021 to Nov 6, 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 24, 200m Freestyle Women - Final |
|
|
Abs žensk |
1:54.25 |
|
|
|
Katja Fain |
2001 |
(SLO) |
Budimpešta/Budapest (HU |
10/8/2021 |
|
|
|
|
Mladinke |
1:56.71 |
|
|
|
Katja Fain |
2001 |
(SLO) |
Hangčou/Hangzhou (CHN) |
12/11/2018 |
|
|
|
|
Kadetinje |
1:57.12 |
|
|
|
Janja Šegel |
2001 |
(SLO) |
Maribor (SLO) |
1/30/2016 |
|
|
|
|
Deklice |
2:02.55 |
|
|
|
Janja Šegel |
2001 |
(SLO) |
Zrenjanin (SRB) |
11/2/2014 |
|
|
|
|
Ml.deklic |
2:13.16 |
|
|
|
Urša Bežan Petrič |
1994 |
(SLO) |
Celje (SLO) |
11/18/2005 |
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Mija Rihter Medoš |
2005 |
Plavalni klub Biser Piran - Nuoto |
|
687 |
2:05.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Moeti Korenjak Gobbo |
2007 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
622 |
2:09.30 |
+4.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Lina Primc |
2007 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
571 |
2:13.09 |
+7.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Meri Mataja |
2004 |
Plivački klub Kantrida |
|
562 |
2:13.74 |
+8.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Kaja Predalič |
2007 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
522 |
2:17.14 |
+11.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Ula Mele |
2007 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
515 |
2:17.76 |
+12.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Lorena Močiler |
2008 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
475 |
2:21.45 |
+16.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Tara Ðorđevič |
2009 |
Plavalni klub Torpedo Ljubljana |
|
459 |
2:23.15 |
+18.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Kaja Kovač |
2008 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
424 |
2:26.94 |
+21.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Anja Bezlaj |
2008 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
399 |
2:29.98 |
+24.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Špela Sedič |
2006 |
Športno društvo Plavalna akade |
|
388 |
2:31.33 |
+26.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Klara Petrič |
2009 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
380 |
2:32.40 |
+27.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Emma Krevs |
2008 |
Športno društvo Plavalna akade |
|
378 |
2:32.66 |
+27.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Ema Zorec |
2007 |
Športno društvo Plavalna akade |
|
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 11/6/2021 2:49:30 PM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-11-06 15:08:20 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licensed to: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|
|
|