Results for Saltis Cup 2021
Spodaj so vsi rezultati tekmovanja po deli tekmovanja.
Del tekmovanja
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Nacka simhall |
Arrangör: |
Saltsjöbadens IF |
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 28 nov 2021 till den 28 nov 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 5, 100m Bröstsim Damer 13-14 år - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Namn |
Ålder |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Alma Brorson |
|
Stockholms Kappsimningsklubb |
-.-- |
485 |
1:19.37 |
96,48 % |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Liv Öhrman |
|
Skuru Idrottsklubb |
-.-- |
369 |
1:26.89 |
98,65 % |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Ellen Gustafsson |
|
Stockholms Kappsimningsklubb |
-.-- |
367 |
1:27.08 |
108,47 % |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Isabel Behring |
|
Stockholms Kappsimningsklubb |
-.-- |
346 |
1:28.76 |
99,56 % |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
emilia säther |
|
Stockholms Kappsimningsklubb |
-.-- |
315 |
1:31.61 |
115,45 % |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Ebba Nilsson |
|
Stockholms Kappsimningsklubb |
-.-- |
307 |
1:32.35 |
122,33 % |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Sofia Glifberg |
|
Lidingö Simklubb |
-.-- |
300 |
1:33.07 |
101,20 % |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Tilde Furingsten |
|
Skuru Idrottsklubb |
-.-- |
300 |
1:33.10 |
117,59 % |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Elin Borgman |
|
Stockholms Kappsimningsklubb |
-.-- |
291 |
1:34.02 |
104,94 % |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Judit Skäringer |
|
Tyresö Simsällskap |
-.-- |
290 |
1:34.19 |
103,12 % |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Molly McKechnie |
|
Skuru Idrottsklubb |
-.-- |
280 |
1:35.28 |
101,01 % |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Selma Edwall |
|
Saltsjöbadens Idrottsförening |
-.-- |
276 |
1:35.75 |
103,63 % |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Ellen Ekengren |
|
Skuru Idrottsklubb |
-.-- |
275 |
1:35.88 |
104,49 % |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Anna Maria Olympia Rosenqvi |
|
Saltsjöbadens Idrottsförening |
-.-- |
261 |
1:37.47 |
97,29 % |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Clara Cumzelius |
|
Gustavsbergs Simsällskap |
-.-- |
258 |
1:37.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Hedvig Hellström |
|
Lidingö Simklubb |
-.-- |
252 |
1:38.72 |
97,59 % |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Isabelle Moshref |
|
Saltsjöbadens Idrottsförening |
-.-- |
244 |
1:39.68 |
101,02 % |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
|
Natalie Wahlström |
|
Gustavsbergs Simsällskap |
-.-- |
240 |
1:40.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
|
Cornelia ESTLANDER BRANDT |
|
Södertörns Simsällskap |
-.-- |
182 |
1:49.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
|
Ellinor Fernström |
|
Skuru Idrottsklubb |
-.-- |
180 |
1:50.25 |
102,80 % |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
|
Nike Dahlberg Sandlin |
|
Södertörns Simsällskap |
-.-- |
170 |
1:52.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Elise Karlsson |
|
Stockholms Kappsimningsklubb |
-.-- |
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Tyra Berglin |
|
Skuru Idrottsklubb |
-.-- |
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Nicole Königsberg |
|
Skuru Idrottsklubb |
-.-- |
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Fidelie Börnesson |
|
Tyresö Simsällskap |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Ingrid Tigerström |
|
Skuru Idrottsklubb |
-.-- |
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Grenen officiell: 2021-11-28 10:26:14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 5, 100m Bröstsim Damer 15-16 år - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Namn |
Ålder |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Alicia Söderlind |
|
Tyresö Simsällskap |
-.-- |
505 |
1:18.27 |
95,28 % |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Alva Jacobsson |
|
Tyresö Simsällskap |
-.-- |
418 |
1:23.38 |
97,94 % |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Laura Midby |
|
Saltsjöbadens Idrottsförening |
-.-- |
309 |
1:32.24 |
100,11 % |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Evelina Zellhann |
|
Tyresö Simsällskap |
-.-- |
306 |
1:32.54 |
98,81 % |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Ebba Kinnunen |
|
Saltsjöbadens Idrottsförening |
-.-- |
273 |
1:36.02 |
107,29 % |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Grenen officiell: 2021-11-28 10:26:14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 5, 100m Bröstsim Damer 17 och äldre - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Namn |
Ålder |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Amanda Borgfors |
|
Täby Sim |
-.-- |
489 |
1:19.13 |
99,82 % |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Elin Nygren |
|
Södertörns Simsällskap |
-.-- |
293 |
1:33.84 |
100,93 % |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Grenen officiell: 2021-11-28 10:26:14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-11-28 11:06:00 |
Resultathantering: WinGrodan 2.9 |
Licensierad till: Västerås Tidtagning |
|
|
|
|
|
|