2023-02-05   21:25:24
Choose competition:

Choose language:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Results for Christmas Race 2021

Below are all results from the competition shown by session.

Formiddag

Document
Resultater
Christmas Race
Placering: Avedøre Idrætscenter Arrangør HVSK
Svømmeh 25m Stævne dato: 4. dec  2021 to 4. dec  2021
Løb 11, 50m Butterfly Damer 1-10 år - Final
Plac Navn Født Klub R.T. FINA Tid Diff
1 Celine Hide 2012 A6 Slangerup Svømmeklub 86 55.04
2 Ida Ulrichsen 2012 Holbæk Svømme Klub 85 55.29 +0.25
3 Viola Trenter 2012 Roskilde Svømning 78 57.01 +1.97
4 Gry Mattrup Lund-Hansen 2012 A6 Svømmeklubben Laksen 37 1:12.99 +17.95
Løb officielt kl.: 04-12-2021 13:00:54
Løb 11, 50m Butterfly Damer 11-12 år - Final
Plac Navn Født Klub R.T. FINA Tid Diff
1 Johanne Møller Hansen 2010 Holbæk Svømme Klub 272 37.60
2 Ella Maria Cordsen 2010 Farum Svømmeklub 255 38.42 +0.82
3 Natasja Hornuff 2010 Hvidovre Svømmeklub 127 48.45 +10.85
4 Line Birkebæk 2011 Hvidovre Svømmeklub 106 51.41 +13.81
5 Flora Vinge-Maigaard 2011 Vallensbæk IF Af 1939 100 52.52 +14.92
6 Matilde Melholt Gentin 2011 A6 Slangerup Svømmeklub 57 1:03.05 +25.45
7 Ida Melholt Gentin 2011 A6 Slangerup Svømmeklub 50 1:06.02 +28.42
8 Frida Grydgaard 2011 Vallensbæk IF Af 1939 42 1:09.82 +32.22
Løb officielt kl.: 04-12-2021 13:00:54
Løb 11, 50m Butterfly Damer 13-14 år - Final
Plac Navn Født Klub R.T. FINA Tid Diff
1 Liva Holst Klarskov 2009 Roskilde Svømning 252 38.58
2 Ella Palmund 2008 Roskilde Svømning 219 40.44 +1.86
3 Marie Meier Vestermann 2008 Roskilde Svømning 218 40.48 +1.90
4 Celina Buhl-Madsen 2008 Roskilde Svømning 212 40.83 +2.25
5 Iben Birkholm 2008 Svømmeklubben Syd 196 41.90 +3.32
6 Melani Jesse 2008 Helsinge Svømmeklub 169 44.07 +5.49
7 Victoria Ljungman 2008 Farum Svømmeklub 115 50.12 +11.54
8 Lærke Lind-Jensen 2009 Roskilde Svømning 111 50.72 +12.14
- Fillippa Hvelplund 2008 Farum Svømmeklub DNS
Løb officielt kl.: 04-12-2021 13:00:54
Løb 11, 50m Butterfly Damer 15-17 år - Final
Plac Navn Født Klub R.T. FINA Tid Diff
1 Frida Gram Peters 2007 Helsinge Svømmeklub 490 30.91
2 Sif Bramm 2006 A6 JGI-Swim 488 30.96 +0.05
3 Juliane Sarauw Lundsgaard 2006 Hvidovre Svømmeklub 478 31.17 +0.26
4 Alma Møller-Ern 2006 Vallensbæk IF Af 1939 472 31.30 +0.39
5 Mira Capito 2007 A6 Slangerup Svømmeklub 426 32.39 +1.48
6 Anna Dietrichsen 2006 A6 Slangerup Svømmeklub 419 32.57 +1.66
7 Seline Nielsen 2007 Svømmeklubben Syd 418 32.60 +1.69
8 Sofie Larsen 2006 Vallensbæk IF Af 1939 406 32.90 +1.99
9 Isabella Ludvigsen 2005 Farum Svømmeklub 381 33.61 +2.70
10 Gry Emilie Kudsk Olsen 2005 Hvidovre Svømmeklub 365 34.11 +3.20
11 Yasmin Thomsen 2007 Helsinge Svømmeklub 340 34.92 +4.01
12 Lara Ghizzaui 2007 Vallensbæk IF Af 1939 321 35.57 +4.66
13 Julia Vincentz 2007 Roskilde Svømning 292 36.72 +5.81
14 Malisha Poynton 2006 Helsinge Svømmeklub 238 39.29 +8.38
15 Augusta Anemone Friis 2006 Roskilde Svømning 235 39.48 +8.57
- Line L. Antvorskov 2007 Farum Svømmeklub DNS
Løb officielt kl.: 04-12-2021 13:00:54
Løb 11, 50m Butterfly Damer 18-101 år - Final
Plac Navn Født Klub R.T. FINA Tid Diff
1 Frederikke Mertins 2000 Hvidovre Svømmeklub 520 30.31
2 Sofie Bak 2003 Hvidovre Svømmeklub 408 32.87 +2.56
- Mie Bidsted Hansen 2003 Hvidovre Svømmeklub DNS
Løb officielt kl.: 04-12-2021 13:00:54
04-12-2021 13:00.57 Datahandling: WinGrodan 2.9 Licens til: Hvidovre Svømmeklub

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner