Results for Lyhyen radan mestaruusuinnit
Spodaj so vsi rezultati tekmovanja po deli tekmovanja.
Del tekmovanja
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Heat results |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Lyhyen radan mestaruuskilpailut 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Espoonlahden uimahalli |
Organizer: |
Cetus Espoo |
|
|
|
|
|
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Dec 16, 2021 to Dec 19, 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 44, 400m Sekauinti Naiset - Finaali |
|
|
ME |
4:18.94 |
|
|
|
Mireia Belmonte |
|
ESP (ESP) |
(NED) |
8/12/2017 |
|
|
|
|
EE |
4:18.94 |
|
|
|
Mireia Belmonte Garcia |
|
ESP (ESP) |
Eindhoven (NED) |
8/12/2017 |
|
|
|
|
SE |
4:35.91 |
|
|
|
Tanja Kylliäinen |
1993 |
LBA (FIN) |
Doha (QAT) |
12/3/2014 |
|
|
|
|
SMKE |
4:38.75 |
|
|
|
Tanja Kylliäinen |
1993 |
LBA |
Vaasa |
1/1/2011 |
|
|
|
|
NSE |
4:40.41 |
|
|
|
Laura Lahtinen |
2003 |
HSS |
Helsinki (FIN) |
2/2/2020 |
|
|
|
|
NSMKE |
4:45.87 |
|
|
|
Laura Lahtinen |
2003 |
HSS |
(FIN) |
1/1/2018 |
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Louna Kasvio |
2006 |
Simmis Grani |
+0.71 |
750 |
4:44.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry time: 4:51.36 |
(-6.41) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Lotta Moilanen |
2006 |
Oulun Uinti 1906 |
+0.76 |
713 |
4:49.81 |
+4.86 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 4:53.79 |
(-3.98) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Daniela Lietzén |
2006 |
Åbo Simklubb |
+0.75 |
687 |
4:53.33 |
+8.38 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 4:57.31 |
(-3.98) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Wilma Sundt |
2006 |
Helsingfors Simsällskap |
+0.80 |
671 |
4:55.77 |
+10.82 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 5:03.66 |
(-7.89) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Emma Johansson |
2003 |
Cetus Espoo |
+0.73 |
622 |
5:03.33 |
+18.38 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 5:05.45 |
(-2.12) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Roosa Kärkkäinen |
2003 |
Oulun Lohet |
+0.69 |
609 |
5:05.33 |
+20.38 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 5:09.06 |
(-3.73) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Kerttu Rantanen |
2007 |
Åbo Simklubb |
+0.69 |
608 |
5:05.55 |
+20.60 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 5:08.64 |
(-3.09) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Ida Kauppinen |
2005 |
Lappeenrannan Uimarit |
+0.86 |
597 |
5:07.48 |
+22.53 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 5:09.61 |
(-2.13) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 12/18/2021 6:53:00 PM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-12-18 18:53:15 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licensed to: Cetus Espoo |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|