Tulokset DGI Landsmesterskaber 2022
Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultater |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
DGI-Huset Vejle |
Arrangør |
DGI Svømning |
|
|
|
|
|
|
Svømmeh |
25m |
Stævne dato: |
12. mar 2022 to 13. mar 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 26, 200m Medley Herrer 11-12 år - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Navn |
Født |
Klub |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Adam Sallam |
2010 |
DGI Sydøstjylland |
+0.71 |
177 |
3:14.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Eddie Berg |
2010 |
DGI Sydøstjylland |
+0.68 |
155 |
3:23.72 |
+8.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb officielt kl.: 13-03-2022 11:14:40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 26, 200m Medley Herrer 17-24 år - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Navn |
Født |
Klub |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Christopher Vejlbo Hansen |
2005 |
DGI Storstrømmen |
+0.63 |
517 |
2:16.51 |
|
|
|
|
|
|
|
Entry time: 2:20.41 |
(-3.90) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Valentin Thordal |
2005 |
DGI Nordjylland |
+0.72 |
427 |
2:25.50 |
+8.99 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:28.72 |
(-3.22) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Mikkel Hedeby Madsen |
2002 |
DGI Nordjylland |
+0.74 |
427 |
2:25.55 |
+9.04 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:30.00 |
(-4.45) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Kasper Milton Smith |
2003 |
DGI Østjylland |
+0.73 |
340 |
2:37.03 |
+20.52 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:31.87 |
(+5.16) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Mads Vittrup |
2003 |
DGI Østjylland |
+0.84 |
271 |
2:49.26 |
+32.75 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:47.97 |
(+1.29) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Mathias Jelle Thomsen |
2002 |
DGI Nordjylland |
+0.74 |
256 |
2:52.58 |
+36.07 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:51.32 |
(+1.26) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Marius Bryndum Raj Anders |
2003 |
DGI Østjylland |
+0.76 |
233 |
2:58.05 |
+41.54 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:59.42 |
(-1.37) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Alex Fogt |
2004 |
DGI Fyn |
|
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb officielt kl.: 13-03-2022 11:14:40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 26, 200m Medley Herrer 15-16 år - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Navn |
Født |
Klub |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Victor Buck |
2007 |
DGI Midt- og Vestsjælland |
+0.64 |
457 |
2:22.28 |
|
|
|
|
|
|
|
Entry time: 2:44.25 |
(-21.97) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Andreas Skovgaard Hald |
2006 |
DGI Østjylland |
+0.76 |
381 |
2:31.14 |
+8.86 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:36.32 |
(-5.18) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Elias Alminde Pedersen |
2006 |
DGI Østjylland |
+0.74 |
381 |
2:31.21 |
+8.93 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:32.67 |
(-1.46) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Magne Andersen |
2007 |
DGI Sydøstjylland |
+0.67 |
367 |
2:33.08 |
+10.80 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:35.40 |
(-2.32) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Samuel Krogh Laursen |
2007 |
DGI Østjylland |
+0.67 |
327 |
2:39.05 |
+16.77 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:47.06 |
(-8.01) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Lukas Aagaard Sørensen |
2006 |
DGI Storstrømmen |
+0.71 |
318 |
2:40.51 |
+18.23 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:55.00 |
(-14.49) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Simon N. Andersen |
2006 |
DGI Østjylland |
+0.78 |
303 |
2:43.15 |
+20.87 |
|
|
|
|
|
Entry time: 3:09.16 |
(-26.01) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Mikkel Fisker Nielsen |
2007 |
DGI Østjylland |
+0.76 |
278 |
2:47.86 |
+25.58 |
|
|
|
|
|
Entry time: 3:27.81 |
(-39.95) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Simon Brandi Bukballe |
2006 |
DGI Østjylland |
+0.81 |
261 |
2:51.42 |
+29.14 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:50.81 |
(+0.61) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Victor Vixø Momme |
2007 |
DGI Nordjylland |
+0.71 |
246 |
2:54.86 |
+32.58 |
|
|
|
|
|
Entry time: 3:01.60 |
(-6.74) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Martin Kristensen |
2007 |
DGI Østjylland |
+0.81 |
189 |
3:10.92 |
+48.64 |
|
|
|
|
|
Entry time: 3:13.85 |
(-2.93) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb officielt kl.: 13-03-2022 11:14:40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 26, 200m Medley Herrer 13-14 år - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Navn |
Født |
Klub |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Linus Noe |
2008 |
DGI Midt- og Vestsjælland |
+0.77 |
242 |
2:55.73 |
|
|
|
|
|
|
|
Entry time: 2:59.35 |
(-3.62) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Rasmus Wadskjær |
2008 |
DGI Sydvest |
+0.77 |
185 |
3:12.17 |
+16.44 |
|
|
|
|
|
Entry time: 3:25.30 |
(-13.13) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Rasmus Skovgaard Hald |
2008 |
DGI Østjylland |
+0.74 |
172 |
3:17.10 |
+21.37 |
|
|
|
|
|
Entry time: 3:23.25 |
(-6.15) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
William Hede Kristensen |
2009 |
DGI Sønderjylland |
+0.73 |
159 |
3:22.23 |
+26.50 |
|
|
|
|
|
Entry time: 3:26.98 |
(-4.75) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
William Schou |
2009 |
DGI Storstrømmen |
+0.63 |
154 |
3:24.21 |
+28.48 |
|
|
|
|
|
Entry time: 3:20.00 |
(+4.21) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Rasmus Fangel Sørensen |
2008 |
DGI Østjylland |
+0.75 |
143 |
3:29.28 |
+33.55 |
|
|
|
|
|
Entry time: 3:20.00 |
(+9.28) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Marius Sahl Jensen |
2009 |
DGI Nordjylland |
|
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Oliver Munck Sommer |
2008 |
DGI Østjylland |
|
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb officielt kl.: 13-03-2022 11:14:40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13-03-2022 11:14.52 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Vejle Svømmeklub |
|
|
|
|
|
|