Tulokset STT Taastrup Open 2022
Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultater |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Taastrup Svømmehal Hal 2 |
Arrangør |
Swim Team Taastrup |
|
|
|
|
|
|
Svømmeh |
50m |
Stævne dato: |
20. maj 2022 to 22. maj 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 2, 100m Frisvømning Herrer 13 og yngre - Indledende |
|
|
16 år og |
52.46 |
|
|
|
Gustav Klit Stjernholm |
2002 |
Svømmeklubben Triton B |
Taastrup (DEN) |
20-05-2022 |
|
|
|
|
14 til 15 å |
55.46 |
|
|
|
Björn Yngvi Guðmundss |
2007 |
Iceland (ISL) |
Taastrup (DEN) |
20-05-2022 |
|
|
|
|
0 til 13 år |
1:00.37 |
|
|
|
Mikkel Stabell |
2009 |
SvømmeKlubben SYD (DE |
Taastrup (DEN) |
20-05-2022 |
|
|
|
|
Plac |
|
Navn |
Født |
Klub |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Mikkel Stabell |
2009 |
SvømmeKlubben SYD |
+0.82 |
469 |
1:00.37 |
|
|
|
Q |
0 til 13 år |
|
|
|
Entry time: 1:04.64 |
(-4.27) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Vitus Ketscher |
2009 |
Hvidovre Svømmeklub |
+0.63 |
417 |
1:02.76 |
+2.39 |
|
Q |
|
|
|
|
Entry time: 1:03.24 |
(-0.48) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Carl August Scheel |
2009 |
Søllerød Svømmeklub |
+0.46 |
404 |
1:03.45 |
+3.08 |
|
Q |
|
|
|
|
Entry time: 1:04.09 |
(-0.64) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Árni Þór Pálmason |
2009 |
Iceland |
+0.67 |
402 |
1:03.55 |
+3.18 |
|
Q |
|
|
|
|
Entry time: 1:03.61 |
(-0.06) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
August Drucker |
2009 |
Søllerød Svømmeklub |
+0.60 |
390 |
1:04.18 |
+3.81 |
|
Q |
0 til 13 år |
|
|
|
Entry time: 1:07.32 |
(-3.14) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Victor Ravn Rehnström |
2009 |
Vellinge-Näsets Simklubb |
+0.70 |
364 |
1:05.69 |
+5.32 |
|
Q |
|
|
|
|
Entry time: 1:06.80 |
(-1.11) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Jarl Bjerregaard Abrahamsen |
2009 |
SvømmeKlubben SYD |
+0.73 |
358 |
1:06.05 |
+5.68 |
|
Q |
|
|
|
|
Entry time: 1:06.57 |
(-0.52) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Gustav Jørgensen |
2009 |
Swim Team Taastrup |
+0.69 |
344 |
1:06.89 |
+6.52 |
|
Q |
0 til 13 år |
|
|
|
Entry time: 1:08.35 |
(-1.46) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Daniel Sabic |
2009 |
Hvidovre Svømmeklub |
+0.47 |
340 |
1:07.17 |
+6.80 |
|
Q |
0 til 13 år |
|
|
|
Entry time: 1:10.76 |
(-3.59) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Marcus Albjerg |
2009 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
+0.64 |
330 |
1:07.82 |
+7.45 |
|
Q |
|
|
|
|
Entry time: 1:08.12 |
(-0.30) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Emil Franck Kastrup |
2009 |
Svømmeklubben MK31 |
+0.74 |
325 |
1:08.19 |
+7.82 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:10.08 |
(-1.89) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Thias Roland Zimling |
2009 |
Svømmeklubben MK31 |
+0.71 |
303 |
1:09.78 |
+9.41 |
|
|
0 til 13 år |
|
|
|
Entry time: 1:19.00 |
(-9.22) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Jonatan Thrysøe |
2009 |
Svøm Slagelse Korsør |
+0.71 |
303 |
1:09.84 |
+9.47 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:09.34 |
(+0.50) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Frederik Vedtofte |
2009 |
Solrød Svømmeklub |
+0.80 |
300 |
1:10.00 |
+9.63 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:10.45 |
(-0.45) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Oliver Christensen |
2009 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
+0.76 |
300 |
1:10.05 |
+9.68 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:10.62 |
(-0.57) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Noah Sjögren |
2010 |
Vellinge-Näsets Simklubb |
+0.81 |
282 |
1:11.52 |
+11.15 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:11.61 |
(-0.09) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Anton Wichmann Christensen |
2009 |
Søllerød Svømmeklub |
+0.72 |
276 |
1:11.98 |
+11.61 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:12.54 |
(-0.56) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
|
Silas Nielsen |
2010 |
SvømmeKlubben SYD |
+0.79 |
275 |
1:12.06 |
+11.69 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:21.45 |
(-9.39) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
|
William Henry Hartvigsen |
2010 |
Søllerød Svømmeklub |
+0.63 |
273 |
1:12.29 |
+11.92 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:13.61 |
(-1.32) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
|
Sophus Fosbøl |
2009 |
Søllerød Svømmeklub |
+0.80 |
272 |
1:12.35 |
+11.98 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:07.59 |
(+4.76) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
|
Oscar Løwe Markvardsen |
2009 |
Holbæk Svømme Klub |
+0.60 |
272 |
1:12.36 |
+11.99 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:15.00 |
(-2.64) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
|
William Moe Sørensen |
2009 |
Søllerød Svømmeklub |
+0.57 |
269 |
1:12.62 |
+12.25 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:13.59 |
(-0.97) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
|
Herman Ludvig Scheel |
2011 |
Søllerød Svømmeklub |
+0.74 |
265 |
1:12.97 |
+12.60 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:12.84 |
(+0.13) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
|
Jonathan Nathansen |
2009 |
Søllerød Svømmeklub |
+0.63 |
265 |
1:13.02 |
+12.65 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:19.51 |
(-6.49) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
|
Wille Thente |
2010 |
Vellinge-Näsets Simklubb |
+0.68 |
258 |
1:13.68 |
+13.31 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:20.75 |
(-7.07) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
|
Silas Argueta Andersen |
2010 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
+0.80 |
255 |
1:13.91 |
+13.54 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:13.03 |
(+0.88) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
|
Jonathan Hornbech |
2009 |
Svømmeklubben MK31 |
+0.69 |
250 |
1:14.39 |
+14.02 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:24.00 |
(-9.61) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
|
Oskar Julius Krogh Bill |
2009 |
Svømmeklubben MK31 |
+0.74 |
250 |
1:14.43 |
+14.06 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:21.00 |
(-6.57) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
|
Tobias Hanson |
2009 |
Søllerød Svømmeklub |
+0.67 |
250 |
1:14.46 |
+14.09 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:14.03 |
(+0.43) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
|
Kristoffer Slente |
2010 |
SvømmeKlubben SYD |
+0.88 |
247 |
1:14.76 |
+14.39 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:19.12 |
(-4.36) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
|
Vilbert Fosbøl |
2011 |
Søllerød Svømmeklub |
+0.71 |
234 |
1:16.06 |
+15.69 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:20.46 |
(-4.40) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
|
Mikkel Skytte Nielsen |
2010 |
SvømmeKlubben SYD |
+0.75 |
230 |
1:16.54 |
+16.17 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:24.56 |
(-8.02) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
|
Benjamin K Olesen |
2011 |
Hvidovre Svømmeklub |
+0.70 |
228 |
1:16.68 |
+16.31 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:16.52 |
(+0.16) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
|
Sixten Blicher Retpen |
2010 |
Svømmeklubben MK31 |
+0.80 |
217 |
1:17.96 |
+17.59 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:24.00 |
(-6.04) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
|
Oliver Thøsing Skourup |
2010 |
Solrød Svømmeklub |
+0.91 |
213 |
1:18.45 |
+18.08 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:21.55 |
(-3.10) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
|
Sebastian Gordon Shapley |
2009 |
Søllerød Svømmeklub |
+0.94 |
209 |
1:19.01 |
+18.64 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:24.52 |
(-5.51) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
|
Elias Brøndum Andersen |
2010 |
Søllerød Svømmeklub |
+0.77 |
203 |
1:19.72 |
+19.35 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:22.18 |
(-2.46) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
|
Filip Nielsen |
2010 |
Rønne Svømme Klub |
+0.85 |
203 |
1:19.81 |
+19.44 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:22.65 |
(-2.84) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
|
Villads Westen Tingsted |
2011 |
SvømmeKlubben SYD |
+0.83 |
191 |
1:21.39 |
+21.02 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:27.03 |
(-5.64) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
|
Jonathan Znaty |
2009 |
Søllerød Svømmeklub |
+0.83 |
189 |
1:21.60 |
+21.23 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:23.84 |
(-2.24) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
|
Charlie Mårtensson |
2010 |
Vellinge-Näsets Simklubb |
+0.78 |
186 |
1:22.11 |
+21.74 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:21.82 |
(+0.29) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
=42 |
|
Lucas Madsen |
2009 |
Vordingborg Svømme Klub |
+0.75 |
184 |
1:22.36 |
+21.99 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:30.00 |
(-7.64) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
=42 |
|
Gustav Brodersen Stibolt |
2009 |
Rønne Svømme Klub |
+0.85 |
184 |
1:22.36 |
+21.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
|
Gustav Vestgården Tukk |
2009 |
Vellinge-Näsets Simklubb |
+0.89 |
184 |
1:22.45 |
+22.08 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:24.02 |
(-1.57) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
|
Storm Raagefelt |
2011 |
Hvidovre Svømmeklub |
+0.68 |
178 |
1:23.39 |
+23.02 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:23.25 |
(+0.14) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
46 |
|
Rasmus Kohave Sørensen |
2010 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
|
144 |
1:29.33 |
+28.96 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:27.38 |
(+1.95) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
47 |
|
Enoch Frederik Homoki |
2010 |
Søllerød Svømmeklub |
|
139 |
1:30.38 |
+30.01 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:28.61 |
(+1.77) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
48 |
|
Victor Nielsen |
2011 |
Solrød Svømmeklub |
+0.63 |
129 |
1:32.83 |
+32.46 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:27.94 |
(+4.89) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
49 |
|
Oliver Mejborn |
2011 |
SvømmeKlubben SYD |
|
128 |
1:32.85 |
+32.48 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 2:15.43 |
(-42.58) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
50 |
|
Victor Søegaard |
2011 |
Søllerød Svømmeklub |
+0.97 |
125 |
1:33.61 |
+33.24 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:36.98 |
(-3.37) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
51 |
|
Sander Larsen |
2011 |
Albertslund IF |
+0.45 |
123 |
1:34.15 |
+33.78 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:40.00 |
(-5.85) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
52 |
|
Caleb Meyer |
2012 |
Søllerød Svømmeklub |
+0.71 |
87 |
1:45.60 |
+45.23 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:52.92 |
(-7.32) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
53 |
|
William Petersen |
2011 |
Solrød Svømmeklub |
+0.86 |
87 |
1:45.73 |
+45.36 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:40.82 |
(+4.91) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
54 |
|
Storm Junior |
2012 |
Albertslund IF |
+0.71 |
82 |
1:47.94 |
+47.57 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:50.00 |
(-2.06) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
55 |
|
Noah Kepser |
2010 |
Albertslund IF |
|
77 |
1:50.08 |
+49.71 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:50.00 |
(+0.08) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
William Iversen |
2010 |
Vellinge-Näsets Simklubb |
+0.79 |
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
|
SW 4.4 |
|
|
|
|
- |
|
William Ohlin |
2010 |
Vellinge-Näsets Simklubb |
+0.55 |
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
|
SW 4.4 |
|
|
|
|
- |
|
Christoph Lykke Piil Andersen |
2010 |
Søllerød Svømmeklub |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Gustav Holm |
2009 |
Albertslund IF |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb officielt kl.: 20-05-2022 18:14:10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 2, 100m Frisvømning Herrer 14-15 år - Indledende |
|
|
16 år og |
52.46 |
|
|
|
Gustav Klit Stjernholm |
2002 |
Svømmeklubben Triton B |
Taastrup (DEN) |
20-05-2022 |
|
|
|
|
14 til 15 å |
55.46 |
|
|
|
Björn Yngvi Guðmundss |
2007 |
Iceland (ISL) |
Taastrup (DEN) |
20-05-2022 |
|
|
|
|
0 til 13 år |
1:00.37 |
|
|
|
Mikkel Stabell |
2009 |
SvømmeKlubben SYD (DE |
Taastrup (DEN) |
20-05-2022 |
|
|
|
|
Plac |
|
Navn |
Født |
Klub |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Björn Yngvi Guðmundsson |
2007 |
Iceland |
+0.46 |
605 |
55.46 |
|
|
|
DI |
14 til 15 år |
|
|
|
Entry time: 55.47 |
(-0.01) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Storm Melgaard |
2007 |
Køge Svømmeklub |
+0.71 |
569 |
56.59 |
+1.13 |
|
Q |
|
|
|
|
Entry time: 56.01 |
(+0.58) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Magnús Viðir Jónsson |
2008 |
Iceland |
+0.59 |
525 |
58.14 |
+2.68 |
|
Q |
14 til 15 år |
|
|
|
Entry time: 1:03.02 |
(-4.88) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Sebastian R. Bjerg |
2007 |
Søllerød Svømmeklub |
+0.80 |
513 |
58.58 |
+3.12 |
|
Q |
|
|
|
|
Entry time: 58.30 |
(+0.28) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Denas Kazulis |
2008 |
Iceland |
+0.66 |
496 |
59.25 |
+3.79 |
|
Q |
|
|
|
|
Entry time: 58.15 |
(+1.10) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Emil Lejbølle |
2007 |
Næstved Svømmeklub |
+0.71 |
468 |
1:00.41 |
+4.95 |
|
Q |
|
|
|
|
Entry time: 1:02.25 |
(-1.84) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Nicolai Molter Petersen |
2008 |
Næstved Svømmeklub |
+0.63 |
456 |
1:00.92 |
+5.46 |
|
Q |
|
|
|
|
Entry time: 1:01.93 |
(-1.01) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Victor Buck |
2007 |
Holbæk Svømme Klub |
+0.69 |
453 |
1:01.06 |
+5.60 |
|
Q |
|
|
|
|
Entry time: 1:01.07 |
(-0.01) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Kristoffer Fjeldsted |
2008 |
Køge Svømmeklub |
+0.76 |
442 |
1:01.55 |
+6.09 |
|
Q |
|
|
|
|
Entry time: 59.55 |
(+2.00) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Nicolai Hertz |
2007 |
Søllerød Svømmeklub |
+0.71 |
439 |
1:01.68 |
+6.22 |
|
Q |
|
|
|
|
Entry time: 1:04.91 |
(-3.23) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Felix Frederiksen |
2007 |
SvømmeKlubben SYD |
+0.71 |
435 |
1:01.90 |
+6.44 |
|
Q |
|
|
|
|
Entry time: 1:01.22 |
(+0.68) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Eran Akar |
2008 |
Svømmeklubben MK31 |
+0.73 |
434 |
1:01.94 |
+6.48 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:04.75 |
(-2.81) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Johan Paaske |
2007 |
Søllerød Svømmeklub |
+0.63 |
432 |
1:02.02 |
+6.56 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:02.70 |
(-0.68) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Dominic Dadi Wheeler |
2007 |
Iceland |
+0.68 |
431 |
1:02.09 |
+6.63 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:02.36 |
(-0.27) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Dion Veliqi |
2008 |
SvømmeKlubben SYD |
+0.70 |
429 |
1:02.17 |
+6.71 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:01.88 |
(+0.29) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Thor Andersen |
2007 |
Søllerød Svømmeklub |
+0.68 |
424 |
1:02.43 |
+6.97 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:03.55 |
(-1.12) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Daði Rafn Falsson |
2008 |
Iceland |
+0.78 |
424 |
1:02.44 |
+6.98 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:04.17 |
(-1.73) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
|
Viktor Damkjær Pyndt |
2008 |
SvømmeKlubben SYD |
+0.60 |
423 |
1:02.46 |
+7.00 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:03.58 |
(-1.12) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
|
Thor Rosselló-Tang |
2008 |
Svømmeklubben MK31 |
+0.59 |
423 |
1:02.48 |
+7.02 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:02.12 |
(+0.36) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
|
Hjalte Lildballe Møller |
2007 |
Køge Svømmeklub |
+0.74 |
422 |
1:02.53 |
+7.07 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 59.47 |
(+3.06) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
|
Rasmus Alexander Nielsen |
2008 |
Svømmeklubben MK31 |
+0.71 |
418 |
1:02.71 |
+7.25 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:04.36 |
(-1.65) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
|
Nikolai Leo Jónsson |
2008 |
Iceland |
+0.62 |
410 |
1:03.13 |
+7.67 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:05.59 |
(-2.46) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
|
Carl Gustav Christensen |
2007 |
Køge Svømmeklub |
+0.68 |
401 |
1:03.58 |
+8.12 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:04.92 |
(-1.34) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
|
Oliver Ellegaard Petersen |
2008 |
Næstved Svømmeklub |
+0.63 |
384 |
1:04.52 |
+9.06 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:08.17 |
(-3.65) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
|
Mathias Klint Craven |
2008 |
Holbæk Svømme Klub |
+0.66 |
382 |
1:04.64 |
+9.18 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:04.65 |
(-0.01) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
|
Parham Ahmadi Moghaddam |
2007 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
+0.74 |
373 |
1:05.12 |
+9.66 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:35.00 |
(-29.88) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
|
Asger Friis Justesen |
2008 |
Vordingborg Svømme Klub |
+0.74 |
369 |
1:05.37 |
+9.91 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:07.00 |
(-1.63) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
|
Lucas Lennartsson |
2008 |
Vellinge-Näsets Simklubb |
+0.70 |
357 |
1:06.08 |
+10.62 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:05.14 |
(+0.94) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
|
Frederik Nymann |
2007 |
Holbæk Svømme Klub |
+0.79 |
356 |
1:06.15 |
+10.69 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:06.64 |
(-0.49) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
|
Anders Jensen |
2008 |
Holbæk Svømme Klub |
+0.59 |
353 |
1:06.34 |
+10.88 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:06.30 |
(+0.04) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
|
Frej Matias Krog |
2007 |
Holbæk Svømme Klub |
+0.61 |
350 |
1:06.56 |
+11.10 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:05.35 |
(+1.21) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
|
Anton Bjursell |
2008 |
Vellinge-Näsets Simklubb |
+0.80 |
345 |
1:06.85 |
+11.39 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:08.62 |
(-1.77) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
|
Gustav Hejl-Rasmussen |
2007 |
Køge Svømmeklub |
+0.71 |
339 |
1:07.27 |
+11.81 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:08.33 |
(-1.06) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
|
Julius Hartmann Mortensen |
2007 |
Hvidovre Svømmeklub |
+0.71 |
337 |
1:07.38 |
+11.92 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:08.25 |
(-0.87) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
|
Linus Noe |
2008 |
Holbæk Svømme Klub |
+0.71 |
334 |
1:07.60 |
+12.14 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:09.27 |
(-1.67) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
|
Elliot Rosberg |
2008 |
Vellinge-Näsets Simklubb |
+0.61 |
333 |
1:07.66 |
+12.20 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:07.88 |
(-0.22) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
|
Jonas Lykke Hergaard |
2007 |
Swim Team Taastrup |
+0.73 |
318 |
1:08.71 |
+13.25 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:07.40 |
(+1.31) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
|
Jacob Hwaiz |
2007 |
Hvidovre Svømmeklub |
+0.66 |
316 |
1:08.86 |
+13.40 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:09.32 |
(-0.46) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
|
Pelle Chr. Severinsen |
2008 |
Køge Svømmeklub |
+0.85 |
309 |
1:09.35 |
+13.89 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:11.03 |
(-1.68) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
|
Elliot Salih |
2008 |
Vellinge-Näsets Simklubb |
+0.64 |
307 |
1:09.51 |
+14.05 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:11.25 |
(-1.74) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
|
William Bugge |
2008 |
Swim Team Taastrup |
+0.62 |
302 |
1:09.85 |
+14.39 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:11.75 |
(-1.90) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
|
Sebastian Kørup |
2007 |
SvømmeKlubben SYD |
+0.65 |
287 |
1:11.06 |
+15.60 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:12.68 |
(-1.62) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
|
Jalte Harpsøe Halberg |
2008 |
SvømmeKlubben SYD |
+0.83 |
281 |
1:11.55 |
+16.09 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:13.50 |
(-1.95) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
|
David Pereira |
2008 |
Søllerød Svømmeklub |
+0.76 |
240 |
1:15.44 |
+19.98 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:16.25 |
(-0.81) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
|
Christoffer Andersen |
2007 |
Rønne Svømme Klub |
+0.81 |
231 |
1:16.38 |
+20.92 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:18.15 |
(-1.77) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
46 |
|
Karl Rosenkilde Ebbe |
2007 |
SvømmeKlubben SYD |
+0.66 |
221 |
1:17.57 |
+22.11 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:22.94 |
(-5.37) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Phillip Knudsen |
2007 |
Næstved Svømmeklub |
+0.67 |
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
|
SW 4.4 |
|
|
|
|
- |
|
Jakob Sanderhoff |
2007 |
Hvidovre Svømmeklub |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb officielt kl.: 20-05-2022 18:14:10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 2, 100m Frisvømning Herrer 16 og ældre - Indledende |
|
|
16 år og |
52.46 |
|
|
|
Gustav Klit Stjernholm |
2002 |
Svømmeklubben Triton B |
Taastrup (DEN) |
20-05-2022 |
|
|
|
|
14 til 15 å |
55.46 |
|
|
|
Björn Yngvi Guðmundss |
2007 |
Iceland (ISL) |
Taastrup (DEN) |
20-05-2022 |
|
|
|
|
0 til 13 år |
1:00.37 |
|
|
|
Mikkel Stabell |
2009 |
SvømmeKlubben SYD (DE |
Taastrup (DEN) |
20-05-2022 |
|
|
|
|
Plac |
|
Navn |
Født |
Klub |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Gustav Klit Stjernholm |
2002 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
+0.72 |
715 |
52.46 |
|
|
|
Q |
16 år og æld |
|
|
|
Entry time: 51.58 |
(+0.88) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Sebastian Greisen |
2004 |
Hovedstadens Svømmeklub |
+0.72 |
660 |
53.87 |
+1.41 |
|
Q |
16 år og æld |
|
|
|
Entry time: 52.45 |
(+1.42) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Thomas Høgenhaug |
2003 |
Søllerød Svømmeklub |
+0.49 |
642 |
54.37 |
+1.91 |
|
DI |
|
|
|
|
Entry time: 55.04 |
(-0.67) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Daniel Bornhøft Nielsen |
2004 |
Hovedstadens Svømmeklub |
+0.71 |
606 |
55.41 |
+2.95 |
|
Q |
|
|
|
|
Entry time: 53.44 |
(+1.97) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Wessel Stupers |
2002 |
Hovedstadens Svømmeklub |
+0.62 |
604 |
55.48 |
+3.02 |
|
Q |
|
|
|
|
Entry time: 53.89 |
(+1.59) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Isaac Barrett |
2005 |
Vellinge-Näsets Simklubb |
+0.63 |
595 |
55.75 |
+3.29 |
|
Q |
|
|
|
|
Entry time: 54.17 |
(+1.58) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Alexander Slente |
2004 |
SvømmeKlubben SYD |
+0.49 |
593 |
55.83 |
+3.37 |
|
Q |
|
|
|
|
Entry time: 55.45 |
(+0.38) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Gabriel Olsson |
2004 |
Vellinge-Näsets Simklubb |
+0.64 |
580 |
56.23 |
+3.77 |
|
Q |
|
|
|
|
Entry time: 56.41 |
(-0.18) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Viktor Bernstein |
2006 |
Hvidovre Svømmeklub |
|
576 |
56.37 |
+3.91 |
|
Q |
|
|
|
|
Entry time: 56.92 |
(-0.55) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Gustav Steen Andersen |
2006 |
Hovedstadens Svømmeklub |
+0.70 |
564 |
56.75 |
+4.29 |
|
Q |
|
|
|
|
Entry time: 56.17 |
(+0.58) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Mathias Toft Nørskov |
2003 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
+0.60 |
559 |
56.94 |
+4.48 |
|
Q |
|
|
|
|
Entry time: 57.15 |
(-0.21) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Erik Schmidt |
2005 |
Gentofte Svømme Klub |
+0.68 |
550 |
57.23 |
+4.77 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 55.82 |
(+1.41) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Andreas Stampe Dalgaard |
2004 |
Swim Team Taastrup |
+0.80 |
550 |
57.25 |
+4.79 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 56.12 |
(+1.13) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Ludvig Romare |
2004 |
Vellinge-Näsets Simklubb |
+0.68 |
549 |
57.28 |
+4.82 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 57.28 |
(=) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Oscar Rybak-Andersen |
2005 |
Gentofte Svømme Klub |
+0.76 |
538 |
57.66 |
+5.20 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 58.58 |
(-0.92) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Mikkel Andersen |
2005 |
Hovedstadens Svømmeklub |
+0.68 |
514 |
58.55 |
+6.09 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 58.59 |
(-0.04) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Laurits Boserup |
2005 |
Gentofte Svømme Klub |
+0.68 |
512 |
58.62 |
+6.16 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 59.06 |
(-0.44) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
|
Sune Vergmann |
2005 |
Swim Team Taastrup |
+0.64 |
511 |
58.65 |
+6.19 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 58.46 |
(+0.19) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
|
Rasmus Hatting Petersen |
2002 |
Svømmeklubben MK31 |
+0.68 |
501 |
59.03 |
+6.57 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 56.79 |
(+2.24) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
|
Viktor Kristiansen |
2006 |
Svøm Slagelse Korsør |
+0.74 |
497 |
59.19 |
+6.73 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 59.79 |
(-0.60) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
|
Alexander Oxenbøll |
2006 |
Swim Team Taastrup |
+0.63 |
495 |
59.27 |
+6.81 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 59.21 |
(+0.06) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
|
Morten Kilhof |
2000 |
Solrød Svømmeklub |
+0.71 |
493 |
59.36 |
+6.90 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:00.15 |
(-0.79) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
|
Jonatan Bååth |
2006 |
Vellinge-Näsets Simklubb |
+0.71 |
488 |
59.55 |
+7.09 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 59.60 |
(-0.05) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
|
Jeppe Kjær |
2004 |
Swim Team Taastrup |
+0.67 |
483 |
59.78 |
+7.32 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 58.79 |
(+0.99) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
|
August Juel Bragge |
2005 |
Svømmeklubben MK31 |
+0.76 |
474 |
1:00.15 |
+7.69 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:00.22 |
(-0.07) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
|
Rasmus Capion |
2005 |
Vordingborg Svømme Klub |
+0.76 |
461 |
1:00.72 |
+8.26 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 58.48 |
(+2.24) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
|
Christian Søe Jepsen |
2005 |
Svøm Slagelse Korsør |
+0.71 |
453 |
1:01.06 |
+8.60 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:01.32 |
(-0.26) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
=28 |
|
Asbjørn Brandt-Lassen |
2006 |
Svømmeklubben MK31 |
+0.77 |
441 |
1:01.60 |
+9.14 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:01.96 |
(-0.36) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
=28 |
|
Kalle Gerner Knudsen |
2004 |
Swim Team Taastrup |
+0.62 |
441 |
1:01.60 |
+9.14 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:00.63 |
(+0.97) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
|
Hugo Prössel |
2006 |
Vellinge-Näsets Simklubb |
+0.72 |
431 |
1:02.06 |
+9.60 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:01.44 |
(+0.62) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
|
Sebastian Svenningsen |
2006 |
Næstved Svømmeklub |
+0.68 |
429 |
1:02.17 |
+9.71 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:03.93 |
(-1.76) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
|
Harald Franck |
2003 |
Næstved Svømmeklub |
+0.67 |
426 |
1:02.32 |
+9.86 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 57.82 |
(+4.50) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
|
Frederik Skytte Nielsen |
2005 |
SvømmeKlubben SYD |
+0.62 |
413 |
1:02.98 |
+10.52 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:02.03 |
(+0.95) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
|
Karl-Johan Brandt |
2006 |
Solrød Svømmeklub |
+0.70 |
378 |
1:04.87 |
+12.41 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:04.70 |
(+0.17) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
|
Oliver Skadhauge |
2002 |
Swim Team Taastrup |
+0.64 |
354 |
1:06.27 |
+13.81 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:06.73 |
(-0.46) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
|
Frederik Schmidt Johansen |
2002 |
Svøm Slagelse Korsør |
+0.73 |
321 |
1:08.48 |
+16.02 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:07.76 |
(+0.72) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
|
Theodor Fought |
2005 |
Vellinge-Näsets Simklubb |
+0.66 |
315 |
1:08.94 |
+16.48 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:10.61 |
(-1.67) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Kevin Witt Christensen |
1995 |
Farum Svømmeklub |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Alexander Nielsen |
2006 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Daniel Thilker |
2006 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb officielt kl.: 20-05-2022 18:14:10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22-05-2022 13:55.09 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Swim Team Taastrup |
|
|
|
|
|
|