2024-06-19   04:08:30
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Tulokset Talviuinnit

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Aamu

Document
Tulokset
Talviuinnit
Paikka: Myyrmäki Järjestäjä: Vanders
Allas: 25m Päivämäärä: 05 02 2022 - 05 02 2022
Laji 2, 4x50m Sekauinti Miehet 14 ja nuoremmat - Final
Sija Nimi Ikä Seura FINA Aika Ero
1 Vanders 14 Vanders 2:08.29
Samuli Liikamaa 2008 08A612 +0.71 35.05 35.05
Niklas Ugolnikov 2008 08B061 +0.03 33.86 1:08.91
Elias Nord 2008 08A149 +0.30 30.02 1:38.93
Joel Wahlman 2008 08A003 +0.41 29.36 2:08.29
2 Nurmijärven Uinti pojat 14 Nurmijärven Uinti 2:26.62 +18.33
Oiva Numminen 2009 09A997 +0.77 39.74 39.74
Alex Wiksten 2008 08A810 +0.62 37.64 1:17.38
Max Wiksten 2008 08A811 +0.62 34.10 1:51.48
Eemeli Kuusisto 2009 09A523 +0.97 35.14 2:26.62
3 HU Mörököllit 14 Helsingin Uimarit 2:45.74 +37.45
Jalo Rakemaa 2008 08B314 +0.88 40.59 40.59
Toni Lehikoinen 2009 09A599 +0.76 45.69 1:26.28
Roope Pirhonen 2009 09A625 +0.34 45.87 2:12.15
Oskar Kaisto 2009 09A491 +0.54 33.59 2:45.74
4 HU Kollit 14 Helsingin Uimarit 2:46.45 +38.16
Niilo Kivelä 2009 09A728 +0.80 39.94 39.94
Leon Andersson 2009 09A824 +0.47 49.30 1:29.24
Daniel Vinogradoff 2010 10A082 +0.15 40.47 2:09.71
Luka Kyllönen 2008 08A159 +0.20 36.74 2:46.45
5 HU Piraatit 14 Helsingin Uimarit 2:53.91 +45.62
Georgy Shchukin 2010 10A130 +0.60 41.72 41.72
Noel Masalin 2008 08A393 +0.58 55.28 1:37.00
Emil Mattila 2009 09A600 +0.17 43.70 2:20.70
Topias Verneri Heikkinen 2009 09A300 +0.47 33.21 2:53.91
Laji virallinen: 5.2.2022 10.18.58
Laji 2, 4x50m Sekauinti Miehet Kaiken ikäiset - Final
Sija Nimi Ikä Seura FINA Aika Ero
1 Vanders 14 Vanders 2:08.29
Samuli Liikamaa 2008 08A612 +0.71 35.05 35.05
Niklas Ugolnikov 2008 08B061 +0.03 33.86 1:08.91
Elias Nord 2008 08A149 +0.30 30.02 1:38.93
Joel Wahlman 2008 08A003 +0.41 29.36 2:08.29
2 HU Äijät 17 Helsingin Uimarit 2:16.57 +8.28
Leo Niemi 2008 08A136 +0.75 34.78 34.78
Aatto Korhonen 2006 06A289 +0.40 35.59 1:10.37
Matias Pontalti 2007 07B037 +0.50 35.24 1:45.61
Otso Koskela 2005 05A836 +0.16 30.96 2:16.57
3 HU Jäbät 17 Helsingin Uimarit 2:19.27 +10.98
Renaldo Rosental 2007 07A875 +0.90 1:19.13 1:19.13
Niilo Kommeri 2007 07A494 +0.48 31.63 1:50.76
Veikko Moilanen 2007 07A262 +0.36 28.66 2:19.42
Henri Piipponen 2005 05A848 0.15 2:19.27
4 Nurmijärven Uinti pojat 14 Nurmijärven Uinti 2:26.62 +18.33
Oiva Numminen 2009 09A997 +0.77 39.74 39.74
Alex Wiksten 2008 08A810 +0.62 37.64 1:17.38
Max Wiksten 2008 08A811 +0.62 34.10 1:51.48
Eemeli Kuusisto 2009 09A523 +0.97 35.14 2:26.62
5 HU Mörököllit 14 Helsingin Uimarit 2:45.74 +37.45
Jalo Rakemaa 2008 08B314 +0.88 40.59 40.59
Toni Lehikoinen 2009 09A599 +0.76 45.69 1:26.28
Roope Pirhonen 2009 09A625 +0.34 45.87 2:12.15
Oskar Kaisto 2009 09A491 +0.54 33.59 2:45.74
6 HU Kollit 14 Helsingin Uimarit 2:46.45 +38.16
Niilo Kivelä 2009 09A728 +0.80 39.94 39.94
Leon Andersson 2009 09A824 +0.47 49.30 1:29.24
Daniel Vinogradoff 2010 10A082 +0.15 40.47 2:09.71
Luka Kyllönen 2008 08A159 +0.20 36.74 2:46.45
7 HU Piraatit 14 Helsingin Uimarit 2:53.91 +45.62
Georgy Shchukin 2010 10A130 +0.60 41.72 41.72
Noel Masalin 2008 08A393 +0.58 55.28 1:37.00
Emil Mattila 2009 09A600 +0.17 43.70 2:20.70
Topias Verneri Heikkinen 2009 09A300 +0.47 33.21 2:53.91
- ORCA Helsinki 18 ORCA Helsinki DSQ
SW 10.11 Vaihtorikko
Matias Viktor Kukkonen 2006 06A714 +0.66 29.53 29.53
Arttu Valonen 2004 04A796 +0.23 31.97 1:01.50
Mark Kellinsalmi 2007 07A341 +0.16 27.48 1:28.98
Lauri Pyykkö 2004 04A909 -0.08
Laji virallinen: 5.2.2022 10.18.58
05-02-2022 10.53.18 Tulospalvelu: WinGrodan 2,9 Lisensoitu: Vanders

Swimify Web Banner

Swimify Android Banner

LiveTiming iPhone Banner