2022-09-27   07:35:29
Choose competition:

Choose language:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Results for Oulun Uinnit

Below are all results from the competition shown by session.

2. jakso sunnuntai

Document
Tulokset
Oulun Uinnit
Paikka: Järjestäjä: Oulun Uinti
Allas: 50m Päivämäärä: 26 02 2022 - 26 02 2022
Laji 36, 6x100m Freestyle Men 16 ja nuoremmat - Finaali
Sija Nimi Ikä Seura FINA Aika Ero
1 VUS 1 16 Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls 6:27.06
Oskar Söderlund 2007 07A280 30.45 1:05.23 1:05.23
Iivari Kautiainen 2006 06A671 30.98 1:03.42 2:08.65
Oskar Söderlund 2007 07A280 31.25 1:05.83 3:14.48
Iivari Kautiainen 2006 06A671 31.39 1:04.49 4:18.97
Oskar Söderlund 2007 07A280 30.06 1:04.73 5:23.70
Iivari Kautiainen 2006 06A671 30.76 1:03.36 6:27.06
2 Kr1V 16 Oulun Uinti 1906 6:29.58 +2.52
Markus Tervaskanto 2006 06A664 30.08 1:04.39 1:04.39
Onni Tarkiainen 2006 06B069 30.86 1:04.78 2:09.17
Markus Tervaskanto 2006 06A664 30.68 1:06.15 3:15.32
Onni Tarkiainen 2006 06B069 31.05 1:05.05 4:20.37
Markus Tervaskanto 2006 06A664 31.29 1:05.71 5:26.08
Onni Tarkiainen 2006 06B069 30.70 1:03.50 6:29.58
3 VUS 2 14 Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls 6:50.44 +23.38
Arvid Kaas 2008 08A689 30.85 1:05.60 1:05.60
Eemeli Nygård 2008 08A397 32.85 1:09.68 2:15.28
Arvid Kaas 2008 08A689 32.63 1:08.01 3:23.29
Eemeli Nygård 2008 08A397 33.35 1:10.49 4:33.78
Arvid Kaas 2008 08A689 32.35 1:06.50 5:40.28
Eemeli Nygård 2008 08A397 33.20 1:10.16 6:50.44
4 VUS 3 15 Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls 7:07.74 +40.68
Konstantinos Karagiannis 2009 09A094 32.61 1:09.59 1:09.59
Kaj Jonatan Jakobsson 2007 07A800 34.30 1:12.46 2:22.05
Konstantinos Karagiannis 2009 09A094 33.66 1:10.91 3:32.96
Kaj Jonatan Jakobsson 2007 07A800 36.31 1:14.18 4:47.14
Konstantinos Karagiannis 2009 09A094 32.32 1:09.66 5:56.80
Kaj Jonatan Jakobsson 2007 07A800 34.23 1:10.94 7:07.74
5 VUS 4 14 Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls 7:47.15 +1:20.0
Michail Angelos Karagiannis 2009 09A093 35.97 1:17.74 1:17.74
Olli Korvakangas 2008 08A603 35.46 1:13.90 2:31.64
Michail Angelos Karagiannis 2009 09A093 37.31 1:20.79 3:52.43
Olli Korvakangas 2008 08A603 36.85 1:16.49 5:08.92
Michail Angelos Karagiannis 2009 09A093 37.77 1:20.91 6:29.83
Olli Korvakangas 2008 08A603 37.45 1:17.32 7:47.15
Laji virallinen: 27.2.2022 17.28.42
Laji 36, 6x100m Freestyle Men 17 ja vanhemmat - Finaali
Sija Nimi Ikä Seura FINA Aika Ero
1 Kemin Työväen Uimarit 20 Kemin Työväen Uimarit 5:43.70
Toni Lipponen 2003 03A125 28.67 58.94 58.94
Ronny Brännkärr 2002 02A150 25.91 55.45 1:54.39
Toni Lipponen 2003 03A125 28.19 58.71 2:53.10
Ronny Brännkärr 2002 02A150 27.22 57.41 3:50.51
Toni Lipponen 2003 03A125 27.86 58.60 4:49.11
Ronny Brännkärr 2002 02A150 26.62 54.59 5:43.70
2 OU ER1 20 Oulun Uinti 1906 5:54.73 +11.03
Elias Juntunen 2002 02A075 28.26 58.34 58.34
Jere Hannuksela 2004 04A877 27.81 57.72 1:56.06
Elias Juntunen 2002 02A075 28.20 59.89 2:55.95
Jere Hannuksela 2004 04A877 28.97 59.72 3:55.67
Elias Juntunen 2002 02A075 29.01 1:01.01 4:56.68
Jere Hannuksela 2004 04A877 27.95 58.05 5:54.73
3 OuLo Nylkyttäjät 19 Oulun Lohet 5:59.71 +16.01
Jeriko Helanen 2008 08A802 29.05 1:00.12 1:00.12
Mikael Ryynänen 2003 03A344 27.87 57.50 1:57.62
Jeriko Helanen 2008 08A802 30.45 1:02.10 2:59.72
Mikael Ryynänen 2003 03A344 28.43 59.58 3:59.30
Jeriko Helanen 2008 08A802 29.42 1:00.91 5:00.21
Mikael Ryynänen 2003 03A344 28.37 59.50 5:59.71
4 OU ER2 20 Oulun Uinti 1906 6:05.26 +21.56
Lasse Pulkkinen 2002 02A039 28.68 59.30 59.30
Paavo Erkinaro 2003 03A020 28.30 59.17 1:58.47
Lasse Pulkkinen 2002 02A039 29.39 1:00.96 2:59.43
Paavo Erkinaro 2003 03A020 28.96 1:00.85 4:00.28
Lasse Pulkkinen 2002 02A039 30.00 1:02.86 5:03.14
Paavo Erkinaro 2003 03A020 29.37 1:02.12 6:05.26
5 Uivat Nakit 17 Salon Uimarit 6:31.85 +48.15
Matias Saarinen 2006 06A268 31.68 1:06.18 1:06.18
Miika Nurminen 2005 05A624 29.60 1:03.09 2:09.27
Matias Saarinen 2006 06A268 31.67 1:06.53 3:15.80
Miika Nurminen 2005 05A624 31.05 1:05.02 4:20.82
Matias Saarinen 2006 06A268 30.77 1:05.06 5:25.88
Miika Nurminen 2005 05A624 31.92 1:05.97 6:31.85
6 OU ER3 20 Oulun Uinti 1906 6:32.25 +48.55
Sihan Yu 2003 03A332 29.36 1:02.39 1:02.39
Valtteri Taskinen 2002 02A093 30.94 30.94 1:33.33
Sihan Yu 2003 03A332 1:05.38 1:40.29 3:13.62
Valtteri Taskinen 2002 02A093 32.70 1:08.04 4:21.66
Sihan Yu 2003 03A332 31.29 1:06.49 5:28.15
Valtteri Taskinen 2002 02A093 30.61 1:04.10 6:32.25
- VUS 1 16 Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls 6:27.06 +43.36
Oskar Söderlund 2007 07A280 30.45 1:05.23 1:05.23
Iivari Kautiainen 2006 06A671 30.98 1:03.42 2:08.65
Oskar Söderlund 2007 07A280 31.25 1:05.83 3:14.48
Iivari Kautiainen 2006 06A671 31.39 1:04.49 4:18.97
Oskar Söderlund 2007 07A280 30.06 1:04.73 5:23.70
Iivari Kautiainen 2006 06A671 30.76 1:03.36 6:27.06
- Kr1V 16 Oulun Uinti 1906 6:29.58 +45.88
Markus Tervaskanto 2006 06A664 30.08 1:04.39 1:04.39
Onni Tarkiainen 2006 06B069 30.86 1:04.78 2:09.17
Markus Tervaskanto 2006 06A664 30.68 1:06.15 3:15.32
Onni Tarkiainen 2006 06B069 31.05 1:05.05 4:20.37
Markus Tervaskanto 2006 06A664 31.29 1:05.71 5:26.08
Onni Tarkiainen 2006 06B069 30.70 1:03.50 6:29.58
- VUS 2 14 Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls 6:50.44 +1:06.7
Arvid Kaas 2008 08A689 30.85 1:05.60 1:05.60
Eemeli Nygård 2008 08A397 32.85 1:09.68 2:15.28
Arvid Kaas 2008 08A689 32.63 1:08.01 3:23.29
Eemeli Nygård 2008 08A397 33.35 1:10.49 4:33.78
Arvid Kaas 2008 08A689 32.35 1:06.50 5:40.28
Eemeli Nygård 2008 08A397 33.20 1:10.16 6:50.44
- VUS 3 15 Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls 7:07.74 +1:24.0
Konstantinos Karagiannis 2009 09A094 32.61 1:09.59 1:09.59
Kaj Jonatan Jakobsson 2007 07A800 34.30 1:12.46 2:22.05
Konstantinos Karagiannis 2009 09A094 33.66 1:10.91 3:32.96
Kaj Jonatan Jakobsson 2007 07A800 36.31 1:14.18 4:47.14
Konstantinos Karagiannis 2009 09A094 32.32 1:09.66 5:56.80
Kaj Jonatan Jakobsson 2007 07A800 34.23 1:10.94 7:07.74
- VUS 4 14 Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls 7:47.15 +2:03.4
Michail Angelos Karagiannis 2009 09A093 35.97 1:17.74 1:17.74
Olli Korvakangas 2008 08A603 35.46 1:13.90 2:31.64
Michail Angelos Karagiannis 2009 09A093 37.31 1:20.79 3:52.43
Olli Korvakangas 2008 08A603 36.85 1:16.49 5:08.92
Michail Angelos Karagiannis 2009 09A093 37.77 1:20.91 6:29.83
Olli Korvakangas 2008 08A603 37.45 1:17.32 7:47.15
Laji virallinen: 27.2.2022 17.28.42
27-02-2022 17.28.55 Tulospalvelu: WinGrodan 2,9 Lisensoitu: Oulun Uinti 1906

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner