2023-01-31   07:46:49
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Tulokset Lohi uinnit 2022

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Sessio 2

Document
Tulokset
Lohi Uinnit 2022
Paikka: Järjestäjä: Oulun Lohet
Allas: 50m Päivämäärä: 21 05 2022 - 22 05 2022
Laji 11, 400m Vapaauinti Naiset 12 ja nuoremmat - Final
Sponsori: Lampila Oy
Sija Nimi Synty Seura Reak. FINA Aika Ero
1 Noora Haikola 2011 Kempeleen Pyrintö 391 5:23.29
Entry time: 5:45.05 (-21.76)
50m: 36.21
100m: 1:17.56
(41.35)
150m: 1:59.57
(42.01)
200m: 2:42.38
(42.81)
250m: 3:23.73
(41.35)
300m: 4:05.14
(41.41)
350m: 4:45.32
(40.18)
400m: 5:23.29
(37.97)
2 Veera Antinmaa 2011 Oulun Lohet 377 5:27.09 +3.80
Entry time: 5:36.27 (-9.18)
50m: 34.93
100m: 1:16.49
(41.56)
150m: 1:59.19
(42.70)
200m: 2:41.49
(42.30)
250m: 3:23.71
(42.22)
300m: 4:05.99
(42.28)
350m: 4:47.44
(41.45)
400m: 5:27.09
(39.65)
3 Elisa Putaala 2010 Oulun Lohet 305 5:50.98 +27.69
Entry time: 6:07.74 (-16.76)
50m: 40.32
100m: 1:25.08
(44.76)
150m: 2:10.32
(45.24)
200m: 2:55.38
(45.06)
250m: 3:39.62
(44.24)
300m: 4:24.86
(45.24)
350m: 5:08.58
(43.72)
400m: 5:50.98
(42.40)
4 Kertu Eliis Kangru 2010 Aquamarine Spordiklubi 291 5:56.58 +33.29
Entry time: 5:35.42 (+21.16)
50m: 39.34
100m: 1:23.71
(44.37)
150m: 2:08.99
(45.28)
200m: 2:54.67
(45.68)
250m: 3:40.76
(46.09)
300m: 4:26.65
(45.89)
350m: 5:12.09
(45.44)
400m: 5:56.58
(44.49)
5 Mia Adriana Viilup 2010 Aquamarine Spordiklubi 278 6:02.05 +38.76
Entry time: 5:48.56 (+13.49)
50m: 39.63
100m: 1:24.94
(45.31)
150m: 2:10.69
(45.75)
200m: 2:57.73
(47.04)
250m: 3:44.16
(46.43)
300m: 4:30.59
(46.43)
350m: 5:17.16
(46.57)
400m: 6:02.05
(44.89)
6 Kirsti Ryynänen 2010 Oulun Lohet 255 6:12.88 +49.59
Entry time: 6:12.25 (+0.63)
50m: 40.14
100m: 1:26.67
(46.53)
150m: 2:14.26
(47.59)
200m: 3:02.93
(48.67)
250m: 3:51.37
(48.44)
300m: 4:39.22
(47.85)
350m: 5:27.45
(48.23)
400m: 6:12.88
(45.43)
7 Iris Mets 2010 Oulun Uinti 1906 242 6:19.25 +55.96
Entry time: 6:19.11 (+0.14)
50m: 40.97
100m: 1:28.86
(47.89)
150m: 2:17.51
(48.65)
200m: 3:06.28
(48.77)
250m: 3:55.28
(49.00)
300m: 4:45.10
(49.82)
350m: 5:34.34
(49.24)
400m: 6:19.25
(44.91)
8 Saga Sirniö 2011 Oulun Uinti 1906 234 6:23.67 +1:00.38
Entry time: 6:33.89 (-10.22)
50m: 41.12
100m: 1:27.84
(46.72)
150m: 2:17.35
(49.51)
200m: 3:07.48
(50.13)
250m: 3:56.98
(49.50)
300m: 4:47.65
(50.67)
350m: 5:36.97
(49.32)
400m: 6:23.67
(46.70)
9 Isla Kettula 2010 Oulun Lohet 222 6:29.99 +1:06.70
50m: 43.52
100m: 1:30.56
(47.04)
150m: 2:20.31
(49.75)
200m: 3:10.34
(50.03)
250m: 4:01.02
(50.68)
300m: 4:52.52
(51.50)
350m: 5:44.23
(51.71)
400m: 6:29.99
(45.76)
10 Minka Adeleine Torvikoski 2011 Kemin Työväen Uimarit 218 6:32.54 +1:09.25
Entry time: 6:27.16 (+5.38)
50m: 41.29
100m: 1:29.48
(48.19)
150m: 2:19.67
(50.19)
200m: 3:11.12
(51.45)
250m: 4:03.71
(52.59)
300m: 4:55.81
(52.10)
350m: 5:47.09
(51.28)
400m: 6:32.54
(45.45)
11 Taika Kauppi 2011 Oulun Uinti 1906 213 6:35.46 +1:12.17
Entry time: 6:44.27 (-8.81)
50m: 40.37
100m: 1:28.72
(48.35)
150m: 2:19.66
(50.94)
200m: 3:11.56
(51.90)
250m: 4:04.81
(53.25)
300m: 4:56.83
(52.02)
350m: 5:48.33
(51.50)
400m: 6:35.46
(47.13)
12 Rongxuan Bai 2011 Oulun Uinti 1906 181 6:58.01 +1:34.72
Entry time: 7:00.51 (-2.50)
50m: 43.23
100m: 1:34.93
(51.70)
150m: 2:27.63
(52.70)
200m: 3:23.13
(55.50)
250m: 4:17.05
(53.92)
300m: 5:12.45
(55.40)
350m: 6:06.87
(54.42)
400m: 6:58.01
(51.14)
13 Alva Liimatta 2011 Oulun Uinti 1906 166 7:09.90 +1:46.61
Entry time: 7:28.37 (-18.47)
50m: 44.94
100m: 1:40.26
(55.32)
150m: 2:36.70
(56.44)
200m: 3:33.20
(56.50)
250m: 4:29.06
(55.86)
300m: 5:24.12
(55.06)
350m: 6:18.74
(54.62)
400m: 7:09.90
(51.16)
14 Leona Tenhunen 2010 Oulun Uinti 1906 163 7:12.55 +1:49.26
Entry time: 7:18.56 (-6.01)
50m: 46.84
100m: 1:41.04
(54.20)
150m: 2:35.15
(54.11)
200m: 3:31.61
(56.46)
250m: 4:27.04
(55.43)
300m: 5:23.96
(56.92)
350m: 6:19.70
(55.74)
400m: 7:12.55
(52.85)
- Malla Määttä 2010 Kempeleen Pyrintö DNS
Laji virallinen: 21.5.2022 16.14.27
Laji 11, 400m Vapaauinti Naiset 13-15 vuotiaat - Final
Sponsori: Lampila Oy
Sija Nimi Synty Seura Reak. FINA Aika Ero
1 Malla Hämäläinen 2008 Vieskan Uimarit 633 4:35.28
Entry time: 4:35.51 (-0.23)
50m: 32.14
100m: 1:05.82
(33.68)
150m: 1:40.90
(35.08)
200m: 2:16.14
(35.24)
250m: 2:51.61
(35.47)
300m: 3:27.02
(35.41)
350m: 4:01.92
(34.90)
400m: 4:35.28
(33.36)
2 Olivia Riekki 2008 Oulun Uinti 1906 572 4:44.76 +9.48
Entry time: 5:07.94 (-23.18)
50m: 33.47
100m: 1:09.19
(35.72)
150m: 1:44.98
(35.79)
200m: 2:21.08
(36.10)
250m: 2:57.60
(36.52)
300m: 3:33.55
(35.95)
350m: 4:09.44
(35.89)
400m: 4:44.76
(35.32)
3 Ellen Laine 2008 Oulun Lohet 524 4:53.29 +18.01
Entry time: 4:46.22 (+7.07)
50m: 32.59
100m: 1:08.33
(35.74)
150m: 1:45.55
(37.22)
200m: 2:23.01
(37.46)
250m: 3:00.98
(37.97)
300m: 3:38.84
(37.86)
350m: 4:16.24
(37.40)
400m: 4:53.29
(37.05)
4 Elsa Pelkonen 2007 Vieskan Uimarit 508 4:56.32 +21.04
Entry time: 4:52.17 (+4.15)
50m: 33.71
100m: 1:10.99
(37.28)
150m: 1:49.12
(38.13)
200m: 2:27.11
(37.99)
250m: 3:05.04
(37.93)
300m: 3:43.13
(38.09)
350m: 4:20.75
(37.62)
400m: 4:56.32
(35.57)
5 Elina Malinen 2009 Hyvinkään Uimaseura 441 5:10.43 +35.15
Entry time: 5:04.76 (+5.67)
50m: 35.17
100m: 1:13.56
(38.39)
150m: 1:53.79
(40.23)
200m: 2:33.95
(40.16)
250m: 3:14.27
(40.32)
300m: 3:53.84
(39.57)
350m: 4:32.56
(38.72)
400m: 5:10.43
(37.87)
6 Aava Näykki 2007 Oulun Lohet 435 5:11.96 +36.68
Entry time: 4:55.62 (+16.34)
50m: 33.76
100m: 1:12.71
(38.95)
150m: 1:52.72
(40.01)
200m: 2:32.80
(40.08)
250m: 3:12.67
(39.87)
300m: 3:53.13
(40.46)
350m: 4:33.28
(40.15)
400m: 5:11.96
(38.68)
7 Elle Härkönen 2007 Swimming Club Rovaniemi 409 5:18.50 +43.22
Entry time: 5:14.47 (+4.03)
50m: 36.29
100m: 1:16.17
(39.88)
150m: 1:56.86
(40.69)
200m: 2:37.88
(41.02)
250m: 3:19.19
(41.31)
300m: 4:00.29
(41.10)
350m: 4:41.02
(40.73)
400m: 5:18.50
(37.48)
8 Elina Jaako 2007 Oulun Uinti 1906 408 5:18.81 +43.53
Entry time: 5:11.63 (+7.18)
50m: 36.66
100m: 1:16.50
(39.84)
150m: 1:57.40
(40.90)
200m: 2:37.75
(40.35)
250m: 3:18.49
(40.74)
300m: 3:58.43
(39.94)
350m: 4:39.28
(40.85)
400m: 5:18.81
(39.53)
9 Kiia Ärväs 2007 Swimming Club Rovaniemi 374 5:28.04 +52.76
Entry time: 5:17.04 (+11.00)
50m: 37.31
100m: 1:17.81
(40.50)
150m: 1:59.05
(41.24)
200m: 2:40.91
(41.86)
250m: 3:23.60
(42.69)
300m: 4:06.06
(42.46)
350m: 4:48.12
(42.06)
400m: 5:28.04
(39.92)
10 Saimi Siika-aho 2009 Oulun Lohet 356 5:33.44 +58.16
Entry time: 5:57.93 (-24.49)
50m: 36.49
100m: 1:17.47
(40.98)
150m: 1:59.44
(41.97)
200m: 2:42.25
(42.81)
250m: 3:25.76
(43.51)
300m: 4:09.01
(43.25)
350m: 4:52.50
(43.49)
400m: 5:33.44
(40.94)
11 Heini Kela 2009 Kemin Uimaseura 349 5:35.76 +1:00.48
Entry time: 5:26.12 (+9.64)
50m: 37.89
100m: 1:20.36
(42.47)
150m: 2:03.37
(43.01)
200m: 2:46.44
(43.07)
250m: 3:29.35
(42.91)
300m: 4:12.07
(42.72)
350m: 4:54.75
(42.68)
400m: 5:35.76
(41.01)
12 Lotta Lappalainen 2008 Oulun Uinti 1906 341 5:38.31 +1:03.03
Entry time: 5:40.81 (-2.50)
50m: 36.50
100m: 1:17.41
(40.91)
150m: 2:00.36
(42.95)
200m: 2:43.40
(43.04)
250m: 3:27.21
(43.81)
300m: 4:11.22
(44.01)
350m: 4:55.87
(44.65)
400m: 5:38.31
(42.44)
13 Milla Seppälä 2007 Kemin Työväen Uimarit 304 5:51.45 +1:16.17
Entry time: 5:41.77 (+9.68)
50m: 37.39
100m: 1:19.83
(42.44)
150m: 2:04.12
(44.29)
200m: 2:49.81
(45.69)
250m: 3:34.53
(44.72)
300m: 4:20.85
(46.32)
350m: 5:05.92
(45.07)
400m: 5:51.45
(45.53)
14 Jenni Mikkonen 2009 Oulun Uinti 1906 301 5:52.53 +1:17.25
Entry time: 5:46.92 (+5.61)
50m: 39.02
100m: 1:22.05
(43.03)
150m: 2:06.15
(44.10)
200m: 2:52.56
(46.41)
250m: 3:38.63
(46.07)
300m: 4:25.05
(46.42)
350m: 5:09.35
(44.30)
400m: 5:52.53
(43.18)
15 Siiri Karhulahti 2009 Kokkolan Uimaseura 300 5:53.05 +1:17.77
Entry time: 6:03.52 (-10.47)
50m: 39.67
100m: 1:25.20
(45.53)
150m: 2:12.32
(47.12)
200m: 2:58.07
(45.75)
250m: 3:44.49
(46.42)
300m: 4:29.63
(45.14)
350m: 5:14.37
(44.74)
400m: 5:53.05
(38.68)
16 Rinja Nikunlassi 2009 Oulun Lohet 273 6:04.16 +1:28.88
Entry time: 6:19.85 (-15.69)
50m: 40.96
100m: 1:25.20
(44.24)
150m: 2:12.59
(47.39)
200m: 2:59.24
(46.65)
250m: 3:45.44
(46.20)
300m: 4:32.51
(47.07)
350m: 5:18.86
(46.35)
400m: 6:04.16
(45.30)
17 Saga Lantto 2007 Oulun Lohet 254 6:13.26 +1:37.98
50m: 39.09
100m: 1:24.74
(45.65)
150m: 2:13.28
(48.54)
200m: 3:01.76
(48.48)
250m: 3:50.41
(48.65)
300m: 4:39.46
(49.05)
350m: 5:28.23
(48.77)
400m: 6:13.26
(45.03)
- Minja Haapala 2009 Oulun Lohet DNS
- Helmi Pekkala 2008 Oulun Lohet DNS
- Laura Rytilahti 2008 Oulun Uinti 1906 DNS
Laji virallinen: 21.5.2022 16.14.27
Laji 11, 400m Vapaauinti Naiset 16 ja vanhemmat - Final
Sponsori: Lampila Oy
Sija Nimi Synty Seura Reak. FINA Aika Ero
1 Ada Hakkarainen 2005 Helsingfors Simsällskap 698 4:26.47
Entry time: 4:19.50 (+6.97)
50m: 31.32
100m: 1:04.43
(33.11)
150m: 1:37.55
(33.12)
200m: 2:11.32
(33.77)
250m: 2:45.04
(33.72)
300m: 3:19.10
(34.06)
350m: 3:52.92
(33.82)
400m: 4:26.47
(33.55)
2 Henna känsäkangas 2004 Oulun Uinti 1906 591 4:41.70 +15.23
Entry time: 4:40.31 (+1.39)
50m: 32.55
100m: 1:07.77
(35.22)
150m: 1:43.91
(36.14)
200m: 2:19.40
(35.49)
250m: 2:55.41
(36.01)
300m: 3:31.14
(35.73)
350m: 4:07.26
(36.12)
400m: 4:41.70
(34.44)
3 Aada Hirvasoja 2005 Oulun Uinti 1906 583 4:42.90 +16.43
Entry time: 4:46.63 (-3.73)
50m: 32.91
100m: 1:08.78
(35.87)
150m: 1:44.81
(36.03)
200m: 2:20.38
(35.57)
250m: 2:56.28
(35.90)
300m: 3:32.49
(36.21)
350m: 4:08.31
(35.82)
400m: 4:42.90
(34.59)
4 Sani Nätynki 2005 Swimming Club Rovaniemi 417 5:16.38 +49.91
Entry time: 5:04.91 (+11.47)
50m: 36.30
100m: 1:15.87
(39.57)
150m: 1:55.58
(39.71)
200m: 2:35.29
(39.71)
250m: 3:15.74
(40.45)
300m: 3:56.88
(41.14)
350m: 4:36.38
(39.50)
400m: 5:16.38
(40.00)
5 Aino Kauppinen 2006 Kemin Työväen Uimarit 345 5:37.10 +1:10.63
Entry time: 5:34.06 (+3.04)
50m: 38.56
100m: 1:20.84
(42.28)
150m: 2:03.53
(42.69)
200m: 2:46.44
(42.91)
250m: 3:29.58
(43.14)
300m: 4:12.68
(43.10)
350m: 4:56.10
(43.42)
400m: 5:37.10
(41.00)
6 Saga Tuisku 2005 Kemin Työväen Uimarit 249 6:15.68 +1:49.21
Entry time: 6:18.09 (-2.41)
50m: 38.34
100m: 1:23.95
(45.61)
150m: 2:12.30
(48.35)
200m: 3:00.55
(48.25)
250m: 3:49.56
(49.01)
300m: 4:39.46
(49.90)
350m: 5:28.93
(49.47)
400m: 6:15.68
(46.75)
- Veera Antinmaa 2011 Oulun Lohet 377 5:27.09 +1:00.62
Entry time: 5:36.27 (-9.18)
50m: 34.93
100m: 1:16.49
(41.56)
150m: 1:59.19
(42.70)
200m: 2:41.49
(42.30)
250m: 3:23.71
(42.22)
300m: 4:05.99
(42.28)
350m: 4:47.44
(41.45)
400m: 5:27.09
(39.65)
- Rongxuan Bai 2011 Oulun Uinti 1906 181 6:58.01 +2:31.54
Entry time: 7:00.51 (-2.50)
50m: 43.23
100m: 1:34.93
(51.70)
150m: 2:27.63
(52.70)
200m: 3:23.13
(55.50)
250m: 4:17.05
(53.92)
300m: 5:12.45
(55.40)
350m: 6:06.87
(54.42)
400m: 6:58.01
(51.14)
- Noora Haikola 2011 Kempeleen Pyrintö 391 5:23.29 +56.82
Entry time: 5:45.05 (-21.76)
50m: 36.21
100m: 1:17.56
(41.35)
150m: 1:59.57
(42.01)
200m: 2:42.38
(42.81)
250m: 3:23.73
(41.35)
300m: 4:05.14
(41.41)
350m: 4:45.32
(40.18)
400m: 5:23.29
(37.97)
- Malla Hämäläinen 2008 Vieskan Uimarit 633 4:35.28 +8.81
Entry time: 4:35.51 (-0.23)
50m: 32.14
100m: 1:05.82
(33.68)
150m: 1:40.90
(35.08)
200m: 2:16.14
(35.24)
250m: 2:51.61
(35.47)
300m: 3:27.02
(35.41)
350m: 4:01.92
(34.90)
400m: 4:35.28
(33.36)
- Elle Härkönen 2007 Swimming Club Rovaniemi 409 5:18.50 +52.03
Entry time: 5:14.47 (+4.03)
50m: 36.29
100m: 1:16.17
(39.88)
150m: 1:56.86
(40.69)
200m: 2:37.88
(41.02)
250m: 3:19.19
(41.31)
300m: 4:00.29
(41.10)
350m: 4:41.02
(40.73)
400m: 5:18.50
(37.48)
- Elina Jaako 2007 Oulun Uinti 1906 408 5:18.81 +52.34
Entry time: 5:11.63 (+7.18)
50m: 36.66
100m: 1:16.50
(39.84)
150m: 1:57.40
(40.90)
200m: 2:37.75
(40.35)
250m: 3:18.49
(40.74)
300m: 3:58.43
(39.94)
350m: 4:39.28
(40.85)
400m: 5:18.81
(39.53)
- Kertu Eliis Kangru 2010 Aquamarine Spordiklubi 291 5:56.58 +1:30.11
Entry time: 5:35.42 (+21.16)
50m: 39.34
100m: 1:23.71
(44.37)
150m: 2:08.99
(45.28)
200m: 2:54.67
(45.68)
250m: 3:40.76
(46.09)
300m: 4:26.65
(45.89)
350m: 5:12.09
(45.44)
400m: 5:56.58
(44.49)
- Siiri Karhulahti 2009 Kokkolan Uimaseura 300 5:53.05 +1:26.58
Entry time: 6:03.52 (-10.47)
50m: 39.67
100m: 1:25.20
(45.53)
150m: 2:12.32
(47.12)
200m: 2:58.07
(45.75)
250m: 3:44.49
(46.42)
300m: 4:29.63
(45.14)
350m: 5:14.37
(44.74)
400m: 5:53.05
(38.68)
- Taika Kauppi 2011 Oulun Uinti 1906 213 6:35.46 +2:08.99
Entry time: 6:44.27 (-8.81)
50m: 40.37
100m: 1:28.72
(48.35)
150m: 2:19.66
(50.94)
200m: 3:11.56
(51.90)
250m: 4:04.81
(53.25)
300m: 4:56.83
(52.02)
350m: 5:48.33
(51.50)
400m: 6:35.46
(47.13)
- Heini Kela 2009 Kemin Uimaseura 349 5:35.76 +1:09.29
Entry time: 5:26.12 (+9.64)
50m: 37.89
100m: 1:20.36
(42.47)
150m: 2:03.37
(43.01)
200m: 2:46.44
(43.07)
250m: 3:29.35
(42.91)
300m: 4:12.07
(42.72)
350m: 4:54.75
(42.68)
400m: 5:35.76
(41.01)
- Isla Kettula 2010 Oulun Lohet 222 6:29.99 +2:03.52
50m: 43.52
100m: 1:30.56
(47.04)
150m: 2:20.31
(49.75)
200m: 3:10.34
(50.03)
250m: 4:01.02
(50.68)
300m: 4:52.52
(51.50)
350m: 5:44.23
(51.71)
400m: 6:29.99
(45.76)
- Ellen Laine 2008 Oulun Lohet 524 4:53.29 +26.82
Entry time: 4:46.22 (+7.07)
50m: 32.59
100m: 1:08.33
(35.74)
150m: 1:45.55
(37.22)
200m: 2:23.01
(37.46)
250m: 3:00.98
(37.97)
300m: 3:38.84
(37.86)
350m: 4:16.24
(37.40)
400m: 4:53.29
(37.05)
- Saga Lantto 2007 Oulun Lohet 254 6:13.26 +1:46.79
50m: 39.09
100m: 1:24.74
(45.65)
150m: 2:13.28
(48.54)
200m: 3:01.76
(48.48)
250m: 3:50.41
(48.65)
300m: 4:39.46
(49.05)
350m: 5:28.23
(48.77)
400m: 6:13.26
(45.03)
- Lotta Lappalainen 2008 Oulun Uinti 1906 341 5:38.31 +1:11.84
Entry time: 5:40.81 (-2.50)
50m: 36.50
100m: 1:17.41
(40.91)
150m: 2:00.36
(42.95)
200m: 2:43.40
(43.04)
250m: 3:27.21
(43.81)
300m: 4:11.22
(44.01)
350m: 4:55.87
(44.65)
400m: 5:38.31
(42.44)
- Alva Liimatta 2011 Oulun Uinti 1906 166 7:09.90 +2:43.43
Entry time: 7:28.37 (-18.47)
50m: 44.94
100m: 1:40.26
(55.32)
150m: 2:36.70
(56.44)
200m: 3:33.20
(56.50)
250m: 4:29.06
(55.86)
300m: 5:24.12
(55.06)
350m: 6:18.74
(54.62)
400m: 7:09.90
(51.16)
- Elina Malinen 2009 Hyvinkään Uimaseura 441 5:10.43 +43.96
Entry time: 5:04.76 (+5.67)
50m: 35.17
100m: 1:13.56
(38.39)
150m: 1:53.79
(40.23)
200m: 2:33.95
(40.16)
250m: 3:14.27
(40.32)
300m: 3:53.84
(39.57)
350m: 4:32.56
(38.72)
400m: 5:10.43
(37.87)
- Iris Mets 2010 Oulun Uinti 1906 242 6:19.25 +1:52.78
Entry time: 6:19.11 (+0.14)
50m: 40.97
100m: 1:28.86
(47.89)
150m: 2:17.51
(48.65)
200m: 3:06.28
(48.77)
250m: 3:55.28
(49.00)
300m: 4:45.10
(49.82)
350m: 5:34.34
(49.24)
400m: 6:19.25
(44.91)
- Jenni Mikkonen 2009 Oulun Uinti 1906 301 5:52.53 +1:26.06
Entry time: 5:46.92 (+5.61)
50m: 39.02
100m: 1:22.05
(43.03)
150m: 2:06.15
(44.10)
200m: 2:52.56
(46.41)
250m: 3:38.63
(46.07)
300m: 4:25.05
(46.42)
350m: 5:09.35
(44.30)
400m: 5:52.53
(43.18)
- Rinja Nikunlassi 2009 Oulun Lohet 273 6:04.16 +1:37.69
Entry time: 6:19.85 (-15.69)
50m: 40.96
100m: 1:25.20
(44.24)
150m: 2:12.59
(47.39)
200m: 2:59.24
(46.65)
250m: 3:45.44
(46.20)
300m: 4:32.51
(47.07)
350m: 5:18.86
(46.35)
400m: 6:04.16
(45.30)
- Aava Näykki 2007 Oulun Lohet 435 5:11.96 +45.49
Entry time: 4:55.62 (+16.34)
50m: 33.76
100m: 1:12.71
(38.95)
150m: 1:52.72
(40.01)
200m: 2:32.80
(40.08)
250m: 3:12.67
(39.87)
300m: 3:53.13
(40.46)
350m: 4:33.28
(40.15)
400m: 5:11.96
(38.68)
- Elsa Pelkonen 2007 Vieskan Uimarit 508 4:56.32 +29.85
Entry time: 4:52.17 (+4.15)
50m: 33.71
100m: 1:10.99
(37.28)
150m: 1:49.12
(38.13)
200m: 2:27.11
(37.99)
250m: 3:05.04
(37.93)
300m: 3:43.13
(38.09)
350m: 4:20.75
(37.62)
400m: 4:56.32
(35.57)
- Elisa Putaala 2010 Oulun Lohet 305 5:50.98 +1:24.51
Entry time: 6:07.74 (-16.76)
50m: 40.32
100m: 1:25.08
(44.76)
150m: 2:10.32
(45.24)
200m: 2:55.38
(45.06)
250m: 3:39.62
(44.24)
300m: 4:24.86
(45.24)
350m: 5:08.58
(43.72)
400m: 5:50.98
(42.40)
- Olivia Riekki 2008 Oulun Uinti 1906 572 4:44.76 +18.29
Entry time: 5:07.94 (-23.18)
50m: 33.47
100m: 1:09.19
(35.72)
150m: 1:44.98
(35.79)
200m: 2:21.08
(36.10)
250m: 2:57.60
(36.52)
300m: 3:33.55
(35.95)
350m: 4:09.44
(35.89)
400m: 4:44.76
(35.32)
- Kirsti Ryynänen 2010 Oulun Lohet 255 6:12.88 +1:46.41
Entry time: 6:12.25 (+0.63)
50m: 40.14
100m: 1:26.67
(46.53)
150m: 2:14.26
(47.59)
200m: 3:02.93
(48.67)
250m: 3:51.37
(48.44)
300m: 4:39.22
(47.85)
350m: 5:27.45
(48.23)
400m: 6:12.88
(45.43)
- Milla Seppälä 2007 Kemin Työväen Uimarit 304 5:51.45 +1:24.98
Entry time: 5:41.77 (+9.68)
50m: 37.39
100m: 1:19.83
(42.44)
150m: 2:04.12
(44.29)
200m: 2:49.81
(45.69)
250m: 3:34.53
(44.72)
300m: 4:20.85
(46.32)
350m: 5:05.92
(45.07)
400m: 5:51.45
(45.53)
- Saimi Siika-aho 2009 Oulun Lohet 356 5:33.44 +1:06.97
Entry time: 5:57.93 (-24.49)
50m: 36.49
100m: 1:17.47
(40.98)
150m: 1:59.44
(41.97)
200m: 2:42.25
(42.81)
250m: 3:25.76
(43.51)
300m: 4:09.01
(43.25)
350m: 4:52.50
(43.49)
400m: 5:33.44
(40.94)
- Saga Sirniö 2011 Oulun Uinti 1906 234 6:23.67 +1:57.20
Entry time: 6:33.89 (-10.22)
50m: 41.12
100m: 1:27.84
(46.72)
150m: 2:17.35
(49.51)
200m: 3:07.48
(50.13)
250m: 3:56.98
(49.50)
300m: 4:47.65
(50.67)
350m: 5:36.97
(49.32)
400m: 6:23.67
(46.70)
- Leona Tenhunen 2010 Oulun Uinti 1906 163 7:12.55 +2:46.08
Entry time: 7:18.56 (-6.01)
50m: 46.84
100m: 1:41.04
(54.20)
150m: 2:35.15
(54.11)
200m: 3:31.61
(56.46)
250m: 4:27.04
(55.43)
300m: 5:23.96
(56.92)
350m: 6:19.70
(55.74)
400m: 7:12.55
(52.85)
- Minka Adeleine Torvikoski 2011 Kemin Työväen Uimarit 218 6:32.54 +2:06.07
Entry time: 6:27.16 (+5.38)
50m: 41.29
100m: 1:29.48
(48.19)
150m: 2:19.67
(50.19)
200m: 3:11.12
(51.45)
250m: 4:03.71
(52.59)
300m: 4:55.81
(52.10)
350m: 5:47.09
(51.28)
400m: 6:32.54
(45.45)
- Mia Adriana Viilup 2010 Aquamarine Spordiklubi 278 6:02.05 +1:35.58
Entry time: 5:48.56 (+13.49)
50m: 39.63
100m: 1:24.94
(45.31)
150m: 2:10.69
(45.75)
200m: 2:57.73
(47.04)
250m: 3:44.16
(46.43)
300m: 4:30.59
(46.43)
350m: 5:17.16
(46.57)
400m: 6:02.05
(44.89)
- Kiia Ärväs 2007 Swimming Club Rovaniemi 374 5:28.04 +1:01.57
Entry time: 5:17.04 (+11.00)
50m: 37.31
100m: 1:17.81
(40.50)
150m: 1:59.05
(41.24)
200m: 2:40.91
(41.86)
250m: 3:23.60
(42.69)
300m: 4:06.06
(42.46)
350m: 4:48.12
(42.06)
400m: 5:28.04
(39.92)
- Minja Haapala 2009 Oulun Lohet DNS
- Iida-Maria Laine 2001 Oulun Lohet DNS
- Iiris Markus 2005 Oulun Lohet DNS
- Malla Määttä 2010 Kempeleen Pyrintö DNS
- Helmi Pekkala 2008 Oulun Lohet DNS
- Laura Rytilahti 2008 Oulun Uinti 1906 DNS
Laji virallinen: 21.5.2022 16.14.27
24-05-2022 08.15.33 Tulospalvelu: WinGrodan 2,9 Lisensoitu: Oulun Uinti 1906

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner