2022-08-20   08:01:10
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Resultat för Tureberg knatte Cup 2022

Nedan visas alla resultat från tävlingen uppdelade per tävlingspass.

Session 1

Document
Resultat
Tureberg knatte cup 2022
Plats: Sollentuna sim och sporthall Arrangör: Turebergs simklubb
Bassäng: 25m Tävlingsdatum: den 2 apr 2022 till den 2 apr 2022
Gren 3, 50m ryggsim mixklass C - Final
Namn Född Förening R.T. FINA Tid
Michkat Abdi Bulhan 2012 Turebergs Simklubb +0.84 43.64
Sibel Agir 2010 Stockholmspolisens IF Simföreni +0.96 51.35
Freja Ahlén 2012 Järfälla Simsällskap +0.75 47.17
Ella Ahlgren 2011 Upsala Simsällskap +0.72 41.38
Maja Ahlgren 2012 Upsala Simsällskap +0.94 47.65
Louise Ahlstedt 2010 Upsala Simsällskap +0.85 44.72
Lilly Alsén 2013 Täby Sim +0.75 53.54
Karl Ansara 2011 Solna Sundbyberg SS 04 +0.76 DSQ
Ella Aronsson 2012 Turebergs Simklubb +0.66 50.88
Matheo Bakos 2010 Upsala Simsällskap +0.68 36.19
Tilde Barton 2010 Skuru Idrottsklubb +0.69 47.71
Maria Bebenek 2010 Täby Sim +0.73 40.38
Ebba Bergtass 2010 Turebergs Simklubb +0.74 54.55
Wilma Brandberg 2011 Skuru Idrottsklubb +0.99 46.88
Tilly Bäckgren 2010 Täby Sim +0.91 50.97
Lukas Bäcklund 2010 Järfälla Simsällskap +0.68 46.47
Tage Carlén 2010 Täby Sim +0.70 41.24
Evangelina Christidou 2010 Södertälje Simsällskap +0.73 46.25
Alexander Clason 2011 Täby Sim +0.81 DSQ
Clara Coello Petters 2011 Järfälla Simsällskap +0.95 54.09
Caspian Darius Namazi 2011 Järfälla Simsällskap +0.61 47.84
Leah Demirian 2011 Järfälla Simsällskap +0.64 42.55
Philip Demirian 2012 Järfälla Simsällskap +0.94 49.70
Ruben Demker 2011 Upsala Simsällskap +0.68 39.39
Victor Elander Uddhammar 2012 Täby Sim +0.80 51.53
Agnes Elmquist 2011 Järfälla Simsällskap +0.81 DSQ
Lilly Ericsson 2011 Turebergs Simklubb +0.77 52.62
Bruno Eriksson 2011 Järfälla Simsällskap +0.73 49.39
Felix Eriksson 2010 Upsala Simsällskap +0.70 41.93
Linnea Falkare 2010 Täby Sim 40.76
Viking Falkenbert 2011 Solna Sundbyberg SS 04 +0.85 45.83
Julia Figuera 2010 Solna Sundbyberg SS 04 +0.79 46.08
Hedvig Flossing 2010 Täby Sim +0.83 44.81
Jasmine Forsberg 2010 Järfälla Simsällskap +0.94 46.42
Malte Forsberg 2012 Järfälla Simsällskap +0.69 50.40
Oskar Franzén 2010 Täby Sim +0.73 46.29
Ebba Färnqvist 2011 Solna Sundbyberg SS 04 +0.79 50.09
Mindra Haglund Åhlqvist 2011 Järfälla Simsällskap +0.91 51.15
Maximilliam Hamilton 2010 Täby Sim +0.90 36.69
Petra Hammes 2011 Solna Sundbyberg SS 04 47.41
Amelia Hansson 2012 Täby Sim +0.88 53.01
Edvin Hasselborn 2010 Upsala Simsällskap +0.84 44.00
Vilgot Hederstierna 2011 Täby Sim +0.70 52.33
Svea Helin 2010 Upsala Simsällskap +0.88 43.04
Tim Hermelin 2010 Turebergs Simklubb +0.69 44.90
Erik Holkedahl 2011 Turebergs Simklubb +0.61 57.02
Viktor Ignjatovic 2010 Stockholmspolisens IF Simföreni +0.89 52.98
Liam Javier 2010 Järfälla Simsällskap +0.67 45.76
Eddie Johansson 2011 Solna Sundbyberg SS 04 +0.69 46.68
Alice Johansson Estmer 2011 Turebergs Simklubb +0.78 50.46
Hugo Johansson 2011 Solna Sundbyberg SS 04 +0.64 DSQ
Saga Jägare 2010 Upsala Simsällskap +0.69 39.29
Floyd Karlmark 2012 Stockholmspolisens IF Simföreni DNS
Erik Karlsson 2011 Järfälla Simsällskap +0.91 43.34
Valter Kinander 2010 Solna Sundbyberg SS 04 +0.54 37.38
Matilda Kjellman 2011 Täby Sim +0.69 42.19
Rebecca Klinga 2013 Täby Sim +0.73 54.79
Lowe Kopparberg 2011 Stockholmspolisens IF Simföreni +0.77 43.57
Linus Kramar 2010 Södertälje Simsällskap +0.77 44.96
Matilda Lagergren 2011 Skuru Idrottsklubb +0.61 51.60
Amira Larsson 2010 Upsala Simsällskap +0.62 51.02
Cian Lilliesköld 2010 Täby Sim +0.71 46.69
Ella Lind 2010 Järfälla Simsällskap +0.71 36.67
Didrik Lindgren 2010 Skuru Idrottsklubb +0.71 DSQ
Kasper Loklint 2011 Upsala Simsällskap +0.78 41.61
Elsie Lund 2010 Upsala Simsällskap +0.90 41.05
Moa Löf 2010 Järfälla Simsällskap +0.76 39.46
Vincent Martin 2010 Väsby Simsällskap +0.81 41.25
Akina Sehasa Meddegoda Ged 2010 Täby Sim +0.88 47.71
Inés Mitteau-ryr 2011 Järfälla Simsällskap +0.69 DSQ
Carl Månsson 2011 Järfälla Simsällskap +0.69 56.08
Saga Nordlander 2011 Turebergs Simklubb +0.83 51.25
David Nyman 2010 Järfälla Simsällskap +0.85 45.23
Anna Olsson 2010 Täby Sim +0.75 44.95
Teodora Pop-Comanici 2010 Täby Sim +0.79 48.60
Siri Porelius 2010 Turebergs Simklubb +0.65 50.05
Novak Ramovic 2011 Södertälje Simsällskap +0.76 42.44
Joel Regnander 2010 Turebergs Simklubb +0.82 51.10
Mia Ristevska 2011 Täby Sim DNS
Nisa Rüya Güven 2010 Södertälje Simsällskap +0.57 35.05
Sean Sawander 2010 Turebergs Simklubb +0.71 51.60
Lourdes Shaya 2011 Järfälla Simsällskap +0.84 52.38
Hampus Siljekvist 2011 Järfälla Simsällskap +0.75 50.14
Melina Sjöstrand 2012 Täby Sim +0.98 DSQ
Wilma Skarstedt 2010 Solna Sundbyberg SS 04 +0.87 42.06
Darina Smit 2012 Järfälla Simsällskap +0.77 DSQ
Nora Stalpe 2011 Järfälla Simsällskap +0.62 44.32
Julia Steene 2010 Turebergs Simklubb 45.51
Troj Sundberg 2012 Järfälla Simsällskap +0.51 47.74
Jacob Thomsen 2010 Stockholms Kappsimningsklubb +0.90 53.53
Rasmus Törnquist 2011 Upsala Simsällskap +0.65 36.22
Arvid Vogt 2012 Upsala Simsällskap +0.76 46.85
August Vogt 2010 Upsala Simsällskap +0.77 36.73
Viktor Wahlström 2011 Upsala Simsällskap +0.74 45.77
Tuva Wallner 2010 Solna Sundbyberg SS 04 +0.92 40.56
Erik Wei 2011 Turebergs Simklubb +0.85 50.44
Alexander Wettle 2010 Täby Sim +0.76 DSQ
Selma Widmark 2011 Upsala Simsällskap +0.94 44.94
Knut Wijk 2011 Turebergs Simklubb +0.94 56.65
Samuel Witt-Hjorth 2012 Stockholms Kappsimningsklubb +0.67 46.51
Ella Wrang 2012 Järfälla Simsällskap +0.79 47.87
Isabella Yao 2012 Lidingö Simklubb +0.58 DSQ
Yuxi Zhu 2012 Täby Sim DNS
2022-04-02 10:47:25 Resultathantering: WinGrodan 2.9 Licensierad till: IC Control Media & Sport AB

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner