2022-12-04   05:10:03
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Resultat för Tureberg knatte Cup 2022

Nedan visas alla resultat från tävlingen uppdelade per tävlingspass.

Session 2

Document
Resultat
Tureberg knatte cup 2022
Plats: Sollentuna sim och sporthall Arrangör: Turebergs simklubb
Bassäng: 25m Tävlingsdatum: den 2 apr 2022 till den 2 apr 2022
Gren 18, 50m Frisim Mixklass C - Final
Namn Född Förening R.T. FINA Tid
Michkat Abdi Bulhan 2012 Turebergs Simklubb 38.80
Sibel Agir 2010 Stockholmspolisens IF Simföreni +0.86 40.02
Freja Ahlén 2012 Järfälla Simsällskap 43.04
Ella Ahlgren 2011 Upsala Simsällskap 34.74
Maja Ahlgren 2012 Upsala Simsällskap +0.71 39.72
Louise Ahlstedt 2010 Upsala Simsällskap 40.07
Iris Albrektsson 2012 Turebergs Simklubb 58.37
Katarina Alkas Alias 2010 Spårvägen Simförening +0.68 35.27
Lilly Alsén 2013 Täby Sim 45.05
Dilvin Altuntas 2010 Järfälla Simsällskap +0.60 41.88
Karl Ansara 2011 Solna Sundbyberg SS 04 36.52
Ella Aronsson 2012 Turebergs Simklubb 45.65
Henry Arvered 2010 Skuru Idrottsklubb 34.48
Elissa Atashafrooz 2012 Turebergs Simklubb +0.75 55.96
Robina Bahi 2010 Järfälla Simsällskap +0.68 37.32
Matheo Bakos 2010 Upsala Simsällskap +0.51 30.17
Maria Bebenek 2010 Täby Sim 32.60
Ebba Bergtass 2010 Turebergs Simklubb +0.62 45.70
Nova Borensjö 2012 Väsby Simsällskap 44.51
Wilma Brandberg 2011 Skuru Idrottsklubb 37.07
Vera Brickner 2012 Turebergs Simklubb 39.15
Tilly Bäckgren 2010 Täby Sim 42.51
Lukas Bäcklund 2010 Järfälla Simsällskap 35.68
Tage Carlén 2010 Täby Sim +0.55 32.38
Evangelina Christidou 2010 Södertälje Simsällskap 41.60
Caspian Darius Namazi 2011 Järfälla Simsällskap 40.23
Olivia Dehaddo 2011 Turebergs Simklubb 48.44
Leah Demirian 2011 Järfälla Simsällskap 35.95
Philip Demirian 2012 Järfälla Simsällskap 39.30
Ruben Demker 2011 Upsala Simsällskap 36.28
Victor Elander Uddhammar 2012 Täby Sim 41.17
Agnes Elmquist 2011 Järfälla Simsällskap 31.51
Bruno Eriksson 2011 Järfälla Simsällskap 45.28
Felix Eriksson 2010 Upsala Simsällskap 35.53
Mikail Esenbay 2010 Järfälla Simsällskap +0.70 36.67
Linnea Falkare 2010 Täby Sim 35.18
Aurora Fan 2012 Täby Sim 46.31
Julia Figuera 2010 Solna Sundbyberg SS 04 38.29
Hedvig Flossing 2010 Täby Sim 36.84
Jasmine Forsberg 2010 Järfälla Simsällskap 40.20
Oskar Franzén 2010 Täby Sim 39.25
Moa Fröderberg 2010 Järfälla Simsällskap 41.37
Jonas Granstedt 2011 Stockholmspolisens IF Simföreni 40.34
Maximilliam Hamilton 2010 Täby Sim 32.32
Petra Hammes 2011 Solna Sundbyberg SS 04 42.93
Amelia Hansson 2012 Täby Sim 44.65
Edvin Hasselborn 2010 Upsala Simsällskap 37.49
Vilgot Hederstierna 2011 Täby Sim 46.66
Emily Hedlund 2011 Täby Sim 34.74
Svea Helin 2010 Upsala Simsällskap 38.28
Tilde Hellebro 2010 Järfälla Simsällskap 39.97
Caroline Hermansson 2010 Täby Sim 34.68
Tim Hermelin 2010 Turebergs Simklubb 37.56
Erik Holkedahl 2011 Turebergs Simklubb +0.49 44.78
Eddie Johansson 2011 Solna Sundbyberg SS 04 38.61
Alice Johansson Estmer 2011 Turebergs Simklubb 44.48
Hugo Johansson 2011 Solna Sundbyberg SS 04 42.09
Saga Jägare 2010 Upsala Simsällskap +0.68 35.28
Marcus Kamakian 2011 Södertälje Simsällskap 46.93
Rebecca Klinga 2013 Täby Sim 52.42
Marcus Kvarfordh Andres 2011 Skuru Idrottsklubb +0.57 45.12
Joel Köhn 2010 Solna Sundbyberg SS 04 +0.55 34.61
Cian Lilliesköld 2010 Täby Sim DNS
Ella Lind 2010 Järfälla Simsällskap +0.60 31.84
Meja Lindbäck 2010 Turebergs Simklubb 42.30
Livia Lindhoff 2010 Stockholmspolisens IF Simföreni DNS
Kasper Loklint 2011 Upsala Simsällskap +0.54 40.32
Elsie Lund 2010 Upsala Simsällskap 37.52
Alto Lymeus 2012 Täby Sim 53.80
Moa Löf 2010 Järfälla Simsällskap +0.45 34.22
Vincent Martin 2010 Väsby Simsällskap 34.78
Akina Sehasa Meddegoda Ged 2010 Täby Sim 40.21
Linnéa Milic 2011 Skuru Idrottsklubb 34.39
Sigrid Mueller 2011 Stockholmspolisens IF Simföreni 43.07
Carl Månsson 2011 Järfälla Simsällskap 41.54
Hedvig Nilsson 2010 Järfälla Simsällskap 42.80
Leo Nordin 2010 Stockholmspolisens IF Simföreni 46.66
David Nyman 2010 Järfälla Simsällskap 40.69
Teodora Pop-Comanici 2010 Täby Sim +0.35 39.46
Novak Ramovic 2011 Södertälje Simsällskap 37.24
Joel Regnander 2010 Turebergs Simklubb 48.37
Ida Reinius 2013 Täby Sim DNS
Mia Ristevska 2011 Täby Sim DNS
Sean Sawander 2010 Turebergs Simklubb 46.21
Hampus Siljekvist 2011 Järfälla Simsällskap 38.54
Melina Sjöstrand 2012 Täby Sim 45.66
Wilma Skarstedt 2010 Solna Sundbyberg SS 04 +0.54 37.64
David Sommar 2010 Täby Sim +0.59 34.79
Joel Spångberg 2012 Turebergs Simklubb 57.90
Melvin Staaf 2011 Täby Sim 37.89
Nora Stalpe 2011 Järfälla Simsällskap 37.84
Moltas Sundberg 2010 Järfälla Simsällskap 47.10
Jonah Toorell 2010 Stockholmspolisens IF Simföreni +0.74 39.63
Rasmus Törnquist 2011 Upsala Simsällskap 32.55
Arvid Vogt 2012 Upsala Simsällskap 43.10
August Vogt 2010 Upsala Simsällskap 32.12
Elsa Wahlén 2010 Tyresö Simsällskap 38.52
Viktor Wahlström 2011 Upsala Simsällskap 40.11
Tuva Wallner 2010 Solna Sundbyberg SS 04 37.12
Erik Wei 2011 Turebergs Simklubb +0.61 43.98
Selma Widmark 2011 Upsala Simsällskap 39.39
Märtha Wiik 2010 Turebergs Simklubb DNS
Knut Wijk 2011 Turebergs Simklubb 49.00
Julia Zettergren 2011 Stockholmspolisens IF Simföreni 39.09
Sofia Zhao 2011 Turebergs Simklubb 44.11
Yuxi Zhu 2012 Täby Sim DNS
2022-04-02 16:25:04 Resultathantering: WinGrodan 2.9 Licensierad till: IC Control Media & Sport AB

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner