2022-08-10   07:03:19
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Tulokset Matti Mattsson uinnit 2022

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Jakso 1

Document
Tulokset
Matti Mattsson uinnit
Paikka: Porin keskustan uimahalli Järjestäjä: Porin Uimaseura ry
Allas: 50m Päivämäärä: 21 05 2022 - 21 05 2022
Laji 8, 400m Vapaauinti Miehet 14 ja nuoremmat - Final
Sija Nimi Synty Seura Reak. FINA Aika Ero
1 Daniel Przado 2008 Rauman Uimaseura 4:36.51
Entry time: 4:42.90 (-6.39)
50m: 31.17
100m: 1:05.36
(34.19)
150m: 1:40.31
(34.95)
200m: 2:16.18
(35.87)
250m: 2:52.59
(36.41)
300m: 3:27.79
(35.20)
350m: 4:03.61
(35.82)
400m: 4:36.51
(32.90)
2 Georg Aspholm 2008 Uinti Tampere 4:50.47 +13.96
Entry time: 4:44.48 (+5.99)
50m: 31.45
100m: 1:07.17
(35.72)
150m: 1:44.35
(37.18)
200m: 2:21.66
(37.31)
250m: 3:00.01
(38.35)
300m: 3:37.16
(37.15)
350m: 4:14.47
(37.31)
400m: 4:50.47
(36.00)
3 Jesse Uutela 2008 Uinti Tampere 4:56.62 +20.11
Entry time: 4:58.91 (-2.29)
50m: 30.97
100m: 1:07.29
(36.32)
150m: 1:44.14
(36.85)
200m: 2:22.67
(38.53)
250m: 3:01.02
(38.35)
300m: 3:40.22
(39.20)
350m: 4:19.05
(38.83)
400m: 4:56.62
(37.57)
4 Oskari Juntti 2008 Seinäjoen Uimarit -58 ry 5:00.77 +24.26
Entry time: 4:59.34 (+1.43)
50m: 31.14
100m: 1:08.37
(37.23)
150m: 1:47.13
(38.76)
200m: 2:26.03
(38.90)
250m: 3:05.53
(39.50)
300m: 3:44.69
(39.16)
350m: 4:23.64
(38.95)
400m: 5:00.77
(37.13)
5 Topias Ruuska 2009 Seinäjoen Uimarit -58 ry 5:13.34 +36.83
Entry time: 5:12.91 (+0.43)
50m: 32.73
100m: 1:11.60
(38.87)
150m: 1:52.86
(41.26)
200m: 2:34.17
(41.31)
250m: 3:15.14
(40.97)
300m: 3:56.33
(41.19)
350m: 4:35.54
(39.21)
400m: 5:13.34
(37.80)
6 Adam Bazhyna 2010 Uinti Tampere 5:39.04 +1:02.53
Entry time: 5:35.37 (+3.67)
50m: 36.91
100m: 1:19.53
(42.62)
150m: 2:03.25
(43.72)
200m: 2:47.31
(44.06)
250m: 3:31.62
(44.31)
300m: 4:15.31
(43.69)
350m: 4:57.91
(42.60)
400m: 5:39.04
(41.13)
7 Atte Katajisto 2009 Uinti Tampere 5:41.80 +1:05.29
Entry time: 5:30.91 (+10.89)
50m: 34.90
100m: 1:15.50
(40.60)
150m: 1:59.80
(44.30)
200m: 2:44.26
(44.46)
250m: 3:29.46
(45.20)
300m: 4:16.00
(46.54)
350m: 4:59.77
(43.77)
400m: 5:41.80
(42.03)
8 Viljami Rautiainen 2009 Porin Uimaseura 5:48.12 +1:11.61
Entry time: 5:56.82 (-8.70)
50m: 37.56
100m: 1:20.58
(43.02)
150m: 2:05.17
(44.59)
200m: 2:50.21
(45.04)
250m: 3:35.70
(45.49)
300m: 4:21.03
(45.33)
350m: 5:05.49
(44.46)
400m: 5:48.12
(42.63)
9 Olavi Mäkinen 2009 Porin Uimaseura 5:48.59 +1:12.08
Entry time: 6:07.66 (-19.07)
50m: 37.34
100m: 1:21.13
(43.79)
150m: 2:06.45
(45.32)
200m: 2:51.56
(45.11)
250m: 3:36.01
(44.45)
300m: 4:21.76
(45.75)
350m: 5:06.51
(44.75)
400m: 5:48.59
(42.08)
10 Justus Uutela 2010 Uinti Tampere 5:57.12 +1:20.61
Entry time: 5:59.21 (-2.09)
50m: 39.47
100m: 1:24.05
(44.58)
150m: 2:09.53
(45.48)
200m: 2:55.76
(46.23)
250m: 3:41.32
(45.56)
300m: 4:27.92
(46.60)
350m: 5:13.40
(45.48)
400m: 5:57.12
(43.72)
11 Timi Niemi 2012 TaTu Tampere 6:03.44 +1:26.93
50m: 41.33
100m: 1:27.09
(45.76)
150m: 2:13.98
(46.89)
200m: 3:01.85
(47.87)
250m: 3:49.33
(47.48)
300m: 4:36.73
(47.40)
350m: 5:21.15
(44.42)
400m: 6:03.44
(42.29)
12 Eemeli Pennanen 2009 TaTu Tampere 6:21.87 +1:45.36
Entry time: 6:30.58 (-8.71)
50m: 38.10
100m: 1:25.04
(46.94)
150m: 2:13.35
(48.31)
200m: 3:03.04
(49.69)
250m: 3:52.45
(49.41)
300m: 4:43.56
(51.11)
350m: 5:35.32
(51.76)
400m: 6:21.87
(46.55)
13 Sisu Toiva 2009 Uinti Tampere 6:27.30 +1:50.79
Entry time: 6:47.34 (-20.04)
50m: 41.63
100m: 1:30.65
(49.02)
150m: 2:20.72
(50.07)
200m: 3:11.42
(50.70)
250m: 4:01.17
(49.75)
300m: 4:52.72
(51.55)
350m: 5:43.02
(50.30)
400m: 6:27.30
(44.28)
14 Oliver Gadd 2010 Uinti Tampere 6:27.69 +1:51.18
Entry time: 6:41.25 (-13.56)
50m: 40.23
100m: 1:28.20
(47.97)
150m: 2:17.73
(49.53)
200m: 3:08.35
(50.62)
250m: 3:58.99
(50.64)
300m: 4:50.49
(51.50)
350m: 5:41.71
(51.22)
400m: 6:27.69
(45.98)
15 Aatu Satola 2010 Rauman Uimaseura 6:46.58 +2:10.07
50m: 43.04
100m: 1:35.24
(52.20)
150m: 2:27.60
(52.36)
200m: 3:20.44
(52.84)
250m: 4:12.58
(52.14)
300m: 5:05.45
(52.87)
350m: 5:58.39
(52.94)
400m: 6:46.58
(48.19)
- Lenni Salmenkangas 2009 Seinäjoen Uimarit -58 ry DNF
Laji virallinen: 21.5.2022 14.04.27
Laji 8, 400m Vapaauinti Miehet 15-16 vuotiaat - Final
Sija Nimi Synty Seura Reak. FINA Aika Ero
1 Tatu Yli-houhala 2007 Uimaseura Kangasalan Kuohu 4:36.81
Entry time: 4:45.16 (-8.35)
50m: 30.55
100m: 1:05.06
(34.51)
150m: 1:39.89
(34.83)
200m: 2:15.67
(35.78)
250m: 2:51.57
(35.90)
300m: 3:27.23
(35.66)
350m: 4:02.14
(34.91)
400m: 4:36.81
(34.67)
2 Lev Vlasov 2007 TaTu Tampere 4:48.10 +11.29
Entry time: 4:49.51 (-1.41)
50m: 30.62
100m: 1:04.83
(34.21)
150m: 1:41.39
(36.56)
200m: 2:18.94
(37.55)
250m: 2:56.67
(37.73)
300m: 3:34.73
(38.06)
350m: 4:11.72
(36.99)
400m: 4:48.10
(36.38)
3 Eemeli Salo 2007 Uimaseura Kangasalan Kuohu 4:55.82 +19.01
Entry time: 5:07.58 (-11.76)
50m: 31.57
100m: 1:07.81
(36.24)
150m: 1:45.96
(38.15)
200m: 2:23.98
(38.02)
250m: 3:02.76
(38.78)
300m: 3:40.69
(37.93)
350m: 4:18.82
(38.13)
400m: 4:55.82
(37.00)
Laji virallinen: 21.5.2022 14.04.27
Laji 8, 400m Vapaauinti Miehet 17 ja vanhemmat - Final
Sija Nimi Synty Seura Reak. FINA Aika Ero
1 Roope Paatos 2002 Cetus Espoo 4:06.60
Entry time: 3:58.08 (+8.52)
50m: 29.07
100m: 59.80
(30.73)
150m: 1:30.76
(30.96)
200m: 2:01.90
(31.14)
250m: 2:33.14
(31.24)
300m: 3:04.58
(31.44)
350m: 3:36.27
(31.69)
400m: 4:06.60
(30.33)
Laji virallinen: 21.5.2022 14.04.27
21-05-2022 14.08.40 Tulospalvelu: WinGrodan 2,9 Lisensoitu: Porin Uimaseura

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner