2022-08-20   07:27:07
Choose competition:

Choose language:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Results for Mostveno in posamicno DP Slovenije za decke in deklice 2022

Below are all results from the competition shown by session.

1. dan

Document
Rezultati
Moštveno in posamično prvenstvo Slovenije za dečke in deklice 2022
Kraj: Bazen Pristan Organizator: Plavalna zveza Slovenije
Bazen: 25m Datum tekmovanja apr. 1, 2022 to apr. 3, 2022
13. Disciplina, 4x200m Freestyle Women – Final
Sponzor: Deklice
Rek. dekli 9:01.66 PK Fužinar Ravne PK Fužinar Ravne (SLO) Ljubljana (SLO) 12/21/2006
Deklice
Mes Ime Staro Klub FINA Čas Razlika
1 LL I. 13 Plavalni klub Ljubljana 469 9:42.76
Mia Abutović 2009 SLO.10728 31.74 1:07.10 1:44.00 2:19.07 2:19.07
Ajda Peceli Janežič 2009 SLO.12644 -.-- 35.38 1:14.41 1:54.20 2:31.04 4:50.11
Zoja Mele 2009 SLO.10734 -.-- 32.30 1:08.99 1:45.95 2:21.85 7:11.96
Marija Grm 2009 SLO.12508 -.-- 34.83 1:12.91 1:52.50 2:30.80 9:42.76
2 TK I. 13 Plavalni klub Triglav Kranj 466 9:43.89 +1.13
Lara Naglič 2009 SLO.10998 32.76 1:09.20 1:46.41 2:21.09 2:21.09
Veronika Savernik 2009 SLO.12877 -.-- 33.31 1:10.09 1:48.43 2:24.90 4:45.99
Ela Klara Pulko 2010 SLO.11952 -.-- 32.35 1:09.96 1:48.88 2:27.37 7:13.36
Ana Margeta 2010 SLO.11683 -.-- 33.70 1:11.55 1:51.46 2:30.53 9:43.89
3 RL I. 13 Športno društvo Riba 464 9:44.73 +1.97
Siena Lehmann 2009 SLO.12390 32.32 1:08.70 1:46.98 2:23.54 2:23.54
Metka Seifert 2009 SLO.13058 -.-- 33.71 1:12.41 1:52.80 2:30.96 4:54.50
Sara Sever 2009 SLO.12382 -.-- 32.80 1:10.02 1:49.74 2:26.35 7:20.85
Tara Gončin 2009 SLO.13985 -.-- 32.71 1:09.36 1:47.05 2:23.88 9:44.73
4 IL I. 13 Plavalni klub Ilirija 429 10:00.40 +17.64
Ava Luna Rihtman 2009 SLO.11982 31.13 1:06.29 1:43.79 2:18.87 2:18.87
Tanja Čusak 2009 SLO.12403 -.-- 35.94 1:16.74 1:59.03 2:39.12 4:57.99
Minea Ðešević 2010 SLO.12118 -.-- 32.95 1:12.23 1:51.80 2:28.74 7:26.73
Manca Dolenc 2009 SLO.12120 -.-- 34.42 1:13.89 1:54.27 2:33.67 10:00.40
5 FR I. 13 Plavalni klub Fužinar Ravne na K 388 10:20.40 +37.64
Klara Petrič 2009 SLO.11178 35.28 1:14.87 1:54.71 2:33.49 2:33.49
Eliana Hlastan 2009 SLO.11892 -.-- 35.24 1:14.37 1:54.22 2:32.86 5:06.35
Pia Božič 2010 SLO.12705 -.-- 36.13 1:15.12 1:55.33 2:34.36 7:40.71
Zara Knez 2010 SLO.13471 -.-- 36.18 1:16.63 1:58.21 2:39.69 10:20.40
6 BM I. 13 Plavalni klub Branik Maribor 368 10:31.87 +49.11
Naja Zorec 2009 SLO.12654 35.35 1:14.57 1:55.75 2:34.57 2:34.57
Tjaša Horvat 2010 SLO.13419 -.-- 37.32 1:18.82 2:02.84 2:45.14 5:19.71
Lina Vidovič 2010 SLO.12838 -.-- 37.21 1:20.60 2:04.98 2:47.89 8:07.60
Anina Kirbiš 2009 SLO.12354 -.-- 33.09 1:10.18 1:48.34 2:24.27 10:31.87
7 RR I. 13 Plavalni klub Ribnica 363 10:34.81 +52.05
Ajda Škaper 2010 SLO.13044 34.71 1:15.75 1:58.54 2:39.55 2:39.55
Iza Erjavec 2009 SLO.13495 -.-- 35.95 1:14.83 1:55.57 2:34.12 5:13.67
Manja Ilc 2009 SLO.11882 -.-- 35.57 1:16.83 2:00.38 2:43.02 7:56.69
Polona Tanko 2010 SLO.13045 -.-- 35.99 1:16.61 1:58.33 2:38.12 10:34.81
8 NC I. 13 Plavalni klub Neptun Celje 340 10:48.28 +1:05.5
Zala Valek 2009 SLO.11173 34.90 1:16.31 1:59.12 2:40.42 2:40.42
Taya Čanžek 2009 SLO.12516 -.-- 35.30 1:15.86 1:57.71 2:37.76 5:18.18
Elina Bratina 2009 SLO.11781 -.-- 35.16 1:14.77 1:55.63 2:35.60 7:53.78
Taja Pecelj 2009 SLO.11158 -.-- 38.14 1:22.90 2:09.16 2:54.50 10:48.28
9 LL II. 13 Plavalni klub Ljubljana 323 10:59.75 +1:16.9
Neja Breznik 2009 SLO.11938 34.68 1:13.67 1:54.02 2:31.19 2:31.19
Julija Puškarič 2009 SLO.11322 -.-- 36.86 1:18.53 2:03.00 2:46.63 5:17.82
Lucija Vrhovac 2009 SLO.11942 -.-- 36.54 1:17.41 2:00.49 2:41.69 7:59.51
Lana Čepon 2010 SLO.13513 -.-- 41.65 1:28.07 2:16.12 3:00.24 10:59.75
10 OL I. 13 Plavalni klub Olimpija 316 11:04.36 +1:21.6
Pika Babič 2009 SLO.11704 36.58 1:16.28 1:57.59 2:37.66 2:37.66
Tia Sedej 2009 SLO.12363 -.-- 34.91 1:15.02 1:57.26 2:39.19 5:16.85
Lara Pavlič 2009 SLO.13150 -.-- 36.52 1:17.73 2:00.51 2:41.89 7:58.74
Varvara Kets 2010 SLO.14527 -.-- 41.70 1:29.99 2:19.22 3:05.62 11:04.36
11 PAK I. 13 Športno društvo Plavalna akade 293 11:21.37 +1:38.6
Eva Hvalec 2009 SLO.13104 38.70 1:23.00 2:07.57 2:48.52 2:48.52
Sofija Peteršič 2009 SLO.12576 -.-- 38.37 1:20.93 2:04.99 2:47.02 5:35.54
Nuša Planinšec 2010 SLO.13655 -.-- 39.55 1:25.62 2:12.67 2:58.28 8:33.82
Mia Jovanović 2009 SLO.12577 -.-- 37.32 1:20.23 2:05.30 2:47.55 11:21.37
12 TK II. 13 Plavalni klub Triglav Kranj 283 11:29.00 +1:46.2
Meta Komelj 2010 SLO.13226 39.68 1:23.57 2:07.34 2:48.76 2:48.76
Ajša Mlakar 2009 SLO.13217 -.-- 37.88 1:21.29 2:06.47 2:47.66 5:36.42
Tijana Šutić 2009 SLO.12315 -.-- 36.42 1:18.63 2:03.65 2:46.73 8:23.15
Lara Kos 2009 SLO.14107 -.-- 40.92 1:29.24 2:18.50 3:05.85 11:29.00
13 LL III. 12 Plavalni klub Ljubljana 230 12:18.16 +2:35.4
Merala Hadžiahmetović 2010 SLO.12419 40.52 1:26.43 2:13.51 2:57.72 2:57.72
Augustina Selan 2010 SLO.13540 -.-- 42.36 1:28.29 2:17.41 3:03.39 6:01.11
Živa Ambrož 2010 SLO.13538 -.-- 42.03 1:28.94 2:16.89 3:01.62 9:02.73
Ana Berčan 2010 SLO.12413 -.-- 45.77 1:36.50 2:24.74 3:15.43 12:18.16
Uradni čas: 4/1/2022 8:48:35 PM
2022-04-01 20:49:10 Datahandling: WinGrodan 2.9 Licenca: Slovenian Swimming Association

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner