2022-08-20   06:32:48
Choose competition:

Choose language:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Results for Mostveno in posamicno DP Slovenije za decke in deklice 2022

Below are all results from the competition shown by session.

1. dan

Document
Rezultati
Moštveno in posamično prvenstvo Slovenije za dečke in deklice 2022
Kraj: Bazen Pristan Organizator: Plavalna zveza Slovenije
Bazen: 25m Datum tekmovanja apr. 1, 2022 to apr. 3, 2022
3. Disciplina, 400m Freestyle Women – Final
Rek. dekli 4:16.46 Urša Bežan Petrič 1994  (SLO) Kranj (SLO) 11/29/2007
Mes Ime Rojen Klub R.T. FINA Čas Razlika
1 Ina Sekne 2009 Plavalni klub Radovljica 540 4:47.08
50m: 33.48
100m: 1:08.90
(35.42)
150m: 1:44.69
(35.79)
200m: 2:21.72
(37.03)
250m: 2:58.06
(36.34)
300m: 3:34.85
(36.79)
350m: 4:11.93
(37.08)
400m: 4:47.08
(35.15)
2 Lara Naglič 2009 Plavalni klub Triglav Kranj 504 4:53.91 +6.83
50m: 32.96
100m: 1:09.72
(36.76)
150m: 1:47.16
(37.44)
200m: 2:24.90
(37.74)
250m: 3:02.50
(37.60)
300m: 3:39.96
(37.46)
350m: 4:17.63
(37.67)
400m: 4:53.91
(36.28)
3 Zoja Mele 2009 Plavalni klub Ljubljana 497 4:55.12 +8.04
50m: 33.44
100m: 1:09.76
(36.32)
150m: 1:47.03
(37.27)
200m: 2:24.59
(37.56)
250m: 3:02.52
(37.93)
300m: 3:40.20
(37.68)
350m: 4:17.79
(37.59)
400m: 4:55.12
(37.33)
4 Tara Ðorđevič 2009 Plavalni klub Torpedo Ljubljana 482 4:58.30 +11.22
50m: 32.50
100m: 1:08.86
(36.36)
150m: 1:46.36
(37.50)
200m: 2:24.61
(38.25)
250m: 3:03.04
(38.43)
300m: 3:41.25
(38.21)
350m: 4:20.16
(38.91)
400m: 4:58.30
(38.14)
5 Nina Vrhovnik 2009 Plavalni klub Kamnik 448 5:05.54 +18.46
50m: 33.25
100m: 1:10.34
(37.09)
150m: 1:47.82
(37.48)
200m: 2:26.71
(38.89)
250m: 3:05.37
(38.66)
300m: 3:44.66
(39.29)
350m: 4:24.48
(39.82)
400m: 5:05.54
(41.06)
6 Veronika Savernik 2009 Plavalni klub Triglav Kranj 438 5:07.80 +20.72
50m: 34.95
100m: 1:12.89
(37.94)
150m: 1:51.50
(38.61)
200m: 2:29.59
(38.09)
250m: 3:08.33
(38.74)
300m: 3:47.41
(39.08)
350m: 4:27.28
(39.87)
400m: 5:07.80
(40.52)
7 Sara Sever 2009 Športno društvo Riba 436 5:08.30 +21.22
50m: 34.15
100m: 1:12.50
(38.35)
150m: 1:52.16
(39.66)
200m: 2:31.86
(39.70)
250m: 3:11.66
(39.80)
300m: 3:51.84
(40.18)
350m: 4:31.24
(39.40)
400m: 5:08.30
(37.06)
8 Tara Gončin 2009 Športno društvo Riba 432 5:09.24 +22.16
50m: 33.73
100m: 1:10.41
(36.68)
150m: 1:48.05
(37.64)
200m: 2:26.47
(38.42)
250m: 3:05.29
(38.82)
300m: 3:45.48
(40.19)
350m: 4:27.83
(42.35)
400m: 5:09.24
(41.41)
9 Ariana Agrež 2010 Plavalni klub Rudar Trbovlje 426 5:10.70 +23.62
50m: 33.93
100m: 1:11.78
(37.85)
150m: 1:50.86
(39.08)
200m: 2:29.86
(39.00)
250m: 3:09.73
(39.87)
300m: 3:50.54
(40.81)
350m: 4:30.95
(40.41)
400m: 5:10.70
(39.75)
10 Metka Seifert 2009 Športno društvo Riba 422 5:11.64 +24.56
50m: 33.39
100m: 1:11.59
(38.20)
150m: 1:51.25
(39.66)
200m: 2:31.29
(40.04)
250m: 3:12.01
(40.72)
300m: 3:52.64
(40.63)
350m: 4:32.73
(40.09)
400m: 5:11.64
(38.91)
11 Ana Margeta 2010 Plavalni klub Triglav Kranj 404 5:16.32 +29.24
50m: 35.67
100m: 1:14.82
(39.15)
150m: 1:54.66
(39.84)
200m: 2:34.45
(39.79)
250m: 3:15.04
(40.59)
300m: 3:55.97
(40.93)
350m: 4:36.15
(40.18)
400m: 5:16.32
(40.17)
12 Pia Božič 2010 Plavalni klub Fužinar Ravne na K 400 5:17.22 +30.14
50m: 37.33
100m: 1:17.35
(40.02)
150m: 1:56.99
(39.64)
200m: 2:37.06
(40.07)
250m: 3:17.62
(40.56)
300m: 3:58.50
(40.88)
350m: 4:38.45
(39.95)
400m: 5:17.22
(38.77)
13 Neja Breznik 2009 Plavalni klub Ljubljana 393 5:19.14 +32.06
50m: 34.80
100m: 1:13.95
(39.15)
150m: 1:54.11
(40.16)
200m: 2:34.24
(40.13)
250m: 3:15.83
(41.59)
300m: 3:56.96
(41.13)
350m: 4:38.90
(41.94)
400m: 5:19.14
(40.24)
14 Ela Klara Pulko 2010 Plavalni klub Triglav Kranj 391 5:19.74 +32.66
50m: 35.04
100m: 1:14.50
(39.46)
150m: 1:54.91
(40.41)
200m: 2:35.52
(40.61)
250m: 3:16.32
(40.80)
300m: 3:57.87
(41.55)
350m: 4:38.95
(41.08)
400m: 5:19.74
(40.79)
15 Marija Grm 2009 Plavalni klub Ljubljana 390 5:19.99 +32.91
50m: 37.33
100m: 1:16.50
(39.17)
150m: 1:56.86
(40.36)
200m: 2:37.68
(40.82)
250m: 3:18.26
(40.58)
300m: 3:58.50
(40.24)
350m: 4:39.20
(40.70)
400m: 5:19.99
(40.79)
16 Klara Petrič 2009 Plavalni klub Fužinar Ravne na K 383 5:22.03 +34.95
50m: 36.44
100m: 1:16.36
(39.92)
150m: 1:56.65
(40.29)
200m: 2:37.15
(40.50)
250m: 3:18.39
(41.24)
300m: 3:59.81
(41.42)
350m: 4:41.23
(41.42)
400m: 5:22.03
(40.80)
17 Elina Bratina 2009 Plavalni klub Neptun Celje 367 5:26.48 +39.40
50m: 34.90
100m: 1:13.50
(38.60)
150m: 1:54.37
(40.87)
200m: 2:36.60
(42.23)
250m: 3:18.63
(42.03)
300m: 4:01.08
(42.45)
350m: 4:43.55
(42.47)
400m: 5:26.48
(42.93)
18 Tanja Čusak 2009 Plavalni klub Ilirija 348 5:32.41 +45.33
50m: 35.74
100m: 1:17.21
(41.47)
150m: 1:59.99
(42.78)
200m: 2:42.49
(42.50)
250m: 3:24.79
(42.30)
300m: 4:07.34
(42.55)
350m: 4:50.79
(43.45)
400m: 5:32.41
(41.62)
19 Ajda Škaper 2010 Plavalni klub Ribnica 348 5:32.46 +45.38
50m: 37.97
100m: 1:19.73
(41.76)
150m: 2:01.99
(42.26)
200m: 2:44.52
(42.53)
250m: 3:27.18
(42.66)
300m: 4:09.18
(42.00)
350m: 4:51.77
(42.59)
400m: 5:32.46
(40.69)
20 Manja Ilc 2009 Plavalni klub Ribnica 338 5:35.78 +48.70
50m: 36.93
100m: 1:17.28
(40.35)
150m: 1:59.51
(42.23)
200m: 2:43.40
(43.89)
250m: 3:26.32
(42.92)
300m: 4:10.15
(43.83)
350m: 4:53.67
(43.52)
400m: 5:35.78
(42.11)
21 Tia Velkavrh Rebolj 2009 Športno društvo Riba 330 5:38.27 +51.19
50m: 37.25
100m: 1:19.16
(41.91)
150m: 2:02.83
(43.67)
200m: 2:45.30
(42.47)
250m: 3:28.38
(43.08)
300m: 4:11.68
(43.30)
350m: 4:54.44
(42.76)
400m: 5:38.27
(43.83)
22 Sofija Peteršič 2009 Športno društvo Plavalna akade 310 5:45.47 +58.39
50m: 38.41
100m: 1:20.57
(42.16)
150m: 2:03.94
(43.37)
200m: 2:48.39
(44.45)
250m: 3:33.20
(44.81)
300m: 4:17.17
(43.97)
350m: 5:01.38
(44.21)
400m: 5:45.47
(44.09)
23 Hana Muršak 2009 Plavalni klub Zdravilišče Radenci 289 5:53.51 +1:06.43
50m: 41.96
100m: 1:27.43
(45.47)
150m: 2:11.59
(44.16)
200m: 2:57.95
(46.36)
250m: 3:41.88
(43.93)
300m: 4:26.78
(44.90)
350m: 5:10.22
(43.44)
400m: 5:53.51
(43.29)
24 Mia Jovanović 2009 Športno društvo Plavalna akade 282 5:56.54 +1:09.46
50m: 38.82
100m: 1:21.83
(43.01)
150m: 2:06.62
(44.79)
200m: 2:52.68
(46.06)
250m: 3:39.64
(46.96)
300m: 4:25.95
(46.31)
350m: 5:11.14
(45.19)
400m: 5:56.54
(45.40)
25 Nuša Planinšec 2010 Športno društvo Plavalna akade 245 6:13.63 +1:26.55
50m: 38.30
100m: 1:22.88
(44.58)
150m: 2:10.57
(47.69)
200m: 2:59.62
(49.05)
250m: 3:48.83
(49.21)
300m: 4:37.50
(48.67)
350m: 5:26.72
(49.22)
400m: 6:13.63
(46.91)
26 Živa Ambrož 2010 Plavalni klub Ljubljana 225 6:24.26 +1:37.18
50m: 43.92
100m: 1:32.06
(48.14)
150m: 2:22.22
(50.16)
200m: 3:11.21
(48.99)
250m: 4:01.19
(49.98)
300m: 4:51.30
(50.11)
350m: 5:40.03
(48.73)
400m: 6:24.26
(44.23)
27 Aneja Zamuda 2009 Plavalni klub Terme Ptuj 184 6:51.26 +2:04.18
50m: 43.62
100m: 1:33.93
(50.31)
150m: 2:26.82
(52.89)
200m: 3:20.39
(53.57)
250m: 4:13.53
(53.14)
300m: 5:07.14
(53.61)
350m: 6:01.34
(54.20)
400m: 6:51.26
(49.92)
Uradni čas: 4/1/2022 5:18:23 PM
2022-04-01 17:18:29 Datahandling: WinGrodan 2.9 Licenca: Slovenian Swimming Association

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner