2022-09-25   22:37:22
Choose competition:

Choose language:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Results for Mostveno in posamicno DP Slovenije za decke in deklice 2022

Below are all results from the competition shown by session.

2. dan

Document
Rezultati
Moštveno in posamično prvenstvo Slovenije za dečke in deklice 2022
Kraj: Bazen Pristan Organizator: Plavalna zveza Slovenije
Bazen: 25m Datum tekmovanja apr. 1, 2022 to apr. 3, 2022
16. Disciplina, 50m Breaststroke Women – Final
Rek. dekli 33.32 Kaja Breznik 1996  (SLO) Dunaj/Vienna (AUT) 11/29/2009
Mes Ime Rojen Klub R.T. FINA Čas Razlika
1 Ina Sekne 2009 Plavalni klub Radovljica 486 36.32
2 Mia Abutović 2009 Plavalni klub Ljubljana 477 36.53 +0.21
3 Minea Ðešević 2010 Plavalni klub Ilirija 447 37.35 +1.03
4 Ema Menoni 2009 Plavalni klub Celulozar Krško 418 38.18 +1.86
5 Taya Čanžek 2009 Plavalni klub Neptun Celje 387 39.18 +2.86
6 Ana Margeta 2010 Plavalni klub Triglav Kranj 381 39.39 +3.07
7 Ana Avbelj 2009 Plavalni klub Kamnik 380 39.40 +3.08
8 Sara Dobnik 2009 Plavalni klub Celulozar Krško 376 39.56 +3.24
9 Tijana Šutić 2009 Plavalni klub Triglav Kranj 364 39.99 +3.67
10 Ajda Peceli Janežič 2009 Plavalni klub Ljubljana 348 40.59 +4.27
11 Klara Perič 2009 Plavalni klub Koper 333 41.19 +4.87
12 Špela Liponik 2009 Plavalni klub Branik Maribor 331 41.25 +4.93
13 Zara Knez 2010 Plavalni klub Fužinar Ravne na K 328 41.40 +5.08
14 Julija Puškarič 2009 Plavalni klub Ljubljana 301 42.57 +6.25
15 Ana Berčan 2010 Plavalni klub Ljubljana 287 43.29 +6.97
16 Tajda Spruk 2009 Plavalni klub Kamnik 285 43.35 +7.03
17 Neža Gabor 2009 Plavalni klub Zdravilišče Radenci 284 43.42 +7.10
18 Tjaša Horvat 2010 Plavalni klub Branik Maribor 281 43.57 +7.25
19 Taja Pecelj 2009 Plavalni klub Neptun Celje 280 43.63 +7.31
20 Ajša Mlakar 2009 Plavalni klub Triglav Kranj 276 43.85 +7.53
21 Anika Setnikar 2010 Plavalni klub Triglav Kranj 272 44.05 +7.73
22 Alisa Potemina 2010 Plavalni klub Ilirija 268 44.28 +7.96
23 Lija Helbl 2010 Plavalni klub Fužinar Ravne na K 264 44.52 +8.20
24 Lina Vidovič 2010 Plavalni klub Branik Maribor 263 44.56 +8.24
25 Tia Mrkonjič 2010 Plavalni klub Velenje 258 44.82 +8.50
26 Aleksandra Šlebnik Gnamuš 2010 Plavalni klub Fužinar Ravne na K 255 44.98 +8.66
27 Lara Kos 2009 Plavalni klub Triglav Kranj 253 45.11 +8.79
=28 Iva Antolović 2009 Plavalni klub Biser Piran - Nuoto  252 45.21 +8.89
=28 Mia Kocijančič 2010 Plavalni klub Radovljica 252 45.21 +8.89
30 Lea Pljava 2009 Plavalni klub Velenje 244 45.66 +9.34
31 Ella Gajić 2010 Športno društvo Aqua 243 45.76 +9.44
32 Špela Juvančič 2010 Plavalni klub Ilirija 242 45.80 +9.48
33 Iza Kalšnik 2009 Plavalni klub Neptun Celje 241 45.89 +9.57
34 Ula Konec 2009 Plavalni klub Koper 238 46.03 +9.71
35 Zala Črepinko 2010 Plavalni klub Terme Ptuj 234 46.34 +10.02
36 Nikolina Milijaš 2010 Plavalni klub Velenje 223 47.03 +10.71
37 Žanin Krušič 2010 Športno društvo Plavalna akade 221 47.17 +10.85
=38 Nuša Arnuš 2010 Plavalni klub Terme Ptuj 218 47.41 +11.09
=38 Lira Jančič 2010 Plavalni klub Ljubljana 218 47.41 +11.09
40 Rubi Štimec 2010 Plavalni klub Koper 213 47.82 +11.50
41 Manca Smolčič 2009 Športno društvo Aqua 193 49.38 +13.06
42 Kaja Hočevar 2010 Plavalni klub Kamnik 193 49.39 +13.07
43 Tjaša Pogačnik 2010 Plavalni klub Radovljica 186 50.01 +13.69
44 Pia Rebernik Kroflič 2010 Društvo vodnih športov POSEJD 168 51.73 +15.41
45 Tara Sabljaković 2010 Plavalni klub Olimpija 160 52.53 +16.21
46 Kaja Mužar 2010 Plavalni klub Neptun Celje 159 52.61 +16.29
47 Maja Kolarič 2010 Plavalni klub Zdravilišče Radenci 153 53.34 +17.02
48 Ylljeta Hasani 2010 Društvo vodnih športov POSEJD 149 53.78 +17.46
49 Špela Bosiljevac 2010 Plavalni klub Branik Maribor 143 54.54 +18.22
50 Julija Prinčič 2010 Plavalni klub Biser Piran - Nuoto  142 54.72 +18.40
51 Lana Gabor 2010 Plavalni klub Branik Maribor 139 55.02 +18.70
52 Hana Vehabović 2010 Plavalni klub Branik Maribor 128 56.55 +20.23
53 Tinkara Strmecki 2009 Plavalno društvo Maribor 126 56.82 +20.50
54 Katarina Strelec 2010 Plavalni klub Terme Ptuj 121 57.67 +21.35
- Anastasia Girina 2010 Plavalni klub Ilirija DSQ
SW 7.6
- Iza Janžekovič 2010 Plavalno društvo Maribor DSQ
SW 7.3
- Lucija Jelušič 2010 Plavalni klub Radovljica DSQ
SW 7.3
- Ema Muršec 2010 Plavalni klub Branik Maribor DSQ
SW 7.5
- Anna Cimerman 2010 Plavalno društvo Maribor DNS
- Tijana Janković 2009 Plavalni klub Ljubljana DNS
Uradni čas: 4/2/2022 4:46:45 PM
2022-04-02 17:36:19 Datahandling: WinGrodan 2.9 Licenca: Slovenian Swimming Association

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner