Her vises alle stævnets resultater opdelt i stævneafsnit.
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultater |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Friheden Idrætscenter |
Arrangør |
Hvidovre Svømmeklub |
|
|
|
|
|
|
Svømmeh |
25m |
Stævne dato: |
23. apr 2022 to 23. apr 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 24, 50m Brystsvømning Herrer 9 og yngre - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Navn |
Født |
Klub |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Bastian Sørensen |
2013 |
Hvidovre Svømmeklub |
|
|
59.15 |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Eskild Skovgren |
2013 |
Vallensbæk IF Af 1939 |
|
|
1:04.71 |
+5.56 |
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Victor Ringsborg Preisler |
2013 |
Hvidovre Svømmeklub |
|
|
1:18.44 |
+19.29 |
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Kalle Nielsen |
2013 |
Hvidovre Svømmeklub |
|
|
1:25.99 |
+26.84 |
|
|
|
|
|
|
- |
|
Alvin Dahlgaard Stokholm |
2013 |
Holbæk Svømme Klub |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb officielt kl.: 23-04-2022 15:24:40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 24, 50m Brystsvømning Herrer 10 år - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Navn |
Født |
Klub |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Nikolaj Ikast Kjær Christensen |
2012 |
Glostrup Svømmeklub |
|
|
54.46 |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Julius Sikora |
2012 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
|
|
57.27 |
+2.81 |
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Carl Ørum Jensen |
2012 |
Køge Svømmeklub |
|
|
1:00.80 |
+6.34 |
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Mathias Jensen |
2012 |
Holbæk Svømme Klub |
|
|
1:04.91 |
+10.45 |
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Viggo Ville Fonnesbæ Skov |
2012 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
|
|
1:05.49 |
+11.03 |
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Theo Johannessen |
2012 |
Køge Svømmeklub |
|
|
1:05.88 |
+11.42 |
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Bertram Lyngby |
2012 |
Køge Svømmeklub |
|
|
1:09.24 |
+14.78 |
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Mathias Stoel Nielsen |
2012 |
Glostrup Svømmeklub |
|
|
1:18.31 |
+23.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb officielt kl.: 23-04-2022 15:24:40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 24, 50m Brystsvømning Herrer 11 år - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Navn |
Født |
Klub |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Theo Lyngkilde |
2011 |
Glostrup Svømmeklub |
|
|
52.09 |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Christian Suhr |
2011 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
|
|
54.87 |
+2.78 |
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Daniel Lou |
2011 |
Glostrup Svømmeklub |
|
|
55.04 |
+2.95 |
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Gustav Tuxen Bang |
2011 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
|
|
57.51 |
+5.42 |
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Lukas Holst |
2011 |
Holbæk Svømme Klub |
|
|
59.63 |
+7.54 |
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Lau Kjellerup |
2011 |
Køge Svømmeklub |
|
|
1:00.47 |
+8.38 |
|
|
|
|
|
|
7 |
|
William Strømberg Theisen |
2011 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
|
|
1:02.76 |
+10.67 |
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Peter Pickersgill |
2011 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
|
|
1:02.92 |
+10.83 |
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Floyd Hollingsworth |
2011 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
|
|
1:05.86 |
+13.77 |
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Alexander Brix Olsen |
2011 |
Holbæk Svømme Klub |
|
|
1:07.73 |
+15.64 |
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Magnus Vigel Lindahl |
2011 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
|
|
1:07.85 |
+15.76 |
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Axel Krogsæter |
2011 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
|
|
1:09.70 |
+17.61 |
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Benjamin Torp Simony |
2011 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
|
|
1:11.13 |
+19.04 |
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Ejler Bøgh |
2011 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
|
|
1:25.32 |
+33.23 |
|
|
|
|
|
|
- |
|
Elliot Dahlgaard Stokholm |
2011 |
Holbæk Svømme Klub |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Leo Alberto Riber Servizi |
2011 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb officielt kl.: 23-04-2022 15:24:40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23-04-2022 15:24.42 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Hvidovre Svømmeklub |
|
|
|
|
|
|