2022-12-04   19:54:01
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Tulokset Ankracet 2022

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Document
Resultat
Ankracet 2022
Plats: Bålsta simhall Arrangör: Bålsta simklubb
Bassäng: 25m Tävlingsdatum: den 22 maj 2022 till den 22 maj 2022
Gren 1, 4x25m Frisim Mixed - Final
Plac Namn Ålder Förening FINA Tid Diff
1 Bålsta Simklubb lag 4 EMNS G 12 Bålsta Simklubb 1:13.76
Elisabeth Veszeli 2011 AB5011 -.-- 19.48 19.48
Mea Brunosson 2010 AF8610 -.-- 17.14 36.62
Novaliie Barthelsson 2010 AM1410 -.-- 18.31 54.93
Wilma Niemi 2011 -.-- 18.83 1:13.76
2 Bålsta Simklubb lag 5 Fre MDI  13 Bålsta Simklubb 1:17.62 +3.86
Fredrik Löfving 2009 AH2709 -.-- 17.63 17.63
Maja Lagberg 2010 AS0810 -.-- 17.90 35.53
Leva Atterstrand 2009 AW1209 -.-- 17.69 53.22
Edvard Lindeman 2010 -.-- 24.40 1:17.62
3 Bålsta Simklubb lag 3 ENWM b 12 Bålsta Simklubb 1:27.36 +13.60
Emelie Falk 2010 AY5210 -.-- 26.28 26.28
Nova Edin 2010 AY5010 -.-- 19.27 45.55
vera Mandorf 2014 -.-- 22.11 1:07.66
Mira Vdovitchenko 2010 -.-- 19.70 1:27.36
4 Bålsta Simklubb lag 2 LGHK kill 11 Bålsta Simklubb 1:29.88 +16.12
Gustav Veszeli 2013 AA4513 -.-- 20.92 20.92
Olof Noren 2011 AL4511 -.-- 23.67 44.59
Henning Backlund 2011 AB2111 -.-- 20.97 1:05.56
Hugo Karlsson 2013 AC8713 -.-- 24.32 1:29.88
Grenen officiell:  2022-05-22 09:24:10
2022-05-22 09:24:21 Resultathantering: WinGrodan 2.9 Licensierad till: Bålsta Simklubb
Document
Resultat
Ankracet 2022
Plats: Bålsta simhall Arrangör: Bålsta simklubb
Bassäng: 25m Tävlingsdatum: den 22 maj 2022 till den 22 maj 2022
Gren 2, 25m Fjärilsim Mixed - Final
Plac Namn Född Förening R.T. FINA Tid Diff
1 Fredrik Löfving 2009 Bålsta Simklubb -.-- 21.41
2 Novaliie Barthelsson 2010 Bålsta Simklubb -.-- 24.58 +3.17
3 Elisabeth Veszeli 2011 Bålsta Simklubb -.-- 28.59 +7.18
Grenen officiell:  2022-05-22 09:27:19
2022-05-22 09:27:43 Resultathantering: WinGrodan 2.9 Licensierad till: Bålsta Simklubb
Document
Resultat
Ankracet 2022
Plats: Bålsta simhall Arrangör: Bålsta simklubb
Bassäng: 25m Tävlingsdatum: den 22 maj 2022 till den 22 maj 2022
Gren 3, 50m Frisim med simfötter Mixed - Final
Plac Namn Född Förening R.T. FINA Tid Diff
1 Fredrik Löfving 2009 Bålsta Simklubb -.-- 34.37
25m: 16.72
50m: 34.37
(17.65)
2 Mea Brunosson 2010 Bålsta Simklubb -.-- 35.65 +1.28
25m: 17.16
50m: 35.65
(18.49)
3 Maja Lagberg 2010 Bålsta Simklubb -.-- 36.02 +1.65
25m: 17.55
50m: 36.02
(18.47)
4 Leva Atterstrand 2009 Bålsta Simklubb -.-- 36.72 +2.35
25m: 18.35
50m: 36.72
(18.37)
5 Elisabeth Veszeli 2011 Bålsta Simklubb -.-- 37.66 +3.29
25m: 17.82
50m: 37.66
(19.84)
6 Nova Edin 2010 Bålsta Simklubb -.-- 38.40 +4.03
25m: 18.35
50m: 38.40
(20.05)
7 Henning Backlund 2011 Bålsta Simklubb -.-- 38.76 +4.39
25m: 18.09
50m: 38.76
(20.67)
8 Novaliie Barthelsson 2010 Bålsta Simklubb -.-- 39.69 +5.32
25m: 18.85
50m: 39.69
(20.84)
9 Emelie Falk 2010 Bålsta Simklubb -.-- 41.41 +7.04
25m: 20.23
50m: 41.41
(21.18)
10 Gustav Veszeli 2013 Bålsta Simklubb -.-- 43.20 +8.83
25m: 20.69
50m: 43.20
(22.51)
11 Olof Noren 2011 Bålsta Simklubb -.-- 44.74 +10.37
25m: 19.29
50m: 44.74
(25.45)
12 Alice Arvidsson 2013 Bålsta Simklubb -.-- 47.24 +12.87
25m: 22.12
50m: 47.24
(25.12)
13 Hugo Karlsson 2013 Bålsta Simklubb -.-- 48.32 +13.95
25m: 20.63
50m: 48.32
(27.69)
14 Mira Rainsson 2013 Bålsta Simklubb -.-- 51.82 +17.45
25m: 22.88
50m: 51.82
(28.94)
15 Ronja Lindström Hagelin 2012 Bålsta Simklubb -.-- 52.64 +18.27
25m: 21.19
50m: 52.64
(31.45)
16 Nikita Lundgren 2013 Bålsta Simklubb -.-- 52.78 +18.41
25m: 21.84
50m: 52.78
(30.94)
17 Viktor Särås 2013 Bålsta Simklubb -.-- 1:00.60 +26.23
25m: 28.45
50m: 1:00.60
(32.15)
18 Nikki Barthelson 2013 Bålsta Simklubb -.-- 1:01.16 +26.79
25m: 28.33
50m: 1:01.16
(32.83)
19 Uno Brunosson 2013 Bålsta Simklubb -.-- 1:01.80 +27.43
25m: 28.79
50m: 1:01.80
(33.01)
20 Siri Tärnåsen 2013 Bålsta Simklubb -.-- 1:13.87 +39.50
25m: 29.89
50m: 1:13.87
(43.98)
21 Algot Rådmans 2012 Bålsta Simklubb -.-- 1:20.60 +46.23
25m: 37.99
50m: 1:20.60
(42.61)
- Oskar Karlsson 2013 Bålsta Simklubb -.-- DNS
- Edvard Lindeman 2010 Bålsta Simklubb -.-- DNS
- Wilma Niemi 2011 Bålsta Simklubb -.-- DNS
- Joline Rohr 2016 Bålsta Simklubb -.-- DNS
- Edwin Rådmans 2013 Bålsta Simklubb -.-- DNS
- Molly Vikberg 2011 Bålsta Simklubb -.-- DNS
Grenen officiell:  2022-05-22 09:37:46
2022-05-22 09:37:48 Resultathantering: WinGrodan 2.9 Licensierad till: Bålsta Simklubb
Document
Resultat
Ankracet 2022
Plats: Bålsta simhall Arrangör: Bålsta simklubb
Bassäng: 25m Tävlingsdatum: den 22 maj 2022 till den 22 maj 2022
Gren 4, 25m Fjärilskickar i streamline Mixed - Final
Plac Namn Född Förening R.T. FINA Tid Diff
1 Wilma Niemi 2011 Bålsta Simklubb -.-- 27.90
2 Gustav Veszeli 2013 Bålsta Simklubb -.-- 29.24 +1.34
3 Emelie Falk 2010 Bålsta Simklubb -.-- 30.25 +2.35
4 Mira Vdovitchenko 2010 Bålsta Simklubb -.-- 30.57 +2.67
5 Theodor Karlsen 2012 Bålsta Simklubb -.-- 31.16 +3.26
6 Cassandra Holmgren 2011 Bålsta Simklubb -.-- 35.56 +7.66
7 Hugo Karlsson 2013 Bålsta Simklubb -.-- 36.11 +8.21
8 Olof Noren 2011 Bålsta Simklubb -.-- 37.62 +9.72
9 vera Mandorf 2014 Bålsta Simklubb -.-- 39.78 +11.88
10 Astrid Backne 2013 Bålsta Simklubb -.-- 42.22 +14.32
11 Ronja Lindström Hagelin 2012 Bålsta Simklubb -.-- 42.68 +14.78
- Edvard Lindeman 2010 Bålsta Simklubb -.-- DNS
Grenen officiell:  2022-05-22 09:53:31
2022-05-22 09:53:34 Resultathantering: WinGrodan 2.9 Licensierad till: Bålsta Simklubb
Document
Resultat
Ankracet 2022
Plats: Bålsta simhall Arrangör: Bålsta simklubb
Bassäng: 25m Tävlingsdatum: den 22 maj 2022 till den 22 maj 2022
Gren 5, 75m Medley (utan fjäril) start på rygg Mixed - Final
Plac Namn Född Förening R.T. FINA Tid Diff
1 Mea Brunosson 2010 Bålsta Simklubb -.-- 1:16.37
25m: 25.36
50m: 52.66
(27.30)
75m: 1:16.37
(23.71)
2 Maja Lagberg 2010 Bålsta Simklubb -.-- 1:21.92 +5.55
25m: 24.12
50m: 57.10
(32.98)
75m: 1:21.92
(24.82)
3 Sandra Fredlund 2010 Bålsta Simklubb -.-- 1:25.03 +8.66
25m: 26.63
50m: 58.76
(32.13)
75m: 1:25.03
(26.27)
4 Henning Backlund 2011 Bålsta Simklubb -.-- 1:32.00 +15.63
25m: 27.16
50m: 1:03.70
(36.54)
75m: 1:32.00
(28.30)
5 Gustav Veszeli 2013 Bålsta Simklubb -.-- 1:35.41 +19.04
25m: 29.24
50m: 1:05.38
(36.14)
75m: 1:35.41
(30.03)
6 Hugo Karlsson 2013 Bålsta Simklubb -.-- 1:52.31 +35.94
25m: 36.60
50m: 1:16.10
(39.50)
75m: 1:52.31
(36.21)
Grenen officiell:  2022-05-22 09:57:49
2022-05-22 09:57:50 Resultathantering: WinGrodan 2.9 Licensierad till: Bålsta Simklubb
Document
Resultat
Ankracet 2022
Plats: Bålsta simhall Arrangör: Bålsta simklubb
Bassäng: 25m Tävlingsdatum: den 22 maj 2022 till den 22 maj 2022
Gren 6, 25m Ryggsim Mixed - Final
Plac Namn Född Förening R.T. FINA Tid Diff
1 Mira Vdovitchenko 2010 Bålsta Simklubb +0.88 23.55
2 Wilma Niemi 2011 Bålsta Simklubb +1.04 25.44 +1.89
3 Nova Edin 2010 Bålsta Simklubb +0.78 26.09 +2.54
4 Hugo Karlsson 2013 Bålsta Simklubb +0.75 26.17 +2.62
5 Nikita Lundgren 2013 Bålsta Simklubb +0.89 26.74 +3.19
6 Olof Noren 2011 Bålsta Simklubb +0.93 26.98 +3.43
7 Gustav Veszeli 2013 Bålsta Simklubb +0.94 28.10 +4.55
8 Amy Adolfsson 2013 Bålsta Simklubb +0.78 29.07 +5.52
9 Sandra Fredlund 2010 Bålsta Simklubb +1.03 29.23 +5.68
10 Viktor Särås 2013 Bålsta Simklubb +0.88 30.99 +7.44
11 Mira Rainsson 2013 Bålsta Simklubb +0.42 31.02 +7.47
12 Theodor Karlsen 2012 Bålsta Simklubb +0.86 31.04 +7.49
13 Adrian Balota 2014 Bålsta Simklubb +0.77 31.32 +7.77
14 vera Mandorf 2014 Bålsta Simklubb +0.79 32.25 +8.70
15 Cassandra Holmgren 2011 Bålsta Simklubb +0.84 35.97 +12.42
16 Alva Rotinen Holmberg 2015 Bålsta Simklubb +1.07 37.47 +13.92
17 Uno Brunosson 2013 Bålsta Simklubb +0.76 37.60 +14.05
18 Siri Tärnåsen 2013 Bålsta Simklubb +1.08 38.14 +14.59
19 Alfred Melander 2013 Bålsta Simklubb +0.83 38.24 +14.69
20 Saga Zakrisson 2012 Bålsta Simklubb +0.80 38.47 +14.92
21 Astrid Backne 2013 Bålsta Simklubb +0.62 38.65 +15.10
22 Mikael Multas 2013 Bålsta Simklubb +0.99 42.70 +19.15
23 Joline Rohr 2016 Bålsta Simklubb -.-- 42.94 +19.39
24 William Tamilinas 2014 Bålsta Simklubb +1.02 43.12 +19.57
25 Molli Boström 2013 Bålsta Simklubb +1.11 50.42 +26.87
- Jenny Graveley 2012 Bålsta Simklubb -.-- DNS
- Edvard Lindeman 2010 Bålsta Simklubb -.-- DNS
- Emmia Tollstorp 2013 Bålsta Simklubb -.-- DNS
- Molly Vikberg 2011 Bålsta Simklubb -.-- DNS
Grenen officiell:  2022-05-22 10:14:57
2022-05-22 10:14:59 Resultathantering: WinGrodan 2.9 Licensierad till: Bålsta Simklubb
Document
Resultat
Ankracet 2022
Plats: Bålsta simhall Arrangör: Bålsta simklubb
Bassäng: 25m Tävlingsdatum: den 22 maj 2022 till den 22 maj 2022
Gren 7, 50m Frisim Mixed - Final
Plac Namn Född Förening R.T. FINA Tid Diff
1 Fredrik Löfving 2009 Bålsta Simklubb -.-- 41.30
25m: 19.86
50m: 41.30
(21.44)
2 Mea Brunosson 2010 Bålsta Simklubb -.-- 42.31 +1.01
25m: 20.79
50m: 42.31
(21.52)
3 Maja Lagberg 2010 Bålsta Simklubb -.-- 42.68 +1.38
25m: 21.00
50m: 42.68
(21.68)
4 Leva Atterstrand 2009 Bålsta Simklubb -.-- 44.41 +3.11
25m: 21.65
50m: 44.41
(22.76)
5 Novaliie Barthelsson 2010 Bålsta Simklubb -.-- 44.89 +3.59
25m: 21.35
50m: 44.89
(23.54)
6 Elisabeth Veszeli 2011 Bålsta Simklubb -.-- 45.55 +4.25
25m: 21.58
50m: 45.55
(23.97)
7 Nova Edin 2010 Bålsta Simklubb -.-- 45.85 +4.55
25m: 21.22
50m: 45.85
(24.63)
8 Henning Backlund 2011 Bålsta Simklubb -.-- 47.58 +6.28
25m: 22.86
50m: 47.58
(24.72)
9 Emelie Falk 2010 Bålsta Simklubb -.-- 49.78 +8.48
25m: 23.53
50m: 49.78
(26.25)
10 vera Mandorf 2014 Bålsta Simklubb -.-- 1:10.64 +29.34
25m: 32.68
50m: 1:10.64
(37.96)
11 Viktor Särås 2013 Bålsta Simklubb -.-- 1:13.30 +32.00
25m: 35.97
50m: 1:13.30
(37.33)
12 Nikki Barthelson 2013 Bålsta Simklubb -.-- 1:15.59 +34.29
25m: 34.73
50m: 1:15.59
(40.86)
- Oskar Karlsson 2013 Bålsta Simklubb -.-- DNS
Grenen officiell:  2022-05-22 10:12:50
2022-05-22 10:12:52 Resultathantering: WinGrodan 2.9 Licensierad till: Bålsta Simklubb
Document
Resultat
Ankracet 2022
Plats: Bålsta simhall Arrangör: Bålsta simklubb
Bassäng: 25m Tävlingsdatum: den 22 maj 2022 till den 22 maj 2022
Gren 9, 25m Frisim för föräldrar som vågar (anmälan på plats) Mixed 99 och yngre -
Final
Plac Namn Född Förening R.T. FINA Tid Diff
Emil Egerfjord Bålsta Simklubb -.-- 19.05
Helena Granath Bålsta Simklubb -.-- 24.87
Liselott Holmberg Bålsta Simklubb -.-- 16.94
Leo Lindström Bålsta Simklubb -.-- 16.70
Elisabeth Mandorf Bålsta Simklubb -.-- 22.53
Grenen officiell:  2022-05-22 10:29:37
2022-05-22 10:29:39 Resultathantering: WinGrodan 2.9 Licensierad till: Bålsta Simklubb
Document
Resultat
Ankracet 2022
Plats: Bålsta simhall Arrangör: Bålsta simklubb
Bassäng: 25m Tävlingsdatum: den 22 maj 2022 till den 22 maj 2022
Gren 10, 50m Ryggsim Mixed - Final
Plac Namn Född Förening R.T. FINA Tid Diff
1 Fredrik Löfving 2009 Bålsta Simklubb +0.70 47.83
25m: 23.10
50m: 47.83
(24.73)
2 Novaliie Barthelsson 2010 Bålsta Simklubb +0.76 51.09 +3.26
25m: 24.73
50m: 51.09
(26.36)
3 Maja Lagberg 2010 Bålsta Simklubb +0.94 51.23 +3.40
25m: 25.23
50m: 51.23
(26.00)
4 Leva Atterstrand 2009 Bålsta Simklubb +0.90 51.41 +3.58
25m: 26.00
50m: 51.41
(25.41)
5 Mea Brunosson 2010 Bålsta Simklubb +1.70 51.71 +3.88
25m: 26.50
50m: 51.71
(25.21)
6 Henning Backlund 2011 Bålsta Simklubb +1.06 55.08 +7.25
25m: 28.38
50m: 55.08
(26.70)
7 Nova Edin 2010 Bålsta Simklubb +0.79 58.48 +10.65
25m: 29.37
50m: 58.48
(29.11)
8 Mira Rainsson 2013 Bålsta Simklubb +0.92 1:06.68 +18.85
25m: 30.92
50m: 1:06.68
(35.76)
9 Viktor Särås 2013 Bålsta Simklubb +0.83 1:09.79 +21.96
25m: 34.96
50m: 1:09.79
(34.83)
Grenen officiell:  2022-05-22 10:34:18
2022-05-22 10:34:20 Resultathantering: WinGrodan 2.9 Licensierad till: Bålsta Simklubb
Document
Resultat
Ankracet 2022
Plats: Bålsta simhall Arrangör: Bålsta simklubb
Bassäng: 25m Tävlingsdatum: den 22 maj 2022 till den 22 maj 2022
Gren 11, 25m Frisim Mixed - Final
Plac Namn Född Förening R.T. FINA Tid Diff
1 Nova Edin 2010 Bålsta Simklubb -.-- 19.77
2 Mira Vdovitchenko 2010 Bålsta Simklubb -.-- 20.30 +0.53
3 Wilma Niemi 2011 Bålsta Simklubb -.-- 20.43 +0.66
4 Emelie Falk 2010 Bålsta Simklubb -.-- 21.71 +1.94
5 Gustav Veszeli 2013 Bålsta Simklubb -.-- 21.91 +2.14
6 Sandra Fredlund 2010 Bålsta Simklubb -.-- 22.50 +2.73
7 Olof Noren 2011 Bålsta Simklubb -.-- 22.63 +2.86
8 Alice Arvidsson 2013 Bålsta Simklubb -.-- 23.80 +4.03
9 Hugo Karlsson 2013 Bålsta Simklubb -.-- 25.02 +5.25
10 Theodor Karlsen 2012 Bålsta Simklubb -.-- 25.10 +5.33
11 Nikita Lundgren 2013 Bålsta Simklubb -.-- 28.60 +8.83
12 Mira Rainsson 2013 Bålsta Simklubb -.-- 29.25 +9.48
13 Amy Adolfsson 2013 Bålsta Simklubb -.-- 29.60 +9.83
14 Ronja Lindström Hagelin 2012 Bålsta Simklubb -.-- 29.70 +9.93
15 Emilia Lankinen 2014 Bålsta Simklubb -.-- 31.44 +11.67
16 Adrian Balota 2014 Bålsta Simklubb -.-- 32.29 +12.52
17 Nikki Barthelson 2013 Bålsta Simklubb -.-- 32.51 +12.74
18 vera Mandorf 2014 Bålsta Simklubb -.-- 33.68 +13.91
19 Oskar Rotinen Holmberg 2013 Bålsta Simklubb -.-- 33.89 +14.12
20 Viktor Särås 2013 Bålsta Simklubb -.-- 33.94 +14.17
21 Cassandra Holmgren 2011 Bålsta Simklubb -.-- 34.61 +14.84
22 Freja Sandberg 2013 Bålsta Simklubb -.-- 35.54 +15.77
23 Erik Frendh Egerfjord 2013 Bålsta Simklubb -.-- 37.02 +17.25
24 Astrid Backne 2013 Bålsta Simklubb -.-- 38.38 +18.61
25 Joline Rohr 2016 Bålsta Simklubb -.-- 38.96 +19.19
26 Uno Brunosson 2013 Bålsta Simklubb -.-- 40.54 +20.77
27 Siri Tärnåsen 2013 Bålsta Simklubb -.-- 40.92 +21.15
28 Saga Zakrisson 2012 Bålsta Simklubb -.-- 43.65 +23.88
29 Mikael Multas 2013 Bålsta Simklubb -.-- 45.18 +25.41
30 William Tamilinas 2014 Bålsta Simklubb -.-- 47.66 +27.89
31 Alva Rotinen Holmberg 2015 Bålsta Simklubb -.-- 48.76 +28.99
32 Molli Boström 2013 Bålsta Simklubb -.-- 50.47 +30.70
33 Alfred Melander 2013 Bålsta Simklubb -.-- 50.63 +30.86
- Jenny Graveley 2012 Bålsta Simklubb -.-- DNS
- Oskar Karlsson 2013 Bålsta Simklubb -.-- DNS
- Edvard Lindeman 2010 Bålsta Simklubb -.-- DNS
- Emmia Tollstorp 2013 Bålsta Simklubb -.-- DNS
- Molly Vikberg 2011 Bålsta Simklubb -.-- DNS
Grenen officiell:  2022-05-22 10:59:42
2022-05-22 10:59:44 Resultathantering: WinGrodan 2.9 Licensierad till: Bålsta Simklubb
Document
Resultat
Ankracet 2022
Plats: Bålsta simhall Arrangör: Bålsta simklubb
Bassäng: 25m Tävlingsdatum: den 22 maj 2022 till den 22 maj 2022
Gren 12, 4x25m lagkapp med badanka - Final
Plac Namn Ålder Förening FINA Tid Diff
1 Fjällpiparen 13 Bålsta Simklubb 3:26.00
Leva Atterstrand 2009 AW1209 -.-- 53.90 53.90
vera Mandorf 2014 -.-- 41.70 1:35.60
Viktor Särås 2013 -.-- 52.82 2:28.42
William Tamilinas 2014 -.-- 57.58 3:26.00
2 Storkraken 12 Bålsta Simklubb 3:44.00 +18.00
Theodor Karlsen 2012 -.-- 1:45.65 1:45.65
Hugo Karlsson 2013 AC8713 -.-- 1:37.53 3:23.18
Emelie Falk 2010 AY5210 -.-- 2:00.04 5:23.22
Wilma Niemi 2011 -.-- 1:39.22 3:44.00
3 Ejdern 12 Bålsta Simklubb 3:47.00 +21.00
Erik Frendh Egerfjord 2013 -.-- 20.18 20.18
Nikki Barthelson 2013 -.-- 0.14 20.04
Freja Sandberg 2013 -.-- 26.54 46.58
Novaliie Barthelsson 2010 AM1410 -.-- 3:00.42 3:47.00
4 Viggen 13 Bålsta Simklubb 3:55.09 +29.09
Mira Vdovitchenko 2010 -.-- 49.92 49.92
Maja Lagberg 2010 AS0810 -.-- 3:56.20 4:46.12
Leva Atterstrand 2009 AW1209 -.-- 2:51.03 1:55.09
Olof Noren 2011 AL4511 -.-- 2:00.00 3:55.09
5 Kustpiparen 12 Bålsta Simklubb 4:03.00 +37.00
Elisabeth Veszeli 2011 AB5011 -.-- 1:32.24 1:32.24
-.-- 1:32.24 1:32.24
Mea Brunosson 2010 AF8610 -.-- 2:18.06 3:50.30
-.-- 2:18.06 3:50.30
Gustav Veszeli 2013 AA4513 -.-- 1:55.63 1:54.67
-.-- 1:55.63 1:54.67
Henning Backlund 2011 AB2111 -.-- 2:08.33 4:03.00
-.-- 2:08.33 4:03.00
6 Smådoppingen 13 Bålsta Simklubb 4:27.00 +1:01.0
Fredrik Löfving 2009 AH2709 -.-- 1:39.87 1:39.87
Emilia Lankinen 2014 -.-- 50.99 2:30.86
Siri Tärnåsen 2013 -.-- 2:30.86
Nikita Lundgren 2013 4:27.00 4:27.00
7 Skäggdoppingen 9 Bålsta Simklubb 5:06.00 +1:40.0
Mira Rainsson 2013 AE9813 -.-- 1:30.80 1:30.80
Molli Boström 2013 -.-- 1:16.77 2:47.57
Astrid Backne 2013 -.-- 48.05 1:59.52
Lovisa Frendh Egerfjord -.-- 3:06.48 5:06.00
8 Gräsanden 10 Bålsta Simklubb 5:22.00 +1:56.0
Adrian Balota 2014 -.-- 13.22 13.22
Algot Rådmans 2012 -.-- 2:57.39 3:10.61
Saga Zakrisson 2012 -.-- 2:32.33 38.28
Amy Adolfsson 2013 -.-- 4:43.72 5:22.00
9 Strandskatan 11 Bålsta Simklubb 11:15.00 +7:49.0
Cassandra Holmgren 2011 -.-- 1:40.18 1:40.18
Mikael Multas 2013 -.-- 47.17 2:27.35
Ronja Lindström Hagelin 2012 -.-- 23.23 2:50.58
Alfred Melander 2013 -.-- 8:24.42 11:15.00
- Knölsvanen 12 Bålsta Simklubb DNS
Nova Edin 2010 AY5010 -.--
Emelie Falk 2010 AY5210
Wilma Niemi 2011
Sandra Fredlund 2010
Grenen officiell:  2022-05-22 11:22:08
2022-05-22 11:22:11 Resultathantering: WinGrodan 2.9 Licensierad till: Bålsta Simklubb

Image
LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner