Results for Fynske Børnemesterskaber
Spodaj so vsi rezultati tekmovanja po deli tekmovanja.
Del tekmovanja
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultater |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Fynske Børnemeserskaber 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
|
Arrangør |
Ringe Svømme-Klub |
|
|
|
|
|
|
Svømmeh |
25m |
Stævne dato: |
22. maj 2022 to 22. maj 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 1, 50m Frisvømning Damer Årgang 2012 og yngre - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Navn |
Født |
Klub |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Alberte Bjørnø |
2012 |
Ringe Svømme Klub |
|
|
40.14 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 39.93 |
(+0.21) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Lai Brændeholm Tølbøll |
2013 |
Ringe Svømme Klub |
|
|
49.69 |
+9.55 |
|
|
|
|
|
Entry time: 54.24 |
(-4.55) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Alberte Rungstrøm |
2012 |
Ringe Svømme Klub |
|
|
59.18 |
+19.04 |
|
|
|
|
|
|
- |
|
Karla Rosen Danielsen |
2012 |
Ringe Svømme Klub |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
ej berøring ved 25 meter |
|
|
|
|
|
|
Løb officielt kl.: 22-05-2022 15:11:57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 1, 50m Frisvømning Damer Årgang 2011 - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Navn |
Født |
Klub |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Liv Løvbjerg Nakos |
2011 |
Ringe Svømme Klub |
|
|
33.88 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 35.95 |
(-2.07) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Frida Krogh Kristiansen |
2011 |
Nyborg Svømmeklub |
|
|
37.05 |
+3.17 |
|
|
|
|
|
Entry time: 38.60 |
(-1.55) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Karla Krog |
2011 |
Nyborg Svømmeklub |
|
|
37.32 |
+3.44 |
|
|
|
|
|
Entry time: 37.89 |
(-0.57) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Emilie Guldager Schmidt |
2011 |
Nyborg Svømmeklub |
|
|
39.36 |
+5.48 |
|
|
|
|
|
Entry time: 44.03 |
(-4.67) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Anne Hangaard |
2011 |
Nyborg Svømmeklub |
|
|
39.42 |
+5.54 |
|
|
|
|
|
Entry time: 40.39 |
(-0.97) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Emma-Marie Van den Brekel |
2011 |
Nyborg Svømmeklub |
|
|
41.53 |
+7.65 |
|
|
|
|
|
Entry time: 44.05 |
(-2.52) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Marie Jusslin |
2011 |
Ringe Svømme Klub |
|
|
42.46 |
+8.58 |
|
|
|
|
|
Entry time: 42.97 |
(-0.51) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Tilde Johannsen |
2011 |
Nyborg Svømmeklub |
|
|
44.62 |
+10.74 |
|
|
|
|
|
Entry time: 41.20 |
(+3.42) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Josefine Steen Harboe |
2011 |
Nyborg Svømmeklub |
|
|
46.43 |
+12.55 |
|
|
|
|
|
Entry time: 48.40 |
(-1.97) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb officielt kl.: 22-05-2022 15:11:57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 1, 50m Frisvømning Damer Årgang 2010 - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Navn |
Født |
Klub |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Ida Friis Mikkelsen |
2010 |
Nyborg Svømmeklub |
|
|
31.49 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 32.39 |
(-0.90) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Mille Lundgreen |
2010 |
Ringe Svømme Klub |
|
|
33.19 |
+1.70 |
|
|
|
|
|
Entry time: 35.17 |
(-1.98) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Ida Mertz Andersen |
2010 |
Ringe Svømme Klub |
|
|
35.15 |
+3.66 |
|
|
|
|
|
Entry time: 39.16 |
(-4.01) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Julie Dyrelund Rasmussen |
2010 |
Ringe Svømme Klub |
|
|
37.67 |
+6.18 |
|
|
|
|
|
Entry time: 36.89 |
(+0.78) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Ellen Gramstrup Madsen |
2010 |
Nyborg Svømmeklub |
|
|
37.99 |
+6.50 |
|
|
|
|
|
Entry time: 36.77 |
(+1.22) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Mona Borg Kristensen |
2010 |
Ringe Svømme Klub |
|
|
38.50 |
+7.01 |
|
|
|
|
|
Entry time: 40.43 |
(-1.93) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Anna Lindstedt |
2010 |
Nyborg Svømmeklub |
|
|
38.57 |
+7.08 |
|
|
|
|
|
Entry time: 37.71 |
(+0.86) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Marie Petersen |
2010 |
Nyborg Svømmeklub |
|
|
39.57 |
+8.08 |
|
|
|
|
|
Entry time: 39.23 |
(+0.34) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Alberte Hummelhoff |
2010 |
Nyborg Svømmeklub |
|
|
40.06 |
+8.57 |
|
|
|
|
|
Entry time: 39.05 |
(+1.01) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Ella Christensen |
2010 |
Ringe Svømme Klub |
|
|
41.87 |
+10.38 |
|
|
|
|
|
Entry time: 45.57 |
(-3.70) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Aya Dall Hansen |
2010 |
Ringe Svømme Klub |
|
|
42.08 |
+10.59 |
|
|
|
|
|
Entry time: 45.91 |
(-3.83) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Clara Rungstrøm |
2010 |
Ringe Svømme Klub |
|
|
44.31 |
+12.82 |
|
|
|
|
|
Entry time: 43.85 |
(+0.46) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Aya Celina Nørregaard |
2010 |
Ringe Svømme Klub |
|
|
45.14 |
+13.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb officielt kl.: 22-05-2022 15:11:57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22-05-2022 16:11.22 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Ringe Svømme Klub |
|
|
|
|
|
|