Results for TAMPEREEN AVOIMET MESTARUUSUINNIT 2022
Spodaj so vsi rezultati tekmovanja po deli tekmovanja.
Del tekmovanja
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tulokset |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
TAMPEREEN AVOIMET MESTARUUSUINNIT 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Paikka: |
Kalevan uintikeskus |
Järjestäjä: |
TaTU ja UiTa |
|
|
|
|
|
|
Allas: |
50m |
Päivämäärä: |
07 05 2022 - 08 05 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 10, 100m Vapaauinti Naiset - Erä |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sija |
|
Nimi |
Synty |
Seura |
Reak. |
FINA |
Aika |
Ero |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Fia Stenman |
2006 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
+0.67 |
|
58.37 |
|
|
Q |
|
|
|
|
Entry time: 57.46 |
(+0.91) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Viivi Säntti |
2005 |
Oulun Uinti 1906 |
+0.69 |
|
58.81 |
+0.44 |
|
Q |
|
|
|
|
Entry time: 57.66 |
(+1.15) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Aino Välimaa |
2006 |
Uinti Tampere |
+0.69 |
|
1:00.01 |
+1.64 |
|
Q |
|
|
|
|
Entry time: 59.32 |
(+0.69) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Sohvi Kallinen |
2004 |
Lahden Uimaseura |
+0.76 |
|
1:00.08 |
+1.71 |
|
- |
|
|
|
|
Entry time: 59.70 |
(+0.38) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Matilda Holmlund |
2005 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
+0.69 |
|
1:00.14 |
+1.77 |
|
Q |
|
|
|
|
Entry time: 59.59 |
(+0.55) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Veera Välivainio |
2005 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
+0.71 |
|
1:00.18 |
+1.81 |
|
Q |
|
|
|
|
Entry time: 59.85 |
(+0.33) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Laura Kellberg |
2003 |
Cetus Espoo |
+0.71 |
|
1:00.19 |
+1.82 |
|
Q |
|
|
|
|
Entry time: 58.25 |
(+1.94) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Melissa Miettinen |
2005 |
Vanders |
+0.74 |
|
1:00.39 |
+2.02 |
|
Q |
|
|
|
|
Entry time: 1:00.67 |
(-0.28) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Karla Lehtosalo |
2005 |
Helsingfors Simsällskap |
+0.80 |
|
1:00.65 |
+2.28 |
|
Q |
|
|
|
|
Entry time: 59.91 |
(+0.74) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Hanna Kareinen |
2000 |
Helsingfors Simsällskap |
+0.65 |
|
1:00.79 |
+2.42 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:01.12 |
(-0.33) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Enni-Sofia Perätalo |
2002 |
Oulun Uinti 1906 |
+0.71 |
|
1:01.03 |
+2.66 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 59.37 |
(+1.66) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Tanja Ruohoniemi |
1995 |
Cetus Espoo |
+0.72 |
|
1:01.42 |
+3.05 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 59.84 |
(+1.58) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Emmi Nieminen |
2006 |
Cetus Espoo |
+0.70 |
|
1:01.64 |
+3.27 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:00.97 |
(+0.67) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Aino Koskelo |
2005 |
Race Club Sveitsi |
+0.69 |
|
1:01.65 |
+3.28 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:01.47 |
(+0.18) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Minja Lukkari |
2003 |
Oulun Uinti 1906 |
+0.67 |
|
1:01.78 |
+3.41 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:01.38 |
(+0.40) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Martta Ruuska |
2003 |
Jyväskylän Aalto |
+0.70 |
|
1:01.88 |
+3.51 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:00.42 |
(+1.46) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Gréta Beszteri |
2004 |
Helsingfors Simsällskap |
+0.73 |
|
1:02.26 |
+3.89 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:01.95 |
(+0.31) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
|
Nea Reunanen |
2001 |
Porin Uimaseura |
+0.73 |
|
1:02.53 |
+4.16 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:01.92 |
(+0.61) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
|
Milla Nikkanen |
2002 |
Vanders |
+0.73 |
|
1:02.55 |
+4.18 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:01.74 |
(+0.81) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
|
Saara Niemi |
2005 |
Oulun Uinti 1906 |
+0.67 |
|
1:02.59 |
+4.22 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:01.59 |
(+1.00) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
|
Pippi Nordström |
2001 |
Helsingin Uimarit |
+0.77 |
|
1:02.63 |
+4.26 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:02.26 |
(+0.37) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
|
Kiia Metsäkonkola |
2005 |
Salon Uimarit |
+0.68 |
|
1:02.72 |
+4.35 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:02.12 |
(+0.60) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
=23 |
|
Hannah Lamminmäki |
2006 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
+0.70 |
|
1:02.75 |
+4.38 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:02.28 |
(+0.47) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
=23 |
|
Mila Manner |
2001 |
Uinti Tampere |
+0.57 |
|
1:02.75 |
+4.38 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:02.22 |
(+0.53) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
|
Heini Hammar |
1999 |
Uinti Tampere |
+0.73 |
|
1:03.00 |
+4.63 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:02.22 |
(+0.78) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
|
Milla Kiviranta |
2006 |
Vanders |
+0.75 |
|
1:03.03 |
+4.66 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:00.89 |
(+2.14) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
|
Anna Mattila |
2004 |
Helsingin Uimarit |
+0.74 |
|
1:03.21 |
+4.84 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:03.65 |
(-0.44) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
|
Martta Nygård |
2003 |
Oulun Uinti 1906 |
+0.63 |
|
1:03.38 |
+5.01 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:02.43 |
(+0.95) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
|
Aada Viitamäki |
2003 |
Hämeenlinnan Uimaseura |
+0.69 |
|
1:03.62 |
+5.25 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:03.31 |
(+0.31) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
|
Elli Kenttälä |
2006 |
Uinti Tampere |
+0.73 |
|
1:03.71 |
+5.34 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:03.48 |
(+0.23) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
|
Santra Nieminen |
2004 |
TaTu Tampere |
+0.71 |
|
1:03.82 |
+5.45 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:01.38 |
(+2.44) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
|
Henna Hökkä |
2003 |
Oulun Uinti 1906 |
+0.61 |
|
1:03.89 |
+5.52 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:03.44 |
(+0.45) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
|
Vlada Guljajeva |
2004 |
Riihimäen Uimaseura |
+0.63 |
|
1:03.91 |
+5.54 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:03.73 |
(+0.18) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
|
Elina Turunen |
2005 |
Oulun Uinti 1906 |
+0.72 |
|
1:04.13 |
+5.76 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:04.36 |
(-0.23) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
|
Tatiana Sukhareva |
2005 |
Vanders |
+0.70 |
|
1:04.62 |
+6.25 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:06.99 |
(-2.37) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
|
Emma Hakala |
2004 |
Helsingin Uimarit |
+0.67 |
|
1:04.66 |
+6.29 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:04.66 |
(=) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
=37 |
|
Frida Ekman |
2004 |
Uinti Tampere |
+0.74 |
|
1:05.16 |
+6.79 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:02.67 |
(+2.49) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
=37 |
|
Laura Helena Markuksela |
2004 |
Oulun Uinti 1906 |
+0.84 |
|
1:05.16 |
+6.79 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:04.93 |
(+0.23) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
|
Noora-Maria Linna |
2006 |
Vieskan Uimarit |
+0.77 |
|
1:05.46 |
+7.09 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:04.91 |
(+0.55) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
|
Elizabete Naumcika |
2005 |
Race Club Sveitsi |
+0.74 |
|
1:05.75 |
+7.38 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:05.74 |
(+0.01) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
|
Sofia Martinkauppi |
2003 |
Uinti Tampere |
+0.71 |
|
1:05.87 |
+7.50 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:04.49 |
(+1.38) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
|
Elsa Määttä |
2006 |
Hyvinkään Uimaseura |
+0.58 |
|
1:06.76 |
+8.39 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:06.84 |
(-0.08) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
|
Aamu Knuuttila |
2004 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
+0.76 |
|
1:07.02 |
+8.65 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:05.26 |
(+1.76) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
|
Viivi Pesonen |
2006 |
Joensuun Uimaseura ry |
+0.75 |
|
1:07.05 |
+8.68 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:06.58 |
(+0.47) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
|
Merete Lätti |
2006 |
Joensuun Uimaseura ry |
+0.64 |
|
1:07.06 |
+8.69 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:05.22 |
(+1.84) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
46 |
|
Iida Häcklin |
2006 |
Haukiputaan Heitto uintijaosto |
+0.78 |
|
1:07.42 |
+9.05 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:06.95 |
(+0.47) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
47 |
|
Taiga Yritys |
2003 |
Hyvinkään Uimaseura |
+0.73 |
|
1:07.44 |
+9.07 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:05.14 |
(+2.30) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
48 |
|
Rebekka Ritmala |
2006 |
Vanders |
|
|
1:07.56 |
+9.19 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:06.69 |
(+0.87) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
49 |
|
Mitra Pietiäinen |
2004 |
Joensuun Uimaseura ry |
+0.75 |
|
1:07.57 |
+9.20 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:06.35 |
(+1.22) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
50 |
|
Vilhelmiina Wegelius |
2002 |
Joensuun Uimaseura ry |
+0.84 |
|
1:07.70 |
+9.33 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:06.11 |
(+1.59) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
51 |
|
Anni Kärkkäinen |
2006 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
+0.84 |
|
1:07.79 |
+9.42 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:05.28 |
(+2.51) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
52 |
|
Cinja Åvist |
2003 |
Uinti Tampere |
+0.70 |
|
1:08.53 |
+10.16 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:06.85 |
(+1.68) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
53 |
|
Veera Viskari |
2005 |
Hämeenlinnan Uimaseura |
+0.96 |
|
1:09.87 |
+11.50 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:06.20 |
(+3.67) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji virallinen: 7.5.2022 11.36.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
07-05-2022 15.15.57 |
Tulospalvelu: WinGrodan 2,9 |
Lisensoitu: Uinti Tampere |
|
|
|
|
|
|