2022-12-09   07:22:50
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Resultater for Bakken Kids Cup 2022

Her vises alle stævnets resultater opdelt i stævneafsnit.

Fredag Eftermiddag

Document
Resultater
Bakken Kids Cup
Placering: Lyngby Svømmehal Arrangør Lyngby Svømmeklub
Svømmeh 50m Stævne dato: 24. jun  2022 to 26. jun  2022
Løb 13, 4x100m Frisvømning Damer Gruppe B - Direkte finale
Plac Navn Alder Klub FINA Tid Diff
1 Sigma Fast Girlz 3 11 Sigma Swim 5:08.25
Silja Sofia Linderoth 2011 1128AA 1:14.47 1:14.47
Camilla Vastrup 2011 1180AC 1:14.84 2:29.31
Caroline Møllebro 2011 1130AC 1:16.63 3:45.94
Kaya Wismar 2011 1112AC 1:22.31 5:08.25
2 A6 Piger 2 11 A6 5:43.84 +35.59
Sofie Holstein Grynnerup 2011 1168AA 1:16.72 1:16.72
Celine Hide 2012 1268AD 1:33.46 2:50.18
Merle Unterberg 2011 1116AF 1:26.42 4:16.60
Augusta Leonhardt Marstrand 2011 1138AI 1:27.24 5:43.84
3 LSK PIger 3 11 Lyngby Svømmeklub 6:00.04 +51.79
Ea Balder 2011 1178AE 1:27.48 1:27.48
Anna Cecilie Szameitat 2012 1208AG 1:35.29 3:02.77
Elvera Teilmann 2011 1148AA 1:25.96 4:28.73
Vigga Lou Holte Hansen 2011 1146AJ 1:31.31 6:00.04
4 Lsk Piger 4 11 Lyngby Svømmeklub 6:48.19 +1:39.9
Helena Hjartar 2011 1156AJ 1:30.41 1:30.41
Andrea Møller-Sørensen 2012 1254AC 1:39.57 3:09.98
Silja Zøllner 2012 1256AC 1:38.84 4:48.82
Annika Bendixen 2013 1364AB 1:59.37 6:48.19
- Sigma Fast Girlz 4 12 Sigma Swim 5:46.29 +38.04
Annika Højfeldt 2010 1082AB 1:30.91 1:30.91
Maria Hou 2010 1048AD 1:25.40 2:56.31
Dagmar Mulipola 2011 1154AB 1:23.73 4:20.04
Alma Maaslet 2010 1090AM 1:26.25 5:46.29
Løb officielt kl.: 24-06-2022 20:21:35
Løb 13, 4x100m Frisvømning Damer Gruppe A - Direkte finale
Plac Navn Alder Klub FINA Tid Diff
1 A6 Piger 1 14 A6 4:28.09
Silje Rasmussen 2008 0894AF 1:04.14 1:04.14
Louise Olsen 2008 0816AF 1:04.37 2:08.51
Liv Frost Juhler 2008 0874AJ 2:19.58 4:28.09
Clara Scheibye 2008 0866AJ 4:28.09
2 Sigma Fast Girlz 1 12 Sigma Swim 4:43.65 +15.56
Caroline Leander Søltoft 2010 1008AA 1:05.54 1:05.54
Ida Langseth 2010 1072AB 1:08.48 2:14.02
Silke Holtz 2010 1062AC 1:14.23 3:28.25
Madicken Markussen 2010 1062AB 1:15.40 4:43.65
3 LSK PIGER 1 12 Lyngby Svømmeklub 4:44.76 +16.67
Maria Holstein Arnesen 2010 1032AC 1:11.98 1:11.98
Rosa Marie Sandgaard 2010 1006AE 1:09.49 2:21.47
Ella Lindum Andersen 2010 1026AG 1:12.98 3:34.45
Cirkeline Feldt-Sørensen 2010 1042AC 1:10.31 4:44.76
4 Sigma Fast Girlz 2 12 Sigma Swim 5:10.21 +42.12
Siri Egholm Høgh 2010 1038AD 1:15.12 1:15.12
Selma Langkjær 2010 1074AG 1:16.92 2:32.04
Alberte K. Jacobsen 2010 1058AD 1:21.74 3:53.78
Ella Wolffbrandt 2010 1078AD 1:16.43 5:10.21
5 Sigma Fast Girlz 4 12 Sigma Swim 5:46.29 +1:18.2
Annika Højfeldt 2010 1082AB 1:30.91 1:30.91
Maria Hou 2010 1048AD 1:25.40 2:56.31
Dagmar Mulipola 2011 1154AB 1:23.73 4:20.04
Alma Maaslet 2010 1090AM 1:26.25 5:46.29
6 LSK PIGER 2 12 Lyngby Svømmeklub 5:46.46 +1:18.3
Clara Povlsen 2010 1018AQ 1:22.85 1:22.85
Amanda Hartvigsen 2010 1094AE 1:20.70 2:43.55
Sophia Arboe Marthedal 2010 1074AE 1:21.69 4:05.24
Laura Marie Dalsberg-Jensen 2012 1258AC 1:41.22 5:46.46
Løb officielt kl.: 24-06-2022 20:21:35
24-06-2022 20:26.47 Datahandling: WinGrodan 2.9 Licens til: Lyngby Svømmeklub

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner