Results for DM/Para DM 2022
Spodaj so vsi rezultati tekmovanja po deli tekmovanja.
Pass 1 lördag fm
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Lågedammsbadet |
Arrangör: |
Skånesim/Ringsjö SK |
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
50m |
Tävlingsdatum: |
den 4 jun 2022 till den 5 jun 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 2, 100m Frisim Damer - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Olivia Hansson |
2003 |
Kiviks Simklubb |
|
665 |
59.22 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 57.87 |
(+1.35) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Anna Grahovac |
1999 |
Malmö Kappsimningsklubb |
|
620 |
1:00.64 |
+1.42 |
|
|
|
|
|
Entry time: 59.65 |
(+0.99) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Siri Lindén |
2005 |
Karlskrona Simsällskap |
|
613 |
1:00.85 |
+1.63 |
|
|
|
|
|
Entry time: 59.58 |
(+1.27) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Kristina Orban |
2004 |
Malmö Kappsimningsklubb |
|
610 |
1:00.96 |
+1.74 |
|
|
|
|
|
Entry time: 57.33 |
(+3.63) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Isabelle Sering |
2002 |
Föreningen Trelleborg Sim |
|
605 |
1:01.13 |
+1.91 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:02.02 |
(-0.89) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Tea Winblad |
2004 |
Malmö Kappsimningsklubb |
|
601 |
1:01.25 |
+2.03 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:00.82 |
(+0.43) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Ella Berg |
2006 |
Helsingborgs Simsällskap |
|
592 |
1:01.57 |
+2.35 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:01.61 |
(-0.04) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Olivia Klint Ipsa |
2005 |
Kristianstads SLS |
|
586 |
1:01.79 |
+2.57 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:02.27 |
(-0.48) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Elin Johannesson |
1999 |
Landskrona Simsällskap |
|
582 |
1:01.91 |
+2.69 |
|
|
|
|
|
Entry time: 59.71 |
(+2.20) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Emelie Ek-Wärn |
2004 |
Landskrona Simsällskap |
|
579 |
1:02.04 |
+2.82 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:00.91 |
(+1.13) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Erma Duratovic |
2005 |
Föreningen Trelleborg Sim |
|
570 |
1:02.34 |
+3.12 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:00.78 |
(+1.56) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
=12 |
|
Elin Nilsson |
1991 |
Malmö Kappsimningsklubb |
|
567 |
1:02.44 |
+3.22 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:00.77 |
(+1.67) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
=12 |
|
Cajsa Wöhl |
2004 |
Helsingborgs Simsällskap |
|
567 |
1:02.44 |
+3.22 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:00.19 |
(+2.25) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Davilda Lareva |
2000 |
Malmö Kappsimningsklubb |
|
567 |
1:02.45 |
+3.23 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:03.00 |
(-0.55) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Maja Blomliden |
2004 |
SK Triton |
|
565 |
1:02.53 |
+3.31 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:00.57 |
(+1.96) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Mollie Morfelt |
2003 |
Malmö Kappsimningsklubb |
|
563 |
1:02.60 |
+3.38 |
|
|
|
|
|
Entry time: 59.20 |
(+3.40) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Amanda Persson |
2005 |
SK Triton |
|
561 |
1:02.67 |
+3.45 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:03.95 |
(-1.28) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
=18 |
|
Kerstin Cederlund |
2006 |
Helsingborgs Simsällskap |
|
555 |
1:02.91 |
+3.69 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:02.04 |
(+0.87) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
=18 |
|
Julia Olsson |
2004 |
Kiviks Simklubb |
|
555 |
1:02.91 |
+3.69 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:02.70 |
(+0.21) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
|
Nellie Björkqvist |
2007 |
Sjöbo Simsällskap |
|
547 |
1:03.20 |
+3.98 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:02.21 |
(+0.99) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
|
Julia Osterman |
2004 |
Malmö Kappsimningsklubb |
|
539 |
1:03.53 |
+4.31 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:01.19 |
(+2.34) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
|
Moa Ekberg |
2006 |
Landskrona Simsällskap |
|
537 |
1:03.58 |
+4.36 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:01.83 |
(+1.75) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
|
Emina Wigow |
2007 |
Karlskrona Simsällskap |
|
537 |
1:03.60 |
+4.38 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:02.40 |
(+1.20) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
|
Sally Persson |
2006 |
Helsingborgs Simsällskap |
|
536 |
1:03.65 |
+4.43 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:02.56 |
(+1.09) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
|
Wilma Hultberg Kullberg |
2007 |
Helsingborgs Simsällskap |
|
529 |
1:03.93 |
+4.71 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:02.30 |
(+1.63) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
|
Tindra Alstierna |
2006 |
Ystads Simsällskap |
|
528 |
1:03.97 |
+4.75 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:02.74 |
(+1.23) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
|
Vicky Luc |
2007 |
Kristianstads SLS |
|
527 |
1:04.00 |
+4.78 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:02.54 |
(+1.46) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
|
Liv Stalbohm |
2007 |
SK Triton |
|
527 |
1:04.01 |
+4.79 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:04.75 |
(-0.74) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
|
Freja Malmgren |
2007 |
S 71 |
|
525 |
1:04.09 |
+4.87 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:02.68 |
(+1.41) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
|
Lovisa Nilsson |
2006 |
Karlskrona Simsällskap |
|
524 |
1:04.13 |
+4.91 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:01.86 |
(+2.27) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
|
Emma Maric |
2007 |
Landskrona Simsällskap |
|
521 |
1:04.25 |
+5.03 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:03.67 |
(+0.58) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
|
Anna Jörgensen |
2007 |
SK Triton |
|
513 |
1:04.57 |
+5.35 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:03.47 |
(+1.10) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
|
Tosca Nilbo Burren |
2007 |
Helsingborgs Simsällskap |
|
500 |
1:05.14 |
+5.92 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:04.11 |
(+1.03) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
|
Ana Corluka |
2006 |
Kristianstads SLS |
|
499 |
1:05.16 |
+5.94 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:04.41 |
(+0.75) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
|
Yendi Bou Absi |
2006 |
Kristianstads SLS |
|
499 |
1:05.18 |
+5.96 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:04.26 |
(+0.92) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
|
Linnéa Lindh |
2003 |
Landskrona Simsällskap |
|
489 |
1:05.61 |
+6.39 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:02.11 |
(+3.50) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
|
Felicia Leo |
2006 |
Ystads Simsällskap |
|
480 |
1:06.03 |
+6.81 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:04.34 |
(+1.69) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
|
Frida Jansson |
2006 |
Simklubben Poseidon |
|
478 |
1:06.09 |
+6.87 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:03.05 |
(+3.04) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
|
Julia Andersson |
2007 |
Karlskrona Simsällskap |
|
471 |
1:06.45 |
+7.23 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:04.02 |
(+2.43) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
|
Tyra Öhlin |
2004 |
SK Triton |
|
451 |
1:07.39 |
+8.17 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:04.69 |
(+2.70) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
|
Sofie Jönsson |
2007 |
Sjöbo Simsällskap |
|
450 |
1:07.45 |
+8.23 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:02.87 |
(+4.58) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
|
Emilia Ljunggren |
2005 |
SK Triton |
|
172 |
1:32.95 |
+33.73 |
|
S14 |
|
|
|
Entry time: 1:34.07 |
(-1.12) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Tyra Littorin |
2004 |
Helsingborgs Simsällskap |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Alice Skoglund |
2003 |
Vellinge-Näsets Simklubb |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Grenen officiell: 2022-06-04 10:25:54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2022-06-04 10:27:59 |
Resultathantering: WinGrodan 2.9 |
Licensierad till: Skånes Simförbund |
|
|
|
|
|
|