2022-07-05   15:06:48
Choose competition:

Choose language:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Results for Føroyameistarastevnan & Juniormeistarastevnan 2022 (50m)

Below are all results from the competition shown by session.

Document
Úrslit
JM - FM á Langgeil
Stað: Páls Høll Fyrireikari Svimjisamband Føroya
Hylur: 50m Stevnudagur: jun 4, 2022 til jun 6, 2022
Kapping 1, 800m Frí Kvinnur FM-Opin - Tíðar Finala
FAR 9:06.88 Vár Erlingsdóttir Eidesga 2001 Havnar Svimjifelag (FAR) Debrecen (HUN) 23.04.2022
FAR.JR 9:09.34 Vár Erlingsdóttir Eidesga 2001 Havnar Svimjifelag (FAR) Broenshoej (DEN) 15.04.2016
FM - Kravtíð 50m 12:04.18 - 25m 11:56.03
Raðf Navn Føðiá Felag R.T FINA Tíð Munur
1 Vár E. Eidesgaard 2001 Havnar Svimjifelag 645 9:20.96 99,41 %
Entry time: 9:17.66 (+3.30)
50m: 30.71
100m: 1:05.18
(34.47)
150m: 1:39.96
(34.78)
200m: 2:14.68
(34.72)
250m: 2:49.49
(34.81)
300m: 3:24.92
(35.43)
350m: 4:00.18
(35.26)
400m: 4:35.44
(35.26)
450m: 5:11.28
(35.84)
500m: 5:47.16
(35.88)
550m: 6:23.17
(36.01)
600m: 6:58.86
(35.69)
650m: 7:34.74
(35.88)
700m: 8:10.56
(35.82)
750m: 8:46.12
(35.56)
800m: 9:20.96
(34.84)
2 Eyðrið Mortensen 2003 Havnar Svimjifelag 598 9:35.13 99,88 %
Entry time: 9:34.46 (+0.67)
50m: 31.79
100m: 1:07.06
(35.27)
150m: 1:42.52
(35.46)
200m: 2:18.24
(35.72)
250m: 2:54.40
(36.16)
300m: 3:30.53
(36.13)
350m: 4:06.62
(36.09)
400m: 4:42.86
(36.24)
450m: 5:19.25
(36.39)
500m: 5:55.76
(36.51)
550m: 6:32.47
(36.71)
600m: 7:09.30
(36.83)
650m: 7:46.01
(36.71)
700m: 8:22.82
(36.81)
750m: 8:59.48
(36.66)
800m: 9:35.13
(35.65)
3 Róa Trygvadóttir 2008 Svimjifelagið Ægir 510 10:06.65 94,25 %
Entry time: 9:33.64 (+33.01)
50m: 32.77
100m: 1:09.19
(36.42)
150m: 1:47.26
(38.07)
200m: 2:24.93
(37.67)
250m: 3:03.43
(38.50)
300m: 3:42.19
(38.76)
350m: 4:20.25
(38.06)
400m: 4:59.02
(38.77)
450m: 5:37.38
(38.36)
500m: 6:16.55
(39.17)
550m: 6:56.15
(39.60)
600m: 7:35.34
(39.19)
650m: 8:13.72
(38.38)
700m: 8:52.32
(38.60)
750m: 9:29.64
(37.32)
800m: 10:06.65
(37.01)
4 Jonna Joensen 2005 Svimjifelagið Ægir 504 10:09.05 99,73 %
Entry time: 10:07.42 (+1.63)
50m: 33.71
100m: 1:11.95
(38.24)
150m: 1:50.54
(38.59)
200m: 2:29.40
(38.86)
250m: 3:08.42
(39.02)
300m: 3:47.09
(38.67)
350m: 4:25.59
(38.50)
400m: 5:04.55
(38.96)
450m: 5:43.37
(38.82)
500m: 6:21.90
(38.53)
550m: 7:00.18
(38.28)
600m: 7:38.57
(38.39)
650m: 8:16.94
(38.37)
700m: 8:54.83
(37.89)
750m: 9:32.61
(37.78)
800m: 10:09.05
(36.44)
5 Margit Højbro 2007 Fuglafjarðar Svimjifelag 465 10:25.38 98,84 %
Entry time: 10:18.19 (+7.19)
50m: 34.12
100m: 1:11.83
(37.71)
150m: 1:50.87
(39.04)
200m: 2:30.17
(39.30)
250m: 3:09.83
(39.66)
300m: 3:49.70
(39.87)
350m: 4:29.12
(39.42)
400m: 5:09.01
(39.89)
450m: 5:48.32
(39.31)
500m: 6:28.37
(40.05)
550m: 7:08.12
(39.75)
600m: 7:47.75
(39.63)
650m: 8:27.63
(39.88)
700m: 9:06.84
(39.21)
750m: 9:46.46
(39.62)
800m: 10:25.38
(38.92)
6 Bjarta í Lágabø 2009 Suðuroyar Svimjifelag 400 10:57.92 103,14 %
Entry time: 11:19.27 (-21.35)
50m: 36.61
100m: 1:18.07
(41.46)
150m: 1:59.01
(40.94)
200m: 2:41.00
(41.99)
250m: 3:22.07
(41.07)
300m: 4:04.18
(42.11)
350m: 4:44.52
(40.34)
400m: 5:26.32
(41.80)
450m: 6:08.51
(42.19)
500m: 6:50.65
(42.14)
550m: 7:32.82
(42.17)
600m: 8:15.12
(42.30)
650m: 8:57.32
(42.20)
700m: 9:39.77
(42.45)
750m: 10:18.44
(38.67)
800m: 10:57.92
(39.48)
7 Jóhanna Katrina Jacobsen 2007 Havnar Svimjifelag 393 11:01.65 102,53 %
Entry time: 11:18.84 (-17.19)
50m: 36.00
100m: 1:16.32
(40.32)
150m: 1:57.74
(41.42)
200m: 2:39.42
(41.68)
250m: 3:20.94
(41.52)
300m: 4:02.53
(41.59)
350m: 4:43.84
(41.31)
400m: 5:25.04
(41.20)
450m: 6:07.51
(42.47)
500m: 6:49.79
(42.28)
550m: 7:31.79
(42.00)
600m: 8:13.59
(41.80)
650m: 8:56.36
(42.77)
700m: 9:38.80
(42.44)
750m: 10:19.66
(40.86)
800m: 11:01.65
(41.99)
8 Silja Bech 2008 Suðuroyar Svimjifelag 332 11:39.90
50m: 36.14
100m: 1:17.10
(40.96)
150m: 1:58.19
(41.09)
200m: 2:40.64
(42.45)
250m: 3:23.69
(43.05)
300m: 4:07.51
(43.82)
350m: 4:52.75
(45.24)
400m: 5:38.55
(45.80)
450m: 6:25.39
(46.84)
500m: 7:10.58
(45.19)
550m: 7:57.38
(46.80)
600m: 8:42.81
(45.43)
650m: 9:27.33
(44.52)
700m: 10:12.48
(45.15)
750m: 10:55.96
(43.48)
800m: 11:39.90
(43.94)
Kapping almenn: 04.06.2022 10:02:10
Kapping 1, 800m Frí Kvinnur Jr-Y - Tíðar Finala
FAR 9:06.88 Vár Erlingsdóttir Eidesga 2001 Havnar Svimjifelag (FAR) Debrecen (HUN) 23.04.2022
FAR.JR 9:09.34 Vár Erlingsdóttir Eidesga 2001 Havnar Svimjifelag (FAR) Broenshoej (DEN) 15.04.2016
FM - Kravtíð 50m 12:04.18 - 25m 11:56.03
Raðf Navn Føðiá Felag R.T FINA Tíð Munur
1 Róa Trygvadóttir 2008 Svimjifelagið Ægir 510 10:06.65 94,25 %
Entry time: 9:33.64 (+33.01)
50m: 32.77
100m: 1:09.19
(36.42)
150m: 1:47.26
(38.07)
200m: 2:24.93
(37.67)
250m: 3:03.43
(38.50)
300m: 3:42.19
(38.76)
350m: 4:20.25
(38.06)
400m: 4:59.02
(38.77)
450m: 5:37.38
(38.36)
500m: 6:16.55
(39.17)
550m: 6:56.15
(39.60)
600m: 7:35.34
(39.19)
650m: 8:13.72
(38.38)
700m: 8:52.32
(38.60)
750m: 9:29.64
(37.32)
800m: 10:06.65
(37.01)
2 Margit Højbro 2007 Fuglafjarðar Svimjifelag 465 10:25.38 98,84 %
Entry time: 10:18.19 (+7.19)
50m: 34.12
100m: 1:11.83
(37.71)
150m: 1:50.87
(39.04)
200m: 2:30.17
(39.30)
250m: 3:09.83
(39.66)
300m: 3:49.70
(39.87)
350m: 4:29.12
(39.42)
400m: 5:09.01
(39.89)
450m: 5:48.32
(39.31)
500m: 6:28.37
(40.05)
550m: 7:08.12
(39.75)
600m: 7:47.75
(39.63)
650m: 8:27.63
(39.88)
700m: 9:06.84
(39.21)
750m: 9:46.46
(39.62)
800m: 10:25.38
(38.92)
3 Jóhanna Katrina Jacobsen 2007 Havnar Svimjifelag 393 11:01.65 102,53 %
Entry time: 11:18.84 (-17.19)
50m: 36.00
100m: 1:16.32
(40.32)
150m: 1:57.74
(41.42)
200m: 2:39.42
(41.68)
250m: 3:20.94
(41.52)
300m: 4:02.53
(41.59)
350m: 4:43.84
(41.31)
400m: 5:25.04
(41.20)
450m: 6:07.51
(42.47)
500m: 6:49.79
(42.28)
550m: 7:31.79
(42.00)
600m: 8:13.59
(41.80)
650m: 8:56.36
(42.77)
700m: 9:38.80
(42.44)
750m: 10:19.66
(40.86)
800m: 11:01.65
(41.99)
4 Silja Bech 2008 Suðuroyar Svimjifelag 332 11:39.90
50m: 36.14
100m: 1:17.10
(40.96)
150m: 1:58.19
(41.09)
200m: 2:40.64
(42.45)
250m: 3:23.69
(43.05)
300m: 4:07.51
(43.82)
350m: 4:52.75
(45.24)
400m: 5:38.55
(45.80)
450m: 6:25.39
(46.84)
500m: 7:10.58
(45.19)
550m: 7:57.38
(46.80)
600m: 8:42.81
(45.43)
650m: 9:27.33
(44.52)
700m: 10:12.48
(45.15)
750m: 10:55.96
(43.48)
800m: 11:39.90
(43.94)
Kapping almenn: 04.06.2022 10:02:10
Kapping 1, 800m Frí Kvinnur Jr-E - Tíðar Finala
FAR 9:06.88 Vár Erlingsdóttir Eidesga 2001 Havnar Svimjifelag (FAR) Debrecen (HUN) 23.04.2022
FAR.JR 9:09.34 Vár Erlingsdóttir Eidesga 2001 Havnar Svimjifelag (FAR) Broenshoej (DEN) 15.04.2016
FM - Kravtíð 50m 12:04.18 - 25m 11:56.03
Raðf Navn Føðiá Felag R.T FINA Tíð Munur
1 Jonna Joensen 2005 Svimjifelagið Ægir 504 10:09.05 99,73 %
Entry time: 10:07.42 (+1.63)
50m: 33.71
100m: 1:11.95
(38.24)
150m: 1:50.54
(38.59)
200m: 2:29.40
(38.86)
250m: 3:08.42
(39.02)
300m: 3:47.09
(38.67)
350m: 4:25.59
(38.50)
400m: 5:04.55
(38.96)
450m: 5:43.37
(38.82)
500m: 6:21.90
(38.53)
550m: 7:00.18
(38.28)
600m: 7:38.57
(38.39)
650m: 8:16.94
(38.37)
700m: 8:54.83
(37.89)
750m: 9:32.61
(37.78)
800m: 10:09.05
(36.44)
Kapping almenn: 04.06.2022 10:02:10
04-06-2022 10:03.25 Dátaviðgerð: WinGrodan 2.9 Loyvt: Suðuroyar Svimjifelag
Document
Úrslit
JM - FM á Langgeil
Stað: Páls Høll Fyrireikari Svimjisamband Føroya
Hylur: 50m Stevnudagur: jun 4, 2022 til jun 6, 2022
Kapping 2, 1500m Frí Menn FM-Opin - Tíðar Finala
FAR 14:46.33 Pal Joensen 1990 Suðuroyar Svimjifelag (FA Shanghai (CHN) 31.07.2011
FAR.JR 15:51.66 Óli Mortensen 1996 Havnar Svimjifelag (FAR) Amsterdam (NED) 12.12.2014
FM - Kravtíð 50m 21:41.13 - 25m 21:06.83
Raðf Navn Føðiá Felag R.T FINA Tíð Munur
1 Líggjas Joensen 2008 Svimjifelagið Ægir 547 17:44.59 99,08 %
Entry time: 17:34.85 (+9.74)
50m: 31.77
100m: 1:07.54
(35.77)
150m: 1:43.09
(35.55)
200m: 2:18.23
(35.14)
250m: 2:53.80
(35.57)
300m: 3:29.32
(35.52)
350m: 4:04.57
(35.25)
400m: 4:39.95
(35.38)
450m: 5:14.87
(34.92)
500m: 5:50.63
(35.76)
550m: 6:26.05
(35.42)
600m: 7:01.63
(35.58)
650m: 7:37.35
(35.72)
700m: 8:13.02
(35.67)
750m: 8:48.69
(35.67)
800m: 9:24.84
(36.15)
850m: 9:59.98
(35.14)
900m: 10:35.66
(35.68)
950m: 11:11.55
(35.89)
1000m: 11:47.46
(35.91)
1050m: 12:23.41
(35.95)
1100m: 12:59.79
(36.38)
1150m: 13:35.71
(35.92)
1200m: 14:11.11
(35.40)
1250m: 14:47.06
(35.95)
1300m: 15:23.01
(35.95)
1350m: 15:58.81
(35.80)
1400m: 16:34.60
(35.79)
1450m: 17:10.44
(35.84)
1500m: 17:44.59
(34.15)
2 Áki Eliassen 2006 Havnar Svimjifelag 538 17:50.41 98,70 %
Entry time: 17:36.65 (+13.76)
50m: 31.67
100m: 1:07.05
(35.38)
150m: 1:42.38
(35.33)
200m: 2:17.47
(35.09)
250m: 2:52.88
(35.41)
300m: 3:27.75
(34.87)
350m: 4:03.15
(35.40)
400m: 4:38.28
(35.13)
450m: 5:13.69
(35.41)
500m: 5:49.43
(35.74)
550m: 6:25.22
(35.79)
600m: 7:00.91
(35.69)
650m: 7:36.49
(35.58)
700m: 8:12.32
(35.83)
750m: 8:48.01
(35.69)
800m: 9:24.02
(36.01)
850m: 9:59.53
(35.51)
900m: 10:35.39
(35.86)
950m: 11:11.49
(36.10)
1000m: 11:47.92
(36.43)
1050m: 12:23.31
(35.39)
1100m: 12:59.80
(36.49)
1150m: 13:35.55
(35.75)
1200m: 14:11.85
(36.30)
1250m: 14:48.72
(36.87)
1300m: 15:25.22
(36.50)
1350m: 16:01.87
(36.65)
1400m: 16:38.68
(36.81)
1450m: 17:15.05
(36.37)
1500m: 17:50.41
(35.36)
3 Teitur Winther 2005 Suðuroyar Svimjifelag 391 19:50.41 97,83 %
Entry time: 19:25.08 (+25.33)
50m: 34.32
100m: 1:13.25
(38.93)
150m: 1:52.54
(39.29)
200m: 2:31.68
(39.14)
250m: 3:10.60
(38.92)
300m: 3:50.05
(39.45)
350m: 4:29.52
(39.47)
400m: 5:08.80
(39.28)
450m: 5:48.39
(39.59)
500m: 6:27.62
(39.23)
550m: 7:07.27
(39.65)
600m: 7:46.38
(39.11)
650m: 8:25.75
(39.37)
700m: 9:05.69
(39.94)
750m: 9:46.07
(40.38)
800m: 10:26.12
(40.05)
850m: 11:06.97
(40.85)
900m: 11:47.68
(40.71)
950m: 12:28.28
(40.60)
1000m: 13:08.24
(39.96)
1050m: 13:48.95
(40.71)
1100m: 14:29.58
(40.63)
1150m: 15:10.37
(40.79)
1200m: 15:51.94
(41.57)
1250m: 16:33.22
(41.28)
1300m: 17:12.77
(39.55)
1350m: 17:52.09
(39.32)
1400m: 18:31.36
(39.27)
1450m: 19:11.21
(39.85)
1500m: 19:50.41
(39.20)
Kapping almenn: 04.06.2022 10:19:33
Kapping 2, 1500m Frí Menn Jr-Y - Tíðar Finala
FAR 14:46.33 Pal Joensen 1990 Suðuroyar Svimjifelag (FA Shanghai (CHN) 31.07.2011
FAR.JR 15:51.66 Óli Mortensen 1996 Havnar Svimjifelag (FAR) Amsterdam (NED) 12.12.2014
FM - Kravtíð 50m 21:41.13 - 25m 21:06.83
Raðf Navn Føðiá Felag R.T FINA Tíð Munur
1 Áki Eliassen 2006 Havnar Svimjifelag 538 17:50.41 98,70 %
Entry time: 17:36.65 (+13.76)
50m: 31.67
100m: 1:07.05
(35.38)
150m: 1:42.38
(35.33)
200m: 2:17.47
(35.09)
250m: 2:52.88
(35.41)
300m: 3:27.75
(34.87)
350m: 4:03.15
(35.40)
400m: 4:38.28
(35.13)
450m: 5:13.69
(35.41)
500m: 5:49.43
(35.74)
550m: 6:25.22
(35.79)
600m: 7:00.91
(35.69)
650m: 7:36.49
(35.58)
700m: 8:12.32
(35.83)
750m: 8:48.01
(35.69)
800m: 9:24.02
(36.01)
850m: 9:59.53
(35.51)
900m: 10:35.39
(35.86)
950m: 11:11.49
(36.10)
1000m: 11:47.92
(36.43)
1050m: 12:23.31
(35.39)
1100m: 12:59.80
(36.49)
1150m: 13:35.55
(35.75)
1200m: 14:11.85
(36.30)
1250m: 14:48.72
(36.87)
1300m: 15:25.22
(36.50)
1350m: 16:01.87
(36.65)
1400m: 16:38.68
(36.81)
1450m: 17:15.05
(36.37)
1500m: 17:50.41
(35.36)
Kapping almenn: 04.06.2022 10:19:33
Kapping 2, 1500m Frí Menn Jr-E - Tíðar Finala
FAR 14:46.33 Pal Joensen 1990 Suðuroyar Svimjifelag (FA Shanghai (CHN) 31.07.2011
FAR.JR 15:51.66 Óli Mortensen 1996 Havnar Svimjifelag (FAR) Amsterdam (NED) 12.12.2014
FM - Kravtíð 50m 21:41.13 - 25m 21:06.83
Raðf Navn Føðiá Felag R.T FINA Tíð Munur
1 Teitur Winther 2005 Suðuroyar Svimjifelag 391 19:50.41 97,83 %
Entry time: 19:25.08 (+25.33)
50m: 34.32
100m: 1:13.25
(38.93)
150m: 1:52.54
(39.29)
200m: 2:31.68
(39.14)
250m: 3:10.60
(38.92)
300m: 3:50.05
(39.45)
350m: 4:29.52
(39.47)
400m: 5:08.80
(39.28)
450m: 5:48.39
(39.59)
500m: 6:27.62
(39.23)
550m: 7:07.27
(39.65)
600m: 7:46.38
(39.11)
650m: 8:25.75
(39.37)
700m: 9:05.69
(39.94)
750m: 9:46.07
(40.38)
800m: 10:26.12
(40.05)
850m: 11:06.97
(40.85)
900m: 11:47.68
(40.71)
950m: 12:28.28
(40.60)
1000m: 13:08.24
(39.96)
1050m: 13:48.95
(40.71)
1100m: 14:29.58
(40.63)
1150m: 15:10.37
(40.79)
1200m: 15:51.94
(41.57)
1250m: 16:33.22
(41.28)
1300m: 17:12.77
(39.55)
1350m: 17:52.09
(39.32)
1400m: 18:31.36
(39.27)
1450m: 19:11.21
(39.85)
1500m: 19:50.41
(39.20)
Kapping almenn: 04.06.2022 10:19:33
04-06-2022 10:23.19 Dátaviðgerð: WinGrodan 2.9 Loyvt: Suðuroyar Svimjifelag
Document
Úrslit
JM - FM á Langgeil
Stað: Páls Høll Fyrireikari Svimjisamband Føroya
Hylur: 50m Stevnudagur: jun 4, 2022 til jun 6, 2022
Kapping 3, 200m Bringu Kvinnur FM-Opin - Innleiðandi
FAR 2:42.03 Sára R. Nysted 2001 Suðuroyar Svimjifelag (FA Vagur (FAR) 25.05.2017
FAR.JR 2:42.03 Sára R. Nysted 2001 Suðuroyar Svimjifelag (FA Vagur (FAR) 25.05.2017
FM - Kravtíð 50m 03:27.80  - 25m 03:21.02
Raðf Navn Føðiá Felag R.T FINA Tíð Munur
1 Lea Osberg Højsted 2008 Svimjifelagið Ægir 473 2:58.22 91,97 % Q
Entry time: 2:44.98 (+13.24)
50m: 39.17
100m: 1:25.23
(46.06)
150m: 2:10.84
(45.61)
200m: 2:58.22
(47.38)
2 Rebekka Róðinsdóttir 2007 Fuglafjarðar Svimjifelag 456 3:00.50 102,08 % Q
Entry time: 3:04.34 (-3.84)
50m: 40.25
100m: 1:26.09
(45.84)
150m: 2:13.46
(47.37)
200m: 3:00.50
(47.04)
3 Line Vinter 2001 Suðuroyar Svimjifelag 440 3:02.68 99,76 % Q
Entry time: 3:02.24 (+0.44)
50m: 42.00
100m: 1:27.45
(45.45)
150m: 2:15.80
(48.35)
200m: 3:02.68
(46.88)
4 Birita Vesturtún 2007 Fuglafjarðar Svimjifelag 407 3:07.37 98,75 % Q
Entry time: 3:05.06 (+2.31)
50m: 40.68
100m: 1:28.34
(47.66)
150m: 2:17.50
(49.16)
200m: 3:07.37
(49.87)
5 Sissal Rógvadóttir 2010 Suðuroyar Svimjifelag 353 3:16.43 102,46 % Q
Entry time: 3:21.38 (-4.95)
50m: 41.76
100m: 1:31.39
(49.63)
150m: 2:25.71
(54.32)
200m: 3:16.43
(50.72)
6 Ragnhild Jacobsen 2008 Svimjifelagið Ægir 342 3:18.54 99,58 % Q
Entry time: 3:17.71 (+0.83)
50m: 46.03
100m: 1:36.52
(50.49)
150m: 2:27.14
(50.62)
200m: 3:18.54
(51.40)
7 Lea Petersen 2009 Svimjifelagið Ægir 330 3:21.05 93,21 %
Entry time: 3:08.26 (+12.79)
50m: 45.03
100m: 1:35.50
(50.47)
150m: 2:28.30
(52.80)
200m: 3:21.05
(52.75)
8 Talita Johannesen 2010 Suðuroyar Svimjifelag 262 3:37.11 93,25 %
Entry time: 3:23.39 (+13.72)
50m: 48.32
100m: 1:42.82
(54.50)
150m: 2:40.55
(57.73)
200m: 3:37.11
(56.56)
Kapping almenn: 04.06.2022 10:30:32
Kapping 3, 200m Bringu Kvinnur Jr-Y - Innleiðandi
FAR 2:42.03 Sára R. Nysted 2001 Suðuroyar Svimjifelag (FA Vagur (FAR) 25.05.2017
FAR.JR 2:42.03 Sára R. Nysted 2001 Suðuroyar Svimjifelag (FA Vagur (FAR) 25.05.2017
FM - Kravtíð 50m 03:27.80  - 25m 03:21.02
Raðf Navn Føðiá Felag R.T FINA Tíð Munur
1 Lea Osberg Højsted 2008 Svimjifelagið Ægir 473 2:58.22 91,97 % Q
Entry time: 2:44.98 (+13.24)
50m: 39.17
100m: 1:25.23
(46.06)
150m: 2:10.84
(45.61)
200m: 2:58.22
(47.38)
2 Rebekka Róðinsdóttir 2007 Fuglafjarðar Svimjifelag 456 3:00.50 102,08 % Q
Entry time: 3:04.34 (-3.84)
50m: 40.25
100m: 1:26.09
(45.84)
150m: 2:13.46
(47.37)
200m: 3:00.50
(47.04)
3 Birita Vesturtún 2007 Fuglafjarðar Svimjifelag 407 3:07.37 98,75 % Q
Entry time: 3:05.06 (+2.31)
50m: 40.68
100m: 1:28.34
(47.66)
150m: 2:17.50
(49.16)
200m: 3:07.37
(49.87)
4 Ragnhild Jacobsen 2008 Svimjifelagið Ægir 342 3:18.54 99,58 % Q
Entry time: 3:17.71 (+0.83)
50m: 46.03
100m: 1:36.52
(50.49)
150m: 2:27.14
(50.62)
200m: 3:18.54
(51.40)
Kapping almenn: 04.06.2022 10:30:32
04-06-2022 10:42.08 Dátaviðgerð: WinGrodan 2.9 Loyvt: Suðuroyar Svimjifelag
Document
Úrslit av riðlum
JM - FM á Langgeil
Stað: Páls Høll Fyrireikari Svimjisamband Føroya
Hylur: 50m Stevnudagur: jun 4, 2022 til jun 6, 2022
Kapping 3, 200m Bringu Kvinnur - Finala
FAR 2:42.03 Sára R. Nysted 2001 Suðuroyar Svimjifelag (FA Vagur (FAR) 25.05.2017
FAR.JR 2:42.03 Sára R. Nysted 2001 Suðuroyar Svimjifelag (FA Vagur (FAR) 25.05.2017
FM - Kravtíð 50m 03:27.80  - 25m 03:21.02
Raðf Navn Føðiá Felag R.T FINA Tíð Munur
1 Lea Osberg Højsted 2008 Svimjifelagið Ægir 560 2:48.55 105,43 %
Entry time: 2:58.22 (-9.67)
50m: 36.92
100m: 1:20.17
(43.25)
150m: 2:05.17
(45.00)
200m: 2:48.55
(43.38)
2 Rebekka Róðinsdóttir 2007 Fuglafjarðar Svimjifelag 460 2:59.96 100,30 %
Entry time: 3:00.50 (-0.54)
50m: 40.28
100m: 1:26.49
(46.21)
150m: 2:14.35
(47.86)
200m: 2:59.96
(45.61)
3 Line Vinter 2001 Suðuroyar Svimjifelag 444 3:02.01 100,37 %
Entry time: 3:02.68 (-0.67)
50m: 41.29
100m: 1:28.56
(47.27)
150m: 2:14.66
(46.10)
200m: 3:02.01
(47.35)
4 Birita Vesturtún 2007 Fuglafjarðar Svimjifelag 408 3:07.20 100,09 %
Entry time: 3:07.37 (-0.17)
50m: 42.53
100m: 1:30.52
(47.99)
150m: 2:18.84
(48.32)
200m: 3:07.20
(48.36)
5 Ragnhild Jacobsen 2008 Svimjifelagið Ægir 379 3:11.91 103,34 %
Entry time: 3:18.54 (-6.63)
50m: 43.12
100m: 1:31.62
(48.50)
150m: 2:20.81
(49.19)
200m: 3:11.91
(51.10)
6 Sissal Rógvadóttir 2010 Suðuroyar Svimjifelag 370 3:13.41 101,54 %
Entry time: 3:16.43 (-3.02)
50m: 42.38
100m: 1:31.85
(49.47)
150m: 2:23.00
(51.15)
200m: 3:13.41
(50.41)
Kapping almenn: 04.06.2022 17:14:57
04-06-2022 17:15.09 Dátaviðgerð: WinGrodan 2.9 Loyvt: Suðuroyar Svimjifelag
Document
Úrslit
JM - FM á Langgeil
Stað: Páls Høll Fyrireikari Svimjisamband Føroya
Hylur: 50m Stevnudagur: jun 4, 2022 til jun 6, 2022
Kapping 4, 200m Bringu Menn FM-Opin - Innleiðandi
FAR 2:21.71 Pal Joensen 1990 Suðuroyar Svimjifelag (FA Bergen (NOR) 31.05.2015
FAR.JR 2:23.72 Róland Toftum 1998 Suðuroyar Svimjifelag (FA Laugardalslaug (ISL) 24.01.2016
FM - Kravtíð 50m 03:09.22  - 25m 02:59.49
Raðf Navn Føðiá Felag R.T FINA Tíð Munur
1 Róland Toftum 1998 Suðuroyar Svimjifelag 533 2:35.55 99,70 % Q
Entry time: 2:35.08 (+0.47)
50m: 34.47
100m: 1:14.69
(40.22)
150m: 1:54.85
(40.16)
200m: 2:35.55
(40.70)
2 Rúni Dahl 2004 Suðuroyar Svimjifelag 461 2:43.16 102,68 % Q
Entry time: 2:47.65 (-4.49)
50m: 35.74
100m: 1:17.09
(41.35)
150m: 1:59.74
(42.65)
200m: 2:43.16
(43.42)
3 Jón  Hofgaard 1992 Suðuroyar Svimjifelag 442 2:45.54 95,02 % Q
Entry time: 2:37.68 (+7.86)
50m: 36.14
100m: 1:18.71
(42.57)
150m: 2:02.13
(43.42)
200m: 2:45.54
(43.41)
4 Fróði Hansen 2008 Fuglafjarðar Svimjifelag 414 2:49.14 99,20 % Q
Entry time: 2:47.80 (+1.34)
50m: 37.91
100m: 1:21.61
(43.70)
150m: 2:04.79
(43.18)
200m: 2:49.14
(44.35)
5 Markus Bárðarson Dahl 2005 Havnar Svimjifelag 338 3:01.03 98,77 % Q
Entry time: 2:58.83 (+2.20)
50m: 40.79
100m: 1:26.37
(45.58)
150m: 2:13.38
(47.01)
200m: 3:01.03
(47.65)
6 Jónathan L. Sørensen 2006 Suðuroyar Svimjifelag 248 3:20.70 Q
50m: 43.23
100m: 1:36.05
(52.82)
150m: 2:30.58
(54.53)
200m: 3:20.70
(50.12)
Kapping almenn: 04.06.2022 10:39:20
Kapping 4, 200m Bringu Menn Jr-Y - Innleiðandi
FAR 2:21.71 Pal Joensen 1990 Suðuroyar Svimjifelag (FA Bergen (NOR) 31.05.2015
FAR.JR 2:23.72 Róland Toftum 1998 Suðuroyar Svimjifelag (FA Laugardalslaug (ISL) 24.01.2016
FM - Kravtíð 50m 03:09.22  - 25m 02:59.49
Raðf Navn Føðiá Felag R.T FINA Tíð Munur
1 Jónathan L. Sørensen 2006 Suðuroyar Svimjifelag 248 3:20.70 Q
50m: 43.23
100m: 1:36.05
(52.82)
150m: 2:30.58
(54.53)
200m: 3:20.70
(50.12)
Kapping almenn: 04.06.2022 10:39:20
Kapping 4, 200m Bringu Menn Jr-E - Innleiðandi
FAR 2:21.71 Pal Joensen 1990 Suðuroyar Svimjifelag (FA Bergen (NOR) 31.05.2015
FAR.JR 2:23.72 Róland Toftum 1998 Suðuroyar Svimjifelag (FA Laugardalslaug (ISL) 24.01.2016
FM - Kravtíð 50m 03:09.22  - 25m 02:59.49
Raðf Navn Føðiá Felag R.T FINA Tíð Munur
1 Rúni Dahl 2004 Suðuroyar Svimjifelag 461 2:43.16 102,68 % Q
Entry time: 2:47.65 (-4.49)
50m: 35.74
100m: 1:17.09
(41.35)
150m: 1:59.74
(42.65)
200m: 2:43.16
(43.42)
2 Markus Bárðarson Dahl 2005 Havnar Svimjifelag 338 3:01.03 98,77 % Q
Entry time: 2:58.83 (+2.20)
50m: 40.79
100m: 1:26.37
(45.58)
150m: 2:13.38
(47.01)
200m: 3:01.03
(47.65)
Kapping almenn: 04.06.2022 10:39:20
04-06-2022 10:42.18 Dátaviðgerð: WinGrodan 2.9 Loyvt: Suðuroyar Svimjifelag
Document
Úrslit av riðlum
JM - FM á Langgeil
Stað: Páls Høll Fyrireikari Svimjisamband Føroya
Hylur: 50m Stevnudagur: jun 4, 2022 til jun 6, 2022
Kapping 4, 200m Bringu Menn - Finala
FAR 2:21.71 Pal Joensen 1990 Suðuroyar Svimjifelag (FA Bergen (NOR) 31.05.2015
FAR.JR 2:23.72 Róland Toftum 1998 Suðuroyar Svimjifelag (FA Laugardalslaug (ISL) 24.01.2016
FM - Kravtíð 50m 03:09.22  - 25m 02:59.49
Raðf Navn Føðiá Felag R.T FINA Tíð Munur
1 Róland Toftum 1998 Suðuroyar Svimjifelag 552 2:33.70 101,19 %
Entry time: 2:35.55 (-1.85)
50m: 34.69
100m: 1:15.37
(40.68)
150m: 1:53.64
(38.27)
200m: 2:33.70
(40.06)
2 Jón  Hofgaard 1992 Suðuroyar Svimjifelag 501 2:38.77 104,09 %
Entry time: 2:45.54 (-6.77)
50m: 34.71
100m: 1:14.82
(40.11)
150m: 1:56.63
(41.81)
200m: 2:38.77
(42.14)
3 Rúni Dahl 2004 Suðuroyar Svimjifelag 483 2:40.71 101,50 %
Entry time: 2:43.16 (-2.45)
50m: 35.07
100m: 1:15.84
(40.77)
150m: 1:58.52
(42.68)
200m: 2:40.71
(42.19)
4 Fróði Hansen 2008 Fuglafjarðar Svimjifelag 430 2:47.03 101,25 %
Entry time: 2:49.14 (-2.11)
50m: 38.21
100m: 1:21.40
(43.19)
150m: 2:04.77
(43.37)
200m: 2:47.03
(42.26)
5 Markus Bárðarson Dahl 2005 Havnar Svimjifelag 338 3:01.02 100,01 %
Entry time: 3:01.03 (-0.01)
50m: 41.52
100m: 1:26.93
(45.41)
150m: 2:13.67
(46.74)
200m: 3:01.02
(47.35)
6 Jónathan L. Sørensen 2006 Suðuroyar Svimjifelag 251 3:19.90 100,40 %
Entry time: 3:20.70 (-0.80)
50m: 42.09
100m: 1:35.43
(53.34)
150m: 2:28.43
(53.00)
200m: 3:19.90
(51.47)
Kapping almenn: 04.06.2022 17:22:10
04-06-2022 17:22.19 Dátaviðgerð: WinGrodan 2.9 Loyvt: Suðuroyar Svimjifelag
Document
Úrslit
JM - FM á Langgeil
Stað: Páls Høll Fyrireikari Svimjisamband Føroya
Hylur: 50m Stevnudagur: jun 4, 2022 til jun 6, 2022
Kapping 5, 100m Firvald Kvinnur FM-Opin - Innleiðandi
FAR 1:04.58 Poula Mohr 1995 Fuglafjarðar Svimjifelag (F Barcelona (ESP) 28.07.2013
FAR.JR 1:04.75 Sára R. Nysted 2001 Suðuroyar Svimjifelag (FA Vagur (FAR) 11.03.2016
FM - Kravtíð 50m 01:22.87  - 25m 01:21.57
Raðf Navn Føðiá Felag R.T FINA Tíð Munur
1 Elisabeth Erlendsdóttir 2005 Havnar Svimjifelag 534 1:08.35 98,14 % Q
Entry time: 1:07.10 (+1.25)
50m: 31.71
100m: 1:08.35
(36.64)
2 Jonna Joensen 2005 Svimjifelagið Ægir 531 1:08.48 100,09 % Q
Entry time: 1:08.54 (-0.06)
50m: 31.64
100m: 1:08.48
(36.84)
3 Jóhanna Ólavsdóttir 2007 Fuglafjarðar Svimjifelag 507 1:09.54 100,30 % Q
Entry time: 1:09.75 (-0.21)
50m: 32.43
100m: 1:09.54
(37.11)
4 Alisa Vestergård 2003 Suðuroyar Svimjifelag 457 1:11.98 95,10 % Q
Entry time: 1:08.62 (+3.36)
50m: 33.93
100m: 1:11.98
(38.05)
5 Róa Trygvadóttir 2008 Svimjifelagið Ægir 422 1:13.92 95,03 % Q
Entry time: 1:10.42 (+3.50)
50m: 34.92
100m: 1:13.92
(39.00)
6 Durita M. Askham 2008 Svimjifelagið Ægir 354 1:18.37 96,51 % Q
Entry time: 1:15.73 (+2.64)
50m: 35.16
100m: 1:18.37
(43.21)
Kapping almenn: 04.06.2022 10:40:00
Kapping 5, 100m Firvald Kvinnur Jr-Y - Innleiðandi
FAR 1:04.58 Poula Mohr 1995 Fuglafjarðar Svimjifelag (F Barcelona (ESP) 28.07.2013
FAR.JR 1:04.75 Sára R. Nysted 2001 Suðuroyar Svimjifelag (FA Vagur (FAR) 11.03.2016
FM - Kravtíð 50m 01:22.87  - 25m 01:21.57
Raðf Navn Føðiá Felag R.T FINA Tíð Munur
1 Jóhanna Ólavsdóttir 2007 Fuglafjarðar Svimjifelag 507 1:09.54 100,30 % Q
Entry time: 1:09.75 (-0.21)
50m: 32.43
100m: 1:09.54
(37.11)
2 Róa Trygvadóttir 2008 Svimjifelagið Ægir 422 1:13.92 95,03 % Q
Entry time: 1:10.42 (+3.50)
50m: 34.92
100m: 1:13.92
(39.00)
3 Durita M. Askham 2008 Svimjifelagið Ægir 354 1:18.37 96,51 % Q
Entry time: 1:15.73 (+2.64)
50m: 35.16
100m: 1:18.37
(43.21)
Kapping almenn: 04.06.2022 10:40:00
Kapping 5, 100m Firvald Kvinnur Jr-E - Innleiðandi
FAR 1:04.58 Poula Mohr 1995 Fuglafjarðar Svimjifelag (F Barcelona (ESP) 28.07.2013
FAR.JR 1:04.75 Sára R. Nysted 2001 Suðuroyar Svimjifelag (FA Vagur (FAR) 11.03.2016
FM - Kravtíð 50m 01:22.87  - 25m 01:21.57
Raðf Navn Føðiá Felag R.T FINA Tíð Munur
1 Elisabeth Erlendsdóttir 2005 Havnar Svimjifelag 534 1:08.35 98,14 % Q
Entry time: 1:07.10 (+1.25)
50m: 31.71
100m: 1:08.35
(36.64)
2 Jonna Joensen 2005 Svimjifelagið Ægir 531 1:08.48 100,09 % Q
Entry time: 1:08.54 (-0.06)
50m: 31.64
100m: 1:08.48
(36.84)
Kapping almenn: 04.06.2022 10:40:00
04-06-2022 10:47.57 Dátaviðgerð: WinGrodan 2.9 Loyvt: Suðuroyar Svimjifelag
Document
Úrslit av riðlum
JM - FM á Langgeil
Stað: Páls Høll Fyrireikari Svimjisamband Føroya
Hylur: 50m Stevnudagur: jun 4, 2022 til jun 6, 2022
Kapping 5, 100m Firvald Kvinnur - Finala
FAR 1:04.58 Poula Mohr 1995 Fuglafjarðar Svimjifelag (F Barcelona (ESP) 28.07.2013
FAR.JR 1:04.75 Sára R. Nysted 2001 Suðuroyar Svimjifelag (FA Vagur (FAR) 11.03.2016
FM - Kravtíð 50m 01:22.87  - 25m 01:21.57
Raðf Navn Føðiá Felag R.T FINA Tíð Munur
1 Elisabeth Erlendsdóttir 2005 Havnar Svimjifelag 552 1:07.60 101,10 %
Entry time: 1:08.35 (-0.75)
50m: 31.33
100m: 1:07.60
(36.27)
2 Alisa Vestergård 2003 Suðuroyar Svimjifelag 540 1:08.13 105,35 %
Entry time: 1:11.98 (-3.85)
50m: 31.60
100m: 1:08.13
(36.53)
3 Jonna Joensen 2005 Svimjifelagið Ægir 512 1:09.32 98,77 %
Entry time: 1:08.48 (+0.84)
50m: 32.11
100m: 1:09.32
(37.21)
4 Jóhanna Ólavsdóttir 2007 Fuglafjarðar Svimjifelag 484 1:10.63 98,43 %
Entry time: 1:09.54 (+1.09)
50m: 33.60
100m: 1:10.63
(37.03)
5 Durita M. Askham 2008 Svimjifelagið Ægir 391 1:15.81 103,27 %
Entry time: 1:18.37 (-2.56)
50m: 34.78
100m: 1:15.81
(41.03)
Kapping almenn: 04.06.2022 17:26:07
04-06-2022 17:26.13 Dátaviðgerð: WinGrodan 2.9 Loyvt: Suðuroyar Svimjifelag
Document
Úrslit
JM - FM á Langgeil
Stað: Páls Høll Fyrireikari Svimjisamband Føroya
Hylur: 50m Stevnudagur: jun 4, 2022 til jun 6, 2022
Kapping 6, 100m Firvald Menn FM-Opin - Innleiðandi
FAR 54.12 Magnus Jákupsson 1994 Havnar Svimjifelag (DEN) Antwerp (BEL) 07.07.2012
FAR.JR 54.12 Magnus Jákupsson 1994 Havnar Svimjifelag (DEN) Antwerp (BEL) 07.07.2012
FM - Kravtíð 50m 01:14.42 - 25m 01:11.82
Raðf Navn Føðiá Felag R.T FINA Tíð Munur
1 Isak Brisenfeldt 2006 Havnar Svimjifelag 525 1:01.26 102,27 % Q
Entry time: 1:02.68 (-1.42)
50m: 28.94
100m: 1:01.26
(32.32)
2 Róland Toftum 1998 Suðuroyar Svimjifelag 386 1:07.86 94,97 % Q
Entry time: 1:04.61 (+3.25)
50m: 30.50
100m: 1:07.86
(37.36)
3 Ari Rasmussen Weihe 2005 Havnar Svimjifelag 372 1:08.74 99,65 % Q
Entry time: 1:08.50 (+0.24)
50m: 31.81
100m: 1:08.74
(36.93)
4 Bárður Ólavsson 2008 Fuglafjarðar Svimjifelag 352 1:09.97 99,44 % Q
Entry time: 1:09.58 (+0.39)
50m: 33.77
100m: 1:09.97
(36.20)
5 Áki Eliassen 2006 Havnar Svimjifelag 311 1:12.97 91,70 % Q
Entry time: 1:07.38 (+5.59)
50m: 33.21
100m: 1:12.97
(39.76)
Kapping almenn: 04.06.2022 10:40:41
Kapping 6, 100m Firvald Menn Jr-Y - Innleiðandi
FAR 54.12 Magnus Jákupsson 1994 Havnar Svimjifelag (DEN) Antwerp (BEL) 07.07.2012
FAR.JR 54.12 Magnus Jákupsson 1994 Havnar Svimjifelag (DEN) Antwerp (BEL) 07.07.2012
FM - Kravtíð 50m 01:14.42 - 25m 01:11.82
Raðf Navn Føðiá Felag R.T FINA Tíð Munur
1 Isak Brisenfeldt 2006 Havnar Svimjifelag 525 1:01.26 102,27 % Q
Entry time: 1:02.68 (-1.42)
50m: 28.94
100m: 1:01.26
(32.32)
2 Áki Eliassen 2006 Havnar Svimjifelag 311 1:12.97 91,70 % Q
Entry time: 1:07.38 (+5.59)
50m: 33.21
100m: 1:12.97
(39.76)
Kapping almenn: 04.06.2022 10:40:41
Kapping 6, 100m Firvald Menn Jr-E - Innleiðandi
FAR 54.12 Magnus Jákupsson 1994 Havnar Svimjifelag (DEN) Antwerp (BEL) 07.07.2012
FAR.JR 54.12 Magnus Jákupsson 1994 Havnar Svimjifelag (DEN) Antwerp (BEL) 07.07.2012
FM - Kravtíð 50m 01:14.42 - 25m 01:11.82
Raðf Navn Føðiá Felag R.T FINA Tíð Munur
1 Ari Rasmussen Weihe 2005 Havnar Svimjifelag 372 1:08.74 99,65 % Q
Entry time: 1:08.50 (+0.24)
50m: 31.81
100m: 1:08.74
(36.93)
Kapping almenn: 04.06.2022 10:40:41
04-06-2022 11:22.42 Dátaviðgerð: WinGrodan 2.9 Loyvt: Suðuroyar Svimjifelag
Document
Úrslit av riðlum
JM - FM á Langgeil
Stað: Páls Høll Fyrireikari Svimjisamband Føroya
Hylur: 50m Stevnudagur: jun 4, 2022 til jun 6, 2022
Kapping 6, 100m Firvald Menn - Finala
FAR 54.12 Magnus Jákupsson 1994 Havnar Svimjifelag (DEN) Antwerp (BEL) 07.07.2012
FAR.JR 54.12 Magnus Jákupsson 1994 Havnar Svimjifelag (DEN) Antwerp (BEL) 07.07.2012
FM - Kravtíð 50m 01:14.42 - 25m 01:11.82
Raðf Navn Føðiá Felag R.T FINA Tíð Munur
1 Róland Toftum 1998 Suðuroyar Svimjifelag 546 1:00.48 110,88 %
Entry time: 1:07.86 (-7.38)
50m: 27.07
100m: 1:00.48
(33.41)
2 Isak Brisenfeldt 2006 Havnar Svimjifelag 543 1:00.59 101,09 %
Entry time: 1:01.26 (-0.67)
50m: 28.34
100m: 1:00.59
(32.25)
3 Áki Eliassen 2006 Havnar Svimjifelag 421 1:05.94 109,63 %
Entry time: 1:12.97 (-7.03)
50m: 30.76
100m: 1:05.94
(35.18)
4 Ari Rasmussen Weihe 2005 Havnar Svimjifelag 378 1:08.37 100,54 %
Entry time: 1:08.74 (-0.37)
50m: 31.45
100m: 1:08.37
(36.92)
5 Bárður Ólavsson 2008 Fuglafjarðar Svimjifelag 354 1:09.88 100,13 %
Entry time: 1:09.97 (-0.09)
50m: 32.74
100m: 1:09.88
(37.14)
Kapping almenn: 04.06.2022 17:33:50
04-06-2022 17:33.56 Dátaviðgerð: WinGrodan 2.9 Loyvt: Suðuroyar Svimjifelag
Document
Úrslit
JM - FM á Langgeil
Stað: Páls Høll Fyrireikari Svimjisamband Føroya
Hylur: 50m Stevnudagur: jun 4, 2022 til jun 6, 2022
Kapping 7, 4x100m Frí Mix Jr-E - Innleiðandi
FAR 3:56.41 Havnar Svimjifelag Havnar Svimjifelag (FAR) Vagur (FAR) 09.07.2021
FAR.JR 4:02.38 Ægir Klaksvik Ægir Klaksvik (FAR) Vagur (FAR) 24.04.2022
Raðf Navn Aldur Felag FINA Tíð Munur
- Havnar Svimjifelag 16 Havnar Svimjifelag 428 Q 4:24.57 98,92 %
Isak Brisenfeldt 2006 AA506 28.31 1:00.15 1:00.15
Dortea Dam 2007 AB207 31.80 1:08.50 2:08.65
Áki Eliassen 2006 AA706 29.65 1:03.62 3:12.27
Ninna Johanna N. Kass 2007 AB607 34.89 1:12.30 4:24.57
- Svimjifelagið Ægir 16 Svimjifelagið Ægir 496 Q 4:11.84
Durita M. Askham 2008 AA408 33.46 1:09.93 1:09.93
Róa Trygvadóttir 2008 AB208 30.65 1:04.33 2:14.26
Líggjas Joensen 2008 AB908 29.15 1:00.79 3:15.05
Heini M. Askham 2006 AB506 26.68 56.79 4:11.84
Kapping almenn: 04.06.2022 10:50:31
Kapping 7, 4x100m Frí Mix FM-Opin - Innleiðandi
FAR 3:56.41 Havnar Svimjifelag Havnar Svimjifelag (FAR) Vagur (FAR) 09.07.2021
FAR.JR 4:02.38 Ægir Klaksvik Ægir Klaksvik (FAR) Vagur (FAR) 24.04.2022
Raðf Navn Aldur Felag FINA Tíð Munur
1 Svimjifelagið Ægir 16 Svimjifelagið Ægir 496 Q 4:11.84
Durita M. Askham 2008 AA408 33.46 1:09.93 1:09.93
Róa Trygvadóttir 2008 AB208 30.65 1:04.33 2:14.26
Líggjas Joensen 2008 AB908 29.15 1:00.79 3:15.05
Heini M. Askham 2006 AB506 26.68 56.79 4:11.84
2 Havnar Svimjifelag 16 Havnar Svimjifelag 428 Q 4:24.57 98,92 %
Isak Brisenfeldt 2006 AA506 28.31 1:00.15 1:00.15
Dortea Dam 2007 AB207 31.80 1:08.50 2:08.65
Áki Eliassen 2006 AA706 29.65 1:03.62 3:12.27
Ninna Johanna N. Kass 2007 AB607 34.89 1:12.30 4:24.57
3 Havnar Svimjifelag lið 3 19 Havnar Svimjifelag 363 Q 4:39.41
Óli Mikkelsen 2008 AC508 33.00 1:09.06 1:09.06
Silas Dam Lindberg 2008 AB308 31.79 1:07.44 2:16.50
Eyðrið Mortensen 2003 AA203 31.98 1:08.22 3:24.72
Jóhanna Katrina Jacobsen 2007 AB407 35.12 1:14.69 4:39.41
4 Fuglafjarðar Svimjifelag 15 Fuglafjarðar Svimjifelag 317 Q 4:52.37 90,18 %
Fróði Hansen 2008 AA308 33.75 1:13.32 1:13.32
Rebekka Róðinsdóttir 2007 AA607 34.22 1:15.87 2:29.19
Birita Vesturtún 2007 AA807 35.81 2:29.19
Bárður Ólavsson 2008 AA508 4:17.36 4:52.37 4:52.37
5 SuSvim Mix 19 Suðuroyar Svimjifelag 288 Q 5:01.62 93,19 %
Talita Johannesen 2010 AB410 40.77 1:27.49 1:27.49
Silja Bech 2008 AA208 36.59 1:17.51 2:45.00
Hans Jacob Hjelm 2003 AA703 30.03 1:04.10 3:49.10
Heini Hansen 2003 AA903 32.46 1:12.52 5:01.62
- Havnar Svimjifelag lið 2 21 Havnar Svimjifelag DSQ
SW 10.7 Forðaði øðrum svimjara
Halla Háfoss 2009 AA209 36.60 3:28.50 3:28.50
Oddvaldur Leivsson 2008 AB108 1:42.25 3:28.50
Vár E. Eidesgaard 2001 AA201 2:53.20
Høgni Hoydal Thomassen 2002 AA502
Kapping almenn: 04.06.2022 10:50:31
Kapping 7, 4x100m Frí Mix Jr-Y - Innleiðandi
FAR 3:56.41 Havnar Svimjifelag Havnar Svimjifelag (FAR) Vagur (FAR) 09.07.2021
FAR.JR 4:02.38 Ægir Klaksvik Ægir Klaksvik (FAR) Vagur (FAR) 24.04.2022
Raðf Navn Aldur Felag FINA Tíð Munur
1 Svimjifelagið Ægir 16 Svimjifelagið Ægir 496 Q 4:11.84
Durita M. Askham 2008 AA408 33.46 1:09.93 1:09.93
Róa Trygvadóttir 2008 AB208 30.65 1:04.33 2:14.26
Líggjas Joensen 2008 AB908 29.15 1:00.79 3:15.05
Heini M. Askham 2006 AB506 26.68 56.79 4:11.84
2 Havnar Svimjifelag 16 Havnar Svimjifelag 428 Q 4:24.57 98,92 %
Isak Brisenfeldt 2006 AA506 28.31 1:00.15 1:00.15
Dortea Dam 2007 AB207 31.80 1:08.50 2:08.65
Áki Eliassen 2006 AA706 29.65 1:03.62 3:12.27
Ninna Johanna N. Kass 2007 AB607 34.89 1:12.30 4:24.57
- Fuglafjarðar Svimjifelag 15 Fuglafjarðar Svimjifelag 317 Q 4:52.37 90,18 %
Fróði Hansen 2008 AA308 33.75 1:13.32 1:13.32
Rebekka Róðinsdóttir 2007 AA607 34.22 1:15.87 2:29.19
Birita Vesturtún 2007 AA807 35.81 2:29.19
Bárður Ólavsson 2008 AA508 4:17.36 4:52.37 4:52.37
Kapping almenn: 04.06.2022 10:50:31
04-06-2022 11:22.39 Dátaviðgerð: WinGrodan 2.9 Loyvt: Suðuroyar Svimjifelag
Document
Úrslit av riðlum
JM - FM á Langgeil
Stað: Páls Høll Fyrireikari Svimjisamband Føroya
Hylur: 50m Stevnudagur: jun 4, 2022 til jun 6, 2022
Kapping 7, 4x100m Frí Mix - Finala
FAR 3:54.52 Havnar Svimjifelag 2006 Havnar Svimjifelag (FAR) Vágur (FAR) 04.06.2022
FAR.JR 4:02.38 Ægir Klaksvik Ægir Klaksvik (FAR) Vagur (FAR) 24.04.2022
Raðf Navn Aldur Felag FINA Tíð Munur
1 Havnar Svimjifelag 21 Havnar Svimjifelag 614 3:54.52 111,36  FAR
Bartal E. Eidesgaard 2003 AA303 26.06 54.21 54.21
Vár E. Eidesgaard 2001 AA201 28.26 59.33 1:53.54
Elisabeth Erlendsdóttir 2005 AA405 29.03 1:01.95 2:55.49
Isak Brisenfeldt 2006 AA506 27.59 59.03 3:54.52
2 Svimjifelagið Ægir 16 Svimjifelagið Ægir 550 4:03.23 103,42 
Heini M. Askham 2006 AB506 27.41 57.42 57.42
Líggjas Joensen 2008 AB908 27.55 57.65 1:55.07
Róa Trygvadóttir 2008 AB208 29.69 1:03.06 2:58.13
Lea Osberg Højsted 2008 AA608 30.62 1:05.10 4:03.23
3 Fuglafjarðar Svimjifelag 15 Fuglafjarðar Svimjifelag 424 4:25.32 109,25 
Fróði Hansen 2008 AA308 30.64 1:04.45 1:04.45
Margit Højbro 2007 AA207 32.31 1:07.67 2:12.12
Birita Vesturtún 2007 AA807 32.71 1:08.99 3:21.11
Bárður Ólavsson 2008 AA508 31.02 1:04.21 4:25.32
4 SuSvim Mix 19 Suðuroyar Svimjifelag 373 4:36.90 108,20 
Hans Jacob Hjelm 2003 AA703 30.64 1:04.95 1:04.95
Bjarta í Lágabø 2009 AA609 32.14 1:09.26 2:14.21
Jórun Winther 2011 AA411 34.37 1:14.89 3:29.10
Heini Hansen 2003 AA903 32.01 1:07.80 4:36.90
=5 Havnar Svimjifelag lið 3 20 Havnar Svimjifelag 362 4:39.76 99,87 %
Halla Háfoss 2009 AA209 36.24 1:15.59 1:15.59
Ninna Johanna N. Kass 2007 AB607 34.43 1:12.07 2:27.66
Óli Mikkelsen 2008 AC508 32.71 1:10.06 3:37.72
Høgni Hoydal Thomassen 2002 AA502 28.93 1:02.04 4:39.76
Kapping almenn: 04.06.2022 17:48:10
04-06-2022 17:48.53 Dátaviðgerð: WinGrodan 2.9 Loyvt: Suðuroyar Svimjifelag
Document
Úrslit
</