Results for 3. kolo gorenjske
Spodaj so vsi rezultati tekmovanja po deli tekmovanja.
Del tekmovanja
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rezultati |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kraj: |
Bazen Kamnik |
Organizator: |
PK Kamnik |
|
|
|
|
|
|
Bazen: |
50m |
Datum tekmovanja |
maj 18, 2022 to maj 18, 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17. Disciplina, 100m Breaststroke Men – Final |
|
|
Abs mošk |
59.66 |
|
|
|
Damir Dugonjić |
1988 |
(SLO) |
Rim/Rome (ITA) |
7/26/2009 |
|
|
|
|
Mes |
|
Ime |
Rojen |
Klub |
R.T. |
FINA |
Čas |
Razlika |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Gašper Stele |
2004 |
Plavalni klub Kamnik |
|
398 |
1:17.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Nik Peterlin |
2006 |
Plavalni klub Kamnik |
|
344 |
1:21.17 |
+3.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Matevž Vrhovnik |
2007 |
Plavalni klub Kamnik |
|
285 |
1:26.42 |
+9.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Miha Justin |
2007 |
Plavalni klub Kamnik |
|
238 |
1:31.77 |
+14.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Tevž Štupar |
2006 |
Plavalni klub Kamnik |
|
223 |
1:33.70 |
+16.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Rok Dolar |
2009 |
Plavalni klub Radovljica |
|
206 |
1:36.24 |
+18.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Lovro Terseglav |
2008 |
Plavalni klub Radovljica |
|
178 |
1:40.98 |
+23.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Andrej Marinič |
2013 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
108 |
1:59.16 |
+41.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Vir Kovač |
2014 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
106 |
1:59.88 |
+42.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Oskar Martin Rajkovič |
2010 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
104 |
2:00.91 |
+43.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Benjamin Brakić |
2011 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
96 |
2:04.07 |
+46.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Aleš Pugelj |
2012 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
94 |
2:05.01 |
+47.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Žiga Kugler |
2011 |
Plavalni klub Kamnik |
|
91 |
2:06.06 |
+48.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Timotej Fojkar |
2012 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
86 |
2:08.72 |
+51.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Tian Majdič |
2011 |
Plavalni klub Kamnik |
|
84 |
2:09.81 |
+52.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Jaro Bor Kenig |
2014 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
78 |
2:12.90 |
+55.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Tim Jenko |
2013 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
75 |
2:14.43 |
+57.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
|
Pavlin Zule |
2012 |
Plavalni klub Kamnik |
|
70 |
2:17.85 |
+1:00.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
|
Lenart Cvetko |
2015 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
70 |
2:17.94 |
+1:00.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
|
Enej Konc |
2012 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
66 |
2:20.72 |
+1:03.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
|
Jaka Serko |
2014 |
Plavalni klub Kamnik |
|
66 |
2:20.74 |
+1:03.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Aljaž Hribernik |
2015 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
SW 7.3 |
|
|
|
|
|
|
Uradni čas: 5/26/2022 5:31:28 PM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2022-05-26 17:31:31 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licenca: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|
|
|