2022-08-20   07:25:58
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Tulokset Rollo-uinnit

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Perjantai aamu

Document
Results
Rollo-Uinnit
Place: Organizer: Cetus
Pool: 50m Competition Date: Jun 10, 2022 to Jun 12, 2022
Event 1, T12 400m VU 12 years - Final
Rank Name Born Team R.T. FINA Time Diff
1 Lumi Oura 2010 Helsingfors Simsällskap +0.70 5:06.09
50m: 33.89
100m: 1:12.11
(38.22)
150m: 1:51.39
(39.28)
200m: 2:30.98
(39.59)
250m: 3:10.69
(39.71)
300m: 3:49.97
(39.28)
350m: 4:28.87
(38.90)
400m: 5:06.09
(37.22)
2 Fanny Laiho 2010 Seinäjoen Uimarit -58 ry +0.85 5:12.95 +6.86
50m: 34.77
100m: 1:13.91
(39.14)
150m: 1:53.68
(39.77)
200m: 2:33.47
(39.79)
250m: 3:13.56
(40.09)
300m: 3:53.91
(40.35)
350m: 4:34.95
(41.04)
400m: 5:12.95
(38.00)
3 Viktoria Tuominen 2010 Helsingfors Simsällskap 5:12.96 +6.87
50m: 32.89
100m: 1:11.82
(38.93)
150m: 1:52.46
(40.64)
200m: 2:33.22
(40.76)
250m: 3:14.26
(41.04)
300m: 3:55.76
(41.50)
350m: 4:36.05
(40.29)
400m: 5:12.96
(36.91)
4 Emelina Vento 2010 Borgå Simmare-Porvoon Uimarit +0.84 5:14.80 +8.71
50m: 35.54
100m: 1:15.58
(40.04)
150m: 1:56.32
(40.74)
200m: 2:37.45
(41.13)
250m: 3:17.55
(40.10)
300m: 3:57.58
(40.03)
350m: 4:37.95
(40.37)
400m: 5:14.80
(36.85)
5 Jemina Suomela 2010 Simmis Wanda ry +0.75 5:16.55 +10.46
50m: 35.03
100m: 1:14.18
(39.15)
150m: 1:55.04
(40.86)
200m: 2:36.50
(41.46)
250m: 3:18.17
(41.67)
300m: 3:59.27
(41.10)
350m: 4:38.85
(39.58)
400m: 5:16.55
(37.70)
6 Emma Grönberg 2010 Cetus Espoo +0.80 5:19.07 +12.98
50m: 34.53
100m: 1:13.47
(38.94)
150m: 1:55.24
(41.77)
200m: 2:35.42
(40.18)
250m: 3:17.36
(41.94)
300m: 3:58.55
(41.19)
350m: 4:40.54
(41.99)
400m: 5:19.07
(38.53)
7 Hippu Rauhala 2010 Nokian Pyry +0.88 5:19.39 +13.30
50m: 34.49
100m: 1:13.98
(39.49)
150m: 1:54.39
(40.41)
200m: 2:35.55
(41.16)
250m: 3:16.98
(41.43)
300m: 3:58.86
(41.88)
350m: 4:40.05
(41.19)
400m: 5:19.39
(39.34)
8 Linda Hämäläinen 2010 Uimaseura Helsinki +0.78 5:20.76 +14.67
50m: 35.25
100m: 1:15.94
(40.69)
150m: 1:57.70
(41.76)
200m: 2:39.79
(42.09)
250m: 3:20.91
(41.12)
300m: 4:02.38
(41.47)
350m: 4:42.49
(40.11)
400m: 5:20.76
(38.27)
9 Alisa Välimaa 2010 Uinti Tampere +0.72 5:20.77 +14.68
50m: 34.01
100m: 1:13.59
(39.58)
150m: 1:54.39
(40.80)
200m: 2:36.38
(41.99)
250m: 3:18.03
(41.65)
300m: 3:59.92
(41.89)
350m: 4:41.11
(41.19)
400m: 5:20.77
(39.66)
10 Susanna Ilina 2010 Cetus Espoo +0.84 5:20.97 +14.88
50m: 36.13
100m: 1:15.35
(39.22)
150m: 1:55.16
(39.81)
200m: 2:36.11
(40.95)
250m: 3:17.68
(41.57)
300m: 3:59.50
(41.82)
350m: 4:40.89
(41.39)
400m: 5:20.97
(40.08)
11 Juuli Salum 2010 Lahden Uimaseura +0.66 5:20.99 +14.90
50m: 34.25
100m: 1:14.04
(39.79)
150m: 1:56.13
(42.09)
200m: 2:38.18
(42.05)
250m: 3:20.34
(42.16)
300m: 4:01.55
(41.21)
350m: 4:42.65
(41.10)
400m: 5:20.99
(38.34)
12 Viola Tojander 2010 Åbo Simklubb +0.87 5:21.25 +15.16
50m: 34.89
100m: 1:15.88
(40.99)
150m: 1:58.55
(42.67)
200m: 2:39.55
(41.00)
250m: 3:21.20
(41.65)
300m: 4:02.11
(40.91)
350m: 4:43.13
(41.02)
400m: 5:21.25
(38.12)
13 Inari Sormunen 2010 Joensuun Uimaseura ry +0.76 5:23.80 +17.71
50m: 35.08
100m: 1:15.81
(40.73)
150m: 1:57.15
(41.34)
200m: 2:39.23
(42.08)
250m: 3:20.38
(41.15)
300m: 4:02.22
(41.84)
350m: 4:44.04
(41.82)
400m: 5:23.80
(39.76)
14 Tilda Somervuori 2010 Hämeenlinnan Uimaseura +0.75 5:28.59 +22.50
50m: 35.04
100m: 1:15.52
(40.48)
150m: 1:56.83
(41.31)
200m: 2:39.95
(43.12)
250m: 3:21.17
(41.22)
300m: 4:03.97
(42.80)
350m: 4:47.24
(43.27)
400m: 5:28.59
(41.35)
15 Anna Liljeberg 2010 Åbo Simklubb +0.84 5:28.77 +22.68
50m: 36.46
100m: 1:16.93
(40.47)
150m: 1:57.93
(41.00)
200m: 2:40.58
(42.65)
250m: 3:22.75
(42.17)
300m: 4:05.67
(42.92)
350m: 4:47.65
(41.98)
400m: 5:28.77
(41.12)
16 Venla Salminen 2010 Simmis Wanda ry +0.74 5:28.84 +22.75
50m: 35.56
100m: 1:16.61
(41.05)
150m: 1:59.40
(42.79)
200m: 2:41.89
(42.49)
250m: 3:25.31
(43.42)
300m: 4:07.84
(42.53)
350m: 4:50.63
(42.79)
400m: 5:28.84
(38.21)
17 Emma Hertsbacka 2010 Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls +0.87 5:28.99 +22.90
50m: 35.27
100m: 1:15.51
(40.24)
150m: 1:58.63
(43.12)
200m: 2:40.98
(42.35)
250m: 3:23.74
(42.76)
300m: 4:07.14
(43.40)
350m: 4:49.65
(42.51)
400m: 5:28.99
(39.34)
18 Johanna Juntunen 2010 Cetus Espoo +0.77 5:30.04 +23.95
50m: 35.27
100m: 1:15.83
(40.56)
150m: 1:57.86
(42.03)
200m: 2:40.79
(42.93)
250m: 3:23.69
(42.90)
300m: 4:06.54
(42.85)
350m: 4:49.12
(42.58)
400m: 5:30.04
(40.92)
19 Anni Sorsa 2010 Nokian Pyry +0.73 5:31.12 +25.03
50m: 35.45
100m: 1:17.15
(41.70)
150m: 2:01.10
(43.95)
200m: 2:44.43
(43.33)
250m: 3:26.95
(42.52)
300m: 4:10.87
(43.92)
350m: 4:50.60
(39.73)
400m: 5:31.12
(40.52)
20 Liina Kuoppala 2010 Vanders +0.81 5:31.35 +25.26
50m: 36.39
100m: 1:18.17
(41.78)
150m: 2:00.84
(42.67)
200m: 2:44.13
(43.29)
250m: 3:27.49
(43.36)
300m: 4:10.96
(43.47)
350m: 4:53.35
(42.39)
400m: 5:31.35
(38.00)
21 Anni Lappalainen 2010 TaTu Tampere +0.79 5:31.48 +25.39
50m: 37.74
100m: 1:19.37
(41.63)
150m: 2:02.53
(43.16)
200m: 2:45.98
(43.45)
250m: 3:29.07
(43.09)
300m: 4:12.27
(43.20)
350m: 4:53.37
(41.10)
400m: 5:31.48
(38.11)
22 Pihla Kapanen 2010 Uimaseura Kaarina +0.73 5:33.01 +26.92
50m: 35.66
100m: 1:16.63
(40.97)
150m: 2:00.34
(43.71)
200m: 2:43.84
(43.50)
250m: 3:27.77
(43.93)
300m: 4:10.71
(42.94)
350m: 4:53.81
(43.10)
400m: 5:33.01
(39.20)
23 Keneli Marybel Maranik 2010 Cetus Espoo +0.65 5:34.54 +28.45
50m: 36.00
100m: 1:17.55
(41.55)
150m: 2:00.98
(43.43)
200m: 2:44.77
(43.79)
250m: 3:28.08
(43.31)
300m: 4:11.62
(43.54)
350m: 4:54.51
(42.89)
400m: 5:34.54
(40.03)
24 Iida Pahkala 2010 Gladius Kirkkonummi +0.79 5:35.81 +29.72
50m: 34.42
100m: 1:16.05
(41.63)
150m: 1:58.63
(42.58)
200m: 2:42.12
(43.49)
250m: 3:26.01
(43.89)
300m: 4:09.95
(43.94)
350m: 4:53.99
(44.04)
400m: 5:35.81
(41.82)
25 Inkeri Rinnola 2010 Aurajoen Uinti Ry +0.86 5:37.23 +31.14
50m: 38.40
100m: 1:20.55
(42.15)
150m: 2:04.02
(43.47)
200m: 2:47.13
(43.11)
250m: 3:31.00
(43.87)
300m: 4:13.89
(42.89)
350m: 4:56.54
(42.65)
400m: 5:37.23
(40.69)
26 Renja Koskela 2010 Raision Urheilijat +0.84 5:38.55 +32.46
50m: 37.44
100m: 1:18.96
(41.52)
150m: 2:03.19
(44.23)
200m: 2:47.80
(44.61)
250m: 3:31.58
(43.78)
300m: 4:15.37
(43.79)
350m: 4:58.30
(42.93)
400m: 5:38.55
(40.25)
27 Iita Poikkimäki 2010 Vieskan Uimarit +0.84 5:41.91 +35.82
50m: 37.27
100m: 1:19.91
(42.64)
150m: 2:02.84
(42.93)
200m: 2:46.72
(43.88)
250m: 3:31.60
(44.88)
300m: 4:16.89
(45.29)
350m: 4:59.97
(43.08)
400m: 5:41.91
(41.94)
28 Aino-Ilona Lehtonen 2010 Aurajoen Uinti Ry 5:42.83 +36.74
50m: 36.63
100m: 1:19.76
(43.13)
150m: 2:05.13
(45.37)
200m: 2:50.26
(45.13)
250m: 3:33.90
(43.64)
300m: 4:18.46
(44.56)
350m: 5:01.66
(43.20)
400m: 5:42.83
(41.17)
29 Iina Tieaho 2010 Nokian Pyry +0.82 5:44.06 +37.97
50m: 37.14
100m: 1:19.97
(42.83)
150m: 2:05.05
(45.08)
200m: 2:50.61
(45.56)
250m: 3:35.35
(44.74)
300m: 4:19.66
(44.31)
350m: 5:03.88
(44.22)
400m: 5:44.06
(40.18)
30 Unna Tourunen 2010 Jyväskylän Aalto +0.94 5:44.36 +38.27
50m: 36.05
100m: 1:18.64
(42.59)
150m: 2:03.08
(44.44)
200m: 2:48.00
(44.92)
250m: 3:32.18
(44.18)
300m: 4:17.15
(44.97)
350m: 5:02.08
(44.93)
400m: 5:44.36
(42.28)
31 Wivian Kaarina Orpana 2010 Kankaanpään Uimarit +0.76 5:44.54 +38.45
50m: 36.43
100m: 1:19.86
(43.43)
150m: 2:04.97
(45.11)
200m: 2:51.07
(46.10)
250m: 3:34.73
(43.66)
300m: 4:20.55
(45.82)
350m: 5:04.13
(43.58)
400m: 5:44.54
(40.41)
32 Mia Conniffe 2010 Vanders +0.74 5:46.22 +40.13
50m: 38.42
100m: 1:22.14
(43.72)
150m: 2:07.31
(45.17)
200m: 2:52.74
(45.43)
250m: 3:37.15
(44.41)
300m: 4:21.77
(44.62)
350m: 5:05.79
(44.02)
400m: 5:46.22
(40.43)
33 Tara Hallia 2010 Järvenpään Uintiklubi ry 5:47.38 +41.29
50m: 37.90
100m: 1:21.56
(43.66)
150m: 2:07.06
(45.50)
200m: 2:52.10
(45.04)
250m: 3:37.89
(45.79)
300m: 4:22.01
(44.12)
350m: 5:06.46
(44.45)
400m: 5:47.38
(40.92)
34 Ronja Räsänen 2010 Oulun Lohet 5:47.41 +41.32
50m: 35.23
100m: 1:18.49
(43.26)
150m: 2:04.20
(45.71)
200m: 2:49.25
(45.05)
250m: 3:35.30
(46.05)
300m: 4:21.19
(45.89)
350m: 5:04.44
(43.25)
400m: 5:47.41
(42.97)
35 Venla Heikkinen 2010 Cetus Espoo +0.73 5:47.54 +41.45
50m: 38.25
100m: 1:22.35
(44.10)
150m: 2:07.30
(44.95)
200m: 2:51.38
(44.08)
250m: 3:37.13
(45.75)
300m: 4:21.31
(44.18)
350m: 5:05.90
(44.59)
400m: 5:47.54
(41.64)
36 Saana Runtti 2010 Haukiputaan Heitto uintijaosto +0.89 5:47.76 +41.67
50m: 37.21
100m: 1:19.32
(42.11)
150m: 2:04.45
(45.13)
200m: 2:48.65
(44.20)
250m: 3:34.11
(45.46)
300m: 4:18.94
(44.83)
350m: 5:04.10
(45.16)
400m: 5:47.76
(43.66)
37 Lydia Arvola 2010 Uinti Tampere +0.64 5:48.22 +42.13
50m: 37.47
100m: 1:20.14
(42.67)
150m: 2:05.04
(44.90)
200m: 2:50.70
(45.66)
250m: 3:36.65
(45.95)
300m: 4:21.54
(44.89)
350m: 5:06.85
(45.31)
400m: 5:48.22
(41.37)
38 Elisa Putaala 2010 Oulun Lohet 5:48.55 +42.46
50m: 38.66
100m: 1:22.19
(43.53)
150m: 2:07.47
(45.28)
200m: 2:52.62
(45.15)
250m: 3:37.14
(44.52)
300m: 4:21.73
(44.59)
350m: 5:06.57
(44.84)
400m: 5:48.55
(41.98)
39 Helmi Illukka 2010 Cetus Espoo +0.79 5:49.82 +43.73
50m: 37.80
100m: 1:20.94
(43.14)
150m: 2:05.67
(44.73)
200m: 2:51.22
(45.55)
250m: 3:37.23
(46.01)
300m: 4:23.20
(45.97)
350m: 5:08.44
(45.24)
400m: 5:49.82
(41.38)
40 Maya Bergström 2010 Åbo Simklubb +0.94 5:49.90 +43.81
50m: 38.07
100m: 1:21.05
(42.98)
150m: 3:37.75
(2:16.70)
200m: 2:52.09
()
300m: 4:22.47
(4:22.47)
350m: 5:08.58
(46.11)
400m: 5:49.90
(41.32)
41 Pihla Tähkäpää 2010 Joensuun Uimaseura ry 5:51.77 +45.68
50m: 37.52
100m: 1:21.27
(43.75)
150m: 2:06.88
(45.61)
200m: 2:52.13
(45.25)
250m: 3:38.60
(46.47)
300m: 4:24.08
(45.48)
350m: 5:10.44
(46.36)
400m: 5:51.77
(41.33)
42 Noora Ruuskanen 2010 Jyväskylän Aalto +0.82 5:52.02 +45.93
50m: 36.99
100m: 1:21.25
(44.26)
150m: 2:07.30
(46.05)
200m: 2:52.47
(45.17)
250m: 3:38.01
(45.54)
300m: 4:23.83
(45.82)
350m: 5:09.58
(45.75)
400m: 5:52.02
(42.44)
43 Sofia Behm 2010 Joensuun Uimaseura ry 5:52.83 +46.74
50m: 36.45
100m: 1:20.40
(43.95)
150m: 2:51.78
(1:31.38)
200m: 2:06.11
()
250m: 3:38.16
(1:32.05)
300m: 4:23.59
(45.43)
350m: 5:09.13
(45.54)
400m: 5:52.83
(43.70)
44 Sofia Huttunen 2010 Åbo Simklubb +0.76 5:53.50 +47.41
50m: 40.52
100m: 1:24.30
(43.78)
150m: 2:08.92
(44.62)
200m: 2:54.01
(45.09)
250m: 3:38.04
(44.03)
300m: 4:23.83
(45.79)
350m: 5:09.64
(45.81)
400m: 5:53.50
(43.86)
45 Taimi Likki 2010 Rauman Uimaseura 5:53.84 +47.75
50m: 36.79
100m: 1:20.04
(43.25)
150m: 2:05.34
(45.30)
200m: 2:51.67
(46.33)
250m: 3:38.60
(46.93)
300m: 4:25.06
(46.46)
350m: 5:11.27
(46.21)
400m: 5:53.84
(42.57)
46 Lauriina Peltoniemi 2010 Lappeenrannan Uimarit 5:56.07 +49.98
50m: 37.95
100m: 1:22.65
(44.70)
150m: 2:09.04
(46.39)
200m: 2:55.04
(46.00)
250m: 3:41.44
(46.40)
300m: 4:28.41
(46.97)
350m: 5:13.67
(45.26)
400m: 5:56.07
(42.40)
47 Aino Pirkkalainen 2010 Cetus Espoo +0.84 6:01.90 +55.81
50m: 39.12
100m: 1:23.94
(44.82)
150m: 2:10.63
(46.69)
200m: 2:57.91
(47.28)
250m: 3:44.87
(46.96)
300m: 4:31.56
(46.69)
350m: 5:17.67
(46.11)
400m: 6:01.90
(44.23)
48 Jade Vanhala 2010 Cetus Espoo 6:06.47 +1:00.38
50m: 41.17
100m: 1:26.26
(45.09)
150m: 2:13.55
(47.29)
200m: 3:00.37
(46.82)
250m: 3:48.45
(48.08)
300m: 4:34.60
(46.15)
350m: 5:22.74
(48.14)
400m: 6:06.47
(43.73)
Event official at: 6/10/2022 10:12:32 AM
2022-06-10 10:31:13 Datahandling: WinGrodan 2.9 Licensed to: Cetus Espoo

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner