Results for Sandaredssprinten 2023
Spodaj so vsi rezultati tekmovanja po deli tekmovanja.
Del tekmovanja
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Sandaredsbadet |
Arrangör: |
Simklubben1970 |
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 2 sep 2023 till den 3 sep 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 19, 25m Frisim Mixed 10-12 10-12 år - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
|
Elina Alexanderson |
2012 |
Simklubben 1970 |
|
|
18.25 |
|
|
|
|
|
Entry time: 19.98 |
(-1.73) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Simone Andersson |
2013 |
Kungälvs Simsällskap |
|
|
20.54 |
|
|
|
|
|
Entry time: 29.34 |
(-8.80) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Lina Benkel |
2011 |
Alingsås SLS |
|
|
19.55 |
|
|
|
|
|
Entry time: 20.30 |
(-0.75) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Liston Berfner |
2012 |
Simklubben 1970 |
|
|
16.28 |
|
|
|
|
|
Entry time: 18.13 |
(-1.85) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Elise Berglund |
2012 |
Simklubben Elfsborg |
|
|
17.78 |
|
|
|
|
|
Entry time: 21.22 |
(-3.44) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Minna Bobeck |
2012 |
Mariestads Simsällskap |
|
|
17.92 |
|
|
|
|
|
Entry time: 19.69 |
(-1.77) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tyra Claesson |
2013 |
Föreningen Varbergs Sim |
|
|
19.71 |
|
|
|
|
|
Entry time: 20.10 |
(-0.39) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Olivia Drevik |
2012 |
Simklubben Alingsås |
|
|
22.16 |
|
|
|
|
|
Entry time: 22.42 |
(-0.26) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Inez Everding |
2011 |
Simklubben Elfsborg |
|
|
30.14 |
|
|
|
|
|
Entry time: 25.34 |
(+4.80) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tindra Gabrielsson |
2012 |
Simklubben Elfsborg |
|
|
29.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Oskar Granholm |
2011 |
Kungälvs Simsällskap |
|
|
17.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Axel Grann |
2013 |
Simklubben Elfsborg |
|
|
22.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Olivia Jacobsson |
2013 |
Kungälvs Simsällskap |
|
|
21.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Alexa Johansson |
2013 |
Simklubben Elfsborg |
|
|
23.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Engla Johansson |
2013 |
Föreningen Varbergs Sim |
|
|
19.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Mollie Johansson |
2012 |
Kungälvs Simsällskap |
|
|
17.36 |
|
|
|
|
|
Entry time: 20.21 |
(-2.85) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Astrid Jönsson |
2012 |
Kungälvs Simsällskap |
|
|
19.54 |
|
|
|
|
|
Entry time: 22.23 |
(-2.69) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Viktor Kantola |
2013 |
Simklubben Elfsborg |
|
|
32.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Charlie Keränen |
2012 |
Simklubben 1970 |
|
|
19.26 |
|
|
|
|
|
Entry time: 19.19 |
(+0.07) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Engla Land |
2013 |
Simklubben Elfsborg |
|
|
22.56 |
|
|
|
|
|
Entry time: 28.72 |
(-6.16) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Molly Larsson |
2012 |
Simklubben 1970 |
|
|
18.35 |
|
|
|
|
|
Entry time: 19.06 |
(-0.71) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Liv Lorén |
2012 |
Simklubben Elfsborg |
|
|
15.80 |
|
|
|
|
|
Entry time: 17.33 |
(-1.53) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Melina Moshidou |
2012 |
Simklubben 1970 |
|
|
21.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Alva Nilsson |
2012 |
Simklubben Elfsborg |
|
|
17.18 |
|
|
|
|
|
Entry time: 17.29 |
(-0.11) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Alva Nord |
2011 |
Kungälvs Simsällskap |
|
|
19.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Felicia Ottosson |
2011 |
Kungälvs Simsällskap |
|
|
15.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Freja Ottosson |
2013 |
Kungälvs Simsällskap |
|
|
26.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Tilde Paraniak |
2012 |
Simklubben 1970 |
|
|
18.04 |
|
|
|
|
|
Entry time: 20.26 |
(-2.22) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Jacob Ramert |
2012 |
Kungälvs Simsällskap |
|
|
17.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Julia Sandström |
2013 |
Simklubben Elfsborg |
|
|
21.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Ella Sergi |
2012 |
Kungälvs Simsällskap |
|
|
19.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Irmelin Stude |
2012 |
Kungälvs Simsällskap |
|
|
22.54 |
|
|
|
|
|
Entry time: 31.66 |
(-9.12) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Isadora Svensson Rudenstén |
2012 |
Simklubben Elfsborg |
|
|
19.14 |
|
|
|
|
|
Entry time: 18.82 |
(+0.32) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sandra Söderhäll |
2011 |
Alingsås SLS |
|
|
21.86 |
|
|
|
|
|
Entry time: 25.39 |
(-3.53) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Shai Trout |
2012 |
Kungälvs Simsällskap |
|
|
19.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Saga Vitlacil Warnvik |
2012 |
Kungälvs Simsällskap |
|
|
16.11 |
|
|
|
|
|
Entry time: 18.42 |
(-2.31) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Caesar Wallmark |
2012 |
Simklubben Elfsborg |
|
|
22.02 |
|
|
|
|
|
Entry time: 22.91 |
(-0.89) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sienna Xavier |
2012 |
Simklubben 1970 |
|
|
16.55 |
|
|
|
|
|
Entry time: 16.99 |
(-0.44) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Isa Yderhag |
2013 |
Simklubben 1970 |
|
|
18.93 |
|
|
|
|
|
Entry time: 19.54 |
(-0.61) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Hugo Zetterdahl |
2013 |
Alingsås SLS |
|
|
25.89 |
|
|
|
|
|
Entry time: 28.70 |
(-2.81) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Grenen officiell: 2023-09-02 13:59:39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2023-09-02 13:59:41 |
Resultathantering: WinGrodan 2.10 |
Licensierad till: Simklubben 1970 |
|
|
|
|
|
|