Spodaj so vsi rezultati tekmovanja po deli tekmovanja.
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultater |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Haraldslund svømmehal |
Arrangør |
Aalborg Svømmeklub |
|
|
|
|
|
|
Svømmeh |
25m |
Stævne dato: |
25. nov 2022 to 27. nov 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 13, 100m Medley Damer Årg. 2010 og yngre - Indledende |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Navn |
Født |
Klub |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Julie Schleimann |
2010 |
Agfs Svømmeafdeling |
+0.61 |
529 |
1:09.86 |
|
|
QC |
|
|
|
|
Entry time: 1:10.06 |
(-0.20) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Anni Ruohan Zou |
2010 |
Aalborg Svømmeklub |
|
447 |
1:13.87 |
+4.01 |
|
QC |
|
|
|
|
Entry time: 1:14.26 |
(-0.39) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Lærke Stubben Broberg |
2011 |
Svømmeklubben S 68 |
+0.63 |
384 |
1:17.71 |
+7.85 |
|
QC |
|
|
|
|
Entry time: 1:18.83 |
(-1.12) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Cecilie Anna Nyborg |
2010 |
Agfs Svømmeafdeling |
|
345 |
1:20.52 |
+10.66 |
|
QC |
|
|
|
|
Entry time: 1:19.58 |
(+0.94) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Maya Kjær |
2010 |
Hobro Svømmeklub |
|
323 |
1:22.35 |
+12.49 |
|
QC |
|
|
|
|
Entry time: 1:24.10 |
(-1.75) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Camilla H Graversen |
2010 |
Vejle Svømmeklub |
|
289 |
1:25.46 |
+15.60 |
|
QC |
|
|
|
|
Entry time: 1:25.77 |
(-0.31) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Frida Sørensen |
2010 |
Aalborg Svømmeklub |
+0.65 |
263 |
1:28.10 |
+18.24 |
|
QC |
|
|
|
|
Entry time: 1:29.96 |
(-1.86) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Signe Flarup |
2010 |
Viborg Svømme Klub |
+0.60 |
258 |
1:28.69 |
+18.83 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:31.01 |
(-2.32) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Andrea Mørk |
2012 |
Aalborg Svømmeklub |
+0.92 |
258 |
1:28.75 |
+18.89 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:37.19 |
(-8.44) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Annamai Dybdal |
2011 |
Aalborg Svømmeklub |
|
255 |
1:29.01 |
+19.15 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:33.01 |
(-4.00) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Freja Dahl |
2010 |
Viborg Svømme Klub |
+0.74 |
250 |
1:29.61 |
+19.75 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:31.58 |
(-1.97) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Sophia Borkmann |
2011 |
Aalborg Svømmeklub |
|
245 |
1:30.28 |
+20.42 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:32.47 |
(-2.19) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Noa Skousgaard Linding |
2010 |
Hobro Svømmeklub |
+0.84 |
245 |
1:30.30 |
+20.44 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:32.08 |
(-1.78) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Alvilda-Augusta Østergaard |
2010 |
Svømmeklubben Nord |
|
242 |
1:30.65 |
+20.79 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:34.63 |
(-3.98) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Signe Mørch |
2012 |
Aalborg Svømmeklub |
|
228 |
1:32.49 |
+22.63 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:33.96 |
(-1.47) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Laura Skjærris Lund |
2011 |
Swim Team Neptun |
+0.78 |
227 |
1:32.62 |
+22.76 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:34.56 |
(-1.94) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Marie Mølbæk Schwab |
2011 |
Hobro Svømmeklub |
+0.58 |
226 |
1:32.67 |
+22.81 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:34.03 |
(-1.36) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
|
Filippa Læborg |
2010 |
Aalborg Svømmeklub |
|
211 |
1:34.90 |
+25.04 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:35.22 |
(-0.32) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
|
Amalie Ørtoft Iversen |
2010 |
Viborg Svømme Klub |
+0.77 |
209 |
1:35.15 |
+25.29 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:41.17 |
(-6.02) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
|
Anna Westing |
2011 |
Viborg Svømme Klub |
+0.81 |
208 |
1:35.27 |
+25.41 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:35.74 |
(-0.47) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
|
Elisabeth Sinem Güven |
2010 |
Swim Team Neptun |
+0.61 |
206 |
1:35.53 |
+25.67 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:39.34 |
(-3.81) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
|
Klara Milthers |
2010 |
Aalborg Svømmeklub |
|
206 |
1:35.68 |
+25.82 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:42.08 |
(-6.40) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
|
Agnes Morsing Steenberg |
2010 |
Støvring Svømmeklub Pingvinen |
+0.69 |
203 |
1:36.13 |
+26.27 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:48.07 |
(-11.94) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
|
Maja Theilmann Christensen |
2010 |
Svømmeklubben Søhesten |
|
201 |
1:36.44 |
+26.58 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:43.54 |
(-7.10) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
|
Ellen Binderup Trudslev |
2010 |
Viborg Svømme Klub |
|
193 |
1:37.72 |
+27.86 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:48.33 |
(-10.61) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
|
Lilli Munkholm Byrdal |
2010 |
Viborg Svømme Klub |
|
193 |
1:37.73 |
+27.87 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:43.04 |
(-5.31) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
|
Celina Wegner Pedersen |
2010 |
Svømmeklubben Søhesten |
+0.77 |
183 |
1:39.44 |
+29.58 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:43.34 |
(-3.90) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
|
Emma Sofie Elkjær |
2011 |
Viborg Svømme Klub |
+0.81 |
179 |
1:40.19 |
+30.33 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:40.12 |
(+0.07) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
|
Maja Sólbjørg Ulberg |
2010 |
Viborg Svømme Klub |
+0.82 |
175 |
1:40.94 |
+31.08 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:41.37 |
(-0.43) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
|
Caroline Sangelberg Fausing |
2011 |
Svømmeklubben S 68 |
|
171 |
1:41.68 |
+31.82 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:40.32 |
(+1.36) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
|
Iben Höhle Hjulskov |
2011 |
Aalborg Svømmeklub |
|
171 |
1:41.73 |
+31.87 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:46.83 |
(-5.10) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
|
Agnes Mark-Nexø |
2011 |
Agfs Svømmeafdeling |
|
168 |
1:42.26 |
+32.40 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:45.18 |
(-2.92) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
|
Selma Husted Hubeishy |
2011 |
Agfs Svømmeafdeling |
+0.74 |
167 |
1:42.51 |
+32.65 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:47.97 |
(-5.46) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
|
Liva Beith Kjeldsen |
2011 |
Svømmeklubben S 68 |
|
161 |
1:43.82 |
+33.96 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:51.73 |
(-7.91) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
|
Silke Nybroe |
2010 |
Swim Team Neptun |
|
147 |
1:46.99 |
+37.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
|
Mathilde Petersen |
2012 |
Aalborg Svømmeklub |
+0.75 |
127 |
1:52.30 |
+42.44 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:57.94 |
(-5.64) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Kirstine Dyg Lerup |
2010 |
Aalborg Svømmeklub |
+0.84 |
|
DSQ |
|
|
|
En hånd i vending v |
|
|
|
|
- |
|
Medina Munch-Elvstrøm |
2010 |
Vejle Svømmeklub |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Agnes Seneca |
2010 |
Agfs Svømmeafdeling |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb officielt kl.: 26-11-2022 11:02:34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 13, 100m Medley Damer Årg. 2008-2009 - Indledende |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Navn |
Født |
Klub |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Nicoline Aarup Høeg |
2008 |
Aalborg Svømmeklub |
+0.71 |
542 |
1:09.30 |
|
|
QB |
|
|
|
|
Entry time: 1:11.40 |
(-2.10) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Lea Skjærris Lund |
2008 |
Swim Team Neptun |
+0.75 |
509 |
1:10.76 |
+1.46 |
|
QB |
|
|
|
|
Entry time: 1:12.16 |
(-1.40) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Ema Ilic |
2009 |
Aalborg Svømmeklub |
+0.71 |
498 |
1:11.29 |
+1.99 |
|
QB |
|
|
|
|
Entry time: 1:12.52 |
(-1.23) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Katrine Kjær Laugesen |
2008 |
Hobro Svømmeklub |
+0.76 |
492 |
1:11.58 |
+2.28 |
|
QB |
|
|
|
|
Entry time: 1:12.63 |
(-1.05) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Lærke Svenstrup |
2008 |
Viborg Svømme Klub |
+0.72 |
450 |
1:13.71 |
+4.41 |
|
QB |
|
|
|
|
Entry time: 1:12.58 |
(+1.13) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Marie Pilegaard Køfer |
2008 |
Agfs Svømmeafdeling |
|
444 |
1:14.07 |
+4.77 |
|
QB |
|
|
|
|
Entry time: 1:14.20 |
(-0.13) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Iben Thomasen |
2008 |
Brønderslev SK08 |
+0.82 |
426 |
1:15.07 |
+5.77 |
|
QB |
|
|
|
|
Entry time: 1:14.63 |
(+0.44) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Alberte Andersen |
2008 |
Vejle Svømmeklub |
+0.81 |
419 |
1:15.49 |
+6.19 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:18.37 |
(-2.88) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Anne Stæhr |
2008 |
Vejle Svømmeklub |
+0.60 |
417 |
1:15.63 |
+6.33 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:14.80 |
(+0.83) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Karoline Sander Andersen |
2009 |
Thisted Svømmeklub |
|
408 |
1:16.19 |
+6.89 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:15.89 |
(+0.30) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Idun Kjeldsmark Gregersen |
2009 |
Vejle Svømmeklub |
|
406 |
1:16.31 |
+7.01 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:15.52 |
(+0.79) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Ronja Maria Grønkjær Pederse |
2009 |
Svømmeklubben Nord |
|
394 |
1:17.03 |
+7.73 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:18.16 |
(-1.13) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Frida Flarup |
2008 |
Viborg Svømme Klub |
|
349 |
1:20.24 |
+10.94 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:19.59 |
(+0.65) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Johanne Øland Frøkjær |
2009 |
Thisted Svømmeklub |
+0.86 |
344 |
1:20.60 |
+11.30 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:21.37 |
(-0.77) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Alberte Knudsen |
2009 |
Vejle Svømmeklub |
+0.82 |
343 |
1:20.67 |
+11.37 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:21.32 |
(-0.65) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Nova V. Støy Toftegaard |
2009 |
Agfs Svømmeafdeling |
|
342 |
1:20.74 |
+11.44 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:19.31 |
(+1.43) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Lisa Stenger |
2008 |
Aabybro Svømmeklub |
+0.71 |
340 |
1:20.91 |
+11.61 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:19.28 |
(+1.63) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
|
Astrid Munk Fuglsang |
2009 |
Svømmeklubben S 68 |
|
334 |
1:21.38 |
+12.08 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:25.06 |
(-3.68) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
|
Mai Murata-Broberg |
2008 |
Grenaa Svømmeklub |
+0.62 |
330 |
1:21.77 |
+12.47 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:24.23 |
(-2.46) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
|
Karla Nøhr Rixen |
2008 |
Vejle Svømmeklub |
+0.65 |
325 |
1:22.18 |
+12.88 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:19.99 |
(+2.19) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
|
Anna Johanne Holm Bork |
2008 |
Agfs Svømmeafdeling |
|
322 |
1:22.41 |
+13.11 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:22.04 |
(+0.37) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
|
Sofie Egholm |
2009 |
Svømmeklubben S 68 |
+0.60 |
314 |
1:23.06 |
+13.76 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:27.00 |
(-3.94) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
|
Zenia Lüneborg |
2008 |
Skanderborg Svømmeklub |
+0.72 |
309 |
1:23.50 |
+14.20 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:24.64 |
(-1.14) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
|
Johanne Sørensen |
2008 |
Grenaa Svømmeklub |
+0.76 |
307 |
1:23.69 |
+14.39 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:23.64 |
(+0.05) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
|
Isabella Terp |
2008 |
Svømmeklubben SMUT Terndru |
+0.79 |
301 |
1:24.32 |
+15.02 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:26.18 |
(-1.86) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
|
Liv Skulbøl Stryhn |
2008 |
Svømmeklubben Nord |
+0.57 |
300 |
1:24.36 |
+15.06 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:28.05 |
(-3.69) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
|
Ellen Lindenborg Thomasen |
2008 |
Svømmeklubben Søhesten |
|
292 |
1:25.12 |
+15.82 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:24.00 |
(+1.12) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
|
Astrid Martinez Vestergaard |
2009 |
Agfs Svømmeafdeling |
+0.73 |
290 |
1:25.36 |
+16.06 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:24.60 |
(+0.76) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
|
Solvei Hjorth Melhedegaard |
2008 |
Viborg Svømme Klub |
+0.75 |
287 |
1:25.63 |
+16.33 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:28.26 |
(-2.63) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
|
Laura Kibsgaard |
2008 |
Viborg Svømme Klub |
|
285 |
1:25.80 |
+16.50 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:27.77 |
(-1.97) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
|
Hilde Jørgensen |
2009 |
Aalborg Svømmeklub |
|
283 |
1:26.05 |
+16.75 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:27.47 |
(-1.42) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
|
Anne Sofie Lyngdahl |
2008 |
Svømmeklubben Søhesten |
+0.65 |
279 |
1:26.40 |
+17.10 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:30.41 |
(-4.01) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
|
Kaia Riiskjær Olesen |
2009 |
Agfs Svømmeafdeling |
+0.85 |
279 |
1:26.47 |
+17.17 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:43.46 |
(-16.99) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
|
Cecilie Høeg Pedersen |
2009 |
Støvring Svømmeklub Pingvinen |
|
267 |
1:27.73 |
+18.43 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:30.44 |
(-2.71) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
|
Matilde Gårdbo Hellegaard |
2009 |
Brønderslev SK08 |
|
267 |
1:27.75 |
+18.45 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:32.93 |
(-5.18) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
|
Anne Holm |
2009 |
Aabybro Svømmeklub |
+0.66 |
262 |
1:28.22 |
+18.92 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:27.39 |
(+0.83) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
|
Agnes Brix Rasmussen |
2008 |
Aabybro Svømmeklub |
+0.68 |
261 |
1:28.36 |
+19.06 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:30.45 |
(-2.09) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
|
Liva Overholt Krogh |
2009 |
Støvring Svømmeklub Pingvinen |
+0.67 |
253 |
1:29.27 |
+19.97 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:35.53 |
(-6.26) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
|
Maria Guneva |
2008 |
Svømmeklubben S 68 |
|
243 |
1:30.46 |
+21.16 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:49.55 |
(-19.09) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
|
Emilie Hermansen |
2008 |
Brønderslev SK08 |
|
242 |
1:30.61 |
+21.31 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:30.07 |
(+0.54) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
|
Ingrid Møldrup |
2009 |
Viborg Svømme Klub |
|
217 |
1:33.96 |
+24.66 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:41.67 |
(-7.71) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
|
Katrine Krath |
2008 |
Skanderborg Svømmeklub |
+0.65 |
196 |
1:37.27 |
+27.97 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:36.83 |
(+0.44) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
|
Ida Falgren |
2008 |
Skanderborg Svømmeklub |
+0.82 |
195 |
1:37.41 |
+28.11 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:42.66 |
(-5.25) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
|
Ida Borg Andersen |
2009 |
Aars Svømmeklub |
|
179 |
1:40.17 |
+30.87 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:38.50 |
(+1.67) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Esther Nørmølle Dissing |
2008 |
Aars Svømmeklub |
|
|
DSQ |
|
|
|
Maveliggende e.v. 2 |
|
|
|
|
- |
|
Laura Junker |
2009 |
Brønderslev SK08 |
+0.65 |
|
DSQ |
|
|
|
Tyvstart |
|
|
|
SW 4.4 Starting before the starting signal |
|
|
|
|
- |
|
Liva Mørk Manstrup |
2009 |
Svømmeklubben Søhesten |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Cecilie Have Pedersen |
2008 |
Swim Team Neptun |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb officielt kl.: 26-11-2022 11:02:34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 13, 100m Medley Damer Årg. 2007 og ældre - Indledende |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Navn |
Født |
Klub |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Anna Munk Fuglsang |
2005 |
Svømmeklubben S 68 |
+0.55 |
664 |
1:04.77 |
|
|
DI |
|
|
|
|
Entry time: 1:05.30 |
(-0.53) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Karoline Sørensen |
2002 |
Thisted Svømmeklub |
|
661 |
1:04.87 |
+0.10 |
|
QA |
|
|
|
|
Entry time: 1:03.00 |
(+1.87) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Kristiane Frøslev |
2007 |
Aalborg Svømmeklub |
|
632 |
1:05.82 |
+1.05 |
|
QA |
|
|
|
|
Entry time: 1:05.66 |
(+0.16) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Dicte Skov Forsberg |
2004 |
Viborg Svømme Klub |
+0.51 |
590 |
1:07.35 |
+2.58 |
|
QA |
|
|
|
|
Entry time: 1:07.36 |
(-0.01) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Freja Røjkjær Rasmussen |
2004 |
Swim Team Neptun |
+0.67 |
550 |
1:08.94 |
+4.17 |
|
QA |
|
|
|
|
Entry time: 1:08.49 |
(+0.45) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Caroline Lærkegaard Hyltoft |
2006 |
Aalborg Svømmeklub |
+0.72 |
542 |
1:09.28 |
+4.51 |
|
QA |
|
|
|
|
Entry time: 1:09.10 |
(+0.18) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Beatrice Buhr Müller |
2006 |
Thisted Svømmeklub |
+0.60 |
504 |
1:10.99 |
+6.22 |
|
QA |
|
|
|
|
Entry time: 1:11.85 |
(-0.86) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Stine Mejdahl |
2005 |
Aalborg Svømmeklub |
+0.53 |
490 |
1:11.66 |
+6.89 |
|
QA |
|
|
|
|
Entry time: 1:08.84 |
(+2.82) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Cecilie Borkmann |
2007 |
Svømmeklubben Nord |
|
461 |
1:13.14 |
+8.37 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:13.97 |
(-0.83) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Malou Callisen |
2007 |
Brønderslev SK08 |
+0.75 |
455 |
1:13.43 |
+8.66 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:12.25 |
(+1.18) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Alma Munk Haugaard |
2007 |
Hobro Svømmeklub |
|
436 |
1:14.47 |
+9.70 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:14.40 |
(+0.07) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Selma Nygreen Sakic |
2006 |
Svømmeklubben S 68 |
+0.68 |
431 |
1:14.78 |
+10.01 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:14.42 |
(+0.36) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Frederikke Wiese Jacobsen |
2007 |
Swim Team Neptun |
+0.59 |
424 |
1:15.17 |
+10.40 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:15.93 |
(-0.76) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Freja Lucassen |
2007 |
Aars Svømmeklub |
+0.73 |
423 |
1:15.24 |
+10.47 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:15.08 |
(+0.16) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Nikoline Hedelund Madsen |
2007 |
Aalborg Svømmeklub |
+0.71 |
423 |
1:15.26 |
+10.49 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:13.66 |
(+1.60) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Carla Brix Rasmussen |
2006 |
Aabybro Svømmeklub |
+0.69 |
420 |
1:15.41 |
+10.64 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:14.84 |
(+0.57) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Line Gjelstrup |
2006 |
Aalborg Svømmeklub |
+0.70 |
415 |
1:15.76 |
+10.99 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:12.09 |
(+3.67) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
|
Ingrid Kirk Elkjær |
2007 |
Skanderborg Svømmeklub |
+0.67 |
414 |
1:15.78 |
+11.01 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:16.09 |
(-0.31) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
|
Mathilde Lucassen |
2007 |
Aars Svømmeklub |
|
405 |
1:16.33 |
+11.56 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:17.75 |
(-1.42) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
|
Sofie Jeppesen |
2007 |
Aabybro Svømmeklub |
+0.71 |
405 |
1:16.34 |
+11.57 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:17.03 |
(-0.69) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
|
Emma Andersen |
2007 |
Aalborg Svømmeklub |
|
401 |
1:16.57 |
+11.80 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:17.42 |
(-0.85) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
|
Maria Aakmann Andersen |
2004 |
Viborg Svømme Klub |
+0.71 |
395 |
1:16.96 |
+12.19 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:16.86 |
(+0.10) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
|
Ida Siegumfeldt |
2007 |
Swim Team Neptun |
+0.73 |
389 |
1:17.41 |
+12.64 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:17.33 |
(+0.08) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
|
Mia Glerup Nielsen |
2007 |
Aars Svømmeklub |
+0.70 |
355 |
1:19.74 |
+14.97 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:19.18 |
(+0.56) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
|
Sofia Jørgensen |
2006 |
Svømmeklubben S 68 |
|
353 |
1:19.95 |
+15.18 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:22.33 |
(-2.38) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
|
Amanda Holmberg |
2007 |
Aars Svømmeklub |
+0.69 |
338 |
1:21.09 |
+16.32 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:20.74 |
(+0.35) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
|
Ida K. Laursen |
2007 |
Skanderborg Svømmeklub |
+0.68 |
314 |
1:23.08 |
+18.31 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:22.75 |
(+0.33) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
|
Neya Damgaard |
2007 |
Brønderslev SK08 |
+0.75 |
313 |
1:23.21 |
+18.44 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:22.33 |
(+0.88) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
|
Freja Christensen |
2006 |
Svømmeklubben Søhesten |
+0.70 |
306 |
1:23.82 |
+19.05 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:28.63 |
(-4.81) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
|
Nelle Krogh |
2007 |
Skanderborg Svømmeklub |
+0.71 |
302 |
1:24.22 |
+19.45 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:27.42 |
(-3.20) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
|
Josefine S. Overgaard |
2007 |
Svømmeklubben Nord |
|
299 |
1:24.42 |
+19.65 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:25.33 |
(-0.91) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
|
Sofie Maarbjerg Toft |
2006 |
Aars Svømmeklub |
+0.76 |
270 |
1:27.38 |
+22.61 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:24.79 |
(+2.59) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
|
Carla Vangsaae |
2007 |
Skanderborg Svømmeklub |
|
206 |
1:35.53 |
+30.76 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:37.68 |
(-2.15) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
|
Karoline Søe Axelsen |
2006 |
Holstebro Svømme Club |
+0.84 |
195 |
1:37.34 |
+32.57 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:37.46 |
(-0.12) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
|
Camilla Kolding Mortensen |
2006 |
Struer Svømmeklub |
+0.81 |
115 |
1:55.89 |
+51.12 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:54.31 |
(+1.58) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Karoline Prang Andersen |
2005 |
Hobro Svømmeklub |
+0.67 |
|
DSQ |
|
|
|
Maveliggende v/50 |
|
|
|
|
|
|
Løb officielt kl.: 26-11-2022 11:02:34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26-11-2022 12:03.03 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Aalborg Svømmeklub |
|
|
|
|
|
|