2024-07-13   18:32:22
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Resultater for Vest årgang 2023

Her vises alle stævnets resultater opdelt i stævneafsnit.

Lørdag 10.00

Document
Resultater
Vest årgang 2023
Placering: Slotssøbadet Arrangør Dansk Svømmeunion og Kolding Svømmeklu
Svømmeh 25m Stævne dato: 21. apr  2023 to 23. apr  2023
Løb 13, 200m Frisvømning Damer 13 år - Finale
Plac Navn Født Klub R.T. FINA Tid Diff
1 Julie Schleimann 2010 Agfs Svømmeafdeling 752 2:10.12
Entry time: 2:12.65 (-2.53)
50m: 30.20
100m: 1:04.02
(33.82)
150m: 1:37.55
(33.53)
200m: 2:10.12
(32.57)
2 Maja Marie Bager 2010 Aalborg Svømmeklub 647 2:16.81 +6.69
Entry time: 2:20.37 (-3.56)
50m: 32.13
100m: 1:07.29
(35.16)
150m: 1:42.60
(35.31)
200m: 2:16.81
(34.21)
3 Anni Ruohan Zou 2010 Aalborg Svømmeklub 641 2:17.25 +7.13
Entry time: 2:18.10 (-0.85)
50m: 31.28
100m: 1:06.24
(34.96)
150m: 1:42.41
(36.17)
200m: 2:17.25
(34.84)
4 Cecilie Anna Nyborg 2010 Agfs Svømmeafdeling 636 2:17.60 +7.48
Entry time: 2:23.35 (-5.75)
50m: 32.42
100m: 1:06.88
(34.46)
150m: 1:42.75
(35.87)
200m: 2:17.60
(34.85)
5 Marie Schleimann 2010 Agfs Svømmeafdeling 598 2:20.42 +10.30
Entry time: 2:21.82 (-1.40)
50m: 31.91
100m: 1:07.02
(35.11)
150m: 1:44.57
(37.55)
200m: 2:20.42
(35.85)
6 Mie Bech Bøgedal 2010 Esbjerg Svømmeklub 582 2:21.70 +11.58
Entry time: 2:24.83 (-3.13)
50m: 32.60
100m: 1:08.31
(35.71)
150m: 1:45.52
(37.21)
200m: 2:21.70
(36.18)
7 Josefine Bak Mathiasen 2010 Struer Svømmeklub 560 2:23.51 +13.39
Entry time: 2:24.73 (-1.22)
50m: 32.91
100m: 1:09.57
(36.66)
150m: 1:47.22
(37.65)
200m: 2:23.51
(36.29)
8 Nikoline Frederikke Axelsen 2010 Svømmeklubben Sønderborg 554 2:24.09 +13.97
Entry time: 2:26.61 (-2.52)
50m: 32.28
100m: 1:08.96
(36.68)
150m: 1:46.89
(37.93)
200m: 2:24.09
(37.20)
9 Nanna Rosendal Høgh 2010 Agfs Svømmeafdeling 552 2:24.24 +14.12
Entry time: 2:35.91 (-11.67)
50m: 34.12
100m: 1:10.42
(36.30)
150m: 1:47.99
(37.57)
200m: 2:24.24
(36.25)
10 Kirstine Dyg Lerup 2010 Aalborg Svømmeklub 531 2:26.11 +15.99
Entry time: 2:33.67 (-7.56)
50m: 34.25
100m: 1:11.63
(37.38)
150m: 1:49.04
(37.41)
200m: 2:26.11
(37.07)
11 Sofia-Elena Plaesu 2010 Horsens Svømmeklub 518 2:27.32 +17.20
Entry time: 2:40.44 (-13.12)
50m: 34.75
100m: 1:12.56
(37.81)
150m: 1:50.74
(38.18)
200m: 2:27.32
(36.58)
12 Amalie Jørgensen 2010 Frem Odense 507 2:28.42 +18.30
Entry time: 2:34.00 (-5.58)
50m: 33.08
100m: 1:10.64
(37.56)
150m: 1:50.14
(39.50)
200m: 2:28.42
(38.28)
13 Dorina Gyeraj 2010 Odder Svømmeklub 492 2:29.90 +19.78
Entry time: 2:35.54 (-5.64)
50m: 34.58
100m: 1:12.92
(38.34)
150m: 1:51.92
(39.00)
200m: 2:29.90
(37.98)
14 Ida Friis Mikkelsen 2010 Nyborg Svømmeklub 487 2:30.37 +20.25
Entry time: 2:35.59 (-5.22)
50m: 34.32
100m: 1:12.10
(37.78)
150m: 1:50.81
(38.71)
200m: 2:30.37
(39.56)
15 Camilla H Graversen 2010 Vejle Svømmeklub 462 2:32.99 +22.87
Entry time: 2:38.12 (-5.13)
50m: 36.28
100m: 1:15.22
(38.94)
150m: 1:55.27
(40.05)
200m: 2:32.99
(37.72)
16 Emma Dürr Toft-Jensen 2010 Herning Svømmeklub 456 2:33.72 +23.60
Entry time: 2:46.04 (-12.32)
50m: 34.78
100m: 1:13.72
(38.94)
150m: 1:54.68
(40.96)
200m: 2:33.72
(39.04)
17 Maya Kjær 2010 Hobro Svømmeklub 455 2:33.83 +23.71
Entry time: 2:39.21 (-5.38)
50m: 36.01
100m: 1:15.43
(39.42)
150m: 1:55.58
(40.15)
200m: 2:33.83
(38.25)
18 Mathilde Lisberg Devantie 2010 Odder Svømmeklub 454 2:33.93 +23.81
Entry time: 2:34.28 (-0.35)
50m: 35.24
100m: 1:14.89
(39.65)
150m: 1:55.69
(40.80)
200m: 2:33.93
(38.24)
19 Amalie Øgendahl 2010 Haderslev Svømme Klub 448 2:34.56 +24.44
Entry time: 2:39.25 (-4.69)
50m: 36.48
100m: 1:15.91
(39.43)
150m: 1:55.93
(40.02)
200m: 2:34.56
(38.63)
20 Julie Mikkelsen 2010 Aarhus Swim - Lyseng 444 2:35.03 +24.91
Entry time: 2:36.54 (-1.51)
50m: 35.69
100m: 1:15.95
(40.26)
150m: 1:56.66
(40.71)
200m: 2:35.03
(38.37)
21 Marie Lausdahl 2010 Odder Svømmeklub 440 2:35.49 +25.37
Entry time: 2:35.00 (+0.49)
50m: 35.92
100m: 1:15.59
(39.67)
150m: 1:56.52
(40.93)
200m: 2:35.49
(38.97)
22 Agnes Seneca 2010 Agfs Svømmeafdeling 436 2:36.00 +25.88
Entry time: 2:42.85 (-6.85)
50m: 35.58
100m: 1:14.73
(39.15)
150m: 1:55.33
(40.60)
200m: 2:36.00
(40.67)
23 Stine Marie Christiansen 2010 Aalborg Svømmeklub 434 2:36.22 +26.10
Entry time: 2:38.42 (-2.20)
50m: 36.65
100m: 1:16.43
(39.78)
150m: 1:57.25
(40.82)
200m: 2:36.22
(38.97)
24 Freja Kawa 2010 Fredericia Svømmeklub 434 2:36.23 +26.11
Entry time: 2:32.56 (+3.67)
50m: 35.66
100m: 1:16.14
(40.48)
150m: 1:57.37
(41.23)
200m: 2:36.23
(38.86)
25 Anna Nielsen 2010 Odder Svømmeklub 433 2:36.32 +26.20
Entry time: 2:36.61 (-0.29)
50m: 35.85
100m: 1:16.00
(40.15)
150m: 1:57.69
(41.69)
200m: 2:36.32
(38.63)
26 Ida Enderlein 2010 Odder Svømmeklub 432 2:36.46 +26.34
Entry time: 2:39.43 (-2.97)
50m: 35.93
100m: 1:16.33
(40.40)
150m: 1:57.55
(41.22)
200m: 2:36.46
(38.91)
27 Alberte Buhl Pinholt 2010 Vejle Svømmeklub 431 2:36.65 +26.53
Entry time: 2:42.85 (-6.20)
50m: 36.73
100m: 1:17.97
(41.24)
150m: 1:57.76
(39.79)
200m: 2:36.65
(38.89)
28 Kamma Bernt 2010 Svømmeklubben Delfinen 428 2:36.93 +26.81
Entry time: 2:43.46 (-6.53)
50m: 35.02
100m: 1:15.34
(40.32)
150m: 1:57.19
(41.85)
200m: 2:36.93
(39.74)
29 Sofie Udbye 2010 Vejen Svømmeklub 428 2:36.94 +26.82
50m: 35.31
100m: 1:15.22
(39.91)
150m: 1:56.91
(41.69)
200m: 2:36.94
(40.03)
30 Bell Møller-Jacobsen 2010 Esbjerg Svømmeklub 424 2:37.48 +27.36
50m: 36.65
100m: 1:17.40
(40.75)
150m: 1:58.32
(40.92)
200m: 2:37.48
(39.16)
31 Mille Lundgreen 2010 Ringe Svømme Klub 423 2:37.64 +27.52
Entry time: 2:41.91 (-4.27)
50m: 35.34
100m: 1:14.93
(39.59)
150m: 1:56.83
(41.90)
200m: 2:37.64
(40.81)
32 Sigrid Rose Lindbjerg Dahl 2010 Vejle Svømmeklub 416 2:38.43 +28.31
Entry time: 2:34.42 (+4.01)
50m: 36.44
100m: 1:16.36
(39.92)
150m: 1:57.67
(41.31)
200m: 2:38.43
(40.76)
33 Sofie Frøkjær 2010 Silkeborg Svømmeklub 404 2:39.98 +29.86
Entry time: 2:47.79 (-7.81)
50m: 35.84
100m: 1:16.80
(40.96)
150m: 1:59.99
(43.19)
200m: 2:39.98
(39.99)
34 Freja Dahl 2010 Viborg Svømme Klub 385 2:42.68 +32.56
Entry time: 2:44.55 (-1.87)
50m: 37.84
100m: 1:19.08
(41.24)
150m: 2:01.07
(41.99)
200m: 2:42.68
(41.61)
35 Maria Berg 2010 Kolding SK 370 2:44.85 +34.73
Entry time: 2:58.14 (-13.29)
50m: 36.51
100m: 1:18.43
(41.92)
150m: 2:03.05
(44.62)
200m: 2:44.85
(41.80)
36 Signe Flarup 2010 Viborg Svømme Klub 365 2:45.50 +35.38
Entry time: 3:05.70 (-20.20)
50m: 38.09
100m: 1:19.95
(41.86)
150m: 2:03.23
(43.28)
200m: 2:45.50
(42.27)
- Evalina Jordt-Edwards 2010 Esbjerg Svømmeklub DNS
Løb officielt kl.: 22-04-2023 12:18:12
Løb 13, 200m Frisvømning Damer 14 år - Finale
Plac Navn Født Klub R.T. FINA Tid Diff
1 Isabel Qvist Jensen 2009 Vejle Svømmeklub 716 2:12.28
Entry time: 2:17.93 (-5.65)
50m: 32.05
100m: 1:06.28
(34.23)
150m: 1:39.83
(33.55)
200m: 2:12.28
(32.45)
2 Cecilie Kehlet 2009 Aarhus Swim - Skovbakken 697 2:13.48 +1.20
Entry time: 2:15.44 (-1.96)
50m: 31.04
100m: 1:05.88
(34.84)
150m: 1:40.92
(35.04)
200m: 2:13.48
(32.56)
3 Astrid Dindler 2009 Odder Svømmeklub 691 2:13.82 +1.54
Entry time: 2:15.05 (-1.23)
50m: 32.01
100m: 1:06.43
(34.42)
150m: 1:41.19
(34.76)
200m: 2:13.82
(32.63)
4 Ema Ilic 2009 Aalborg Svømmeklub 685 2:14.20 +1.92
Entry time: 2:14.93 (-0.73)
50m: 31.78
100m: 1:05.98
(34.20)
150m: 1:40.93
(34.95)
200m: 2:14.20
(33.27)
5 Ronja Maria Grønkjær Pederse 2009 Svømmeklubben Nord 640 2:17.29 +5.01
Entry time: 2:19.15 (-1.86)
50m: 31.80
100m: 1:06.86
(35.06)
150m: 1:42.18
(35.32)
200m: 2:17.29
(35.11)
6 Astrid V. Petersen 2009 Odder Svømmeklub 630 2:18.05 +5.77
Entry time: 2:23.34 (-5.29)
50m: 32.33
100m: 1:07.81
(35.48)
150m: 1:44.26
(36.45)
200m: 2:18.05
(33.79)
7 Idun Kjeldsmark Gregersen 2009 Vejle Svømmeklub 618 2:18.88 +6.60
Entry time: 2:19.14 (-0.26)
50m: 33.61
100m: 1:09.04
(35.43)
150m: 1:44.45
(35.41)
200m: 2:18.88
(34.43)
8 Zenia Maria Jakobsen 2009 Odder Svømmeklub 603 2:20.02 +7.74
Entry time: 2:20.96 (-0.94)
50m: 31.19
100m: 1:05.69
(34.50)
150m: 1:42.70
(37.01)
200m: 2:20.02
(37.32)
9 Julie Aagaard Christensen 2009 Swim Team Odense 595 2:20.67 +8.39
Entry time: 2:19.47 (+1.20)
50m: 33.05
100m: 1:08.87
(35.82)
150m: 1:45.56
(36.69)
200m: 2:20.67
(35.11)
10 Vigga Rasmussen 2009 Horsens Svømmeklub 588 2:21.24 +8.96
Entry time: 2:15.61 (+5.63)
50m: 32.03
100m: 1:07.38
(35.35)
150m: 1:44.12
(36.74)
200m: 2:21.24
(37.12)
11 Clara Nielsen 2009 Aalborg Svømmeklub 562 2:23.40 +11.12
Entry time: 2:20.77 (+2.63)
50m: 33.64
100m: 1:09.58
(35.94)
150m: 1:46.58
(37.00)
200m: 2:23.40
(36.82)
12 Frida Steen Mühring 2009 Nyborg Svømmeklub 554 2:24.05 +11.77
Entry time: 2:27.52 (-3.47)
50m: 33.62
100m: 1:11.00
(37.38)
150m: 1:49.07
(38.07)
200m: 2:24.05
(34.98)
13 Alberte Raunskov 2009 Kolding SK 541 2:25.20 +12.92
Entry time: 2:26.95 (-1.75)
50m: 34.11
100m: 1:10.68
(36.57)
150m: 1:48.63
(37.95)
200m: 2:25.20
(36.57)
14 Trine Larsen 2009 Frem Odense 540 2:25.28 +13.00
Entry time: 2:22.62 (+2.66)
50m: 33.45
100m: 1:11.24
(37.79)
150m: 1:49.62
(38.38)
200m: 2:25.28
(35.66)
15 Ella Broby Henriksen 2009 Ringe Svømme Klub 537 2:25.55 +13.27
Entry time: 2:25.32 (+0.23)
50m: 32.86
100m: 1:10.34
(37.48)
150m: 1:49.02
(38.68)
200m: 2:25.55
(36.53)
16 Katrine Sander 2009 Aarhus Swim - HEI 537 2:25.56 +13.28
Entry time: 2:31.60 (-6.04)
50m: 34.37
100m: 1:13.07
(38.70)
150m: 1:51.05
(37.98)
200m: 2:25.56
(34.51)
17 Amalie Haals Jensen 2009 Esbjerg Svømmeklub 534 2:25.79 +13.51
Entry time: 2:25.43 (+0.36)
50m: 34.60
100m: 1:10.78
(36.18)
150m: 1:48.71
(37.93)
200m: 2:25.79
(37.08)
18 Nova V. Støy Toftegaard 2009 Agfs Svømmeafdeling 532 2:26.05 +13.77
Entry time: 2:32.11 (-6.06)
50m: 35.29
100m: 1:13.15
(37.86)
150m: 1:51.22
(38.07)
200m: 2:26.05
(34.83)
19 Katrine Mølbak 2009 Ikast Svømmeklub 531 2:26.13 +13.85
Entry time: 2:28.95 (-2.82)
50m: 33.60
100m: 1:11.31
(37.71)
150m: 1:49.89
(38.58)
200m: 2:26.13
(36.24)
20 Asta-Marie Rasmussen 2009 Vejle Svømmeklub 524 2:26.75 +14.47
Entry time: 2:23.95 (+2.80)
50m: 34.61
100m: 1:12.31
(37.70)
150m: 1:49.99
(37.68)
200m: 2:26.75
(36.76)
21 Caroline Sølbech Larsen 2009 Esbjerg Svømmeklub 524 2:26.79 +14.51
Entry time: 2:24.55 (+2.24)
50m: 32.41
100m: 1:09.10
(36.69)
150m: 1:48.16
(39.06)
200m: 2:26.79
(38.63)
22 Amanda Pedersen 2009 Thisted Svømmeklub 523 2:26.83 +14.55
Entry time: 2:26.05 (+0.78)
50m: 35.04
100m: 1:13.20
(38.16)
150m: 1:50.78
(37.58)
200m: 2:26.83
(36.05)
23 Silja Bregenov 2009 Aarhus Swim - IHF 522 2:26.92 +14.64
Entry time: 2:29.83 (-2.91)
50m: 33.99
100m: 1:11.80
(37.81)
150m: 1:50.11
(38.31)
200m: 2:26.92
(36.81)
24 Maja Juul Hansen 2009 Silkeborg Svømmeklub 522 2:26.98 +14.70
Entry time: 2:27.68 (-0.70)
50m: 34.18
100m: 1:11.24
(37.06)
150m: 1:49.71
(38.47)
200m: 2:26.98
(37.27)
25 Karoline Sander Andersen 2009 Thisted Svømmeklub 520 2:27.13 +14.85
Entry time: 2:21.67 (+5.46)
50m: 33.82
100m: 1:11.35
(37.53)
150m: 1:49.73
(38.38)
200m: 2:27.13
(37.40)
26 Merle Marie Pape 2009 Agfs Svømmeafdeling 516 2:27.54 +15.26
Entry time: 2:30.50 (-2.96)
50m: 35.38
100m: 1:12.99
(37.61)
150m: 1:51.29
(38.30)
200m: 2:27.54
(36.25)
27 Josephine Siggaard Kraul 2009 Aarhus Swim - Skovbakken 506 2:28.43 +16.15
Entry time: 2:26.78 (+1.65)
50m: 33.42
100m: 1:11.16
(37.74)
150m: 1:50.55
(39.39)
200m: 2:28.43
(37.88)
28 Lærke Pilgaard Johansson 2009 Silkeborg Svømmeklub 504 2:28.63 +16.35
Entry time: 2:26.99 (+1.64)
50m: 35.17
100m: 1:13.69
(38.52)
150m: 1:51.95
(38.26)
200m: 2:28.63
(36.68)
29 Lykke Emilie Lund 2009 Horsens Svømmeklub 502 2:28.84 +16.56
Entry time: 2:30.32 (-1.48)
50m: 35.45
100m: 1:13.20
(37.75)
150m: 1:51.88
(38.68)
200m: 2:28.84
(36.96)
30 Sommer Maj Andersen 2009 Odder Svømmeklub 498 2:29.22 +16.94
Entry time: 2:27.17 (+2.05)
50m: 34.84
100m: 1:12.42
(37.58)
150m: 1:51.65
(39.23)
200m: 2:29.22
(37.57)
31 Lærke Jakobsen 2009 Viborg Svømme Klub 493 2:29.72 +17.44
Entry time: 2:34.27 (-4.55)
50m: 34.05
100m: 1:11.66
(37.61)
150m: 1:51.14
(39.48)
200m: 2:29.72
(38.58)
32 Sofie Emily Clavsen 2009 Vejle Svømmeklub 480 2:31.09 +18.81
Entry time: 2:31.95 (-0.86)
50m: 35.53
100m: 1:14.53
(39.00)
150m: 1:53.67
(39.14)
200m: 2:31.09
(37.42)
33 Ida Riddersholm 2009 Esbjerg Svømmeklub 480 2:31.11 +18.83
Entry time: 2:26.16 (+4.95)
50m: 34.46
100m: 1:13.83
(39.37)
150m: 1:53.99
(40.16)
200m: 2:31.11
(37.12)
34 Silke Stevnhøj Sommer 2009 Herning Svømmeklub 478 2:31.28 +19.00
Entry time: 2:32.61 (-1.33)
50m: 34.51
100m: 1:13.63
(39.12)
150m: 1:53.34
(39.71)
200m: 2:31.28
(37.94)
35 Laura Nørlund Junker 2009 Brønderslev SK08 478 2:31.30 +19.02
Entry time: 2:32.63 (-1.33)
50m: 34.27
100m: 1:12.84
(38.57)
150m: 1:52.77
(39.93)
200m: 2:31.30
(38.53)
36 Alberte Futtrup 2009 Viborg Svømme Klub 476 2:31.48 +19.20
Entry time: 2:34.19 (-2.71)
50m: 34.36
100m: 1:13.39
(39.03)
150m: 1:52.94
(39.55)
200m: 2:31.48
(38.54)
37 Andrea Grøndal 2009 Horsens Svømmeklub 470 2:32.12 +19.84
Entry time: 2:28.58 (+3.54)
50m: 35.06
100m: 1:13.38
(38.32)
150m: 1:54.12
(40.74)
200m: 2:32.12
(38.00)
38 Johanne Øland Frøkjær 2009 Thisted Svømmeklub 468 2:32.40 +20.12
Entry time: 2:30.32 (+2.08)
50m: 35.33
100m: 1:14.38
(39.05)
150m: 1:54.28
(39.90)
200m: 2:32.40
(38.12)
39 Liv Lade Keller 2009 Aarhus Swim - Skovbakken 450 2:34.39 +22.11
Entry time: 2:35.11 (-0.72)
50m: 35.19
100m: 1:15.37
(40.18)
150m: 1:55.56
(40.19)
200m: 2:34.39
(38.83)
40 Alberte Knudsen 2009 Vejle Svømmeklub 438 2:35.79 +23.51
Entry time: 2:33.32 (+2.47)
50m: 35.95
100m: 1:15.27
(39.32)
150m: 1:56.00
(40.73)
200m: 2:35.79
(39.79)
41 Frederikke Sanggaard 2009 Horsens Svømmeklub 437 2:35.93 +23.65
Entry time: 2:40.02 (-4.09)
50m: 36.50
100m: 1:16.30
(39.80)
150m: 1:57.46
(41.16)
200m: 2:35.93
(38.47)
42 Laura Winum Andersen 2009 Aarhus Swim - Lyseng 430 2:36.71 +24.43
Entry time: 2:31.29 (+5.42)
50m: 35.08
100m: 1:15.23
(40.15)
150m: 1:55.96
(40.73)
200m: 2:36.71
(40.75)
43 Matilde Aagaard Christensen 2009 Swim Team Odense 417 2:38.31 +26.03
Entry time: 2:33.13 (+5.18)
50m: 35.67
100m: 1:16.81
(41.14)
150m: 1:59.46
(42.65)
200m: 2:38.31
(38.85)
44 Frida V. Nierop-Andersen 2009 Silkeborg Svømmeklub 412 2:39.05 +26.77
Entry time: 2:25.69 (+13.36)
50m: 35.00
100m: 1:14.68
(39.68)
150m: 1:55.28
(40.60)
200m: 2:39.05
(43.77)
45 Cecilie Høeg Pedersen 2009 Støvring Svømmeklub Pingvinen 401 2:40.46 +28.18
Entry time: 2:39.71 (+0.75)
50m: 36.96
100m: 1:18.09
(41.13)
150m: 2:00.08
(41.99)
200m: 2:40.46
(40.38)
46 Olivia Bækkegård Svendsen 2009 Vejle Svømmeklub 398 2:40.83 +28.55
Entry time: 2:38.07 (+2.76)
50m: 36.36
100m: 1:17.30
(40.94)
150m: 1:59.87
(42.57)
200m: 2:40.83
(40.96)
47 Astrid Munk Fuglsang 2009 Svømmeklubben S 68 398 2:40.88 +28.60
Entry time: 2:50.22 (-9.34)
50m: 35.34
100m: 1:16.26
(40.92)
150m: 1:58.92
(42.66)
200m: 2:40.88
(41.96)
48 Ea T Jensen 2009 Silkeborg Svømmeklub 387 2:42.34 +30.06
Entry time: 2:32.40 (+9.94)
50m: 36.98
100m: 1:19.04
(42.06)
150m: 2:01.88
(42.84)
200m: 2:42.34
(40.46)
49 Kristine Øvre 2009 Silkeborg Svømmeklub 370 2:44.80 +32.52
Entry time: 2:41.07 (+3.73)
50m: 36.77
100m: 1:18.36
(41.59)
150m: 2:01.55
(43.19)
200m: 2:44.80
(43.25)
- Mille Nørskov Kaltoft 2009 Esbjerg Svømmeklub DNS Akukt syg
Løb officielt kl.: 22-04-2023 12:18:12
22-04-2023 12:24.11 Datahandling: WinGrodan 2.9 Licens til: Kolding Svømmeklub

Swimify Web Banner

Swimify Android Banner

LiveTiming iPhone Banner