2024-07-23   13:54:22
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Resultater for Vest årgang 2023

Her vises alle stævnets resultater opdelt i stævneafsnit.

Søndag 10.00

Document
Resultater
Vest årgang 2023
Placering: Slotssøbadet Arrangør Dansk Svømmeunion og Kolding Svømmeklu
Svømmeh 25m Stævne dato: 21. apr  2023 to 23. apr  2023
Løb 20, 200m Medley Herrer 14 år - Finale
Plac Navn Født Klub R.T. FINA Tid Diff
1 Frederik Demant Sørensen 2009 Aalborg Svømmeklub 716 2:13.63
Entry time: 2:13.29 (+0.34)
50m: 28.92
100m: 1:03.59
(34.67)
150m: 1:42.55
(38.96)
200m: 2:13.63
(31.08)
2 Storm Sall Okkels 2009 Aarhus Swim - Skovbakken 567 2:24.43 +10.80
Entry time: 2:33.90 (-9.47)
50m: 29.99
100m: 1:07.47
(37.48)
150m: 1:49.41
(41.94)
200m: 2:24.43
(35.02)
3 Marcus Halle 2009 Odder Svømmeklub 545 2:26.37 +12.74
Entry time: 2:29.59 (-3.22)
50m: 31.38
100m: 1:10.00
(38.62)
150m: 1:53.45
(43.45)
200m: 2:26.37
(32.92)
4 Johannes Munk Haugaard 2009 Hobro Svømmeklub 537 2:27.08 +13.45
Entry time: 2:27.60 (-0.52)
50m: 32.29
100m: 1:12.38
(40.09)
150m: 1:52.59
(40.21)
200m: 2:27.08
(34.49)
5 Mathias Mygind 2009 Ringe Svømme Klub 533 2:27.47 +13.84
Entry time: 2:28.93 (-1.46)
50m: 30.82
100m: 1:09.24
(38.42)
150m: 1:53.72
(44.48)
200m: 2:27.47
(33.75)
6 Danilo Vaarning 2009 Nyborg Svømmeklub 533 2:27.48 +13.85
Entry time: 2:33.00 (-5.52)
50m: 32.41
100m: 1:11.09
(38.68)
150m: 1:54.22
(43.13)
200m: 2:27.48
(33.26)
7 Christian Abrahamsen 2009 Aabybro Svømmeklub 520 2:28.64 +15.01
Entry time: 2:30.74 (-2.10)
50m: 31.26
100m: 1:10.07
(38.81)
150m: 1:55.18
(45.11)
200m: 2:28.64
(33.46)
8 Kian Asbert Tome 2009 Hobro Svømmeklub 518 2:28.89 +15.26
Entry time: 2:25.35 (+3.54)
50m: 33.32
100m: 1:12.25
(38.93)
150m: 1:54.18
(41.93)
200m: 2:28.89
(34.71)
9 Mikkel Fangel Christensen 2009 Svømmeklubben Sønderborg 508 2:29.80 +16.17
Entry time: 2:30.86 (-1.06)
50m: 31.34
100m: 1:10.39
(39.05)
150m: 1:54.81
(44.42)
200m: 2:29.80
(34.99)
10 Alexander Bjerre 2009 Aarhus Swim - Lyseng 478 2:32.93 +19.30
Entry time: 2:35.47 (-2.54)
50m: 32.57
100m: 1:10.34
(37.77)
150m: 1:58.63
(48.29)
200m: 2:32.93
(34.30)
11 Eskild Meyer 2009 Haderslev Svømme Klub 478 2:32.96 +19.33
Entry time: 2:34.25 (-1.29)
50m: 34.04
100m: 1:15.38
(41.34)
150m: 1:58.77
(43.39)
200m: 2:32.96
(34.19)
12 Gabriel Oostwouder 2009 Aarhus Swim - IHF 465 2:34.34 +20.71
Entry time: 2:33.39 (+0.95)
50m: 33.31
100m: 1:13.81
(40.50)
150m: 1:59.84
(46.03)
200m: 2:34.34
(34.50)
13 Niclas Petersen 2009 Svømmeklubben Sønderborg 459 2:35.01 +21.38
Entry time: 2:33.38 (+1.63)
50m: 32.76
100m: 1:09.53
(36.77)
150m: 1:58.18
(48.65)
200m: 2:35.01
(36.83)
14 Eskil Kiib Bach 2009 Aarhus Swim - Skovbakken 456 2:35.37 +21.74
Entry time: 2:44.92 (-9.55)
50m: 33.24
100m: 1:12.81
(39.57)
150m: 1:58.16
(45.35)
200m: 2:35.37
(37.21)
15 Sander Thygesen 2009 Herning Svømmeklub 455 2:35.46 +21.83
Entry time: 2:45.57 (-10.11)
50m: 34.42
100m: 1:13.80
(39.38)
150m: 1:59.18
(45.38)
200m: 2:35.46
(36.28)
16 Storm Mandrup Ozimek 2009 Aalborg Svømmeklub 455 2:35.49 +21.86
Entry time: 2:43.46 (-7.97)
50m: 35.11
100m: 1:14.79
(39.68)
150m: 2:02.17
(47.38)
200m: 2:35.49
(33.32)
17 Andreas Morell Thomsen 2009 Svømmeklubben Søhesten 453 2:35.72 +22.09
Entry time: 2:35.13 (+0.59)
50m: 32.20
100m: 1:13.00
(40.80)
150m: 2:00.65
(47.65)
200m: 2:35.72
(35.07)
18 Luis Cayetano Alonso 2009 Rødding Svømmeklub 440 2:37.21 +23.58
Entry time: 2:36.44 (+0.77)
50m: 32.85
100m: 1:15.82
(42.97)
150m: 2:00.57
(44.75)
200m: 2:37.21
(36.64)
19 Luca Stammose Mensberg 2009 Silkeborg Svømmeklub 430 2:38.39 +24.76
Entry time: 2:40.78 (-2.39)
50m: 36.29
100m: 1:15.20
(38.91)
150m: 2:02.85
(47.65)
200m: 2:38.39
(35.54)
20 Johannes Brixen 2009 Odder Svømmeklub 416 2:40.12 +26.49
Entry time: 2:39.34 (+0.78)
50m: 33.41
100m: 1:11.30
(37.89)
150m: 2:04.80
(53.50)
200m: 2:40.12
(35.32)
21 Marius Møldrup Hansen 2009 Horsens Svømmeklub 402 2:41.97 +28.34
Entry time: 2:46.56 (-4.59)
50m: 34.98
100m: 1:16.64
(41.66)
150m: 2:04.79
(48.15)
200m: 2:41.97
(37.18)
22 Oliver Søe 2009 Fredericia Svømmeklub 397 2:42.63 +29.00
Entry time: 2:45.63 (-3.00)
50m: 34.22
100m: 1:16.68
(42.46)
150m: 2:07.37
(50.69)
200m: 2:42.63
(35.26)
23 Oliver Kuettel 2009 Svømmeklubben Sønderborg 395 2:42.98 +29.35
Entry time: 2:46.22 (-3.24)
50m: 36.35
100m: 1:23.08
(46.73)
150m: 2:05.69
(42.61)
200m: 2:42.98
(37.29)
24 Herman Höhle Hjulskov 2009 Aalborg Svømmeklub 393 2:43.20 +29.57
Entry time: 2:50.94 (-7.74)
50m: 37.47
100m: 1:22.42
(44.95)
150m: 2:07.20
(44.78)
200m: 2:43.20
(36.00)
25 Oskar Rugholm 2009 Vejle Svømmeklub 386 2:44.14 +30.51
Entry time: 2:45.82 (-1.68)
50m: 32.53
100m: 1:17.05
(44.52)
150m: 2:07.14
(50.09)
200m: 2:44.14
(37.00)
26 Marius Lynggaard 2009 Viborg Svømme Klub 383 2:44.64 +31.01
Entry time: 2:53.13 (-8.49)
50m: 36.49
100m: 1:19.76
(43.27)
150m: 2:06.47
(46.71)
200m: 2:44.64
(38.17)
27 Kristian Johnsen Andersen 2009 Ikast Svømmeklub 382 2:44.76 +31.13
Entry time: 2:45.74 (-0.98)
50m: 34.27
100m: 1:15.21
(40.94)
150m: 2:04.90
(49.69)
200m: 2:44.76
(39.86)
28 Søren B. Andersen 2009 Aalborg Svømmeklub 378 2:45.39 +31.76
Entry time: 2:47.26 (-1.87)
50m: 34.63
100m: 1:16.01
(41.38)
150m: 2:07.64
(51.63)
200m: 2:45.39
(37.75)
29 Nicolaj Bay Madsen 2009 Gudme Svømme Klub 377 2:45.42 +31.79
Entry time: 2:54.35 (-8.93)
50m: 33.24
100m: 1:12.77
(39.53)
150m: 2:08.89
(56.12)
200m: 2:45.42
(36.53)
30 Florent Asllanaj 2009 Horsens Svømmeklub 375 2:45.75 +32.12
Entry time: 2:55.55 (-9.80)
50m: 37.13
100m: 1:19.88
(42.75)
150m: 2:08.28
(48.40)
200m: 2:45.75
(37.47)
31 Marcus K. Jespersen 2009 Agfs Svømmeafdeling 368 2:46.77 +33.14
Entry time: 2:49.56 (-2.79)
50m: 38.69
100m: 1:19.26
(40.57)
150m: 2:09.87
(50.61)
200m: 2:46.77
(36.90)
32 Anders Munk Fuglsang 2009 Svømmeklubben S 68 365 2:47.29 +33.66
Entry time: 2:49.18 (-1.89)
50m: 37.28
100m: 1:22.26
(44.98)
150m: 2:08.88
(46.62)
200m: 2:47.29
(38.41)
33 Oliver Odgaard 2009 Silkeborg Svømmeklub 365 2:47.35 +33.72
Entry time: 2:50.55 (-3.20)
50m: 37.81
100m: 1:21.58
(43.77)
150m: 2:09.27
(47.69)
200m: 2:47.35
(38.08)
34 Lauritz Høybye Olesen 2009 Nyborg Svømmeklub 364 2:47.39 +33.76
Entry time: 2:57.39 (-10.00)
50m: 34.33
100m: 1:15.15
(40.82)
150m: 2:07.40
(52.25)
200m: 2:47.39
(39.99)
35 Emil Asger Møller 2009 Esbjerg Svømmeklub 350 2:49.68 +36.05
Entry time: 2:50.66 (-0.98)
50m: 36.21
100m: 1:20.74
(44.53)
150m: 2:12.21
(51.47)
200m: 2:49.68
(37.47)
36 Julius Enevoldsen 2009 Holstebro Svømme Club 348 2:49.91 +36.28
Entry time: 2:52.78 (-2.87)
50m: 33.83
100m: 1:16.49
(42.66)
150m: 2:12.74
(56.25)
200m: 2:49.91
(37.17)
37 Tobias Schwab 2009 Hobro Svømmeklub 341 2:51.08 +37.45
Entry time: 2:54.50 (-3.42)
50m: 37.42
100m: 1:19.73
(42.31)
150m: 2:13.28
(53.55)
200m: 2:51.08
(37.80)
38 Mikkel Philipsen 2009 Swim Team Odense 308 2:57.00 +43.37
Entry time: 2:58.14 (-1.14)
50m: 36.96
100m: 1:24.45
(47.49)
150m: 2:15.03
(50.58)
200m: 2:57.00
(41.97)
- Albert Grove 2009 Aarhus Swim - HEI DSQ
SW 4.4 Start eller forsøg på start før startsignalet
- Malthe Petersen 2009 Fredericia Svømmeklub DNS
Løb officielt kl.: 23-04-2023 11:32:11
Løb 20, 200m Medley Herrer 15 år - Finale
Plac Navn Født Klub R.T. FINA Tid Diff
1 Sigurd S. Kristensen 2008 Aalborg Svømmeklub 730 2:12.82
Entry time: 2:18.02 (-5.20)
50m: 28.40
100m: 1:01.55
(33.15)
150m: 1:43.23
(41.68)
200m: 2:12.82
(29.59)
2 Rasmus Starcke Jeppesen 2008 Aalborg Svømmeklub 697 2:14.86 +2.04
Entry time: 2:17.20 (-2.34)
50m: 30.00
100m: 1:05.39
(35.39)
150m: 1:43.29
(37.90)
200m: 2:14.86
(31.57)
3 Viggo Rohde 2008 Agfs Svømmeafdeling 692 2:15.20 +2.38
Entry time: 2:15.33 (-0.13)
50m: 31.02
100m: 1:04.40
(33.38)
150m: 1:44.92
(40.52)
200m: 2:15.20
(30.28)
4 Jesper Ulleseit 2008 Vejle Svømmeklub 687 2:15.54 +2.72
Entry time: 2:17.59 (-2.05)
50m: 29.79
100m: 1:05.21
(35.42)
150m: 1:45.56
(40.35)
200m: 2:15.54
(29.98)
5 Gustav Bøttiger 2008 Swim Team Odense 679 2:16.01 +3.19
Entry time: 2:21.29 (-5.28)
50m: 28.86
100m: 1:03.66
(34.80)
150m: 1:45.06
(41.40)
200m: 2:16.01
(30.95)
6 Ádám Czibere 2008 Haderslev Svømme Klub 638 2:18.90 +6.08
Entry time: 2:19.83 (-0.93)
50m: 29.75
100m: 1:06.46
(36.71)
150m: 1:46.51
(40.05)
200m: 2:18.90
(32.39)
7 Johannes Due Jessen 2008 Haderslev Svømme Klub 633 2:19.22 +6.40
Entry time: 2:24.95 (-5.73)
50m: 28.96
100m: 1:04.52
(35.56)
150m: 1:46.97
(42.45)
200m: 2:19.22
(32.25)
8 Martin Kjær Thorsen 2008 Herning Svømmeklub 630 2:19.49 +6.67
Entry time: 2:23.51 (-4.02)
50m: 30.18
100m: 1:06.02
(35.84)
150m: 1:48.16
(42.14)
200m: 2:19.49
(31.33)
9 Alexander Yung K. Gotfredsen 2008 Herning Svømmeklub 591 2:22.45 +9.63
Entry time: 2:28.74 (-6.29)
50m: 31.03
100m: 1:07.69
(36.66)
150m: 1:48.75
(41.06)
200m: 2:22.45
(33.70)
10 Mathias Møller Madsen 2008 Fredericia Svømmeklub 571 2:24.11 +11.29
Entry time: 2:22.29 (+1.82)
50m: 30.05
100m: 1:06.16
(36.11)
150m: 1:50.10
(43.94)
200m: 2:24.11
(34.01)
11 Frederik Billesø Beck 2008 Fredericia Svømmeklub 568 2:24.41 +11.59
Entry time: 2:25.99 (-1.58)
50m: 30.03
100m: 1:05.63
(35.60)
150m: 1:50.35
(44.72)
200m: 2:24.41
(34.06)
12 Ivan Pedersen 2008 Thisted Svømmeklub 552 2:25.77 +12.95
Entry time: 2:34.80 (-9.03)
50m: 30.11
100m: 1:05.52
(35.41)
150m: 1:51.98
(46.46)
200m: 2:25.77
(33.79)
13 Oscar Persson 2008 Aarhus Swim - Skovbakken 550 2:25.92 +13.10
Entry time: 2:29.17 (-3.25)
50m: 32.78
100m: 1:09.91
(37.13)
150m: 1:50.94
(41.03)
200m: 2:25.92
(34.98)
14 Gustav Hansen 2008 Vejle Svømmeklub 541 2:26.69 +13.87
Entry time: 2:24.26 (+2.43)
50m: 30.67
100m: 1:07.79
(37.12)
150m: 1:52.90
(45.11)
200m: 2:26.69
(33.79)
15 Christian Ekander 2008 Aarhus Swim - HEI 532 2:27.55 +14.73
Entry time: 2:32.86 (-5.31)
50m: 30.58
100m: 1:10.02
(39.44)
150m: 1:54.09
(44.07)
200m: 2:27.55
(33.46)
16 Mads Kvorning 2008 Kolding SK 524 2:28.33 +15.51
Entry time: 2:30.20 (-1.87)
50m: 32.07
100m: 1:08.97
(36.90)
150m: 1:54.19
(45.22)
200m: 2:28.33
(34.14)
17 Zakarias L. Bjørn 2008 Ikast Svømmeklub 521 2:28.60 +15.78
Entry time: 2:36.27 (-7.67)
50m: 32.83
100m: 1:09.41
(36.58)
150m: 1:54.93
(45.52)
200m: 2:28.60
(33.67)
18 Annas Sallam 2008 Brædstrup Svømmeklub 519 2:28.74 +15.92
Entry time: 2:34.08 (-5.34)
50m: 29.46
100m: 1:06.47
(37.01)
150m: 1:54.15
(47.68)
200m: 2:28.74
(34.59)
19 Niels Andreasen 2008 Aarhus Swim - HEI 519 2:28.78 +15.96
Entry time: 2:34.11 (-5.33)
50m: 31.67
100m: 1:12.35
(40.68)
150m: 1:53.55
(41.20)
200m: 2:28.78
(35.23)
20 Martin Nygaard 2008 Holstebro Svømme Club 512 2:29.48 +16.66
Entry time: 2:32.69 (-3.21)
50m: 30.59
100m: 1:10.29
(39.70)
150m: 1:55.71
(45.42)
200m: 2:29.48
(33.77)
21 Mads Emil Schwartz 2008 Vejle Svømmeklub 512 2:29.50 +16.68
Entry time: 2:27.14 (+2.36)
50m: 33.01
100m: 1:12.75
(39.74)
150m: 1:55.77
(43.02)
200m: 2:29.50
(33.73)
22 Magnus Rantzau Vejvad 2008 Silkeborg Svømmeklub 508 2:29.89 +17.07
Entry time: 2:32.05 (-2.16)
50m: 30.97
100m: 1:08.82
(37.85)
150m: 1:55.26
(46.44)
200m: 2:29.89
(34.63)
23 Maciej Dworzanski 2008 Svømmeklubben S 68 507 2:29.96 +17.14
Entry time: 2:30.02 (-0.06)
50m: 32.93
100m: 1:11.67
(38.74)
150m: 1:56.88
(45.21)
200m: 2:29.96
(33.08)
24 Noah Junior Grene 2008 Esbjerg Svømmeklub 505 2:30.12 +17.30
Entry time: 2:30.74 (-0.62)
50m: 31.78
100m: 1:11.12
(39.34)
150m: 1:55.21
(44.09)
200m: 2:30.12
(34.91)
25 Hjalmer Lunden 2008 Swim Team Odense 505 2:30.16 +17.34
Entry time: 2:33.47 (-3.31)
50m: 32.24
100m: 1:09.53
(37.29)
150m: 1:55.73
(46.20)
200m: 2:30.16
(34.43)
26 Asger Ziethen 2008 Støvring Svømmeklub Pingvinen 502 2:30.42 +17.60
Entry time: 2:29.63 (+0.79)
50m: 30.75
100m: 1:09.75
(39.00)
150m: 1:54.74
(44.99)
200m: 2:30.42
(35.68)
27 Jeppe Bech Bøgedal 2008 Esbjerg Svømmeklub 497 2:30.98 +18.16
Entry time: 2:30.39 (+0.59)
50m: 31.76
100m: 1:10.89
(39.13)
150m: 1:57.26
(46.37)
200m: 2:30.98
(33.72)
28 Malthe Le Fevre 2008 Agfs Svømmeafdeling 491 2:31.59 +18.77
Entry time: 2:28.27 (+3.32)
50m: 29.48
100m: 1:07.59
(38.11)
150m: 1:55.49
(47.90)
200m: 2:31.59
(36.10)
29 Magnus Østergaard 2008 Hobro Svømmeklub 489 2:31.73 +18.91
Entry time: 2:30.14 (+1.59)
50m: 32.55
100m: 1:13.24
(40.69)
150m: 1:58.62
(45.38)
200m: 2:31.73
(33.11)
30 William Hother Jensen 2008 Odder Svømmeklub 485 2:32.15 +19.33
Entry time: 2:33.67 (-1.52)
50m: 34.51
100m: 1:13.32
(38.81)
150m: 1:56.95
(43.63)
200m: 2:32.15
(35.20)
31 Gilbert Eskildsen 2008 Nyborg Svømmeklub 484 2:32.31 +19.49
Entry time: 2:28.50 (+3.81)
50m: 32.29
100m: 1:12.83
(40.54)
150m: 1:56.40
(43.57)
200m: 2:32.31
(35.91)
32 Oliver Lund Gotfredsen 2008 Haderslev Svømme Klub 480 2:32.73 +19.91
Entry time: 2:36.67 (-3.94)
50m: 34.18
100m: 1:13.14
(38.96)
150m: 1:56.50
(43.36)
200m: 2:32.73
(36.23)
33 Emil Valters Peca 2008 Herning Svømmeklub 471 2:33.64 +20.82
Entry time: 2:37.55 (-3.91)
50m: 32.44
100m: 1:12.56
(40.12)
150m: 2:00.31
(47.75)
200m: 2:33.64
(33.33)
34 Noah Bie Bock 2008 Silkeborg Svømmeklub 467 2:34.14 +21.32
Entry time: 2:33.46 (+0.68)
50m: 31.48
100m: 1:13.13
(41.65)
150m: 1:59.09
(45.96)
200m: 2:34.14
(35.05)
35 Johan Lundsgaard Palm 2008 Nyborg Svømmeklub 465 2:34.31 +21.49
Entry time: 2:31.13 (+3.18)
50m: 33.94
100m: 1:15.42
(41.48)
150m: 1:59.10
(43.68)
200m: 2:34.31
(35.21)
36 Oscar Hågensen 2008 Esbjerg Svømmeklub 448 2:36.23 +23.41
Entry time: 2:35.78 (+0.45)
50m: 32.80
100m: 1:13.69
(40.89)
150m: 2:01.41
(47.72)
200m: 2:36.23
(34.82)
37 Alexander Kirk 2008 Nyborg Svømmeklub 443 2:36.80 +23.98
Entry time: 2:33.70 (+3.10)
50m: 32.28
100m: 1:12.42
(40.14)
150m: 2:04.96
(52.54)
200m: 2:36.80
(31.84)
38 Christian Smith 2008 Aars Svømmeklub 438 2:37.38 +24.56
Entry time: 2:36.16 (+1.22)
50m: 34.89
100m: 1:17.49
(42.60)
150m: 2:01.39
(43.90)
200m: 2:37.38
(35.99)
=39 Alexander Buch 2008 Horsens Svømmeklub 438 2:37.46 +24.64
Entry time: 2:39.17 (-1.71)
50m: 34.88
100m: 1:15.67
(40.79)
150m: 2:01.77
(46.10)
200m: 2:37.46
(35.69)
=39 Marius Lundsfryd 2008 Ringe Svømme Klub 438 2:37.46 +24.64
Entry time: 2:34.34 (+3.12)
50m: 34.20
100m: 1:11.39
(37.19)
150m: 2:02.37
(50.98)
200m: 2:37.46
(35.09)
41 Bertram Poser Jensen 2008 Nyborg Svømmeklub 435 2:37.73 +24.91
Entry time: 2:37.00 (+0.73)
50m: 34.23
100m: 1:17.27
(43.04)
150m: 2:02.77
(45.50)
200m: 2:37.73
(34.96)
42 Alexander Breinholt 2008 Vejle Svømmeklub 432 2:38.18 +25.36
Entry time: 2:42.36 (-4.18)
50m: 35.05
100m: 1:15.60
(40.55)
150m: 2:03.23
(47.63)
200m: 2:38.18
(34.95)
43 Mathias Møller Nielsen 2008 Ringe Svømme Klub 431 2:38.22 +25.40
Entry time: 2:33.21 (+5.01)
50m: 33.58
100m: 1:14.26
(40.68)
150m: 2:03.17
(48.91)
200m: 2:38.22
(35.05)
44 Aske Binderup Trudslev 2008 Viborg Svømme Klub 413 2:40.58 +27.76
Entry time: 2:45.62 (-5.04)
50m: 37.53
100m: 1:21.69
(44.16)
150m: 2:06.12
(44.43)
200m: 2:40.58
(34.46)
45 Jakob Rickers 2008 Aarhus Swim - IHF 395 2:42.90 +30.08
Entry time: 2:40.99 (+1.91)
50m: 34.43
100m: 1:13.97
(39.54)
150m: 2:06.73
(52.76)
200m: 2:42.90
(36.17)
46 Nicolai Skivild Westing 2008 Viborg Svømme Klub 379 2:45.14 +32.32
Entry time: 2:47.48 (-2.34)
50m: 38.96
100m: 1:21.20
(42.24)
150m: 2:09.27
(48.07)
200m: 2:45.14
(35.87)
- Villads Vestergaard Ahm 2008 Horsens Svømmeklub DSQ
SW 4.4 Start eller forsøg på start før startsignalet
- Felix Yung K Gotfredsen 2008 Herning Svømmeklub DSQ
SW 4.4 Start eller forsøg på start før startsignalet
- Frederik Jørgensen 2008 Vejle Svømmeklub DSQ
SW 6.5 Ikke rygliggende ved afslutning
Løb officielt kl.: 23-04-2023 11:32:11
23-04-2023 11:40.46 Datahandling: WinGrodan 2.9 Licens til: Kolding Svømmeklub

Swimify Web Banner

Swimify Android Banner

LiveTiming iPhone Banner