Results for Tureberg knatte cup 2023
Spodaj so vsi rezultati tekmovanja po deli tekmovanja.
Del tekmovanja
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
|
Arrangör: |
Turebergs simklubb |
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 25 mar 2023 till den 25 mar 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 19, 50m ryggsim flickor - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Tea Hermelin |
2008 |
Turebergs Simklubb |
|
|
32.51 |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Saga Jägare |
2010 |
Upsala Simsällskap |
|
|
34.27 |
+1.76 |
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Emma Arnö |
2008 |
Turebergs Simklubb |
|
|
35.68 |
+3.17 |
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Julia Dijkstra |
2009 |
Danderyd Simklubb |
|
|
35.71 |
+3.20 |
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Daria Silinski |
2009 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
|
|
36.03 |
+3.52 |
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Isabelle Burström |
2009 |
Danderyd Simklubb |
|
|
36.12 |
+3.61 |
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Moa Eiving |
2008 |
Åkersberga Simsällskap |
|
|
36.15 |
+3.64 |
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Edith Dinnesen |
2009 |
Turebergs Simklubb |
|
|
36.55 |
+4.04 |
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Olivia Blom |
2008 |
Åkersberga Simsällskap |
|
|
36.60 |
+4.09 |
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Nefeli Antoniou |
2010 |
Väsby Simsällskap |
|
|
37.00 |
+4.49 |
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Linnéa Milic |
2011 |
Skuru Idrottsklubb |
|
|
37.17 |
+4.66 |
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Ester Nilsson |
2009 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
|
|
37.21 |
+4.70 |
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Sofia Sundström Curstedt |
2008 |
Danderyd Simklubb |
|
|
37.30 |
+4.79 |
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Ida Schönberg |
2009 |
Upsala Simsällskap |
|
|
37.70 |
+5.19 |
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Olivia Melin |
2009 |
Upsala Simsällskap |
|
|
37.77 |
+5.26 |
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Tuva Wallner |
2010 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
|
|
38.21 |
+5.70 |
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Blanka Schröder |
2011 |
Skuru Idrottsklubb |
|
|
38.30 |
+5.79 |
|
|
|
|
|
|
18 |
|
Katarina Brenning |
2009 |
Upsala Simsällskap |
|
|
38.57 |
+6.06 |
|
|
|
|
|
|
19 |
|
Elise Hall |
2008 |
Upsala Simsällskap |
|
|
38.68 |
+6.17 |
|
|
|
|
|
|
20 |
|
Linnea Glavas |
2011 |
Ösmo Simsällskap |
|
|
38.80 |
+6.29 |
|
|
|
|
|
|
21 |
|
Selena Afoworki |
2010 |
Väsby Simsällskap |
|
|
39.15 |
+6.64 |
|
|
|
|
|
|
22 |
|
Greta Adamsson |
2011 |
Spårvägen Simförening |
|
|
39.31 |
+6.80 |
|
|
|
|
|
|
23 |
|
Elsie Lund |
2010 |
Upsala Simsällskap |
|
|
40.35 |
+7.84 |
|
|
|
|
|
|
24 |
|
Louise Ahlstedt |
2010 |
Upsala Simsällskap |
|
|
40.81 |
+8.30 |
|
|
|
|
|
|
25 |
|
Nova Westman |
2011 |
Ösmo Simsällskap |
|
|
40.98 |
+8.47 |
|
|
|
|
|
|
26 |
|
Lova Saari |
2009 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
|
|
41.29 |
+8.78 |
|
|
|
|
|
|
27 |
|
Ines Andersson |
2011 |
Ösmo Simsällskap |
|
|
41.56 |
+9.05 |
|
|
|
|
|
|
28 |
|
Novelia Lexell Lindqvist |
2011 |
Tyresö Simsällskap |
|
|
41.84 |
+9.33 |
|
|
|
|
|
|
29 |
|
Johanna Hellman |
2008 |
Upsala Simsällskap |
|
|
41.87 |
+9.36 |
|
|
|
|
|
|
30 |
|
Nellie Eiving |
2011 |
Åkersberga Simsällskap |
|
|
41.91 |
+9.40 |
|
|
|
|
|
|
31 |
|
Caisa Karlsson |
2008 |
Upsala Simsällskap |
|
|
42.03 |
+9.52 |
|
|
|
|
|
|
32 |
|
Clara Sartor |
2010 |
Skuru Idrottsklubb |
|
|
42.09 |
+9.58 |
|
|
|
|
|
|
33 |
|
Liyonie Withana |
2010 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
|
|
42.93 |
+10.42 |
|
|
|
|
|
|
34 |
|
Wilma Brandberg |
2011 |
Skuru Idrottsklubb |
|
|
42.94 |
+10.43 |
|
|
|
|
|
|
35 |
|
Nora Tornberg |
2010 |
Spårvägen Simförening |
|
|
43.42 |
+10.91 |
|
|
|
|
|
|
36 |
|
Caroline Asplund |
2011 |
Danderyd Simklubb |
|
|
43.51 |
+11.00 |
|
|
|
|
|
|
37 |
|
Sigrid-Lee Pettersson |
2011 |
Ösmo Simsällskap |
|
|
43.81 |
+11.30 |
|
|
|
|
|
|
38 |
|
Klara Sjöström |
2010 |
Åkersberga Simsällskap |
|
|
44.03 |
+11.52 |
|
|
|
|
|
|
39 |
|
Agnes Sjödin |
2011 |
Ösmo Simsällskap |
|
|
44.22 |
+11.71 |
|
|
|
|
|
|
40 |
|
Mea Brunosson |
2010 |
Bålsta Simklubb |
|
|
44.25 |
+11.74 |
|
|
|
|
|
|
41 |
|
Märta Samuelson |
2011 |
Danderyd Simklubb |
|
|
44.55 |
+12.04 |
|
|
|
|
|
|
42 |
|
Alice Johansson Estmer |
2011 |
Turebergs Simklubb |
|
|
44.59 |
+12.08 |
|
|
|
|
|
|
43 |
|
Oda Spillberg |
2010 |
Tyresö Simsällskap |
|
|
45.54 |
+13.03 |
|
|
|
|
|
|
44 |
|
Amanda Sörenby |
2011 |
Tyresö Simsällskap |
|
|
47.01 |
+14.50 |
|
|
|
|
|
|
45 |
|
Saga Oswaldson Kjäll |
2008 |
Lidingö Simklubb |
|
|
47.48 |
+14.97 |
|
|
|
|
|
|
46 |
|
Sophia Strand |
2011 |
Danderyd Simklubb |
|
|
47.56 |
+15.05 |
|
|
|
|
|
|
47 |
|
Siri Porelius |
2010 |
Turebergs Simklubb |
|
|
47.77 |
+15.26 |
|
|
|
|
|
|
48 |
|
Isadora Broberg |
2011 |
Åkersberga Simsällskap |
|
|
47.80 |
+15.29 |
|
|
|
|
|
|
49 |
|
Annabelle Sätterström |
2009 |
Tyresö Simsällskap |
|
|
47.86 |
+15.35 |
|
|
|
|
|
|
50 |
|
Stina Robertsson |
2010 |
Skuru Idrottsklubb |
|
|
48.36 |
+15.85 |
|
|
|
|
|
|
51 |
|
Emelie Falk |
2010 |
Bålsta Simklubb |
|
|
48.93 |
+16.42 |
|
|
|
|
|
|
=52 |
|
Sofia Emanuelli |
2010 |
Saltsjöbadens Idrottsförening |
|
|
49.18 |
+16.67 |
|
|
|
|
|
|
=52 |
|
Maja Ter Alhazin |
2011 |
Botkyrka-Rönninge Simsällskap |
|
|
49.18 |
+16.67 |
|
|
|
|
|
|
54 |
|
Meya Nissén |
2011 |
Ösmo Simsällskap |
|
|
49.82 |
+17.31 |
|
|
|
|
|
|
55 |
|
Sigrid Berglund |
2010 |
Turebergs Simklubb |
|
|
52.66 |
+20.15 |
|
|
|
|
|
|
56 |
|
Stella Touma |
2009 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
|
|
57.45 |
+24.94 |
|
|
|
|
|
|
- |
|
Novaliie Barthelsson |
2010 |
Bålsta Simklubb |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Nova Edin |
2010 |
Bålsta Simklubb |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Tilda Götesson-Scherman |
2009 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Silja Kristjansdottir |
2010 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Mumtaz Mohamed |
2011 |
Spårvägen Simförening |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Julia Figuera |
2010 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Grenen officiell: 2023-03-25 16:37:31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2023-03-25 16:37:37 |
Resultathantering: WinGrodan 2.9 |
Licensierad till: Turebergs Simklubb |
|
|
|
|
|
|